Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Problemy z logowaniem do czata :-(


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Anna

Anna

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 63 postów

Napisano 15 sierpień 2003 - 22:59

Hej, tu Frida! Od jakiegoś czasu próbuję bezskutecznie wejść na czat pod stałym, wymienionym na wstępie, nickiem, jak zawsze podaję swoje hasło /pamiętam je dobrze, więc nie ma mowy o pomyłce/ i nic...
Pojawia się komunikat "nieprawidłowe hasło użytkownika itp...".
Hm, dziwna sprawa... Co robię teraz źle, skoro niegdyś nie miałam takich problemów?
Loguję się więc pod swoim pseudo jako użytkownik tymczasowy, ale to rozwiązanie nie bardzo mi odpowiada. :-(. Poproszę o jakieś wskazówki jak sobie poradzić... Dzięki!
  • 0

#2 Gość_kuba_*

Gość_kuba_*
  • Gość

Napisano 16 sierpień 2003 - 23:59

Witaj,
Twój kłopot może brać sie z tego, że na naszych stronach mamy dwa czaty. Jeśli rejestrowałas swój nick na poprzednim czacie (był niezależny od Polczatu) to niestety ponownie musisz dokonać rejestracji. Wejdź na strone Polczatu http://www.polczat.p...tyfikator.phtml i tam zarejestruj swój nick. Powinno pomóc - chyba, że nick Frida już funkcjonuje.
  • 0

#3 Anna

Anna

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 63 postów

Napisano 17 sierpień 2003 - 12:09

Witaj,
Twój kłopot może brać sie z tego, że na naszych stronach mamy dwa czaty. Jeśli rejestrowałas swój nick na poprzednim czacie (był niezależny od Polczatu) to niestety ponownie musisz dokonać rejestracji. Wejdź na strone Polczatu http://www.polczat.p...tyfikator.phtml i tam zarejestruj swój nick. Powinno pomóc - chyba, że nick Frida już funkcjonuje.


Cześć Kuba! Dzięki za wskazówki :-). Na pewno masz rację, ale zrobiło mi sie smutno, bowiem podczas rejestracji okazało się, że mój nick już ktoś zarejestrował... :-( To dziwne. Szkoda - przyzwyczaiłam się do niego. No, ale cóż! Muszę dokaonac jakiejś drobnej korekty. Pozdrawiam. Frida
  • 0

#4 Anna

Anna

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 63 postów

Napisano 17 sierpień 2003 - 12:47

Kuba, tu znowu Frida. Sorrki, ze Ci tak głowę zawracam, ale... jesteś adminem, więc może będziesz mógł mi pomoc w jednym jeszcze.. Pomyślałam sobie, ze to jednak trochę mało prawdopodobne, żeby na forum były 2 Fridy... Hm, może wiec ja mam zaniki pamięci :-) i uporczywie wpisuję przy logowaniu złe hasło... Czy jest możliwośc jakoś to sprawdzić? Jęsli tak, proszę podziel się ze mną tą wiadomością. Dzięki bardzo!
  • 0

#5 Gość_DaFFy_*

Gość_DaFFy_*
  • Gość

Napisano 17 sierpień 2003 - 13:49

Witaj Frido
Wiesz i ja mialem ten sam problem poniewaz okazalo sie ze nick :
Daffy jest juz przez kogos zajety wiec dopisalem kreseczke wyglada to teraz tak Daffy_
Z tego co mi wiadomo wiele osob tak robi a to ze nasz nick jest zajety nie oznacza ze ktos taki przychodzi akurat do nas jest wiele czatow :-D
  • 0

#6 Anna

Anna

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 63 postów

Napisano 17 sierpień 2003 - 14:27

Hej Daffy! Dzięki za wskazówkę :-) Pomysł z _ super! Nie chcę jednak być plagiatorką, więc pomyślę nad jakąś inną niewielką korektą. O tym, że "moja" Frida zadomowiła się na jakimś innym czacie faktycznie nie pomyślałam :-). U nas pewnie jednak nie, gdyż - jak zauważyłam - na naszym czacie nie bywa niestety zbyt wiele osób :-(.
Pozdrowienia. Frida
  • 0

#7 Skangur

Skangur

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 849 postów

Napisano 19 sierpień 2003 - 18:03

Frido, na poparcie słów Dafiego, że takie same nicki pojawiają się w necie przytoczę inną sytuację. Otóż mój nick Skangur, używa Krakowski zespół muzyczny ( ma nawet taką stronę www( nie mogę podać jej adresu bo chyba już wygasł), oraz jest jeszcze dwóch gości mających przydomki Skangur na gg o nr.:1989504,1993552 - niejaki Piotr z Krzeszowic i Adrian z Krakowa nr:5202249. Zapewniam , że to nie moje numery gg.
I jeszcze ciekawostka. Kiedyś nazwałem Basiak basiaczkiem i to ktoś też wykorzystał w opini o pocztówkach, na co Basiak słusznie się chyba oburzała, gdyż ukradziono niejako jej to zdrobnienie i można było niechcący przypisywać jej te opinie. Przynajmniej ci co ją nie znają bliżej mogli tak sądzić.
Wynika z tego rozumiem, że można mieć taki sam nick jako stronę www, oraz w komunikatorach. Zastanawiam się tylko jak to możliwe jest, że Twój już zarejestrowany w necie można rejestrować na innych forach. Ja tak próbowałem u Trigo w "Jednym Świecie", chcą się zarejestrować pod nickiem Kmicic musiałem dodać cosik do tego, gdyż był on już zarejestrowany na innym forum. Więc jednak nie mógł być ten sam. Z Twojej wypowiedzi wynika że byłaś pierwszą osobą zarejestrowaną pod tym nickiem, wię jak to jest ?
A może coś tu nie rozumiem.

pozdrawiam serdecznie
  • 0
Skangur
Dla świata jesteś nikim,
ale dla kogoś możesz być całym światem.

#8 Anna

Anna

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 63 postów

Napisano 19 sierpień 2003 - 18:46

No właśnie, ja też nie rozumiem :-(. Ale trudno musiałam to jednak przeboleć... Cudowałam, kombinowałam i jakoś nic się nie dało zrobić... Chcąc nie chcąc skorzystałam więc z podpowiedzi kolegów i dodałam do dotychczasowego nicka rozsławione już przez kilka osób kreseczki :-).
Nie jest to to czego bym chciała, ale....
Pozdrowienia. Dzięki! Frida /na czacie teraz przeważnie ;-) _frida_ /
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych