Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

ALTERNATYWA DLA PODCINANIA ŚCIĘGIEN I BOTULINY


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 EdytaB

EdytaB

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 06 luty 2011 - 08:26

Drodzy Rodzice

W czerwcu ubiegłego roku mój syn został poddany zabiegowi metodą ulzibata. Musieliśmy to zrobić, aby uratować biodra przed zwichnięciem. Botulina już nie przynosiła efektu, a na operacje wydłużenia ścięgien nie chciałam się zdecydować z wielu powodów.

Metoda pochodzi z Rosji, zabiegi są wykonywane w wielu miejscach na świecie. Polega na wprowadzeniu w nadmiernie napięty mięsień specjalnego skalpela-igły, który przecina napięte włókno. Efekt jest trwały a zabieg nie pozostawia blizn. Jego bolesność też jest mniejsza w porównaniu z operacjami wydłużania ścięgien (laserową czy tradycyjną).

Sens metody, przebieg zabiegu i skutek opisałam na stronie syna:
http://www.pawelmako..._hiszpania.html
http://www.pawelmako...y_ulzibata.html

Wiadomość najistotniejsza jest taka, że udało się sprowadzić rosyjskich chirurgów do Polski i od marca w Krakowie będą wykonywane takie zabiegi. Jak na razie niestety nierefundowane przez NFZ, ale zabiegi wykonywane na terenie Polski mają szansę na dofinansowania z różnych fundacji.

Odpowiem na każde pytanie.
Piszcie na mail
pawelmakowski@onet.eu


Pozdrawiam

Edyta
mama Pawełka z MPD
www.pawelmakowski.pl
  • 0

#2 coloeus

coloeus

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 5 postów

Napisano 16 kwiecień 2011 - 15:37

Witam.
Jaka jest cena tego zabiegu?
  • 0

#3 EdytaB

EdytaB

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 17 kwiecień 2011 - 05:50

9 900 zł.

W Madrycie sam zabieg wykonany przez tego samego chirurga kosztował ponad 4 000 Euro.

Dr Repetunov będzie konsultował i operował kolejne dzieci (w marcu było operowanych 18) w terminie 6-13 sierpień. Zainteresowanych prosze o kontakt.
  • 0

#4 alice

alice

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 08 czerwiec 2011 - 08:56

Pani Edyto,
mam synka 6, 5 lat z MPDz, na którego botox już nie działa - wniosek po ostatnim podaniu BTX w lutym tego roku. Coraz częściej lekarze mówią o konieczności operacji wydłużenia achillesów, na którą z różnych powodów nie chcę się zgodzić. Od roku szukam możliwości mało inwazyjnego zabiegu w Polsce lub Europie, bo dowiedziałam się rok temu o takich operacjach w USA, ale koszt jest 12 tys dolarów za sam zabieg + samolot i pobyt, więc zupełnie poza naszymi możliwościami.
Jestem bardzo zainteresowana, wysłałam do Pani maila, czekam z niecierpliwością na odpowiedź!
Dała mi Pani ogromną nadzieję, dziękuję!
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych