Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Zlot Andrzejkowy w Orawce


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
99 odpowiedzi w tym temacie

#81 Diablica2005

Diablica2005

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 204 postów

Napisano 26 listopad 2010 - 10:05

Ja równiez zazdroszczę , niestety skoplikowana sytuacja uniemożliwiła mi bycie razem z Wami. Wypijcie za zdrowie tych których z Wami nie ma :)
Bawcie się dobrze, buziaki

  • 0
Miłość nie polega na wzajemnym wpatrywaniu się w siebie, ale wspólnym patrzeniu w tym samym kierunku.
/Antoine de Saint-Exupéry/

#82 BAR32

BAR32

    Sufler

  • Moderator
  • 355 postów

Napisano 28 listopad 2010 - 20:23

Ja już w domku :-) wszystkim dziękuję za miłą atmosferę i dobrą zabawę :)
  • 0
"...oto słyszę jak w popiół przemieniam się i kruszę,i coraz mniejszy ciałem wierzę we własną duszę.."
/K.K.Baczyński/

#83 solana

solana

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 87 postów

Napisano 28 listopad 2010 - 23:06

ja także juz w domciu po pobycie w krakowie:) dalsza podroz byla bez przygod:P heheh
dziekuje wszystkim jak zawsze za suuuuper atmosfere:) napewno sie wszystkim podobalo:) a "nowych"iponków bedzie zawsze przybywac:D
dziekuje także Lucynce za organizacje bo bylo naprawde perfekt, wiec nie trzeba bylo sie tak streowac choc to niestety norma przy takich eventach:)
no i Jacusowi za niezawodność...:P i nie podlizuje sie:P raz moze byc tak naprawde:)
  • 0

#84 grzesiek7200

grzesiek7200

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano 29 listopad 2010 - 09:31

dojechałem było bardzo fajnie tyko krotko pozdrawiam wszystkich grzesiek
  • 0

#85 lucyna

lucyna

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 309 postów

Napisano 29 listopad 2010 - 11:35

Kochani chciałam Wam bardzo podziękować za tak liczne przybycie na zlocik czego tak naprawdę się nie spodziewałam, za bardzo miłą atmosferę jaką stworzyliście.Basi Olimpii i Eli nicka_brak za wróżby,Moni74 za łaskoczącą podniebienie łapówkę, Przemkowi Sucherro za bezpieczne dowiezienie i powrót do domu.Dziękuję wszystkim i każdemu z osobna, jestem bardzo szczęśliwa ze kolejny raz mogłam być z Wami, do zobaczenia na następnym zlocie.Pozdrawiam cieplutko.
  • 0
Nawet siwa może być szczęśliwa:)

#86 Gość_amber44_*

Gość_amber44_*
  • Gość

Napisano 29 listopad 2010 - 13:31

Ja również, będąc po raz pierwszy, dziękuję za miłe towarzystwo i przyjemnie spędzony czas. Być może jest to jakiś zaczątek do następnych spotkań z Wami na zlotach. Pozdrawiam wszystkich.
  • 0

#87 Djwp

Djwp

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 8 postów

Napisano 29 listopad 2010 - 17:04

Organizacja zlotu Lucynko perfekcyjna :) przyjęcie nas nowych wyjatkowe :) towarzystwo które mialem przyjemnosc poznac jest godne kazdemu polecenia :) Dzieki i do zobaczyska na kolejnym spotkaniu :)
  • 0

#88 Gość_Tommy_*

Gość_Tommy_*
  • Gość

Napisano 29 listopad 2010 - 18:11

Również dziękuje wszystkim za niepowtarzalny zlot. Lucynko organizacja zlotu idealna, Przemku, nasze rozmowy są bezcenne, Djwp, Amber, Bar32, Grześku miło było Was poznać i mam nadzieje że jeszcze nie raz zobaczymy się, Basiu dzięki za super podróż do domu. Widzimy się na następnym zlocie :D
  • 0

#89 kika28

kika28

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 26 postów

Napisano 29 listopad 2010 - 19:19

I my dołączamy się do podziękowań :D , wszystkim i każdemu z osobna, za super atmosferkę, za pomoc w każdym momencie, za śmiech,tańce, no i ....... hulańce do rana ;)
Lucynko było zajefajnie :cool:
Arturowi i Gosi za super jazdę "pomarańczką", ufff jak to dobrze, że dopiero dziś zima zaatakowała drogowców :)
Super, że mogliśmy być z Wami iponkami chociaż przez tak króciutki weekend, jednak mimo , że króciutko to i tak akumulatory naładowane mam na najbliższy czas oczekiwania na następny zlocik.

Pozdrawiamy i ściskamy Was mocno :heart:
Ola i Patryk
  • 0
A mnie cieszy to co mam :) :) :)

#90 BAR32

BAR32

    Sufler

  • Moderator
  • 355 postów

Napisano 29 listopad 2010 - 20:02

:) wygląda na to że wszyscy zadowoleni :) a ja z satysfakcją zamruczę pod nosem: Lucynko..a nie mówiłam :)
  • 0
"...oto słyszę jak w popiół przemieniam się i kruszę,i coraz mniejszy ciałem wierzę we własną duszę.."
/K.K.Baczyński/

#91 Gość_amber44_*

Gość_amber44_*
  • Gość

Napisano 29 listopad 2010 - 23:11

Również dziękuje wszystkim za niepowtarzalny zlot. Lucynko organizacja zlotu idealna, Przemku, nasze rozmowy są bezcenne, Djwp, Amber, Bar32, Grześku miło było Was poznać i mam nadzieje że jeszcze nie raz zobaczymy się, Basiu dzięki za super podróż do domu. Widzimy się na następnym zlocie :D


mnie rownież milo bylo Cię poznać, pozdrawiam
  • 0

#92 Slavco

Slavco

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 271 postów

Napisano 29 listopad 2010 - 23:54

Przyłączam się do podziękowań :)
Lucynko lepiej być nie mogło no może gdyby 1 - 2 dni dłużej :D Jacku za bezpieczny dojazd do domu :)
Pozostałym za miłą atmosferę i rozmowy aż strach pomyśleć ze ten czas tak szybko minął :)
Do usłyszenia na następnym spotkaniu
Pozdrawiam
  • 0

#93 olimpia

olimpia

    Podpowiadacz

  • R.I.P.
  • PipPipPipPipPip
  • 227 postów

Napisano 30 listopad 2010 - 12:07

No cóż...wszystko co dobre kiedyś się kończy... nawet zlot w Orawce .

Lucynko bardzo dziękujemy za superowe przygotowanie i ogarnięcie całokształtu :-) , za kojące pobudki pt."Śniaaaaadaanieeeeeeee" !!!!! :D , za kameralne i cieplutkie pokoiki , za kulinarne niespodzianki, jednym słowem...za wszystko ! Twoja ilość pokonanych km góra-dół-góra na pewno pozwoliłaby Ci wejść conajmniej na Giewont :-) .
Pozdrowienia dla męża za spokój i opanowanie .

Gaździnie i Gaździe za bardzo ciepłe i rodzinne przyjęcie, za poczęstunek regionalnymi specjałami (m.in.korbaczami orawskimi ), opowieści i zarażenie miłością do gór, oraz wspólne biesiadowanie i zabawę.

Dziękujemy…

Eli (bez_nicka) za andrzejkową „burzę mózgów” :-) , wspólną wspinaczkę na „małe Rysy , szkoda tylko, że mgła przeszkodziła nam w podziwianiu pięknych widoków , ale i tak aura była dla nas łaskawa, bo zarówno piątek , jak i niedziela były słoneczne z lekkim przymrozkiem, jakby nie patrzeć w końcu byliśmy w górach :-)

Moni …za wspólną podróż , rozmowy, zabawę i śmiech… :-)

Jackowi…za humor, „małomówność” :D i zajęcie stołeczka :D

Oli …za przepyszne”mleczko” i całą resztę :-) , Patrykowi za pełne ekspresji relacje :D

Gosi i Arturowi …nie tylko za oszałamiające błyski fleszy… :D

Gosikowi i Krzyśkowi …za odkrycie pokoju „rozkoszy” :-)

Marince i Olkowi ...za współsąsiedztwo skrzydłowe... , :-)

Kasi /Claire/ …za nieustające przemykanie z kubeczkiem i zarażającą pogodę ducha :-)

Sylwi, Madzi, Agnieszce… za zarażające ciągłe „bananki” na buzi :-),

Basi … za ujawnienie krepy Pudziana :D ,

Stasi, Anetce … za ciepło i miłe rozmowy :-) ,

Beatce i Ani … za uśmiech i wspólne tańce :-) ,

Krzysiowi …za tańce i pogaduszki, oraz Jego bratu za pomoc w dostarczeniu :-)

Ekipie warszawskiej tzn. mamuni Natalki , Natalce –najmłodszej uczestniczce-królowej balu :-) oraz zakochanej parze Dorocie i Markowi… za radość i rozsiewające ciepło i wspólną zabawę :-)

Tomkowi, Sławkowi , Jarkowi, Czesiowi … za uczestnictwo w zabawach i rozmowy :-)

Grześkowi …za rozmowy oraz spokój i opanowanie :-) ,

Wojtkowi … humor, świetną zabawę oraz za poczęstunek napojem z bardzo „udanych” słowackich zakupów :D … jak dla mnie przepyszny :-),

Przemkowi … za zarażające chichoty :D , i ujawnienie rogatej duszy :P :D

Zbyszkowi (zbychQ) … za odwagę ,że przybył , co prawda na chwilkę, ale myślę, że choć troszkę nabrał ochoty na następne zloty :-) .

Mam nadzięję, że nikogo nie pominęliśmy…bo dziękujemy wszystkim bez wyjątku, każdy włożył swoją cegiełkę w tę cudowną atmosferę .

A myślimy ,że Ci którzy pojawili się po raz pierwszy skutecznie załapali zlotowego bakcyla .

Na koniec.... życzymy wszystkim w pełni spełnienia wróżb andrzejkowych, zarówno zwycięzcom, oraz pozostałym , którzy stanęli na"pudle" we wróżbie bucikowej, oraz spełnienia tych marzeń ulanych z wosku, aby się zmaterializowały w najbliższym czasie !!!!!!!


Do następnego spotkania !!!!!

Basia i Grześ :-)
  • 0
"Pamiętaj, szczęście nie zależy od tego, kim jesteś i co wiesz. Zależy wyłącznie od tego co myślisz" (Dale Carnegie)

#94 Gosik04

Gosik04

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 25 postów

Napisano 30 listopad 2010 - 21:51

Co ja mogę jeszcze dodać hm... Było jak zwykle super ;o)
  • 0

#95 Kaneta

Kaneta

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 261 postów
  • Skąd:Powiew Jodu... :)

Napisano 01 grudzień 2010 - 00:19

Podziękować to za mało :), imprezka była super. Byłyśmy dopiero drugi raz ale na pewno nie ostatni.
Dziękujemy i do zobaczenia na następnym zlocie :)
Fajnie było się pobawić i napić z iponkami ;)
Aneta i Stasia
  • 0
Najpiękniejszych chwil nie zaplanujesz, one przyjdą same...

#96 Monia74

Monia74

    Narrator

  • Moderator
  • 1461 postów

Napisano 01 grudzień 2010 - 10:34

I mnie wypada skreślić parę słów. Przede wszystkim chcę bardzo gorąco i serdecznie podziękować Lucynce za to, że dzięki Niej mogliśmy się ponownie spotkać w tak urokliwym miejscu i naładować akumulatorki na ten nieprzyjazny, zimowy czas. Lucynka wraz z gazdami wyczarowała ciepłą, przyjazną atmosferę.
Elu bez Nicka, cudownie było z Tobą mieszkać w jednym pokoju. Mam nadzieję, że nie masz mi za złe porannych pobudek ;-). Dziękuję Ci za herbatki zaparzane na korytarzu, za ciepło (wcale nie to bijące od kaloryfera) w naszym pokoju. Prawda, że najlepiej rozmawia się nocą, słuchając ABBY lub starego, dobrego Grzesia T.? :-). Przyjaciółeczko, Tobie dziękuję za bezpieczny transport, bo bez Ciebie nie wybrałabym się sama w góry o tej porze roku. Byłaś i zawsze jesteś, moim dobrym duszkiem, który nie dopuszcza do tego bym "za dużo myślała", gdy tylko moje myśli zaczęły błądzić w przestworzach, natychmiast łagodnie sprowadzałaś mnie na ziemię :-). Bez Ciebie i Eli andrzejki nie byłyby andrzejkami. Mam nadzieję, że moja wróżba się spełni, gdyż niezmiennie ciągnie mnie w świat :-)).
Kasiu-Clear, rozmowa z Tobą była prawdziwą przyjemnością. W tym momencie potrzebowałam z kimś pogadać - dobrze, że byłaś obok :-).
Fajnie było popląsać na parkiecie, gdzie królowała Natalka :-). Cieszę się, że poznałam drugie połówki Gosika oraz Marysi. Myślę, że na następnym zlocie i ja będę już "kompletna" i będziemy się jeszcze lepiej bawić.
Sławku, cieszę się, że udało się nam przez chwilkę spokojnie porozmawiać. Myślę, że jeszcze nie raz będziemy mieli okazję do rozmowy.
Jacku, jak zawsze byłeś niezawodny ;-). Trudno jest sobie wyobrazić iponkowe spotkanie bez Ciebie.
Zloty są naprawdę ewenementem na skalę światową! Nigdzie nie jest tak dobrze, jak na zlotach ;-).
  • 0

#97 alexleo

alexleo

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 01 grudzień 2010 - 13:31

Dziękuję za genialnie spędzony weekend. Bardzo się cieszę, że wszystkich poznałem. Prawdę mówiąc byłem sceptycznie nastawiony, jak rozmawialiśmy o wyjeździe na zlot. Ale wszystko się zmieniło jak przyjechaliśmy i poznałem Was.
Na początku chciałbym podziękować naszej Lucynce za ogarnięcie całości. Do dzisiaj jak się budzę czekam na "ŚNIADAAAANIE!". Wielkie ukłony przed Twoim zaangażowaniem i cierpliwością do nas wszystkich. Miło było Was wszystkich poznać - Elę, Monię, Gosię, Krzysia i wszystkich sąsiadów, których imion nie spamiętałem.
Dziękuję także mojej ukochanej Marince za namówienie mnie na ten wyjazd. Już czekam na kolejne nasze spotkanie na Sylwestra. Mam nadzieję, że spotkamy się wszyscy, a może nawet w szerszym gronie.
Pozdrawiam wszystkich. :)
  • 0

#98 zbychuq

zbychuq

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 33 postów

Napisano 01 grudzień 2010 - 14:07

Zbyszkowi (zbychQ) … za odwagę ,że przybył , co prawda na chwilkę, ale myślę, że choć troszkę nabrał ochoty na następne zloty :-) .


Swait do odwaznych nalezy, oczywiscie ze nabralem ochoty na natepne zloty, jesli bedzie mozliwy dojazd i bedzie zlot odbywal sie gdziews w miare blisko to mysler ze pojawie sie jeszcze nie raz
  • 0

#99 Baba

Baba

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 499 postów

Napisano 02 grudzień 2010 - 12:41

Tia mogę zrozumieć Wasz zachwyt nad tym porannym gromkim "śniaaaadaaaaanieeee". U Lucynki to rodzinne :) . Znam inne słowo wypowiadane nad uchem o 6 rano "kaaaawaaaa" :D
  • 0
Nawet siwa może być szczęśliwa

#100 Marinka

Marinka

    Sufler

  • R.I.P.
  • PipPipPipPipPipPip
  • 331 postów
  • Skąd:Wrocław

Napisano 03 grudzień 2010 - 23:27

Tyle już miłych słów napisaliście, że trudno coś dodać.
Chciałabym przede wszystkim Tobie Lucyno podziękować za namówienie mnie na ten wyjazd, dzięki czemu mogłam zapomnieć o troskach dnia codziennego. Dziękuję Ci za przemiłe przyjęcie, super atmosferę i za to że w kapciuszkach wyszłaś na dwór/pole (do wyboru :D), by nas przywitać. A Twój gest pokazujący kciukiem, że jest ok, dużo dla mnie znaczy ;) . Cieszę się również, że mogłam poznać Twojego przeciepłego, przesympatycznego męża.
Gosieńko, Krzysiu - Wy jak dwie połówki pomarańczy, nic tylko brać z Was przykład:) a dzięki za transport.
Eluniu, uwielbiam z Tobą rozmowy, są niesamowite :)
Moniu, a Tobie dziękuję za to ciepło, które nosisz w sobie, śmiech, który chyba wszystkich zaraża.
Jacku, dzięki Ci za miłe pogawędki przy obiedzie, ze zdrowym poczuciem humoru ;)
Basiu mam nadzieję, że nasze współsąsiedztwo skrzydłowe nie zakłóciło Tobie i Grzesiowi ciszy nocnej ;)
Djwp – niech "żyje" piwo bezalkoholowe :D

Fajnie było się z Wami wszystkimi spotkać, szkoda tylko, że było tak mało czasu, by więcej pogadać i bardziej poznać nowe osoby.
  • 0
Serce miej otwarte dla wszystkich, zaufaj niewielu.


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych