Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

ANKIETA DOTYCZĄCA ŻYCIA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH ORAZ KZD


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 Maddlen

Maddlen

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 14 październik 2009 - 10:51

Droga Dago, to nie jest krzyk, tylko tekst pisany drukowanymi literami. Gdybym krzyczała, to wszędzie byłoby pełno tzw. wykrzykników. Celowo pisałam drukowanymi literkami, ponieważ, jak zapewne zdajesz sobie z tego sprawę, tekst drukowany jest wyraźniejszy i większy, a mi zależy na tym, aby osoby niepełnosprawne z wadą wzroku, także miały możliwość wypełnienia moich ankiet. Tak więc proszę o zrozumienie. Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję, że także zdobędziesz się na wypełnienie moich ankiet pomimo drażniącego Ciebie pisma.
  • 0

#2 Daga

Daga

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 837 postów

Napisano 14 październik 2009 - 09:54

Bardzo Cię proszę, nie krzycz. Chciałam wypełnić Twoje ankiety, ale tam też krzyczysz. Tekst napisany kapitalikami nie tylko jest niegrzeczny - jest też nieczytelny, więc niestety ankiet nie wypełnię. Zrobię to chętnie, jeśli przepiszesz je czytelnie.
  • 0
Daga

#3 Maddlen

Maddlen

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 13 październik 2009 - 16:19

SZANOWNI PAŃSTWO !!!

MAM DO PAŃSTWA WIELKĄ PROŚBĘ O POMOC PRZY ZEBRANIU INFORMACJI POTRZEBNYCH MI DO NAPISANIA MOJEJ PRACY MAGISTERSKIEJ.

PROSZĘ O ANONIMOWE WYPEŁNIENIE ANKIETY DOTYCZĄCEJ ŻYCIA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH, KTÓRA ZNAJDUJE SIĘ NA NINIEJSZEJ STRONIE:
http://www.ankietka....osprawnych.html

ORAZ O ANONIMOWE WYPEŁNIENIE KWESTIONARIUSZA ZDAŃ NIEDOKOŃCZONYCH, KTÓRY ZNAJDUJE SIĘ NA TEJ STRONIE:
http://www.ankietka....konczonych.html

Z GÓRY DZIĘKUJĘ ZA OWĄ POMOC !
POZDRAWIAM SERDECZNIE
MAGDALENA ULBIN

  • 0

#4 Daga

Daga

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 837 postów

Napisano 14 październik 2009 - 19:42

Droga Magdo, na pewno wiesz, że kapitaliki w Internecie oznaczają krzyk właśnie. Chętnie wypełnię ankiety, jeśli będą czytelne. Bo one mnie nie drażnią, one są dla mnie nieczytelne - różnica między jednym a drugim ogromna. Kapitaliki nie sprawiają, że tekst jest czytelniejszy - on jest większy, ale niestety nieczytelny. Ja też proszę o zrozumienie - zwracasz się o pomoc do osób niepełnosprawnych, myślę, że powinnaś pomyśleć o ich możliwościach. Osoby z wadami wzroku (do których się zaliczam) mogą sobie tekst powiększyć, jeśli literki będą dla nich za małe (wystarczy kliknąć Ctrl+). A jeśli chciałaś to zrobić za nie - mogłaś po prostu użyć większej czcionki. Czytelnej czcionki, _nie_ kapitalików. A jeśli koniecznie muszą być kapitaliki, to dla osób z wadami akomodacji potrzebna jest druga ankieta, bez utrudnień. Nie ma się co obruszać. Nikt nie wymaga, żebyś coś komuś ułatwiała, wystarczy, że nie będziesz utrudniać... Również pozdrawiam.
  • 0
Daga

#5 Maddlen

Maddlen

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 14 październik 2009 - 20:03

Niestety w tych ankietach na stronie www, na której je umieściłam nie da się powiększyć czcionki lub jej zmienić ... przykro mi, ale nie dam rady tego zmienić ... wypełniały mi te ankiety już osoby z wadami wzroku, więc myślałam, że są czytelne ... aaa i Dago ja się nie obruszam, tylko grzecznie odpisuję na Twoją wiadomość tłumacząc jednocześnie mój wybór drukowanych liter ... one nie oznaczają dla mnie i dla ludzi, których znam żadnego krzyku, dlatego dziwi mnie i ich Twoje porównanie drukowanych liter do krzyku... dla nas krzyk oznaczają wykrzykniki, czyli takie oto znaczki !!! nawet na j. polskim zawsze mnie tego uczono ;)) pozdrawiam
  • 0

#6 Daga

Daga

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 837 postów

Napisano 15 październik 2009 - 09:19

Magdo, to nie jest moje porównanie. Skoro działasz w Internecie, mam prawo założyć, że znasz netykietę, proszę, po prostu się do niej zastosuj. Regulamin iponu też to jasno określa: "l) Nie formatuj niepotrzebnie czcionki, nie pisz pogrubioną czcionką, nie koloruj. Nie pisz postu WIELKIMI literami". To, moim zdaniem, wszystko rozwiązuje.
  • 0
Daga

#7 Patryk

Patryk

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 65 postów

Napisano 15 październik 2009 - 10:09

wypełniłem ankiety...życzę powodzenia.
  • 0

#8 persona37

persona37

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 81 postów

Napisano 15 październik 2009 - 15:41

też wypełniłam,,bardzo ciekawa
  • 0

#9 stu

stu

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 27 postów

Napisano 25 październik 2009 - 10:11

Wypełniłam ankietę
  • 0
"Są takie dni, kiedy i makijaż nie pomoże"

Pozdrawiam serdecznie . Basieńka.

#10 Marinka

Marinka

    Sufler

  • R.I.P.
  • PipPipPipPipPipPip
  • 331 postów
  • Skąd:Wrocław

Napisano 25 październik 2009 - 18:46

Wypełnione. Podoba mi się ankieta dot. zdań niedokończonych.
Maddlen życzę powodzenia i pozdrawiam :)
  • 0
Serce miej otwarte dla wszystkich, zaufaj niewielu.

#11 Singe

Singe

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2113 postów

Napisano 26 październik 2009 - 18:45

Zarówno ankietę jak i kwestionariusz wypełniłam:)
Cieszę się,że mogłam pomóc:)
  • 0
Jeśli miłość – to tylko prawdziwa * Jeśli przyjaźń – to tylko szczera.
Jeśli obecność – to tylko niewymuszona * Jeśli być kimś – to tylko sobą.
- Rafał Wicijowski

#12 elagra

elagra

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 119 postów
  • Skąd:zachodniopomorskie

Napisano 26 październik 2009 - 21:16

Ja też wypełniłam. Kwestionariusz zdań niedokończonych bardzo mi się podobał :)
pozdrawiam i życzę powodzenia
  • 0

"Kiedy przeskoczysz, to i wtedy nie mów hop. Zobacz najpierw w co wskoczyłeś." ~ Julian Tuwim



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych