Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

ortopeda w krakowie


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 mama mateuszka

mama mateuszka

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 17 lipiec 2009 - 22:17

napiszcie proszę czy znacie jakiegoś dobrego lekarza w krakowie ,którego polecacie do podcięcia ścięgien achillesa ? pomóżcie proszę
  • 0

#2 perelka007

perelka007

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 109 postów

Napisano 20 sierpień 2009 - 09:20

Proponuje Krakowskie Centrum Rehabilitacji na ul. Modrzewiowej. Tam są bardzo dobrzy specjaliści. Ale niestety terminy długie.
  • 0
Człowiek bardzo się uskarża przy każdym bólu. A tak rzadko się cieszy, gdy go nie czuje. /G.C.Lichtenberg/

#3 smerfetka

smerfetka

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 37 postów

Napisano 22 sierpień 2009 - 15:17

Ja miałam robiony zabieg podcięcia ścięgien achillesa ok. 3 lata temu w szpitalu Rydygiera w Krakowie. Doktor,który wykonywał zabieg jest chirurgiem urazowym-ortopedą. Nazywa się Szeliga. Oddział jest na 6 piętrze. Na pierwszą wizytę trzeba się zgłosić do przychodni,która jest w budynku szpitala na parterze. Trzeba się zarejestrować. Mieć skierowanie (może być od internisty)

To bardzo dobry lekarz. I ma dobre podejście do pacjentów. Jeśli mam kogoś polecić to tylko jego.

Proszę zadzwonić do szpitala i upewnić się,że jeszcze tam pracuje (po tak długim czasie nie jestem tego pewna),ale jeśli okaże się,że tak proszę do niego pójść. Na pewno Pani pomoże.
Pozdrawiam:)
  • 0
"Gdyby ludzie przestali rozmawiać o błachostkach,to wkrótce utraciliby zdolność mowy."

#4 Banerx

Banerx

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 129 postów

Napisano 01 październik 2009 - 22:30

Dr Sułko Jerzy też jest dobrym ortopedą nie wiem gdzie aktualnie przyjmuje ale miałem u niego robioną korekcję stopy prawej i sie udało. Teraz nie wiem gdzie przyjmuje ostatnio przyjmował na Armii Krajowej w Scan Medzie
  • 0

#5 LamSen

LamSen

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 34 postów

Napisano 19 styczeń 2010 - 23:07

Mozesz napisac ten sam temat na portalu społecznosciowym miasta Kraków,tamtejsi na pewno beda się o wiele lepiej orientowac w sprawie ortopedy.
  • 0
Zdrowy,spokojny sen !


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych