Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Marzenie raczej nie do spełnienia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 apache

apache

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 33 postów

Napisano 04 marzec 2011 - 11:43

Witam i pozdrawiam złotą rybkę :]

O czym marzę - o tym aby być zdrowym, aby móc wreszcie wsiąść na rower, iść na długi spacer i robić rzeczy jakie robiłem 10 lat temu. Teraz jest to niemożliwe ze względu na dwie ciężkie operacje i ich skutki, a także choroby które się u mnie pojawiły.

Złota rybko jeżeli mnie słyszysz, pomóc choć trochę. Rybko szczególnie w jednej sprawie.
  • 0

#2 Piotr M

Piotr M

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 435 postów
  • Skąd:Bystra Krakowska

Napisano 05 marzec 2011 - 15:37

Witam i pozdrawiam złotą rybkę :]

O czym marzę - o tym aby być zdrowym, aby móc wreszcie wsiąść na rower, iść na długi spacer i robić rzeczy jakie robiłem 10 lat temu. Teraz jest to niemożliwe ze względu na dwie ciężkie operacje i ich skutki, a także choroby które się u mnie pojawiły.

Złota rybko jeżeli mnie słyszysz, pomóc choć trochę. Rybko szczególnie w jednej sprawie.


Przepraszam ze tak trochę brutalnie a nie lepiej słupic się na tym co się może w danej sytuacji. Przynajmniej do czasu jak sytuacja się poprawi może nie uwierzysz ale koncentrowanie się na pozytywach bardzo poprawia humor nawet szukanie pozytywów już bywa ze leczy smutki
  • 0

Piotr M
(...)Jeżeli bro­nisz się, znaczy: czu­jesz się ata­kowa­ny. Jeżeli czu­jesz się ata­kowa­ny, znaczy: jes­teś cel­nie tra­fiony. Miej to na uwadze. Edward Stachura


#3 apache

apache

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 33 postów

Napisano 05 marzec 2011 - 19:40

Mogę niewiele - niestety ale cały czas muszę chodzić po gabinetach lekarskich :(
  • 0

#4 Fibi

Fibi

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 636 postów

Napisano 28 sierpień 2011 - 10:35

Każdy z nas marzenia ma niespełniane,trzeba je weryfikować. Marzenia się spełniają ,nawet te które wydają nam się niemożliwe do spełnienia. Myślę,że możesz wiele osiągnąć co do zdrowia,ale trzeba mieć dożo cierpliwości,małymi kroczkami przeć do przodu.Nie zniechęcaj się,trzymam kciuki.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych