Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Nie tylko dla pań...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 basiak

basiak

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 716 postów

Napisano 10 sierpień 2003 - 11:07

Dla odprężenia proponuję temat, który mam nadzieję, będzie tryskał satyrą i humorem. Pokażmy, że potrafimy się śmiać z własnych wad i przywar. O czym rozmawiamy na spotkaniach typowo "babskich" i typowo .... "dziadowskich" (czy to dobry odpowiednik?). :lol:

Nic tak nie ożywia kobiet, jak pogawędki o facetach. Szklaneczka Martini z lodem i cytryną rozwiązuje języki i na facetach nie ma już wtedy ani jednej suchej nitki! (ble) Uwielbiam takie babskie spotkania , ale żeby spotkanie było udane w całym domu muszą być tylko same kobiety. Pojawienie się mężczyzny jest równoznaczne z całkowitym zepsuciem dobrej zabawy. Dla przeciwwagi panowie organizują swoje spotkanie przy wódeczce lub piwku.
(B)
Ostatnio na takim spotkaniu pojawił się temat, który został przeniesiony, z racji późnej pory, na następne posiedzenie: "Czy mężczyzna, który odmawia prośbie kobiety to dżentelmen, idiota, czy jeszcze z nim gorzej..." Za ostre określenia przepraszam panów, ale dyskusja stała się ostra, a kobiety były z temperamentem!. Na razie omówiłyśmy rodzaje próśb, ewentualne warianty, kiedy mężczyzna odmawiając, mógłby być uznany za dżentelmena, ale większość zgromadzonych kobiet była nieustępliwa. Jak nie spełnia prośby to, powiedzmy tym razem bardzo oględnie, nie jest dżentelmenem i koniec, najcięższego określenia nie przytoczę, bo dyskusja wtedy sięgnęła zenitu. Sąsiedzi chyba spać nie mogli.
Zapraszam do wypowiedzi na ten temat szczególnie panie. Chyba, że mężczyźni mają też coś do powiedzenia w tej materii, :P a może zorganizują się tylko w męskim gronie.

Pozdrawiam (cmok)
  • 0

#2 Liwia

Liwia

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 540 postów

Napisano 10 sierpień 2003 - 11:19

Basiu, temacik jest świetny :D Zastanawiam się tylko, czy nie powiniem się znaleźć z dziale naszym zdaniem lub Problemy i polemiki. Tutaj zagląda sporo osób, ale wiekszość z nich robi to tylko i wyłącznie aby poczytać, rozerwać się lub wzruszyć. Raczej niewiele z nich ma ochotę na wpisywanie czegoś... Ale może się mylę....
Pozdrawiam
Liwia
  • 0

#3 basiak

basiak

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 716 postów

Napisano 10 sierpień 2003 - 11:33

Zastanawiałam się, gdzie ten temat poruszyć. Myślałam też o dziale seniorów, dla przeciwwagi ciężkiego tematu "Ach, panie, panowie". :lol:
Mogłabym przenieść, ale boję się namieszać, bo w ostatnim czasie, to moja specjalność. :oops: :-D
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych