Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Ustroń- sanatorium Równica


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 tosienka6

tosienka6

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 6 postów

Napisano 22 maj 2010 - 11:25

Dzięki za odpowiedzi. Mam skierowanie na 30 maja, ciekawe jak w tej trudnej sytuacji powodziowej bedzie wyglądał mój dojazd a jestem z okolic Łodzi. Mam nadzieję że do niedzieli będzie tylko lepiej.
Może odezwie się ktoś kto również jedzie w tym terminie.
  • 0

#2 tosienka6

tosienka6

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 6 postów

Napisano 13 maj 2010 - 19:10

Czy ktoś mi może coś powiedzieć o tym ośrodku?
  • 0

#3 grubby77

grubby77

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 585 postów

Napisano 13 maj 2010 - 19:32

Byłem w w/w szpitalu uzdr. w 2003r. Ładny budynek, mialem ładny pokoik... Schody przed windą były tam, zabiegi na m-cu. Do miasta ciezko s' dostac...
  • 0
"NIE MA kaleki; JEST CZŁOWIEK"-Maria Grzegorzewska zPIPS=WSPS teraz APS

#4 rufusik

rufusik

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 50 postów

Napisano 19 maj 2010 - 10:52

Cześć byłam tam w 2009r.Budynek bardzo duży ma 10 pięter ja byłam na 5 piętrze .Na kazdym piętrze pielęgniarka pokoje to 1 i 2 ,każdy pokój ma łazienkę .Na 6 piętrze taras widokowy przepiękne widoki.Stolówka duża jedzenie dobre różne diety Zabiegi na miejscu ale daleko duzo chodzenia .Ale warto tam jechać okolice piękne jest gdzie spacerować ,jest organizowane dużo wycieczek np. Wadowice Wisła ....
  • 0

#5 Radek

Radek

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 40 postów

Napisano 20 maj 2010 - 13:15

Bardzo fajny ośrodek byłem tam ze skierowania do sanatorium w 2008 r. Bardzo rozległy teren i górzysty, ale wózkowicze tacy jak ja dawali sobie rade. Jednak co do wycieczek to byłem nie zadowolony, bo jak zwykle zapominano o potrzebach wózkowiczów :images2: . Mam nadzieje, że teraz ta sytuacja się poprawiła.
  • 0
Geniusz kryje się w prostocie.


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych