Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

STRÓŻE Osrodek Rehabilitacyjny


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 jano50

jano50

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 21 postów

Napisano 13 sierpień 2010 - 04:56

Co możecie powiedziec o osrodku w stróżach Mam tam skierowanie z ZUSu.Czmoze mi ktoś coś powiedziec na temat tego ośrodka.dziekuje za informację
  • 0

#2 krystyna122

krystyna122

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 31 sierpień 2010 - 16:18

witaj. tez tam jade w tym samym terminie. mam troche informacji na temat osrodka

Dodano Tue Aug 31 17:20:08 2010 :
pytaj ..odpowiem , co wiem
  • 0

#3 gosiekrak

gosiekrak

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 31 sierpień 2010 - 17:12

witajcie,byłam w Stróżach w ośrodku Ojca Pio 2 razy.Jadąc tam trzeba się nastawić na sporą dyscyplinę,codzienne obchody ordynatora 21.00-22.00,od pierwszego dnia straszenie rystrykcyjnym wydaleniem za alkohol i obserwacjami obserwatorów z zus-u,którzy jakoby na każdym turnusie obserwują zachowanie kuracjuszy i szukają symulantów. Atmosfera niemiła,personel mało kontaktowy z niewielkimi wyjątkami(pozdrowienia dla Marcina] .Nie jest to sanatorium niestety,tylko pokazowy OŚRODEK ZUS-U.Przyjeżdżają tam ludzie wysłani przez zus w celu uzdrowienia.
warunki lokalowe : pokoje 2-osobowe ,przerabiane na 3 osobowe z łazienkami lodówką i tv na pieniadze jak w szpitalu.Plusy to wszystkie zabiegi na miejscu i basen.Zabiegów sporo,obowiązkowe psychoterapie 8oraz4 wykłady.Brak imprez,chyba ,ze organizowane przez kuracjuszy do 21.Wycieczki za zgodą ordynatora byliśmy w Krynicy w jedną z niedziel.Ogólnie połaczenie przedszkola z więzieniem,mam nadzieję nie jechać do stróż poraz trzeci.Myślę,że lepiej znać prawdę przed wyjazdem i nastawić się optymistycznie mimo wszystko.Zyczę dużo wytrwałości.pozdrawiam
  • 0

#4 krystyna122

krystyna122

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 31 sierpień 2010 - 17:52

gosiekrak
..dziekuje za informacje, mniej wiecej wszyscy tak oceniaja ten osrodek, jak czytam inne fora..
jesli ktos z krakowa wybiera sie tam 12.09. to jade samochodem.
  • 0

#5 jano50

jano50

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 21 postów

Napisano 01 wrzesień 2010 - 06:49

No już sam nie wiem co o tym myśleć! Dostałem maila od koleżanki z forum nasze-sanatorium jeśli jesteś zainteresowana to pośle na maila jej wypowiedź nie jest tak pesymistyczna.Napisz:roman10@poczta.fm Myślę że nie bedzie źle pozdrawiam i myślę że sie za niedługo sami osądzimy jak tam jest.
  • 0

#6 Gość_Pudlarz_*

Gość_Pudlarz_*
  • Gość

Napisano 01 wrzesień 2010 - 07:17

Myśleć należy pozytywnie (niezależnie od okoliczności).
W Stróżach byłem ze dwa razy (kilka lat temu). Dobre warunki, wyposażenie - no i basen. Dla mnie to była rewelacja, po 30 latach mogłem popływać.
Do takiego ośrodka jedzie się w celach rehabilitacyjnych. Jeśli spotka się znajomych, to miło - w celach rozrywkowych, żeby "zabradziażyć" - trzeba jechać gdzieś indziej.
Miłego pobytu...
  • 0

#7 krystyna122

krystyna122

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 01 wrzesień 2010 - 15:55

dziekuje za zyczenia milego pobytu.
tez jade tam na rehabilitacje i nie oczekuje jakichs szczegolnych warunkow, liczy sie dla mnie mila atmosfera, ale ta wspoltworza tez kuracjusze.
Jak pisze jano niedlugo sami ocenimy jak tam jest i rzetelnie poinformujemy na forum.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych