Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Wydarzenia sportowe


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
50 odpowiedzi w tym temacie

#41 Captain Planet

Captain Planet

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 6 postów

Napisano 07 maj 2010 - 11:27

A dzisiaj walczy Pudzian, kto będzie oglądał ? Zapowiada, że tanio skóry nie sprzeda :) ;)
  • 0

#42 Singe

Singe

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2113 postów

Napisano 07 maj 2010 - 16:42

Pamiętam jak w grudniu w 44 sekundy pokonał Marcina Najmana. Teraz jednak będzie walczył z dużo trudniejszym rywalem. Yusuke Kawaguchi ma duże doświadczenie w sztukach walki w przeciwieństwie do Mariusza Pudzianowskiego. Mimo to jestem za Pudzianem-to chyba oczywiste !!!
  • 0
Jeśli miłość – to tylko prawdziwa * Jeśli przyjaźń – to tylko szczera.
Jeśli obecność – to tylko niewymuszona * Jeśli być kimś – to tylko sobą.
- Rafał Wicijowski

#43 Minutka

Minutka

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2156 postów

Napisano 07 maj 2010 - 19:32

Dzisiaj nie wierzę w wygraną Pudziana, no ale wszystkiego dowiemy się już niebawem. :)
  • 0

#44 Captain Planet

Captain Planet

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 6 postów

Napisano 08 maj 2010 - 06:37

Pudzian w swojej pierwszej walce MMA, bo Nejmana nie uważam, za żadnego zawodnika MMA ani za boksera, wypadł dość dobrze, bo z praktycznie zerowym dorobkiem, resztkami sił wygrał z kimś kto tych walk stoczył 11 i chyba 10 wygrał, ale teraz niech Pudzian STUKNIE SIĘ W ŁEB i odwoła te wszystkie walki z gwiazdami jak Nastula, Tim Sylvia, Hong-man Choi i walczy z kimś z podobnym dorobkiem do swojego bo w innym razie może przynieść swoim fanom dużo wstydu :)
  • 0

#45 Singe

Singe

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2113 postów

Napisano 08 maj 2010 - 15:15

Obie walki wieczoru były interesujące.Pudzian wygrał,ale z wielkim trudem,może teraz będzie miał choć odrobinę pokory,bo przeciwników będzie miał coraz lepszych,a te jego przechwałki trochę mnie irytowały mimo mojej sympatii dla niego.Jeśli chodzi o drugą walkę wieczoru to uważam,że zwycięstwo należało się Japończykowi.
  • 0
Jeśli miłość – to tylko prawdziwa * Jeśli przyjaźń – to tylko szczera.
Jeśli obecność – to tylko niewymuszona * Jeśli być kimś – to tylko sobą.
- Rafał Wicijowski

#46 Captain Planet

Captain Planet

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 6 postów

Napisano 08 maj 2010 - 15:50

Mamed nie tyle co przegrał, tylko powinien być zdyskwalifikowany za kopnięcia poniżej pasa :evil1:
Mnie rozwalił ten koleżka co czołgiem wjechał na salę :lol: Najlepszym zawodnikiem z całej tej gali był dla mnie ten amerykaniec David Olivia.

To teraz czekamy na walkę Sosnowskiego z Kliczko, bo tej walki Pudziana z Sylvią, chyba nie pokażą w polskiej TV :(
  • 0

#47 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 08 maj 2010 - 21:31

Nie jestem zwolenniczką MMA,oglądałam ze względu na Pudziana (jak sobie poradzi),moim zdaniem będzie walczył dopuki nie trafi na zawodnika równego wagą_wtedy może dostać takie baty że zrezygnuje(osobiście nie życzę mu tego)
  • 0

#48 Captain Planet

Captain Planet

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 6 postów

Napisano 17 maj 2010 - 16:06

21 maja będzie transmisja z kolejnej walki Pudziana w Polsacie :) Dla mnie remis będzie wygraną Mariusza ;)
  • 0

#49 celin28

celin28

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 80 postów

Napisano 18 maj 2010 - 10:35

Witam
Pudzian jak dla mnie jest troszke za pewny siebie i lekko cwaniakuje...miesnie to nie wszystko...przed nim kolejna walka no zobaczymy
  • 0
Nie ważne co masz,ważne kim jesteś...

#50 sucherro

sucherro

    Mistrz Ciętej Riposty

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 677 postów
  • Skąd:Nibylandia

Napisano 18 maj 2010 - 10:48

Zgadzam się z Tobą Ania. Jak dla mnie to już lekka przesada z tym Pudzianem. Tańczy, śpiewa, gotuje jak ktoś jest do wszystkiego to zarazem do niczego. Według mnie dostanie łomot i w sumie nie będę go żałował.
Widzieliście jakie ma wejście jak jego brat śpiewał normalnie śmiech:)
Celebryta taki dostał przydomek hehe
  • 0

[you] Jeżeli w piekle wózki inwalidzkie są napędzane złem to będziemy wszyscy nieźle z*********ć... :)


#51 Sobolewski

Sobolewski

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 64 postów

Napisano 23 czerwiec 2010 - 06:13

Każdy medal dla Polski cieszy, mimo że nie jestem specjalnym fanem sportu.

Jak już poruszyliście sprawę sportu (mamy teraz MUNDIAL) - powiedzcie dlaczego nasi tak słabo grają? Mają niemal wszystko, wysokie zarobki, trenerów z Zachodu. Idzie na to straszna kasa. I co, jakie efekty ?
  • 0
Sobol [Wawa]

Nie masz zasług: te co my zowiemy zasługi, Są tylko ku Ojczyźnie wypłacone długi.


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych