Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A

sierpniowy zlot IPON :)


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
121 odpowiedzi w tym temacie

#101 Gość_Tygrysek_*

Gość_Tygrysek_*
  • Gość

Napisano 20 sierpień 2009 - 19:33

Ja Wam życzę miłej podróży, spotkamy się jutro.Papa
  • 0

#102 smerfny

smerfny

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 21 sierpień 2009 - 06:25

To do dziś
  • 0

#103 Diablica2005

Diablica2005

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 204 postów

Napisano 23 sierpień 2009 - 17:32

Pojechałam-Byłam-zobaczyłam i to co przeżyłam to moje :). Bardzo dziękuję za super zabawę wszystkim zlotowiczom.
Szczególne podziękowania (kolejność przypadkowa)
-Beatce, Markowi i Dominice za pomoc w dotarciu , zabawę w "a kuku" i super towarzystwo-ma nadzieję,że zobaczymy się wcześniej niż na kolejnym zlocie :)
-Estelce za to,że jest , za "BP",które przy Tobie Olu pije się wspaniale :)
-Gosik04 za razem spędzone noce i dnie w domku nr.4 :) , za rum-tarara , wspólne hulanki i swawole :)
-współlokatorom z domku nr 4 za wspaniałe towarzystwo,
-Marzenko i Magdo już Was nie będę myliła :)
-Anetko super że wpadłaś choć na chwilkę
-Agniesiu Kurczaczku dziękuję za piątkową rozmowę-wiem już,że "to" nie moja wina :)
-Tygrysku mam nadzieję ,że nie "opublikujesz" "tych" zdjęć :)

Boję się że nie starczy miejsca na wyminienie wszstkich... ogólnie bardzo, bardzo dziękuję za wszystko WSZYSTKIM i do zobaczenia na następnym zlocie :)

  • 0
Miłość nie polega na wzajemnym wpatrywaniu się w siebie, ale wspólnym patrzeniu w tym samym kierunku.
/Antoine de Saint-Exupéry/

#104 Happy

Happy

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 351 postów
  • Skąd:woj. łódzkie

Napisano 23 sierpień 2009 - 18:33

Też byłam i świetnie się bawiłam...
Dziękuje swoim wspólokatorkom i lokatorom, Ewci, Madzi, Andrzejowi, Dani, Pati za pomoc,abym nie byłam sama i duże dzięki należy się Sylwi za podwózkę w obie strony...
Podziękowania należą się również organizatorom za świetne warunki do spotkania się w większym gronie...
No cóż,to co dobre szybko się kończy :(
Do zobaczenia następnym razem ;)
  • 0

#105 kika28

kika28

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 26 postów

Napisano 23 sierpień 2009 - 19:10

:D :D :D :D :D :D JUPIIIIIIIIIIIIIIIIII !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D

Tak było i jeszcze jeszcze lepiej,
Się ubawiliśmy po pachy,
Popiliśmy.....................wody ;) z Biedronki w zarąbistym zestawiku szkiełek :cool:
DZIĘKUJEMY za każdą chwilkę spędzoną z Wami kochane Iponki,
a szczególnie Wam szanowane się Difrostwo i Daffiostwo oraz Marderstwo i Versellstwo :D
  • 0
A mnie cieszy to co mam :) :) :)

#106 ajax

ajax

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 44 postów

Napisano 23 sierpień 2009 - 19:27

Dziękuje za wspaniały zlot,za atmosfere która jest niepowtarzalna,za wspaniałych IPONKÓW,za sobotę która była zajebista!!!!! Dziekuje za wszystko.
  • 0

#107 beata2

beata2

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 23 postów
  • Skąd:sochaczew

Napisano 23 sierpień 2009 - 20:12

Dziekuje Za Wspaniała Zabawę ,że Mogłam W Końcu Poznać Was W Realu .nie Zapomnę Tego Mojego Pierwszego Zlotu,i Mam Nadzieje Że Nie Zabraknie Mnie Na Następnych Zlotach
  • 0

#108 Gość_Majonez_lodz_*

Gość_Majonez_lodz_*
  • Gość

Napisano 23 sierpień 2009 - 21:00

[quote name='ajax]Dziękuje za wspaniały zlot' date='za atmosfere która jest niepowtarzalna,za wspaniałych IPONKÓW,za sobotę która była zajebista!!!!! Dziekuje za wszystko.[/quote']
Ajax to jak bylo z tym kolorem? No przyznaj sie :) :P
  • 0

#109 sucherro

sucherro

    Mistrz Ciętej Riposty

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 677 postów
  • Skąd:Nibylandia

Napisano 23 sierpień 2009 - 21:10

Właśnie ajax jak to jest bo różne pogłoski chodziły hiehiehie
  • 0

[you] Jeżeli w piekle wózki inwalidzkie są napędzane złem to będziemy wszyscy nieźle z*********ć... :)


#110 ajax

ajax

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 44 postów

Napisano 24 sierpień 2009 - 07:54

Majonez!!!! to wiadomość tylko dla twych uszu przykro mi ale na forum to nielzia,ale jak sie spotkamy to nieomieszkam ci szepnąć.
  • 0

#111 magda77

magda77

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 7 postów

Napisano 25 sierpień 2009 - 12:23

Było super jak zawsze dziękuje wam i mam nadzieje,że na następnym zlociku się spotkamy ?
  • 0

#112 Dorka1972

Dorka1972

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 26 sierpień 2009 - 11:25

To był mój pierwszy zlot z Wami kochani i jeszcze długo i bardzo milo będę go wspominać :) Dziękuję wszystkim za bardzo miło spędzony czas i super zabawę, jesteście wspaniali. :* Moni, Bronkowi i Marcie chciałam podziękować za wieczorny spacer nad Pilicę i pomoc w powstrzymaniu Waldka przed nagłą chęcią popływania sobie w niej :):):)
Kinia :) nie wiedziałam, że ,, trzęsienie ziemi '' może tak rozbawić :) Teraz już wiem, że takich zjawisk można doświadczyć tylko na zlotach :) (szczerze to trochę się przestraszyłam, ale tylko do momentu gdy zobaczyłam że dostałaś ataku śmiechu i wszystko jest ok :))
W pewnym utworze jest taki refren :
,, Pojawiam się i znikam i znikam i znikam
Gdzie byłem ,z kim - nie pytaj, nie pytaj, nie pytaj
Pojawiam się i znikam i znikam i znikam
Co spadło psst nie wnikaj, nie wnikaj, nie wnikaj "
Dziękuje Oli i Patrykowi za przemiłe towarzystwo, ( Patryk gdyby nie Ty, to o mały włos rzuciłabym palenie :) )Nie wiedziałam ,że Iponki prowadzą taki zdrowy tryb życia ;) Dzięki za dotrzymanie towarzystwa przy fajce :)
A tak w ogóle to bardzo miło było Was wszystkich poznać w realu (do tej pory podglądałam Was tylko na stronie Iponu :) ( Tak wiem, nieładnie jest tak podglądać :) ale nie obiecuję że się poprawię :) )
Pozdrawiam Was cieplutko i mam nadzieję , że spotkamy się jeszcze Buziaczki
P.S. Do Moni z domku nr 3 Sorki za dokarmianie pieska :( (nie dużo zjadł ) i mam nadzieję, że nic mu później nie było :(
Dziękuje Ci kochanie za to, że JESTEŚ i czuję się przy Tobie naprawdę SZCZĘŚLIWA :*
  • 0

#113 Gość_Tygrysek_*

Gość_Tygrysek_*
  • Gość

Napisano 26 sierpień 2009 - 19:46


-Tygrysku mam nadzieję ,że nie "opublikujesz" "tych" zdjęć :)

Diabliczko nadzieję trzeba mieć zawsze. Co ma być to będzie ;)


Dziękuję Wam wszystkim za zlot, było cudownie. To było jak powrót do roku 2005. Kto wie, to nie muszę pisać.

Już tesknię za Wami wszystkimi. :(
  • 0

#114 bronco

bronco

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 65 postów

Napisano 26 sierpień 2009 - 21:54

Witam Wszystkich Iponków
Po jakiejeś przerwie zawitaliśmy na zlot... miła atmosfera... serdeczni ludzie... rozmowy do świtu... czyli jakby normalnie...
Daffy... jedyny i nie powtarzalny, super kumpel do "czytania ksiązek","pływania na betonie":D i rozmów do świtu... Dorotka... taka zlotowa "kraina łagodności i wyrozumiałości.... Difra.... enrgetyczna i uczuciowa... jak zawsze;), Majonez.. z kórym udało sie poprostować drogi dialogu... Kika... jak zawsze koleżeńska i skora do dialogu i żartu, nieco zakęcony (pozytywnie:)" jej mąż Robo....;) Super para...
No i Ten bez którego nie ma "porządku" (dosłownie i w przenośni) na zlotach... to on po ognisku prawie sam pomagał Iponkom na wózkach, to on (z niewielką pomocą) zbierał po nich śmieci, to on w niedzielne południe obiegł wszystkie domki by sprawdzić pozostawiony w nich właściwy porządek... szkoda ze nie zawsze to zastał..:evil1: to do przemyślenia i zastanowienia dla wszystkich Iponków... Nasz Verselle nie jest firma porządkowo-sprzątającą... Szanujcie stan jaki zastajecie i nie zostawiajcie w nim czegoś co potem Jacek, lub inni którzy zostają do końca zlotu, musi za Was sprzątać... Pozwalam sobie na tę może kontrowersyjną wypowiedź na podstawie mojej obserwacji z ostatnich zlotów... Żenujące bywa to co musi zrobić za innych jeden, nie najsilniejszy, ale za to o nieskończenie wyrozumiałym i łagodnym sercu Facet...
Ale mimo wszystko generalnie zlot był The Best... ;)Do zobaczenia ponownie...
  • 0
Żyj tak byś niczego nie żałował...

#115 dani

dani

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 322 postów
  • Skąd:Wrocław

Napisano 27 sierpień 2009 - 09:52

Za każdą miłą chwilę z Wam spędzoną - Kochani dziękuję :)))
  • 0
"Warto, warto żyć" -Tuwim Julian

#116 Gość_Tommy_*

Gość_Tommy_*
  • Gość

Napisano 27 sierpień 2009 - 17:30

Zlot był boski dzięki wszystkim za zabawę :]
Do zobaczenia na następnym zlocie:)
  • 0

#117 ajax

ajax

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 44 postów

Napisano 29 sierpień 2009 - 12:20

Dziekuje Patrykowi i jego żonie za wspaniałe chwile i ciekawe rozmowy(choć były krótkie)mam nadzieje że nie było to ostatnie nasze spotkanie.Załuje jednego że tak późno was poznałem.
  • 0

#118 Facet1

Facet1

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 80 postów

Napisano 30 sierpień 2009 - 11:38

Zlocik udany . Troszkie mialem obawy jesli chodzi o sklad w domku .. ale okazal sie super . Najbardziej podobal mi sie prysznic . Wtajemniczeni wiedza o co chodzi . :-))
  • 0

#119 iwa372

iwa372

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 157 postów
  • Skąd:Środek Polski

Napisano 30 sierpień 2009 - 15:03

Zlot był SUPER!Nie wiem jak wy ale ja już myślę o następnym spotkaniu.Obejrzyjcie sobie ten link http://www.jawita.pl/Myślę że fajnie byłoby zorganizować tam jakiś zlot.Pozdrawiam
  • 0
Iwa 372
Tylko dla miłości nie ma przeszkód.(M.Gogol)

#120 waldik

waldik

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 328 postów

Napisano 30 sierpień 2009 - 16:02

http://www.jawita.pl/ to jest prawidłowy adres
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych