Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Ankieta - Funkcjonowanie rodzin niepełnosprawnych w życiu codziennym


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Biedronkaa

Biedronkaa

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 01 październik 2009 - 15:24

Witam.

Jestem studentką V roku pedagogiki terapeutycznej i proszę o pomoc w zbieraniu danych do pracy magisterskiej. Chodzi o wypełnienie ankiety na temat funkcjonowania rodzin niepełnosprawnych w życiu codziennym oraz barier na jakie napotykają nie tylko architektonicznych, ale i psychologicznych oraz ekonomicznych.
Bardzo proszę aby ankietę wypełniły osoby, które posiadają własną rodzinę wraz z dziećmi, ponieważ taka jest moja grupa docelowa.

Ankieta znajduje się pod adresem:

http://www.moje-anki...ionariusz/6973/

Z góry dziękuje za pomoc:)
  • 0

#2 Kicia

Kicia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2065 postów
  • Skąd:Warszawa-Targówek

Napisano 04 październik 2009 - 12:00

Ankieta dość obszerna, ale wymaga dopracowania...
Niektóre pytania powinny mieć dodatkową opcję "nie wiem" lub "nie jestem pewny/a" - bo nie zawsze da się odpowiedzieć twierdząco lub zaprzeczyć.
Ponadto - wymuszenie zbyt wielu odpowiedzi w niektórych pytaniach jest irytujące, bo osobiście musiałam czasem zaznaczyć to, czego nie chciałam (niezgodnie z prawdą), bo inaczej nie mogłabym przejść na kolejną stronę.
I na koniec jeszcze jedno:
W pytaniu - Jak ocenia Pan/Pani ogólne przystosowanie obiektów w każdej z wymienionych poniżej kategorii Pana/Pani miejscu zamieszkania? - są 2 identyczne odpowiedzi "Raczej przystosowane" - więc to bardzo utrudnia udzielenie właściwej odpowiedzi...

Pozdrawiam
  • 0
Bądź jak ptak, który, gdy siada na gałęzi zbyt kruchej, czuje, jak spada, lecz śpiewa dalej, bo wie, że ma skrzydła.
Victor Hugo

#3 Kicia

Kicia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2065 postów
  • Skąd:Warszawa-Targówek

Napisano 05 październik 2009 - 21:05

Obszerność ankiety nie jest straszna, ale irytujące bywało to, że musiałam zaznaczać opcje niezgodne z moją sytuacją, tylko dlatego, bo było konieczne zaznaczyć minimum 4, a ja chciałam najwyżej 1-2, bo reszta mnie nie dotyczyła... - Wyjdzie na to, że wyniki ankiety będą nie do końca zgodne z prawdą...

Pozdrawiam
  • 0
Bądź jak ptak, który, gdy siada na gałęzi zbyt kruchej, czuje, jak spada, lecz śpiewa dalej, bo wie, że ma skrzydła.
Victor Hugo

#4 Biedronkaa

Biedronkaa

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 05 październik 2009 - 16:50

Dziękuje za wskazówki, są już naniesione na ankietę.
Wiem, że ankieta jest obszerna, ale niestety moja Pani promotor nie pozwoliła na krótszą.

Pozdrawiam i proszę o wypełnianie ankiety.
  • 0

#5 sylwiaandrzej2

sylwiaandrzej2

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 12 październik 2009 - 05:55

Witam,
nazywam się Sylwia Gordejko, jestem studentką III roku Pedagogiki Specjalnej na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim. Serdecznie proszę o poświęcenie kilku chwil na wypełnienie ankiety dotyczącej opinii rodziców na temat dogoterapii. Ankieta ta będzie mi służyła do napisania pracy licencjackiej. Kwestionariusz jest anonimowy a uzyskane informacje wykorzystane zostaną wyłącznie dla celów naukowych.
http://www.moje-anki...62/sec-5KZBwvPY
Przepraszam, że zawracam głowę, ale jest to dla mnie niezmiernie ważne.
Z góry dziękuję za udział w badaniach.

Z poważaniem
Sylwia Gordejko
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych