Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Problem z TouchPad'em


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Rafalek

Rafalek

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1105 postów

Napisano 24 wrzesień 2003 - 11:43

Hejka IPONki :)

Posiadam klawiature firmy BTC 8140 (firma jest badziewna, lecz keyboardy robia fajne). Owa klawiatura jest wyposazona w TouchPad. Na WinMe nie mialem zadnego problemu z uruchomieniem tego urzadzonka na dedykowanych mu drajwerach. Jedynie w Biosie trzabylo zaznaczyc, iz ma sie rzekomo mysze na PS2. Rok temu wymienilem plyte na ECS K7VTA3 i zainstalowalem WinXP. Pod owy system nie ma drajwerow, jedynie sa najwyrzej pod Win2000, ktore zainstalowalem. Pod XP są natomiast stery ze strony www.synaptics.com, lecz rowniez nie chca dzialac. Sterowniki instaluja sie bez problemu, na pasku zadan pojawia sie odpowienia ikonka z wlasciwosciami TouchPada, ale ten wogole nie reaguje na nic. Meczylem sie z tym dosc dlugo (nawet wyslalem maila do BTC i odpowiedzieli mi, ze postepuje dobrze i powinno dzialac), ale nic nie wskuralem. Moze Wy cos poradzicie :?: :P
  • 0

"Boże, daj mi siłę by zmienić to co mogę zmienić
i odwagę by zaakceptować wszystko, czego nie mogę zmienić,
i mądrość, bym znał różnicę".


#2 Gość_Majonez_lodz_*

Gość_Majonez_lodz_*
  • Gość

Napisano 25 wrzesień 2003 - 15:11

Z ta plyta ECS zawsze miewalem problemy! I nie tylko ja. Nigdy nie oszczedzaj na plycie glownej kasy, to unikniesz wielu problemow np. z hardwarem. A na stronie BTC nie ma jakis sterownikow?
  • 0

#3 Rafalek

Rafalek

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1105 postów

Napisano 26 wrzesień 2003 - 10:15

Cześć Arturze.

Dziękuje Ci, że pofatygowałeś się odpowiedzieć na mój post, lecz ja na 100% jestem pewien, że to nie wina płyty głównej, lecz systemu, ponieważ na WinME wszystko działa prawidłowo, a i na wcześniejszej płycie jaką miałem na WinXP TouchPad nie chciał działać.

Cóż; nie pozostaje mi nic innego jak czekać...na cud :)
  • 0

"Boże, daj mi siłę by zmienić to co mogę zmienić
i odwagę by zaakceptować wszystko, czego nie mogę zmienić,
i mądrość, bym znał różnicę".


#4 Gość_Majonez_lodz_*

Gość_Majonez_lodz_*
  • Gość

Napisano 26 wrzesień 2003 - 15:58

To sluchaj! Zainstaluj sobie Win2000 , jak dla mnie to najlepszy system z Mikroshitu. Kombinuj!
  • 0

#5 Lukrecja_

Lukrecja_

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 77 postów

Napisano 27 wrzesień 2003 - 15:33

Rafałku! Zarówno obydwoje macie ravcje, płyta glowna o ktorej piszesz nie jest najlepsza, ale to nie ma nic wspolnego z nia. Po prostu zmień system na Win 2000 tez uwazam, ze jest najlepszy:)
Pozdrawiam :D :-D
  • 0
Postępuj tak wobec innych, jakbyś chciał, by inni postępowali wobec ciebie.


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych