Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

ankieta skierowana do osób niepełnosprawnych ruchowo


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 alkarinque

alkarinque

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 08 marzec 2010 - 12:12

Witam serdecznie,

jestem studentką Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Piszę pracę magisterską o turystyce osób o ograniczonej mobilności. Aby dobrze wykonać to zadanie chciałabym lepiej poznać potrzeby osób niepełnosprawnych ruchowo, dlatego też zwracam się z uprzejmą prośbą o wypełnienie w wolnej chwili ankiety znajdującej się na stronie internetowej www.ankietaniepelnosprawni.lua.pl albo http://www.ankietka....ch-ruchowo.html . Ankieta jest anonimowa. Jeśli jednak zechciałaby się Pani/Pan podzielić ze mną jakimiś innymi uwagami na temat własnych przeżyć z podróży, odczuć czy pomysłów na ułatwienie podróżowania osobom niepełnosprawnym ruchowo, byłabym wdzięczna za opisanie tego w Uwagach. Każda informacja jest dla mnie naprawdę cenna, dlatego też z góry bardzo dziękuję za wypełnienie ankiety.
  • 0

#2 persona37

persona37

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 81 postów

Napisano 08 marzec 2010 - 12:59

wypełniłam
  • 0

#3 Marinka

Marinka

    Sufler

  • R.I.P.
  • PipPipPipPipPipPip
  • 331 postów
  • Skąd:Wrocław

Napisano 08 marzec 2010 - 20:35

Ankietę wypełniłam :) Alkarinque bardzo ciekawy temat pracy, życzę powodzenia :)
  • 0
Serce miej otwarte dla wszystkich, zaufaj niewielu.

#4 Paulla

Paulla

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 897 postów
  • Skąd:Gniezno

Napisano 08 marzec 2010 - 21:00

Wypełnione :)
  • 0
"Wszystkie niejasne pojęcia muszą upaść nim uczeń może nazwać siebie mistrzem..." Bruce Lee
"Trzeba mieć niemało odwagi, aby się ukazać takim jakim się jest naprawdę." Søren Aabye Kierkegaard

#5 sucherro

sucherro

    Mistrz Ciętej Riposty

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 677 postów
  • Skąd:Nibylandia

Napisano 08 marzec 2010 - 23:05

Poszło:)
  • 0

[you] Jeżeli w piekle wózki inwalidzkie są napędzane złem to będziemy wszyscy nieźle z*********ć... :)


#6 xmartax

xmartax

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 14 kwiecień 2010 - 18:52

Witajcie,
Jestem studentką V roku socjologii.
W ramach swojej pracy magisterskiej chciałabym przeprowadzić badania na temat Samooceny osób niepełnosprawnych fizycznie.
Dlatego też zwracam się z uprzejmą prośbą o wypełnienie tej ankiety

http://www.moje-anki...27/sec-jqdfKHa4

Dziękuje.
Pozdrawiam.
  • 0

#7 GrasOne

GrasOne

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 69 postów

Napisano 14 kwiecień 2010 - 19:35

To tak, wziąłem się za wypełnianie, chociaż moja samoocena jest dosyć wysoka, ale mniejsza z tym, doszedłem do pytania numer 08 i go trochę nie rozumiem, ale jakoś dam radę =D Dobra dałem radę z tam tym, ale pytanie 16 - Czy woli Pan/Pani towarzystwo osób niepełnosprawnych czy osób zdrowych?, tak / nie?
Jednak i z tym pytaniem sobie poradziłem! Wypełniłem ankietę, a panią pozdrawiam =)
  • 0

#8 Paulla

Paulla

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 897 postów
  • Skąd:Gniezno

Napisano 14 kwiecień 2010 - 19:50

Wypełnione.

W ankiecie przy pytaniu o rodzeństwo brak opcji nie posiadam, zatem zaznaczyłam 1.
  • 0
"Wszystkie niejasne pojęcia muszą upaść nim uczeń może nazwać siebie mistrzem..." Bruce Lee
"Trzeba mieć niemało odwagi, aby się ukazać takim jakim się jest naprawdę." Søren Aabye Kierkegaard


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych