Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Wypadek komunikacyjny a sprawca nie znany


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
52 odpowiedzi w tym temacie

#41 Aksedo

Aksedo

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano 01 październik 2009 - 11:44

Widocznie firma, z którą podpisałeś umowę boi się "smrodku" w związku z podpisywanymi umowami na terenie szpitala i stąd takie "atrakcyjne prowizje" :)

Na marginesie prowizja 15 % to jest standardowa jaką uczciwe firmy stosują, więc żadna łaska ze strony firmy z którą podpisałeś umowę :)

Powodzenia w walce z patologiami!
  • 0
www.aksedo.pl
Aksedo Specjaliści od Odszkodowań

#42 pbbablin

pbbablin

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 117 postów

Napisano 01 październik 2009 - 16:02

Boją się jak choinka. Szkoda ze kazdy wierzy ze tylko firma coś zdziała. przekonują ze sprawa jest bardzo trudna iż sprawca jest nie znany.
  • 0

#43 pbbablin

pbbablin

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 117 postów

Napisano 03 październik 2009 - 17:36

miałem 2 wypadki połamaną ta samą noge wtedy i teraz. Wiec PZU mi naradzie nie zapłacili bo mam mniejrzy uszerbek. Wiec ciekawe czemu w FUG tez mi nie zapłacili za ta noge. Ciekawe czy to ma znaczenie u jednych i drugich?
  • 0

#44 pbbablin

pbbablin

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 117 postów

Napisano 18 październik 2009 - 09:53

Rozmawiałem z dyrektor szpitala mówi ze za jej panowania rzadna firma podobna nie ma prawa działaś. akurat był na odziale gdzie odwiedzałem moją mame. A zumowa nie był rzaden pracownik szpitala tylko sam prezes. Jeśli nie ma prawa być tam rzadna firma to już suces. Tylko cy pracownicy tego przestrzegaja.
  • 0

#45 Piotreq

Piotreq

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 26 październik 2009 - 15:35

Widocznie firma, z którą podpisałeś umowę boi się "smrodku" w związku z podpisywanymi umowami na terenie szpitala i stąd takie "atrakcyjne prowizje" :)

Na marginesie prowizja 15 % to jest standardowa jaką uczciwe firmy stosują, więc żadna łaska ze strony firmy z którą podpisałeś umowę :)

Powodzenia w walce z patologiami!

A ile bierze Aksedo? 15% czy 30%? 15% netto, czy też dolicza do tego jeszcze 22% VAt-u? Na stronie internetowej Aksedo jakoś nie podaje informacji ile wnosi ich maksymalana prowizja. Dlaczego?
  • 0

#46 pbbablin

pbbablin

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 117 postów

Napisano 22 listopad 2009 - 12:07

No prosze ja tyle czekałem na orzeczenie z ZUS co do renty. Miałem nadzieje na niezdolnosć do pracy i ze łątwiej bedzie o rente tez z UFG. A tu dostałem tak jak poprzednie lata szcześciowa niezdolnosć do pracy. Z powodu juz renty za poprzedni wypadek miałem tylko pół roku chorobowego i koniec i sama renta. Ciekawe czy teraz będe móg sie starac o o uzupełnienie dochodów które straciłem do tej pory z powodu choroby i nie mozliwosci podjecia pracy. Choć wiadomo ze bedzie odwołanie od tej decyzji.
  • 0

#47 pbbablin

pbbablin

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 117 postów

Napisano 26 listopad 2009 - 20:16

No i wczoraj złozyłem sprzeciw niby następny termin komisji bedzie wyznaczony w 2 tygo. Lekarz jeden i drugi mówił ze mam dobrze orzeczenie szczęściowo niezdolny do pracy na następne 3 lata. I oni by nie składali sprzeciwu bo niewiele wiecej dostane jak by jakimś cude dostał 2 stopień a bez problemu moge dorobić. a tu według jednego dostane moze ten sam stopień ale na krócej. Gdyby nie odszkodowanie i te uzupełnienie to bym z nimi nie wojował. I tu teraz sobie załatwiłem skierowanie do przychiatry i mam nadzieje ze to mi pomoze z UFG?
  • 0

#48 pbbablin

pbbablin

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 117 postów

Napisano 29 listopad 2009 - 12:46

Teraz w piątek byłem w 2 miejscach gdzie na ogół powinienem raczej dostać pomoc informacje w tych sprawach. Okazało się ze ze ani w centrum pomocy rodzinie ani w ośrodku pomocy społecznej nie pomogą mi w tej sprawie skierowali mnie do radcy prawnego on też nic. Wiec jak nic firmy mają wolną reke. Tylko mi poradziła co do wycofania się co do tej firmy. Abym w sadzie złożył wniosek o zerwanie umowy z firmą i w jakiej cytułacji została podpisana.
  • 0

#49 Aksedo

Aksedo

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano 31 marzec 2010 - 09:36

[quote name='lidiaa56]witam...moja znajoma podpisała właśnie dziś umowę z firmą VOTUM na 28% brutto za prowadzenie sprawy wypadku samochodowego ze skutkiem śmiertelnym ' date='gdzie ofiarą był ojciec jej dziecka i jej partner.Czytałam wczoraj wasze wypowiedzi i ją uprzedziłam,ale na początek też chcieli 30%. . ....... czy od takich odszkodowań płaci się podatek do skarbówki?[/quote']
Prowizja jest bardzo duża jak na tego typu rodzaj spraw. Twoja znajoma musi pamiętać o zakresie roszczeń jakie przysługują jej i jej dziecku:
- zadośćuczynienie
- stosowne odszkodowanie
- renty
- zwrot kosztów pogrzebu i nagrobka

Musi dbać o tym, żeby firma informowała ją na bieżąco o swoich działaniach i z nią uzgadniała decyzje co do ugody, sadu itp.

Wg mnie od odszkodowań z ubezpieczeń OC nie płaci się podatku, ale są różne opinie w prasie.

Jeśli Twoja znajoma potrzebowałaby konsultacji możecie pisać na wypadek@aksedo.pl
  • 0
www.aksedo.pl
Aksedo Specjaliści od Odszkodowań

#50 pbbablin

pbbablin

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 117 postów

Napisano 20 grudzień 2009 - 11:47

wypadek to są aspekty prawne. Ale i co gorsza dopiero teraz zaczełem je odczuwać makabra jak niekiedy boli kręgosłup tam gdzie był złamany i to z nadejściem zimy jak zaczął padać snieg to człowiek niekiedy nie moze sie wyprostowac a nawet ruszyć.
  • 0

#51 pbbablin

pbbablin

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 117 postów

Napisano 19 marzec 2010 - 16:09

ja przed swietami wysłałem dokumenty i pismo do likwidatora. Nie odzywał sie wiec zadzwoniłem do niego troche pogadałem. I już on wysłal do PZU prosbe o wezwanie na komisje. I w siągu kilku dni dostałem wezwanie od nich na komisje. A w miedzy czasie miałem komisje w zuś i ponownie po rozpatrzeniu mojej sprawy jednak na ten sam okres przyznali mi szczzęściowa niezdolność do pracy. I w srode patrze na konto a tam już jakis pieniądz. Dom dzis nie napisali mi za co to pieniądze ale poprosili mnie o dokumenty z poprzedzniego wypadku orzeczenia zus oraz kto likwidowal moja sprawe z poprzedniego wypadku. i też musze i wysłas PIT za 2009r. wiec ciekawe co by ta firma zdzaiałała wiecej?
  • 0

#52 lidiaa56

lidiaa56

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 93 postów

Napisano 22 marzec 2010 - 21:45

witam...moja znajoma podpisała właśnie dziś umowę z firmą VOTUM na 28% brutto za prowadzenie sprawy wypadku samochodowego ze skutkiem śmiertelnym ,gdzie ofiarą był ojciec jej dziecka i jej partner.Czytałam wczoraj wasze wypowiedzi i ją uprzedziłam,ale na początek też chcieli 30%. Dokumenty i ich możliwości dają podstawy do tego by mieć zaufanie do ich pracy.Dla niej to bardzo bolesna rana a takie życie z ciągłym powracaniem do tego wydarzenia będzie udręką. Sprawa może ciągnąć się latami,bo kierowca będzie chciał umniejszyć swoją winę. ....... czy od takich odszkodowań płaci się podatek do skarbówki?
  • 0

#53 tomaszek

tomaszek

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 827 postów
  • Skąd:wyspa Wolin

Napisano 31 marzec 2010 - 15:44

[quote name='lidiaa56]witam...moja znajoma podpisała właśnie dziś umowę z firmą VOTUM na 28% brutto za prowadzenie sprawy wypadku samochodowego ze skutkiem śmiertelnym ' date='gdzie ofiarą był ojciec jej dziecka i jej partner.Czytałam wczoraj wasze wypowiedzi i ją uprzedziłam,ale na początek też chcieli 30%. Dokumenty i ich możliwości dają podstawy do tego by mieć zaufanie do ich pracy.Dla niej to bardzo bolesna rana a takie życie z ciągłym powracaniem do tego wydarzenia będzie udręką. Sprawa może ciągnąć się latami,bo kierowca będzie chciał umniejszyć swoją winę. ....... czy od takich odszkodowań płaci się podatek do skarbówki?[/quote']
Mam z Firmą Votum podpisaną umowę na 20 % prowizji
Odszkodowanie już otrzymałem, jestem zadowolony z jego wysokości, fakt mało nie wzieli, ale mnie nic nie interesowało, nawet szukanie w jakiej firmie jest sprawca ubezpieczony, tylko papiery do firmy Votum przesłałem.
  • 0
Eunuch i krytyk z jednej są parafi....obaj wiedzą jak trzeba-żaden nie potrafi. (Boy-Zeleński)


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych