Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

MARZENIE OD SERCA


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 konwalia 45

konwalia 45

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 97 postów

Napisano 19 październik 2010 - 13:40

Moi drodzy pisze watek o marzeniu nie moim a małej dziewczynki ktura sie zajmuje ma marzenie o rowerku ma 5 lat choc mimo tego ze jest tu osoba ktura jest bardzo złosliwa pisze głupie smsy nie znajac mnie i to co robie mała przebywa umie od ponad 2 miesiecy ma dobry kontakt mama i nigdy nie utrudnie tego a ja tylko nia sie zajmuje jako rodzina zastepcza .podejrzewam ze ta osoba jest zlosliwa zazdrosna nigdy nie chciałam sie obławiac jestem osoba ktura ostatni grosz by oddała i kazdemu pomogła wiec osoba ktura oczernia niech sie zastanowi bo numer jest juz sprawdzany pozdrawiam wszystkich i dziekuje tesz za miłe słowa od innych

Dodano Tue Oct 19 16:04:41 2010 :
wiem ze marzenia to jak bajka ale bez marzen nie ma zycia wtych czasach powinno byc miłym miec serce do drugiej osoby zbyt wiele przeszłam i nie zasługuje na krytykie tej osoby ktura jest niemiła oczernia uwazam ze ta osoba jest dziwna bo pisze ale jak sie dzwoni nie odbiera czyzby prawda w oczy kole
  • 0

#2 lucyna

lucyna

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 309 postów

Napisano 19 październik 2010 - 16:01

konwalia 45,tak jak już pisałam Ci na gg, to są uroki podawania swoich namiarów na ogólnym forum.
  • 0
Nawet siwa może być szczęśliwa:)

#3 konwalia 45

konwalia 45

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 97 postów

Napisano 20 październik 2010 - 13:07

DZieki Lucynko teraz to wiemjak to mówia głupi po fakcie ale dziekuje ci serce
  • 0

#4 annacichosz54

annacichosz54

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 5 postów

Napisano 03 kwiecień 2012 - 10:01

Jeżeli pragnąć ,aby ktoś coś dał od serca ? Należałoby znaleźć kogoś z sercem ! To trudna a nawet może niemożliwa sprawa.Już sam Niemen śpiewał w swoim utworze ,żeby ktoś jeden na świecie się znalazl ,kto to serce ma . Jednak biedak zwątpił bo stwierdził ,że chyba żąda za wiele? i to by było na tyle ,nic dodać i nic ująć .
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych