Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A

Promocja Era: Dla osób niepełnosprawnych


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 17 sierpień 2003 - 13:16

Slyszeliscie coś o tym:

Promocja Era: Dla kombatantów i osób niepełnosprawnych
04.07.2003, 21:25

Od 4 lipca do 31 grudnia br. trwa promocja "Dla kombatantów i osób niepełnosprawnych II" w sieci Era. We wszystkich taryfach Nowa Era Moja (Moja 25 Start, Moja 40/80 Medium, Moja 140/240 oraz w taryfach Nowa Era Biznes (Biznes 15 Start, Biznes 60/120 Pro, Biznes 180/240 VIP operator oferuje 50% rabatu na abonament przez 24 miesiące. Aparaty w promocji:
Ericsson T65 - 1,22zł brutto
Mitsubishi Trium Eclipse XL - 1,22zł brutto
Nokia 3410 - 1,22zł brutto
Philips Fisio 820 + suszarka do włosów - 1,22zł brutto
Sagem MY 3036 - 1,22zł brutto
Siemens A40 - 1,22zł brutto
Siemens MT50 - 1,22zł brutto
Alcatel OT 715 - 59,78zł brutto
Nokia 3510i - 59,78zł brutto
Philips Fisio 620 z odtwarzaczem CD Philips AX 1100 - 59,78 zł brutto
Sagem MY X5/X5m - 59,78 zł brutto
Alcatel OT 535 - 59,78 zł brutto.
Opłata aktywacyjna 61zł brutto.

Ktoś już skorzystał z podobnej ofery? a może macie dane że inne sieci komorkowe daja jakies upusty / promoecje dla ON?. Wkoncu 50% mniej z abonamentu droga nie chodzi :)
  • 0

#2 Lara

Lara

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 74 postów

Napisano 18 sierpień 2003 - 09:52

Aniołku...zgadza się, jednakże te promocje dotyczą tylko osób niewidomych i z problemami słuchu....
Dla Nas niepełnosprawnych ruchowo...lepsze usługi proponuje sieć IDEA <

P.S...pozostaję wierna Erze, gdyż i tak tel. mam na kartę, ale nie trzeba wzorować się na mnie :D bo zmniejszony o połówkę abonament...to spore zaoszczędzenie...
  • 0

#3 anusia

anusia

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 54 postów

Napisano 18 sierpień 2003 - 21:54

Dowiadywałam się swego czasu o takowe promocje w wszystkich sieciach i dotyczą tylko osób niepełnosprawnych z stałą / nie czasową grupą inwalidztwa. A który ZUS daje stałą grupę inwalidztwa?
  • 0
Na najważniejszych skrzyżowaniach życiowych nie stoją żadne drogowskazy.
Charles Chaplin

#4 Liwia

Liwia

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 540 postów

Napisano 19 sierpień 2003 - 00:05

Po czterech latach walki z nim, czasami lubelski, Asiu, daje rentę stałą. :shock: :-D :( :oops: :shock: Ale i tak sprwa zakupu telefonu w promocji jest dość problematyczna. Dziś zafundowałam sobie rundkę po salonach sprzedaży telefonów i niestety dowiedziałam się, że kłopot nie lezy w tym, czy ma sie rentę stałą czy czasowa, tylko... ABY PROMOCJA OBJĘŁA KOGOKOLWIEK MUSI MIEĆ ON TYLKO I WYŁĄCZNIE PIERWSZA GRUPĘ. Albo być kombatantem :oops: :oops: :oops: Wszyscy pozostali mogą i muszą obejść się bez promocji.
Z poważaniem
Liwia
  • 0

#5 rrybka

rrybka

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 729 postów

Napisano 19 sierpień 2003 - 20:16

Oj kochani moi coś mi się wydaje, iż w tych salonach zawsze znajdą przepisy i ustalenia takie by nie przysługiwała nam ta promocja 8) . Mnie udzielono informacji podobnej jak podaje Lara - a swego czasu mój mężuś obszedł wszystkie salony telefonii komórkowej. :-D :D :-D w każdym bądź razie nie przysługiwała mi żadna promocja pomimo pierwszej grupy inwalidzkiej. :-D :lol:
  • 0
rrybka nigdy nie tonie

#6 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 20 sierpień 2003 - 20:53

Dlatego wzilem normalnie telefon, chociaz szkoda, wyludzic cos :P taniej :P
  • 0

#7 _Ayla_

_Ayla_

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 277 postów

Napisano 23 listopad 2003 - 20:00

Cześć Wam

Z tego , co mi wiadomo, to obojętnie w jakiej sieci, osobie niepełnosprawnej I grupy , obojętnie czego dotyczy niepełnosprawność należy się 50% zniżki w abonamencie. Prawdę mówiąc myślałam, że II grupę też to sięga. Ma się do wyboru, zniżkę na abonament telefonu stacjonarnego, lub na komórkę.
Ja mam I grupę, stałą i w Idei mam 50% zniżki, co mnie niebywale cieszy :-), bo jestem "esemesiara" :D

Pozdrawiam

Ayla
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych