Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Jak to jest z tym Kaspersky?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 Michał

Michał

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 126 postów

Napisano 13 listopad 2009 - 17:49

Niedługo kończy mi się wersja testowa Kaspersky AntyVirus 2010. Chcę kupić licencję (1st., 1 rok).
Rozumiem, że muszę kupić licencję "pierwszą", tzn., że licencja-kontynuacja jest nieodpowiednia dla mnie? Jest jakaś różnica? Niech ktoś mnie wyprowadzi z tego labiryntu...;)
  • 0

#2 versus

versus

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1351 postów

Napisano 14 listopad 2009 - 16:07

W Twoim przypadku kupujesz pełną wersję z kluczem na rok którego ważność możesz po roku przedłużyć tzw. wznowieniem.
W wersji testowej (demo) możesz jedynie przetestować oprogramowanie.
  • 0
There is something behind the throne greater than the King himself.
William Pitt The Elder, Lord Chatham

#3 Zgredek65

Zgredek65

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 16 listopad 2009 - 20:55

To nie ten kaliber. Avasta można porównywać jedynie z bezpłatnymi antywirusami.

Ponownie :)
Nie będe polemizował bo to oprogramowanie jest jednym z tych co każdy myśli inaczej więc Jeśli się Tobie tak zdaje - OK - przyjmuję Twoje do wiadomości a swoje i tak myśle. :|

W korporacji mamy ponad 250 kompów i mamy "profesjonalnego" F-secure corporation, na kilku stanowiskach mamy NOD32 - w firmie domowej mam Avast profesional (tu już jest licencja kupna) i powiem tak - ani na f-secure ani na NOD32 nie znalazło mi w plikach na pendrivie wirusa a Avast profesjonal w domowej firmie odrazu go wyczaił. W domu prywatnie mam avasta homa - i jest prawie taki sam jak profesjonal.

Być może pamiętasz ten program jeszcze z dawniejszych czasów kiedy był naprawde marny - teraz jest to bardzo profesjonalnie rozbudowany "kombajn".

Porównując to co mam w korporacji (f-secure) do avasta pro - ja wybiore avasta :) przynajmniej nie zżera ponad 300 Mb pamięci tylko około 80Mb a pracuje o wiele szybciej i porównywalnie bezpiecznie .

Wracając - dlatego w moim poprzednim poście było też na początku pytaniwe - czy jest mu taki program potrzebny do pracy (tu każdy zaraz odwala avasta) czy poprostu do domu. Dlatego to zaproponowałem - 100 zł piechotą nie chodzi - a do zastosowań domowych jest jak znalazł i legalny bezpłatnie - bo to jest bardzo ważne.

Kończąc polemike - przepraszam Modów i Pozdrawiam Forumowiczów.
  • 0

#4 Zgredek65

Zgredek65

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 16 listopad 2009 - 11:08

Jeśli potrzebujesz tego antywirusa do pracy w firmie albo w jakimś celu zarobkowym to trzeba zakupić licencję.

Jeśli używasz tylko do celu domowego i wyłącznie w domu bez jakiegokolwiek celu zarobkowego to oszczędź deko:

www.avast.com

wchodzisz na pobież (otwiera się lista) wybierasz programy, wybierasz :Pobierz avast! 4 Home Edition FREE

i ściągnij na dysk - po zainstalowaniu udrze się o rejestrację - wejdziesz na stronę podajesz tylko e-maila i kto go używa - następnie klucz DARMOWY przychodzi na pocztę po około godzinie.

Rejestrujesz go tym kluczem i dawaj używać za darmo przez rok.

Działa bardzo dobrze nie ustępując profesjonalnym antywirusom w pełni się aktualizuje i samodzielnie podnosi swoją wersje jeśli się pokaże - a nawet GADA po poskiemu :D - jedyny minus to szczepionki są aktualizowane po okresie 3 dni od wydania szczepionki na wersje profesjonalną.

W całej mojej sieci (prawie 200 userów po domach) większość używa właśnie jego i nie ma problemów, a wręcz przeciwnie - nie ma tylu wodotrysków co jakieś profesjonale i działa na komputerach z mniejszą pamięcią i nie spowalnia ich tak bardzo jak te "unowocześnione" wersje profesjonalne.

Pozdrawiam
  • 0

#5 versus

versus

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1351 postów

Napisano 16 listopad 2009 - 18:12

Avast... Działa bardzo dobrze nie ustępując profesjonalnym antywirusom

Wybacz ale mylisz się. Avasta nie można porównywać z takimi AV jak np.: Kaspersky, NOD32, Norton czy MKS przy których wypada blado. To nie ten kaliber. Avasta można porównywać jedynie z bezpłatnymi antywirusami.
  • 0
There is something behind the throne greater than the King himself.
William Pitt The Elder, Lord Chatham

#6 Sobolewski

Sobolewski

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 64 postów

Napisano 22 czerwiec 2010 - 21:34

Koledzy mówią że Kaspersky jest OK, ani zły ani specjalnie dobry. Większość poleca NOD 32.

Ja jadę na darmowym AVAST i nie jest źle, tylko dodatkowo trzeba mieć jakiś anty spyware, ja używam ANTIMALWARE
  • 0
Sobol [Wawa]

Nie masz zasług: te co my zowiemy zasługi, Są tylko ku Ojczyźnie wypłacone długi.

#7 ZiBiWawa

ZiBiWawa

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 23 czerwiec 2010 - 12:08

Mam Kasperskyego i ogólnie jestem zadowolony, jedyny minus to to że trochę "muli" i system przez niego dłuzej się wczytuje. Nie jestem expertem więc nie będe więcej pisał :)
  • 0

#8 nonames

nonames

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 319 postów

Napisano 25 czerwiec 2010 - 16:59

a ja powiem coś alternatywnego najlepszy z płatnych antywirusów jaki używałem był w płatnym pakiecie "zoone alarm "

a nawiązując do tego co wyżej pisali inni :
KASPERSKI - rażą mnie ciągłe wpadki w tym programie natomiast wpadki w wersji płatnej są często spowodowane tym że firma jako pierwsza wykrywa wirusy i jako pierwsza wydaje szczepionki a nie myli się ten co nic nie robi .
- obciąża system
tak po za tym jest naprawdę OK

AVAST - mówi do nas fajny dodatek często wyłączany no i koniec plusów tego popularnego słabego i nieskutecznego programu który owiany jest sławą bo widocznie marketingowcy dobrze działają

NOD32 - wymyślili i opracowali swój silnik skanowania i w każdej edycji coś zmieniają ale nie wnosi to zupełnie nic w dodatku nieźle obciąża system jak się nie poustawia odpowiednio

z innych :
avira antywir - niezłe lekkie przyjazne z niezłą wykrywalnością darmowe

zestaw GDATA(firewol_antywir) - antywir nie jest najgorszy choć co do wykrywalności można by się czepić ale sam firewol to tragedia sprawia same problemy

norton antivir - PONOĆ firma poszła po rozum do głowy i w nowej wersji usłuchała klientów którzy nie chcieli antywirusa kombajnu z multi rozbudowanym menu i niezliczoną liczbą opcji nieprzejrzystym panelem i wieloma innymi paskudnymi mankamentami PONOĆ obecna wersja jest prostsza przejrzystsza bardziej przyjazna użytkownikom mniej obciążająca system ponieważ dotknął ich spadek sprzedaży jestem wstanie w to uwierzyć na słowo
  • 0
życie nie powinno być podróżą do grobu z intencją, aby dostać się tam bezpiecznie w atrakcyjnej i dobrze zakonserwowanej postaci, jest raczej ślizganiem się z boku na bok, z czekoladą w jednej dłoni, winem w drugiej, ciałem gruntownie wyeksploatowanym, totalnie wyczerpanym i z krzykiem... ??
O Cholera, Ale Jazda!!

#9 Malcolm

Malcolm

    Sufler

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPip
  • 419 postów

Napisano 26 czerwiec 2010 - 06:33

http://antivirus-rev...&max-results=11

kilka testów różnych antywirusów , przedstawione w formie filmików

osobiście polecam Kasperskiego, do wersji angielskiej można tanio kupić legalny klucz na allegro
  • 0
"Cywilizacja nie osiągnie doskonałości, póki ostatni kamień z ostatniego kościoła nie spadnie na ostatniego księdza i nie uwolni świata od tej hołoty" - Umberto Eco

#10 andrzej1

andrzej1

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 373 postów
  • Skąd:Warszawa

Napisano 01 listopad 2010 - 12:36

Witam,

Co do antywirusów, to uważam, ze Kasperski jest zbyt pamięciożerny, dlatego, nie zakupuje tego programu. Owszem może ma wiele opcji przydatnych, ale jest pamięciożerny, dużo zabiera procesu. Od dłuższego czasu używam avasta internet security i jest również dobry i mniej pamięciożerny. Bardzo dobrze się sprawuje, blikuje rożne niepożądane strony. Wydaje mi się, ze jest bardzo podobny do Kasperskiego, czy Nod32. Podczas avasta Internet Security przychodzą nawet wiadomości email, które do tej pory były uznawane jako spam, ale one niektóre są przydatnymi wiadomościami
Także nie bierzecie tylko pod cenną uwagę Kasperskiego i Noda, a już tym bardziej Nortona, bo podobno beznadzieja, a tym bardziej do odinstalowania
  • 0

#11 arogrom

arogrom

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 52 postów

Napisano 30 marzec 2014 - 22:06

jest taki mały programik kasp world z kluczykami polecam jak cos proszę pisać :cool:


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych