Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Sylwester IPON 2010


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
250 odpowiedzi w tym temacie

#221 M

M

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 03 styczeń 2011 - 15:26

Dziękuję Organizatorom,Koleżankom i Kolegom,z którymi miałam przyjemność spędzać Sylwestra w Ciechocinku.
Bawiłam się świetnie.
Wspomnienia Sylwestra 2010 na długo pozostaną w mojej pamięci.
Marlena
  • 0

#222 pozaczasem

pozaczasem

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 40 postów

Napisano 03 styczeń 2011 - 15:44

Ja również dziękuje Wszystkim,których miałam przyjemność poznać.
Zabawa na parkiecie była fantastyczna:)
  • 0

#223 bogda48

bogda48

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 143 postów

Napisano 03 styczeń 2011 - 15:55

Witam; kochani,po namyśle i konsultacjach ,postanowiłam napisać parę słów o sylwestrze i o Ciechocinku.Jak wiadomo atmosferę tworzą ludzie ;więc atmosfera była wspaniała ,bal był też super bez pudła,natomiast jest wiele zarzutów do warunków jakie były w ośrodku.Na pierwsze miejsce wysuwa się zimno w łazienkach , nie było możliwości wykąpania sięi umycia no, chyba żeby wyjść z łazienki jako sopelek ,a potem chodzić cały dzień w kożuszku ,bo tak było jedną z uczestniczek ,druga rzecz ,która mnie zbulwersowała ,to straszny brud w pokoju nie było mowy aby ułożyć ubrania w szafie wszędzie było multum kurzu i pajęczyn to dobrze że miałam reklamówkę i na nie ułożyłam swoje ubrania a reszta była w torbie .Dużo by mówić jeszcze ale może inni też się dołączą to tej dyskusji ,jeszcze jedna sprawa . Jedzenie było niedobre bez smaku np.; na obiad w nowy rok były podane mielone niedosmażone ,kelnerka rozkładała makaron na talerze RĘKĄ a przy tym paznokcie były pomalowane ciemnym lakierem ,(było to bez smaku a gdzie higiena?)Jednym słowem nazwa pasuje ,bo prawdziwy SAJGON Mam nadzieję że mój post da do myślenia organizatorom i nigdy nie powtórzy się taka sytuacja .Właściciel ośrodka pokazał kolejny raz że nie można mu wierzyć i ufać, a organizatorzy następnego zlotu nie nabiorą się na ładne słówka i zapewnienia (że tym razem będzie wszystko Ok. i cacy)
  • 0

#224 aniaszp

aniaszp

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 8 postów

Napisano 03 styczeń 2011 - 15:56

bogda 48 całuski odbieram sama..a Ciebie i towarzystwo pozdrawiam..zaś wszystkim bardzo cieplutko dziękuję za superowe balety..oby tak dalej...no i Paweł dzięki za łóżeczko,Andrzej za żel i flaszkę,ale nie wypiłam jeszcze za Twoje zdrowie bo muszę się zregenerować, Jarek a Twoje czekoladki sprawiały, że rosło mi tu i ówdzie,ale były pychotka...całusy dla wszystkich..Marlena,Basia,Danusia,Marek,Rafał..o Was też pamiętam i innych twarzyczkach również...pa..pa.. echo
  • 0

#225 bogda48

bogda48

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 143 postów

Napisano 03 styczeń 2011 - 16:37

Witaj Aniu nie bylam pewna czy wejdziesz na forum hihihi Milo bylo Cię poznać trenuj glosik i do zobaczenia na następnym zlocie iiiiiiiihhhhhhhaaaaaa....eeeechhhhhoooooo caluski
  • 0

#226 Amelo

Amelo

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 17 postów

Napisano 03 styczeń 2011 - 16:41

Zgadzam się w 100% z krytycznymi uwagami na temat ośrodka, jedzenia, ciepła, łazienek itd itd z jedną uwagą - za 200 zł to i tak było znośnie. Ponad dwudniowa impreza z pełnym wyżywieniem, tańcami w okresie sylwestrowym za dwie stówy - to niezła oferta, poszperajcie w necie, jakie są ceny. Niestety zawsze organizatorzy maja ten sam problem - KASA i dostępność odpowiednich ośrodków. Wielu z nas zapewne stać na sylwestra za 400 a nawet na 1000 zł, ale bardzo wielu nie, zapewne był to spory problem przy wyborze miejsca. Oczywiście można spróbować znaleźć takie miejsca, które oferują różny standard w zależności od zasobności portfela. Trochę to dyskryminacja już dyskryminowanych :). Może więc warto pójść w naszej dyskusji także w tym kierunku, czy warto dopłacić do lepszych warunków czy nie, aby nie pozbawiać możliwości wyjazdu tych, co kasy maja mniej. Natomiast bezdyskusyjnie właściciel jest niepoważnym człowiekiem, nie tylko ściemniał o poprawie warunków, ale także zmniejszył ilość dostępnych pokojów tuż przed imprezą - masakra i skrajna nieodpowiedzialność - brawo Jacek, że dałeś radę jakoś to poukładać !! Na koniec tej przydługiej wypowiedzi jednym zdaniem - było zajefajnie, duże podziękowania dla tych, którzy przyczynili się do organizacji tej imprezy.
  • 0
"Stajesz się odpowiedzialny na zawsze za to, co oswoiłeś"

#227 Dex1977

Dex1977

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano 03 styczeń 2011 - 16:46

Jako nowy i poraz pierwszy moge walić a co mi tam.
Jeśli chodzi o zabawe widziałem,że lidzie uśmiechnięci bawią się dobrze i lubią razem spędzać czas.Ale jeśli chod,zi o warunki to skandal !!! I powiem tak,że za te 2 stówy to super drogo jak na takie warunki. Pokoje syf malaria,brudno pełno kurzu w pokoju w miare ciepło,człowiek bał się usiąść na kiblu bu nie załapać jakiejś cholery.Czy ktoś tam sprzątał od 10 lat ? Jedzenie pycha - kotlety surowe,wszystko kisło i rosło na stołach a co do tego makaronu to aż mnie zbiera na ....... W kuchni prawdziwy sajgon,na sylwestra to zaprosić trzeba ale SANEPID !!!!! pozdrawiam wszystkich a szczególnie znajomych z pociągu. I tak na koniec róbcie zloty sylestra na zadupiu ale niech to ma ręce i nogi bo wstyd !
  • 0

#228 Nutka35

Nutka35

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 54 postów

Napisano 03 styczeń 2011 - 16:51

Było fajnie, nawet super jeśli chodzi o towarzystwo, zabawę, drogę tam i z powrotem, kierowcom dziękuję....
Reszta to chyba normalnie...
Chciałam serdecznie podziękować Ani, Magdzie, Marlenie, Pawłowi, Eli, Basi, Andrzejowi, Oczywiście Jackowi, Danieli, Waldkowi i wszystkim wszystkim .... tym którzy nie mieli wpływu na niedociągnięcia lokalowe i na temperaturę pomieszczenia oczywiście...,
Oby następne spotkanie odbyło się w cieplejszych warunkach, bo już nawet to rozwalone łóżko przeżyję:D:)
Buziaki dla wszystkich Danuta
  • 0

#229 bogda48

bogda48

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 143 postów

Napisano 03 styczeń 2011 - 17:13

Amelo ,wiem że bale sylwestrowe są w różnych cenach ,ale nie znaczy aby ktoś nas nabijal w butelkę i obiecywal zlote góry,bo tak postąpij wlasciciel Sajgonu chcemy się bawic w godnych warunkach i o to mi glównie chodzi ;
  • 0

#230 Dex1977

Dex1977

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano 03 styczeń 2011 - 17:21

Pozdrawia Dex 1977 i Iwonka :)
  • 0

#231 bogda48

bogda48

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 143 postów

Napisano 03 styczeń 2011 - 17:38

dex przesli mi foty napisalam ciprywatna wiadomosc
  • 0

#232 grubby77

grubby77

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 585 postów

Napisano 03 styczeń 2011 - 18:41

Najgorsi sa Ci co obiecuja i nie wywiazuja sie z obietnic!! Choc mnie z Wami nie było znam to z autopsji...!
  • 0
"NIE MA kaleki; JEST CZŁOWIEK"-Maria Grzegorzewska zPIPS=WSPS teraz APS

#233 Happy

Happy

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 351 postów
  • Skąd:woj. łódzkie

Napisano 03 styczeń 2011 - 18:55

zimno było,ale atmsofera bardzo gooooooooooooooooorąąąąąąąąąąąąąąąącaaaaaaaaaaaaaaa;)
  • 0

#234 BAR32

BAR32

    Sufler

  • Moderator
  • 355 postów

Napisano 03 styczeń 2011 - 20:11

w uszach dźwięczy mi pewna rozmowa.. przykro że ludzie tak łatwo rzucają słowa na wiatr..
Jacku,Waldku dla Was Dzięki serdeczne że mogliśmy się spotkać w tak miłej atmosferze. Nie znam drugiego miejsca gdzie tak ciepła atmosfera jest..tylko na zlotach IPONu. Robicie kawał dobrej roboty :) Uczestnikom zaś dzięki za miłe towarzystwo,za dobrą zabawę,dobre słowo i uśmiech :) Bo to właśnie sprawia że te zloty są wyjątkowe :)
  • 0
"...oto słyszę jak w popiół przemieniam się i kruszę,i coraz mniejszy ciałem wierzę we własną duszę.."
/K.K.Baczyński/

#235 endrjuxx

endrjuxx

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 46 postów

Napisano 03 styczeń 2011 - 20:42

Dokańczam się do podziękowań organizatorom - było super .
  • 0

#236 pawel73

pawel73

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 8 postów

Napisano 04 styczeń 2011 - 12:45

:) Było jak było ,ja się bawiłem dobrze a te dodatkowe atrakcje.....no cóż bez tego polskiego smaczku było nudno...Dzięki Wszystkim za Towarzystwo.Jak wrócę to upominać się o zdjęcia.Dla Ani /ECHO/ mam specjalne.Dzięki Danusi za wyrozumiałość i miłe towarzystwo w drodze powrotnej.:P
  • 0
Nie rób nic na siłę; weź większy młotek :P

#237 Nutka35

Nutka35

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 54 postów

Napisano 04 styczeń 2011 - 15:59

Dla mnie też masz jakieś zdjęcia ładne, chyba...:)
  • 0

#238 sunshine87

sunshine87

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 04 styczeń 2011 - 17:03

hej kochani! ja byłam pierwszy raz,ale zapewne nie ostatni,bo było bardzo fajnie. no ale oczywiście atmosferę tworzą ludzie, więc to dzięki Wam dobrze się czułam w całkowicie nowym towarzystwie,a generalnie jestem raczej nieśmiałą osobą. dziekuję i mam nadzieję, że do zobaczenia na kolejnych Zlotach.buziaki -Marzena
  • 0
zapragniesz mnie z powrotem, łzy spadną na ziemię...

#239 harnaska57

harnaska57

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 21 postów

Napisano 04 styczeń 2011 - 17:29

Witam wszystkich. Do domu dotarłam, szczęśliwie. Dziękuję Ci Elu za uznanie i tak Ci wspomnę nawiasem, że i ten powrotny zepsuł się, na szczęście w Krakowie......Ale to tak 'apro po'.......... Chciałam jednak dorzucić swój kamyczek do opinii, jaka pada na temat sylwestra. Otóż zgadzam się w zupełności z adwersarzami co do opinii na temat standardu ośrodka, ale nie można za to winić organizatora, absolutnie. Ponieważ miał zapewnienia ze strony gospodarza w końcu człowieka i dorosłego i uznającego siebie za odpowiedzialnego, tak...???? Sam pobyt, czyli atmosfera.....zabawa......klimat...... był wspaniały, za to głęboki skłon w stronę Ciebie Jacku, jak i uznanie i ten stoicki spokój i uśmiech na twarzy, za wszystkie krytyczne uwagi jakie musiałeś przyjąć, choć przecież nie słusznie. A jeśli teraz potrafimy się tak lekkim piórem wypowiadać, dlaczego tego nie uczyniliśmy siedząc przy stole z gospodarzem????? ..........Zostawię bez komentarza..........
Byłam pierwszy raz na sylwestrze z iponkami i mam nadzieję, że nie ostatni. Bawiłam się pysznie, a zaplecze.....no cóż po raz kolejny wyciągniemy wnioski i będziemy ostrożniejsi......
Cenę... też w ocenie, należy brać pod uwagę, bo ten szczegół jest najtrudniejszy.....nie będę się rozpisywać, bo na pewno każdy z nas, zdaje sobie sprawę ile kosztuje w tym okresie zorganizowanie czegokolwiek, a co dopiero sylwestra.....
  • 0

#240 aniaszp

aniaszp

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 8 postów

Napisano 04 styczeń 2011 - 20:58

pawel73 no,no..czekam na te ekscesy tzn. zdjęcia z dodatkami z utęsknieniem...ale tam gdzie jestem taka :@ to wytnij...Danusia ! tobie też wyśle..w końcu takie ładne wam zrobiłam fotki..tylko nie pamiętam z którego aparatu..pozdrawiam..pa..pa.. ECHO :D
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych