Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Problemy kobiet z niedotrzymaniem moczu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 hanick13

hanick13

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 722 postów

Napisano 07 styczeń 2010 - 16:01

Jestem para, tradycyjnie problem z niedotrzymaniem moczu.Wszystko jest pięknie kiedy jedzie się gdzieś , gdzie jestem na 100% pewna, że napotkam toaletę dla ON. Kłopoty zaczynają się przy dłuższych wyjazdach , szczególnie latem..... Ciekawa jestem jak radzicie sobie dziewczyny w "trasie" .Jedyny sposób jaki Ja muszę stosować podczas wojaży to wkładki dla kobiet po urk .( owszem niewidoczne ale krótko skuteczne ) .Co jeszcze "nieszkodliwego" ze swojej praktyki polecacie ?
  • 0

Niektórzy odrzucają marzenia bojąc się, że się one nie zrealizują albo co gorsze że staną się realne


#2 don't_believe_me

don't_believe_me

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 213 postów

Napisano 09 styczeń 2010 - 22:10

ja na codzień stosuję wkładki dla kobiet po urk. Tena Normal lub Extra, a na wyjazd, cóż... mniej piję i muszę założyć pieluchomajtki, czyli tzw. pampersy... tak na wszelki wypadek. A toalety są zazwyczaj na bardziej popularnych stacjach benzynowych, zajazdach itp... Wiem, że niektórzy znajdują bardziej ustronne miejsce parkingowe i w aucie na postoju cewnikują się do butelki, czy czegokolwiek innego... Nie znam lepszych wyjść niestety ;/
  • 0

#3 agatta

agatta

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 20 postów

Napisano 26 październik 2011 - 09:05

mam ten sam problem... najważniejsza jest logistyka - wiedzieć co, gdzie, jak :) przed pójściem do Morskiego Oka najważniejsze było dla mnie sprawdzenie dostępności kibelków :) można też regulować picie, można poprosić znajomą o pomoc w dostaniu się do niedostosowanego kibelka... ale problem jest niewątpliwie i szkoda że trzeba zawsze o tym myśleć...
  • 0

#4 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6295 postów
  • Skąd:home

Napisano 26 październik 2011 - 10:58

Temat pokrewny:
http://www.ipon.pl/f...51664#pid151664
W tych postach podano między innymi adres dobrego specjalisty, który zajmuje się różnorodnymi problemami pęcherza moczowego. Mam nadzieję, że komuś się to przyda. Pozdrawiam.
  • 0

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#5 agatta

agatta

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 20 postów

Napisano 26 październik 2011 - 13:23

Aniołku, jestem nowa i bardzo dziękuję za informację! :) Pozdrawiam Cię serdecznie
  • 0

#6 Daga

Daga

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 837 postów

Napisano 20 marzec 2012 - 02:42

Oj, ciężki temat. :) Rzeczywiście logistyka przede wszystkim. I niestety powstrzymywanie się od picia. :/ Jeśli wiem, że gdzieś dalej jadę, to przestaję pić już poprzedniego dnia o 18, masakra. W skrajnych przypadkach stosuję cewnik, ale ostatnio już tego nie robię. Na nietrzymanie moczu polecam podpaski Always Night, te największe, najbardziej chłonne. Żadne inne wkładki mi się nie sprawdziły, no chyba że pampersy. :) Niestety jest z nimi ten kłopot, że stosowane regularnie codziennie - odparzają.
Czekam teraz na operację wszczepienia pasa pod pęcherz, może będzie lepiej. :)
  • 0
Daga

#7 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6295 postów
  • Skąd:home

Napisano 20 marzec 2012 - 10:18

Czekam teraz na operację wszczepienia pasa pod pęcherz, może będzie lepiej. :)

Jak będziesz już po operacji, daj proszę znać, czy są jakieś efekty. Wszelkie informacje na ten temat są dla mnie ważne. Tymczasem dużo zdrowia i wszystkiego dobrego.
  • 0

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#8 miki89

miki89

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano 23 kwiecień 2012 - 21:07

Witaj,
kupiłem sobie nie dawno takie sprytne urządzenie, które pomaga wytrenować pęcherz. Choć urządzenie jest w głównej mierze przeznaczone dla mężczyzn, to producent właśnie wspomina o nietrzymaniu moczu między innymi u kobiet. Wpisz sobie w googlach osobisty stymulator ejakulacji albo ferticare personal. Jak Ci pomoże to daj znać. Pozdrawiam
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych