Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Czy znajdę kogoś z endoprotezą stawu kolanowego?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 maminka

maminka

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 33 postów

Napisano 24 styczeń 2011 - 19:56

witam. Mało tu osób z endo kolan.
może jednak znajdę kogoś, z kim mogłabym porozmawiać o tym problemie? Może ktoś podzieli się swoimi refleksjami czy problemami po tym zabiegu?
  • 0

#2 mariaewa14

mariaewa14

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 27 postów

Napisano 20 luty 2011 - 20:12

Mój mąż jest po operacji kolana.15 grudnia miał wstawianą endoprotezę.Dzisiaj nie może sie nacieszyć,że jest juz po.Super zadowolony,jest już również po 3 tyg rehabilitacji.Na dzis to po mieszkaniu już chodzi o 1 kuli ,a nawet czasami bez.W domu jezdzi na rowerku stacjonarnym.Jest super zadowolony
  • 0

#3 maminka

maminka

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 33 postów

Napisano 07 marzec 2011 - 23:16

Mój mąż jest po operacji kolana.15 grudnia miał wstawianą endoprotezę.Dzisiaj nie może sie nacieszyć,że jest juz po.Super zadowolony,jest już również po 3 tyg rehabilitacji.Na dzis to po mieszkaniu już chodzi o 1 kuli ,a nawet czasami bez.W domu jezdzi na rowerku stacjonarnym.Jest super zadowolony



Witam. Czytam i oczom nie wierze !!! :)
Jakim cudem,? gdzie, jak, i kto? tak "dobrze " zrobił Pani mężowi? :)
Czy to faktycznie możliwe???
Proszę o jakieś szczegóły na priv, jeśli można, proszę :)
  • 0

#4 mariaewa14

mariaewa14

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 27 postów

Napisano 25 marzec 2011 - 22:33

Operacja robiona w Grudziądzu,jest juz po 3 tygodniowym pobycie na oddziale rehabilitacyjnym.Obecnie tez rehabilituje się poza oddziałem.Czuje się super ,wykupił kartę wędkarską i planuje po 15 kwietnia rowerem jezdzić na rybki.!5 kwiecień to dzień wizyty u ortopedy i chce się u niego upewnić,że może już jezdzić rowerem.
  • 0

#5 maminka

maminka

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 33 postów

Napisano 07 kwiecień 2011 - 14:15

Operacja robiona w Grudziądzu,jest juz po 3 tygodniowym pobycie na oddziale rehabilitacyjnym.Obecnie tez rehabilituje się poza oddziałem.Czuje się super ,wykupił kartę wędkarską i planuje po 15 kwietnia rowerem jezdzić na rybki.!5 kwiecień to dzień wizyty u ortopedy i chce się u niego upewnić,że może już jezdzić rowerem.


witam :)
no, ja jestem załamana, idę po raz 6 na rewizję kolana i czort jedynie chyba wie, co z tego wyniknie :(
już w ogóle stawać na nogę nie mogę, o zgięciu nogi zapomniałam, ale jeszcze tylko kilka dni , i będę wiedzieć , co w kolanie "piszczy"
:)
dzięki i pozdrawiam
  • 0

#6 mariaewa14

mariaewa14

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 27 postów

Napisano 24 kwiecień 2011 - 19:40

I jest tak jak sobie zaplanował.Jezdzi na rowerze i buszuje po moczarach szukając odpowiedniego miejsca by zamoczyć wędkę,łyka venoruton vorte i raz dziennie pije nimesil.
  • 0

#7 Iwonna

Iwonna

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 14 luty 2012 - 16:43

Witam, ja jestem po endo kolana i mam niesamowite problemy jeśli ktoś ma ochotę porozmawiać zapraszam.
  • 0

#8 maminka

maminka

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 33 postów

Napisano 22 luty 2012 - 21:20

Witam, ja jestem po endo kolana i mam niesamowite problemy jeśli ktoś ma ochotę porozmawiać zapraszam.



Witam. :) nie wiem, czy cieszyć się , ze jest ktoś jeszcze z problemami po endo, ale proszę wybaczyć ciekawość, skąd te problemy?, Jeśli to zbyt krepujące, proszę o odpowiedź na priv.
Jestem chyba "weteranką " w tej materii. :) i do dziś wcale lepiej się nie czuję . Pozdrawiam
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych