Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A

IRC


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 05 lipiec 2010 - 20:27

Witam co myślicie o zrobieniu irca
czekam na propozycje
  • 0

#2 marder

marder

    evil admin

  • Administrator
  • 3594 postów
  • Skąd:/home/marder

Napisano 05 lipiec 2010 - 21:33

Rozbawiłeś mnie, ale miło wiedzieć że ktoś jeszcze pamięta taki staroć (o korzystaniu świadomie nie wspominam - IRC to przeszłość). O ile dobrze pamiętam był sobie kiedyś kanał #inwalidzi, ale zdechło toto śmiercią naturalną.

Powtórzę raz jeszcze: IRC to przeszłość, epoka kamienia łupanego (podobnie jak usenet). Mało kto z dzisiejszych internautów wie co to w ogóle jest, a jeszcze mniejsza jest grupka korzystających z takich antycznych rozwiązań. Nie widzę zatem potrzeby zakładania kanału IRC dla IPONu (do pogawędek online, mamy czat).
  • 0

Nierozwiązywalność jest zawsze stanem przejściowym. 

 

Ziewanie, to cichy krzyk o kawę.


#3 Paulla

Paulla

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 897 postów
  • Skąd:Gniezno

Napisano 06 lipiec 2010 - 15:51

Rozbawiłeś mnie, ale miło wiedzieć że ktoś jeszcze pamięta taki staroć (o korzystaniu świadomie nie wspominam - IRC to przeszłość). O ile dobrze pamiętam był sobie kiedyś kanał #inwalidzi, ale zdechło toto śmiercią naturalną.

Powtórzę raz jeszcze: IRC to przeszłość, epoka kamienia łupanego (podobnie jak usenet). Mało kto z dzisiejszych internautów wie co to w ogóle jest, a jeszcze mniejsza jest grupka korzystających z takich antycznych rozwiązań. Nie widzę zatem potrzeby zakładania kanału IRC dla IPONu (do pogawędek online, mamy czat).

Jesteś linuksiarzem a czasem sypiesz tekstami jak użytkownik Windows 95.
Nie wiem gdzie Ty na IRCu przesiadujesz, ale tam gdzie ja bywam większość osób to informatycy a dyskusja aż wre.
Ten czat na IPONie no cóż nie będę się wypowiadać gdyż szkoda słów...
Screen zupełnie wystarczy.
A dyskutujecie na tym czacie, że aż nie wyrabiam z czytaniem :lol:
http://img408.images...51/screensi.jpg
  • 0
"Wszystkie niejasne pojęcia muszą upaść nim uczeń może nazwać siebie mistrzem..." Bruce Lee
"Trzeba mieć niemało odwagi, aby się ukazać takim jakim się jest naprawdę." Søren Aabye Kierkegaard

#4 punk

punk

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 356 postów

Napisano 06 lipiec 2010 - 16:41

Ja się zgodzę z Marder, teraz na IRC to bardzo mało kto przesiaduje, są inne formy komunikacji na topie
  • 0

#5 marder

marder

    evil admin

  • Administrator
  • 3594 postów
  • Skąd:/home/marder

Napisano 06 lipiec 2010 - 19:05

[quote=Paulla]Jesteś linuksiarzem a czasem sypiesz tekstami jak użytkownik Windows 95.[/quote]
To że korzystam z linuxa, nie oznacza że muszę być fanatykiem IRCa i/lub usenetu. Wiem że istnieje taki stereotyp linuksiarza, jednak mnie raczej trudno pod niego podciągnąć.

[quote=Paulla]Nie wiem gdzie Ty na IRCu przesiadujesz, ale tam gdzie ja bywam większość osób to informatycy a dyskusja aż wre.
Ten czat na IPONie no cóż nie będę się wypowiadać gdyż szkoda słów...[/quote]
uuuu... Trafiłem chyba w czuły punkt. :lol: Jednak, skoro dyskusja tak wre na tym Twoim kanale, tym bardziej nie widzę potrzeby tworzenia nowego kanału. Zaproś Starego Wygę do siebie, niech dyskusja wre jeszcze bardziej, wszak na IPON szkoda słów.
Pozwolę sobie też poinformować Cię, że większość osób na IPON to NIE informatycy. Niektórzy mają problemy nawet z wejściem na czat lub z posługiwaniem się forum. Zastąpienie czata IRCem, byłoby równoznaczne ze zbanowaniem tych ludzi. Cieszy mnie że jesteś informatykiem, że potrafisz się poruszać w internecie. Przyjmij jednak do wiadomości że nie wszyscy posiadają takie umiejętności jak Ty, czy ja. Ty, być może masz to gdzieś (Twoje prawo), ale ja nie.

[quote name='Paulla]A dyskutujecie na tym czacie' date=' że aż nie wyrabiam z czytaniem[/quote']
W necie są dostępne kursy szybkiego czytania. Pogooglaj, a znajdziesz. :D
  • 0

Nierozwiązywalność jest zawsze stanem przejściowym. 

 

Ziewanie, to cichy krzyk o kawę.


#6 Paulla

Paulla

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 897 postów
  • Skąd:Gniezno

Napisano 06 lipiec 2010 - 19:40

STARYWYGA już jest zaproszony :)
  • 0
"Wszystkie niejasne pojęcia muszą upaść nim uczeń może nazwać siebie mistrzem..." Bruce Lee
"Trzeba mieć niemało odwagi, aby się ukazać takim jakim się jest naprawdę." Søren Aabye Kierkegaard

#7 nonames

nonames

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 319 postów

Napisano 19 lipiec 2010 - 22:53

IRC - MIŁOŚCI ME kiedy to było eeeech dobre czasy hahaha
  • 0
życie nie powinno być podróżą do grobu z intencją, aby dostać się tam bezpiecznie w atrakcyjnej i dobrze zakonserwowanej postaci, jest raczej ślizganiem się z boku na bok, z czekoladą w jednej dłoni, winem w drugiej, ciałem gruntownie wyeksploatowanym, totalnie wyczerpanym i z krzykiem... ??
O Cholera, Ale Jazda!!

#8 Paulla

Paulla

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 897 postów
  • Skąd:Gniezno

Napisano 20 lipiec 2010 - 14:19

[quote name='marder]Pozwolę sobie też poinformować Cię' date=' że większość osób na IPON to NIE informatycy. Niektórzy mają problemy nawet z wejściem na czat lub z posługiwaniem się forum. Zastąpienie czata IRCem, byłoby równoznaczne ze zbanowaniem tych ludzi.[/quote']

Co za problem opisać na forum krok po kroku jak się posługiwać mIRCem czy x-chat. By ułatwić sprawę dołącza się screeny. Oczywiście zaznaczamy, co trzeba kolorowymi strzałkami, by każdy mógł swobodnie odczytać co i jak.

@marder Nie rób z Użytkowników IPONu samych niedojdów. Ci, którzy udzielają się na forum potrafią czytać. Z pisaniem też sobie radzą. Chyba, że Ty masz tyle tysięcy kont i piszesz za każdego. :o:D
Ale tak najlepiej: JESTEM ON TO MOGE ROBIC Z SIEBIE KRETYNA, BO WSZYSTKO MI WOLNO!
Pamiętajcie w życiu trzeba od siebie dużo wymagać, nawet gdy inni od Nas tego nie oczekują.
Pozdrawiam :)

@marder Nie fatyguj się, aby mi odpisać. Dalsza dyskusja z mojej strony jest bezprzedmiotowa.
  • 0
"Wszystkie niejasne pojęcia muszą upaść nim uczeń może nazwać siebie mistrzem..." Bruce Lee
"Trzeba mieć niemało odwagi, aby się ukazać takim jakim się jest naprawdę." Søren Aabye Kierkegaard


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych