Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

myszka do komputera


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

#1 sith

sith

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 324 postów

Napisano 08 luty 2010 - 18:29

SideWinder X8 Gaming Mouse - całkiem niezła myszka do gier

Onasis się znalazł?

A co ma jedno do drugiego ? Chodziło o dobra myszke do gier Akurat ze wszystkich które testowałem ta wypadła najlepiej
  • 0
Istnieje tylko jeden rozsądny powód by wejść w paszczę Śmierci: żeby ukraść mu złote zęby.

#2 Gość_helksa_*

Gość_helksa_*
  • Gość

Napisano 04 luty 2010 - 17:56

Dużo czasu gram w gry komputerowe i zastanawiam się nad zakupem myszki bezprzewodowej. Myślicie, że to dobry pomysł? Jaką myszkę moglibyście mi polecić?
  • 0

#3 punkxp

punkxp

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 04 luty 2010 - 21:14

Jak do grania to myszka z szybkim ruchem coś powyżej 1000 dpi i z tego co się orientuje są chyba logitech`a takie
  • 0

#4 sith

sith

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 324 postów

Napisano 04 luty 2010 - 21:48

SideWinder X8 Gaming Mouse - całkiem niezła myszka do gier
  • 0
Istnieje tylko jeden rozsądny powód by wejść w paszczę Śmierci: żeby ukraść mu złote zęby.

#5 Gość_helksa_*

Gość_helksa_*
  • Gość

Napisano 06 luty 2010 - 18:04

Dziękuję za wskazówki :)
  • 0

#6 versus

versus

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1351 postów

Napisano 07 luty 2010 - 11:37

W zasadzie każda mysz laserowa z 2000 DPI to idealny sprzęt dla gracza. Kwestią wyboru może tu być najwyżej marka.
  • 0
There is something behind the throne greater than the King himself.
William Pitt The Elder, Lord Chatham

#7 Gość_Majonez_lodz_*

Gość_Majonez_lodz_*
  • Gość

Napisano 07 luty 2010 - 21:58

SideWinder X8 Gaming Mouse - całkiem niezła myszka do gier

Onasis się znalazł?
  • 0

#8 nonames

nonames

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 319 postów

Napisano 14 luty 2010 - 07:50

a moim zdaniem dobra myszka do gier powinna wykluczać przypadek minimalizować ryzyko przegrania więc najlepiej by była jednak PRZEWODOWA

pytanie ilu w Polsce jest graczy ?
  • 0
życie nie powinno być podróżą do grobu z intencją, aby dostać się tam bezpiecznie w atrakcyjnej i dobrze zakonserwowanej postaci, jest raczej ślizganiem się z boku na bok, z czekoladą w jednej dłoni, winem w drugiej, ciałem gruntownie wyeksploatowanym, totalnie wyczerpanym i z krzykiem... ??
O Cholera, Ale Jazda!!

#9 versus

versus

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1351 postów

Napisano 14 luty 2010 - 10:31

nonames, nie ważne ilu lecz ważne jacy. Polacy są mistrzami świata w CS.
  • 0
There is something behind the throne greater than the King himself.
William Pitt The Elder, Lord Chatham

#10 nonames

nonames

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 319 postów

Napisano 14 luty 2010 - 21:43

pewnie i nie tylko w CS w przyszłości mieliśmy mistrza w star craft drużynę quaka ale jednak gracze w większości korzystają z myszek kablowych a bezprzewodowe są modne i pokazowo mają z nią latać właśnie owi profesjonalni gracze by marketing się zgadzał
  • 0
życie nie powinno być podróżą do grobu z intencją, aby dostać się tam bezpiecznie w atrakcyjnej i dobrze zakonserwowanej postaci, jest raczej ślizganiem się z boku na bok, z czekoladą w jednej dłoni, winem w drugiej, ciałem gruntownie wyeksploatowanym, totalnie wyczerpanym i z krzykiem... ??
O Cholera, Ale Jazda!!

#11 mody

mody

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 50 postów

Napisano 14 luty 2010 - 23:00

Eeee myszka bezprzewodowa do gier, a lagi? :P
Pamiętam takich maniaków którzy skracali kable od myszki i klawiatury oraz korzystali tylko z monitorów CRT aby zminimalizować opóźnienia :D
  • 0

#12 nonames

nonames

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 319 postów

Napisano 23 luty 2010 - 20:46

mody a to byli i tacy co virtualizowali płytę by nie korzystać z napędów na systemie były tylko niezbędne sterowniki system i gra 2 dyski jeden jako czytnik virtuali drugi systemowy zawsze na oddzielnych taśmach sterowniki oczywiście selekcjonowane bo nie zawsze najnowsze oznaczały lepsze wyciszone pomieszczenia by słyszeć tylko dźwięk z gry no a szczytem wracając trochę do tematu były myszki nawet z 11 przyciskami gdzie po skonfigurowaniu i tak nie wiedziałeś co do czego :)
  • 0
życie nie powinno być podróżą do grobu z intencją, aby dostać się tam bezpiecznie w atrakcyjnej i dobrze zakonserwowanej postaci, jest raczej ślizganiem się z boku na bok, z czekoladą w jednej dłoni, winem w drugiej, ciałem gruntownie wyeksploatowanym, totalnie wyczerpanym i z krzykiem... ??
O Cholera, Ale Jazda!!

#13 Gość_Majonez_lodz_*

Gość_Majonez_lodz_*
  • Gość

Napisano 24 luty 2010 - 09:33

Ja używam Logitecha MX518 (myszka optyczna 1800DPI) od kilku lat + podkladka SteelSeries QcK+ (szmacianka dobrej jakosci). Jesli grasz w gry to zapewne wiesz, ze wazne jest po czym myszka "jezdzi". Moge polecic Ci kilka modeli gryzoni o ktorych slyszalem od kumpli z klanu:

optyki:
1) Logitech MX518
2) Microsoft Intellimouse Explorer 3.0

laserowki:
3) Logitech G500
4) Razer DeathAdder
5) Razer Lachesis

Nie chce Ci sugerowac wyboru, najlepiej gdybys poczytal o tych myszkach. Po czym idz do sklepu i przymierz do dloni - jak Ci lezy i czy jest wygodna. Myszki kupuje sie na wymiar:)
Jak juz zdecydujesz sie, to zasiegnij info lub sam sprawdz po jakich powierzchniach myszka najlepiej sobie radzi. Moze sie zdarzyc, ze jakas mysz nie bedzie dobrze funkcjonowac na "szmaciance" ale na podkladce szklanej.
Powodzenia! :)
  • 0

#14 nonames

nonames

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 319 postów

Napisano 03 marzec 2010 - 17:36

Majonez_lodz - SŁAWA bo mądrze prawisz wogle od tego powinniśmy zacząć odpowiadanie na tego posta " myszki kupuje się na wymiar" bo 90% ludzi kupuje na cenę
  • 0
życie nie powinno być podróżą do grobu z intencją, aby dostać się tam bezpiecznie w atrakcyjnej i dobrze zakonserwowanej postaci, jest raczej ślizganiem się z boku na bok, z czekoladą w jednej dłoni, winem w drugiej, ciałem gruntownie wyeksploatowanym, totalnie wyczerpanym i z krzykiem... ??
O Cholera, Ale Jazda!!

#15 Sobolewski

Sobolewski

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 64 postów

Napisano 23 czerwiec 2010 - 05:47

W myszkach - najlepsza firma to Logitech. Niezłe ma też Creative, ale to już półka niżej. Kiedyś Microsoft coś miał, ale teraz nie wiem czy jeszcze oferują. To tyle z firmowych. Ja zawsze kupuje Logitecha, mam też Labteca (firma należy do koncernu Logitech).
  • 0
Sobol [Wawa]

Nie masz zasług: te co my zowiemy zasługi, Są tylko ku Ojczyźnie wypłacone długi.


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych