Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Wydarzenia sportowe


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
50 odpowiedzi w tym temacie

#1 Minutka

Minutka

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2156 postów

Napisano 25 kwiecień 2010 - 11:45

I znowu Adamek wygrał :):):) Miał naprawdę twardego przeciwnika, a dał radę, chociaż widziałam, że łatwo wcale nie było. :) Moje wielkie gratki.
  • 0

#2 Brazil

Brazil

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 38 postów

Napisano 28 luty 2010 - 10:23

brawo dla Justyny ale i dla panczenistek, które wyskoczyły jak Filip z konopi
  • 0
Niech mnie nie straszy nikt atomami
Kiedy rozbłysną będę pijany
Wódkę zagryzę wędzoną rybą
Tak żeby mdłości potem nie było

#3 Brazil

Brazil

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 38 postów

Napisano 27 luty 2010 - 10:14

jak tam przed dzisiejszym biegiem Justyny Kowalczyk ? kibicujecie trochę ? mam nadzieję, że uda się jednak zdobyć złoty medal, ale silna jest też Norweżka
  • 0
Niech mnie nie straszy nikt atomami
Kiedy rozbłysną będę pijany
Wódkę zagryzę wędzoną rybą
Tak żeby mdłości potem nie było

#4 Marinka

Marinka

    Sufler

  • R.I.P.
  • PipPipPipPipPipPip
  • 331 postów
  • Skąd:Wrocław

Napisano 27 luty 2010 - 23:48

No i się udało :)To pierwszy złoty medal zimowych igrzysk olimpijskich dla Polski od 1972 roku :))
  • 0
Serce miej otwarte dla wszystkich, zaufaj niewielu.

#5 sith

sith

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 324 postów

Napisano 28 luty 2010 - 01:59

Nie lubie Kowalczyk Gubi słome z butów Może i zdobyć krążek wykuty z కోహినూరు , कोहिनूर lub کوہ نور
:) ale i tak widze w niej prostaczke ze wsi czym dała wyraz swoimi wypowiedziami Nawet ten złoty medal odbieram jako niesmak Cham chamem na wieki wieków Amen :)
  • 0
Istnieje tylko jeden rozsądny powód by wejść w paszczę Śmierci: żeby ukraść mu złote zęby.

#6 Trybik

Trybik

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 656 postów

Napisano 28 luty 2010 - 11:34

Nie lubie Kowalczyk Gubi słome z butów Może i zdobyć krążek wykuty z కోహినూరు , कोहिनूर lub کوہ نور
:) ale i tak widze w niej prostaczke ze wsi czym dała wyraz swoimi wypowiedziami Nawet ten złoty medal odbieram jako niesmak Cham chamem na wieki wieków Amen :)

A co ty się czepiasz Kowalczyk a tym bardziej ludzi ze wsi - widzę, że prostactwo to z ciebie wychodzi mieszczuchu.
Justyna jest wielka w pełnym znaczeniu tego słowa i pochodzenie nie ma nic do tego. Przy takim zachowaniu jakie wykazałeś nawet nie nadajesz się do tego, by tę słomę z Jej butów pozamiatać, ot co.
  • 0

... największym wrogiem wolnego człowieka jest system ...


#7 Efaa

Efaa

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 368 postów

Napisano 28 luty 2010 - 16:51

Brawa dla Justyny, pokazała :)
  • 0

#8 sith

sith

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 324 postów

Napisano 28 luty 2010 - 18:49

Nie lubie Kowalczyk Gubi słome z butów Może i zdobyć krążek wykuty z కోహినూరు , कोहिनूर lub کوہ نور
:) ale i tak widze w niej prostaczke ze wsi czym dała wyraz swoimi wypowiedziami Nawet ten złoty medal odbieram jako niesmak Cham chamem na wieki wieków Amen :)

A co ty się czepiasz Kowalczyk a tym bardziej ludzi ze wsi - widzę, że prostactwo to z ciebie wychodzi mieszczuchu.
Justyna jest wielka w pełnym znaczeniu tego słowa i pochodzenie nie ma nic do tego. Przy takim zachowaniu jakie wykazałeś nawet nie nadajesz się do tego, by tę słomę z Jej butów pozamiatać, ot co.

Nie jest wielka To osoba która nie umie przegrywać Tupie nóżkami i zwala wine na wszystkich i wszystko Zachowanie rozkapryszonego dzieciaka i ten przyklejony uśmiech cwaniary
Porównaj chociażby jak zachowuje sie Małysz
Zatrybiłeś ? :images1:
  • 0
Istnieje tylko jeden rozsądny powód by wejść w paszczę Śmierci: żeby ukraść mu złote zęby.

#9 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 28 luty 2010 - 21:27

ale i Nawet ten złoty medal odbieram jako niesmak Cham chamem na wieki wieków Amen :)

Przypominam, że medal przyznaje się za osiągnięcie sportowe, a nie w dziedzinie savoir vivre'u. Dla mnie ważniejsze od tego co kto reprezentuje na polu osobistym jest to, jak wykonuje swój fach.

Zilustruję to przykładem:

Gdybym znajdował się w płonącym budynku i miałbym wybierać komu powierzyć swój los, to niechybnie wybrałbym doświadczonego i sumiennego zawodowego strażaka (choćby w domu preferował bicie żony, chlanie na umór i słuchanie disco polo na cały regulator), zamiast "zapalonego":P i pełnego altruistycznych chęci do niesienia pomocy sprzedawcy pączków (który może i byłby przykładnym i czułym mężem, abstynentem i wielbicielem muzyki poważnej, ale nie miałby za to żadnej wiedzy o pożarnictwie).

Zadaniem sportowca, jak już wspominałem, jest zdobywać medale, podobnie jak nauczyciela nauczać, złodzieja kraść, polityka knuć, a admina banować. Jeśli wszyscy spełniają swoje funkcje wzorcowo, nie rozumiem czym się oburzać. Charakter jest sprawą prywatną, drugoplanową.
  • 0

#10 Singe

Singe

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2113 postów

Napisano 28 luty 2010 - 22:55

Oglądałam wczoraj końcówkę pojedynku Kowalczyk i zawodniczki z Norwegii.Obie były świetne i dostarczyły ogrom emocji.Tym razem lepsza była nasza Justyna i chwała jej za to.Zdobycie trzech medali na jednej olimpiadzie to nie lada wyczyn i już tym zasłużyła sobie na podziw.Zresztą wszyscy zdobywcy tych sześciu medali są wielcy,tym bardziej,gdy słyszy się,że w ciągu 90 lat na igrzyskach zimowych Polacy łącznie zdobyli 8 medali.
  • 0
Jeśli miłość – to tylko prawdziwa * Jeśli przyjaźń – to tylko szczera.
Jeśli obecność – to tylko niewymuszona * Jeśli być kimś – to tylko sobą.
- Rafał Wicijowski

#11 Minutka

Minutka

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2156 postów

Napisano 01 marzec 2010 - 09:18

Ostatnie minuty Justyny były baaaardzo stresujące. :) Wielkie brawa dla wszystkich Polskich medalistów.
  • 0

#12 rodys

rodys

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 842 postów
  • Skąd:bierze pieniądze na alkohol?

Napisano 01 marzec 2010 - 13:51

Ciekawe czy będzie podobne zjawisko jak "małyszomania", pojawiają się już dowcipy o Justynie Kowalczyk:

Z sieci:
Justyna Kowalczyk musi oddać złoty medal
Taka decyzję podjęła wczoraj komisja śledcza w sprawie afery hazardowej...
Dzisiaj komisja zbada również srebrny medal Adama Małysza...?


Zasłyszane w telewizji (TVN24 dzisiaj rano, przy powitaniu J.K. na lotnisku):
Wchodzi gruba baba na lotnisko i mówi: Dzień dobry, jestem Kasina Wielka


:D:D
  • 0

KNP


#13 Trybik

Trybik

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 656 postów

Napisano 01 marzec 2010 - 14:56

Porównaj chociażby jak zachowuje sie Małysz
Zatrybiłeś ? :images1:

A Małysz nie narzekał na pewne rzeczy ? nie mam na myśli olimpiadę tylko skoki przed olimpiadą - a to coś z pogodą, a to wiatry nie takie.
Prawda jest taka że w tych sportach bardzo dużo zależy od pogody jak i od szczęścia - takiego nie miał Sikora.
Powiem szczerze, że nie wierzyłem w sukces Małysza na olimpiadzie, ale cieszę się, że sprawił mi taką niespodziankę. Były zbyt duże oczekiwania co do Kowalczyk, wielu uważało, że każdy nie złoty medal to już jest porażka. A dla mnie takie myślenie to całkowita bezmyślność.
Nie mamy dobrych warunków do treningów lub wręcz wcale ich nie posiadamy (saneczkarze, panczeniści), nie mamy nawet zbyt wielu tradycji w sportach zimowych jak w innych krajach, więc to co w tym roku co niektórzy sportowcy osiągnęli to naprawdę wielki sukces.
A już chyba największym i niespodziewanym sukcesem jest medal właśnie naszych panczenistek, i niech głos temu zadrży, który zechce powiedzieć, że to tylko brązowy medal.

Cieszmy się zatem z tego, co zdobyli nasi sportowcy, bo naprawdę jest z czego.
  • 0

... największym wrogiem wolnego człowieka jest system ...


#14 Efaa

Efaa

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 368 postów

Napisano 01 marzec 2010 - 15:33

justyna przynajmniej jak sama mówi nie zazywa tych leków na astmę, wiadomo w jakim celu - stąd jej zirytowanie i sposób zachowania.
  • 0

#15 Brazil

Brazil

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 38 postów

Napisano 01 marzec 2010 - 16:55

dzisiaj na konferencji prasowej Justyna mówiła, że niebawem będzie znowu będzie startować w tym albo w przyszłym tygodniu, może ktoś wie dokładniej ?
  • 0
Niech mnie nie straszy nikt atomami
Kiedy rozbłysną będę pijany
Wódkę zagryzę wędzoną rybą
Tak żeby mdłości potem nie było

#16 majjkka

majjkka

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 199 postów

Napisano 01 marzec 2010 - 17:19

Nie interesuję się sportem zbytnio, oprócz bardziej "widowiskowych" typu jazda figurowa na lodzie itp. W tym roku jednak oglądałam, bo warto było. Wszyscy medaliści buli wspaniali. Tym bardziej, że nikt o nich specjalnie nie dba, nie mają gdzie szlifować formy. To co osiągnęli zawdzięczają swojej determinacji. Oczywiście nie można zapominać o trenerach. Powinniśmy być dumni z naszych rodaków i ja jestem. Prywatnie Justynę K. też lubię, za czupurność i uśmiech. Podoba mi się, że mówi co myśli.
  • 0

#17 Brazil

Brazil

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 38 postów

Napisano 02 marzec 2010 - 07:56

w nadchodzący weekend odbędzie się gala boksu zawodowego DIAMOND BOXING NIGHT, ktoś będzie oglądał ?
  • 0
Niech mnie nie straszy nikt atomami
Kiedy rozbłysną będę pijany
Wódkę zagryzę wędzoną rybą
Tak żeby mdłości potem nie było

#18 olimpia

olimpia

    Podpowiadacz

  • R.I.P.
  • PipPipPipPipPip
  • 227 postów

Napisano 02 marzec 2010 - 08:47

[quote name='Brazil]dzisiaj na konferencji prasowej Justyna mówiła' date=' że niebawem będzie znowu będzie startować w tym albo w przyszłym tygodniu, może ktoś wie dokładniej ?[/quote']
06.03 Lahti 2x7,5 km zm..
07.03 Lahti sztafeta
11.03 Drammen sprint klas
13.03 Oslo 30 km dow.
14.03 Oslo sprint dow.
17.03 Sztokholm sprint klas.
19.03 Falun prolog - 2,5 km klas.
20.03 Falun 2x5 km zm.
21.03 Falun 10 km dow

Dodano wto 2 mar 08:53:13 2010 :
[quote name='Brazil]w nadchodzący weekend odbędzie się gala boksu zawodowego DIAMOND BOXING NIGHT' date=' ktoś będzie oglądał ?[/quote']
A kto będzie walczył?
  • 0
"Pamiętaj, szczęście nie zależy od tego, kim jesteś i co wiesz. Zależy wyłącznie od tego co myślisz" (Dale Carnegie)

#19 Brazil

Brazil

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 38 postów

Napisano 02 marzec 2010 - 09:06

wielkie dzięki za rozpiskę Olimpia, dużo tego!

Już 6 marca w Katowickim Spodku odbędzie się Gala Boksu "Diamond Boxing Night" . Ze strony Polskiej na ringu zobaczyć będziemy mogli, byłego młodzieżowego mistrza świata WBC, Damian Jonak (walka wieczoru), byłego pretendenta do tytułu Mistrza Świata WBO, Maćka Zegana (druga walka wieczoru), młodzieżowego Mistrza Świata WBC interim, Mateusza Masternaka (3 walka wieczoru), brązowego medalisty Igrzysk Olimpijskich w Barcelonie, Wojtka Bartnika, Mariusza Cendrowskiego, Łukasza Maćca czy Aleksy Kuziemskiego. Rywali naszych pięściarzy podamy już wkrótce.
  • 0
Niech mnie nie straszy nikt atomami
Kiedy rozbłysną będę pijany
Wódkę zagryzę wędzoną rybą
Tak żeby mdłości potem nie było

#20 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 08 marzec 2010 - 09:42

Przed wypadkiem ,naście lat wstecz uprawiałam sport i do dziś interesuję się tym.Jest mi bardzo przykro że Ludzie niemający wiedzy na temat ,poparli norweski punkt widzenia.A sami jako Polacy wymagamy Złota,nie dając tego co w sporcie najważniejsze-RÓWNE SZANSE-.Najgorsze jest to, że medal za wszelką cenę,poparły- takie osoby jak minister sportu .Jak trafna jest diagnoza Justyny świadczy fakt,że jako knebel mamy już edycję pierwszą PŚ w Polsce.
1.Astmę stwierdzają lekarze na szczeblu federacji krajowej,na tej podstawie federacja światowa udziela zawodnikowi pozwolenia na przyjmowanie leków ,substancji które normalnie są na liście zabronionej,ale w dawkach...leczniczych.Justynie zabrakło jako zdrowej 0.46% by być astmatyczką. 2.Leki na astmę powodują- uzyskanie lepszej wytrzymałości i szybkości ,ale co najważniejsze rozmywają czyli powodują niemożliwość wykrycia innych dopingów 3.Wyobrażmy sobie że orzeczenie wydaje się na szczeblu federacji światowej w jednym ośrodku---proste i zachowujące kręgosłup etyczny,moralny sportu.TYLKO KTO ZA!!!!!!Czołówka światowa same astmatyczki,za nimi ich federacje.A POLSKA; z rodaków zrobiono idiotów ,na wizji mówiąc że astma nie poprawia wyników, ajeżeli ktoś mówił prawdę to reakcja prowadzącego . 4.POLSKA jako naród powinna nie tylko podziękować JUSTYNIE KOWALCZYK za medale i ZDOBYCIE WSZYSTKIEGO CO MOŻLIWE DO ZDOBYCIA W TYM ROKU,ale OTWARCIE popierać JĄ w utrzymaniu wSPORCIE.OSOBIŚCIE JĄ PRZEPRASZAM ZA TYCH MALUCZKICH RODAKÓW PONIEWAŻ JEST WIELKA I MA RACJĘ.!
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych