Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Osrodek "FALA'' STEGNA


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
456 odpowiedzi w tym temacie

#101 Barbara_65

Barbara_65

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 14 styczeń 2013 - 16:58

Ircia 100. Witam jak tam przygotowania do wyjazdu  rozpoczęte ? Chciałam się spytać jak będzie pani podróżować pociągiem , czy autobusem ? Pozdrawiam


  • 0

#102 Aga1973

Aga1973

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 20 postów

Napisano 17 styczeń 2013 - 02:27

Witam, weszłam poczytać opinie uczestników turnusu rehabilitacyjnego w Stegnie "Fala", na który właśnie dostalam przydział z ZUS. wybieram się tam 20 lutego 2013 r i mam jedynie nadzieję, że nie będę tęsknić za rodziną ;)

Pozdrawiam cieplutko, Agnieszka :)


  • 0

#103 Aga1973

Aga1973

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 20 postów

Napisano 17 styczeń 2013 - 02:30

hej.Ja takze jade do Fali ale dopiero 20 lutego.Moze ktos z okolic Kartuz,Zukowa lub Lezna tez tam sie wybiera?Chetnie sie zabiore jednym samochodem.pozdrawiam i zycze Wesolych Swiat. :):) :)[/size]

Niestety ja jadę z Łomży. Z tego co się dowiedziałam mam autobus z przesiadką w Gdańsku.


  • 0

#104 agata_83

agata_83

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 17 styczeń 2013 - 22:29

Witam, weszłam poczytać opinie uczestników turnusu rehabilitacyjnego w Stegnie "Fala", na który właśnie dostalam przydział z ZUS. wybieram się tam 20 lutego 2013 r 

 Witam, to ja tak samo :-)  szukałam info o "FALI" i tak tu trafiłam... mój termin to 4 maj 2013 r. Pozdrawiam


  • 0

#105 Renatka

Renatka

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 19 styczeń 2013 - 16:21

Witam,

Dostałam skierowanie z ZUS na turnus rehabilitacyjny 21.02 - 16.03 br. w ORW FALA w Stegnie. Czy może ktoś wybiera się w tym samym czasie z okolic Płocka?

Trochę jestem zszokowana tak odmiennymi zdaniami na forum. Może ktoś, kto był tam ostatnio napisać jak jest obecnie i czego można się spodziewać?

Życie nie jest ostatnio dla mnie łaskawe, więc co by nie było wiem że sobie poradzę, ale zawsze lepiej się na coś przygotować...

 

Jestem osobą młodą. Czy jeśli zadzwonię do ośrodka i poproszę o rezerwację w pokoju 2-osobowym to jest szansa, że dołączą do mnie również młodą osobę?

 

Dziękuję za wszelkie odpowiedzi.

Pozdrawiam :-)


  • 0

#106 Aga1973

Aga1973

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 20 postów

Napisano 19 styczeń 2013 - 19:39

Witaj Reniu, czytałam, że starają dobierać się osoby do pokoi według wieku, tak więc nie martw się na pewno przydzielą Tobie osobę zbliżoną wiekowo :). Poza tym można zadzwonic do recepcji i tam na pewno udziela odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. Pozadrawiam i do zobaczenia ;)

Użytkownik Kicia edytował ten post 20 styczeń 2013 - 01:45
Nie potrzeba cytować postu (i to w całości), jeśli odpowiada się tuż pod tym postem.

  • 0

#107 Renatka

Renatka

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 19 styczeń 2013 - 21:33

Witaj Aga1973,

Przeczytałam całe to forum, ale te różne opinie dają do myślenia.

Cieszę się, że poznałam już kogoś :-)

Czytałam Twój wpis - dobrze rozumiem, że jedziesz już dzień wcześniej do ośrodka?

 

Pozdrawiam i do zobaczenia :-)


  • 0

#108 Aga1973

Aga1973

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 20 postów

Napisano 20 styczeń 2013 - 04:42

Renatka, w skierowaniu mam wpisaną datę od 20 lutego do...24 dni, tez bylam lekko zdziwiona datą Twojego wyjazdu. W poniedziałek zadzwonię chyba tam, i przy okazji zapytam o szczegóły. Co do opinii tutaj zamieszczonych, też mam mieszane odczucia. Jedzeniem się nie martwię, bo mam dużo do zrzucenia zbędnego "bagażu" ;), jezeli będzie brudno-posprzątam, mam wprawę :) Najważniejsze to poprawa zdrowia, a rehabilitantów chwalono, więc uszka do góry, damy radę ;), a jak nie damy rady, to zostaje nam strajk i bieganie z transparentami wokół ośrodka(równiez dobre dla zdrowotności) :D Również cieszę się, że poznalam Ciebie, bo balam sie zaglądajac tutaj od grudnia, ze będę tam sama, samiusieńka. Jak dowiesz sie czegos nowego, pisz.

Pozdrawiam cieplutko :)


  • 0

#109 Renatka

Renatka

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 20 styczeń 2013 - 09:43

Aga,

Ja też mam skierowanie z ZUS na 24 dni, ale od 21.02 - zastanawiające...

Raczej też się nie przejmuję jedzeniem - jak przeżyłam szpitalne to i przeżyję tutaj. A swoją drogą jak pozbędę się paru kilo to też nie zaszkodzi hehe

Byłam w różnych miejscach, ale w sanatorium będę po raz pierwszy, może stąd trochę mam obawy. Ale Twoje pomysły ze strajkiem i bieganiem wokół ośrodka bardzo mi przypadły do gustu :hehe:

Idea dla której tam jadę to zdrowie i tego się trzeba trzymać.

Jeśli chciałabyś "pogadać" nie na forum, to zapraszam na PW

 

Pozdrawiam ciepło i serdecznie :)

 

Usunięto adres mailowy.

Nie podajemy adresów publicznie - pkt. 11, 15 Regulaminu

Moderator


  • 0

#110 slay5555

slay5555

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 22 styczeń 2013 - 21:53

witam,jade na turnus 20 lutego z ok Olsztyna,czy ktos mógłby napisac czy mozna na weekend wyjezdzac do domu?


  • 0

#111 Aga1973

Aga1973

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 20 postów

Napisano 22 styczeń 2013 - 22:33

Witaj Slay, wydaje mi się, ze tak. Najlepiej zrobisz dzwoniąc do recepcji, Tam udzielą Tobie odpowiedzi.  Dzwoniłam tam, ale mnie interesowała rezerwacja pokoju i dostep do tv ;) Rezerwacji nie można dokonać, a co do tv, trzeba zapłacić kaucję 20 zł za pilot :)

Pozdrawiam.


  • 0

#112 fikus

fikus

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 5 postów

Napisano 25 styczeń 2013 - 21:45

Ja takze mam turnus od 20 lutego na 24 dni.Chyba jest pomylka, ktora powinnas wyjasnic bo szkoda dnia.


  • 0

#113 kasia1973

kasia1973

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 28 styczeń 2013 - 17:26

Witam!

Ja również mam turnus od 21.02.13r więc to raczej nie pomyłka.Jadę z Jeleniej Góry,nocnym pociągiem do Gdańska. Pozdrawiam :)  


  • 0

#114 Renatka

Renatka

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 28 styczeń 2013 - 19:31

Witam,

Uffff.... bo już myślałam, że jest jakiś błąd w moim skierowaniu. Może to zależy od regionu (województwa)?! A może od kolejności zgłoszeń?

 

Pozdrawiam.


  • 0

#115 fikus

fikus

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 5 postów

Napisano 28 styczeń 2013 - 22:52

Witam serdecznie.Cieszę się że będą nawet panie z Jeleniej Góry.Chociaż mieszkam w Gdańsku to pochodzę z Dolnego Śląska.Mam rodzinę tzn.mamę i siostrę w Ścięgnach koło Karpacza i bardzo za nimi tęsknię.W ten wekend tam jadę.Chodziłam do szkoły w Jeleniej.Może się znamy.Mam na imię Gabrysia.Mam nadzieję że się spotkamy w sanatorium.Będzie mi bardzo miło porozmawiać i powspominać.Pozdrawiam i do zobaczenia. A tak w ogóle to chciałabym dowiedzieć się czegoś więcej na temat basenu.Moze ktoś mi dać jakieś informacje. Będę wdzięczna i z góry dziękuję.
  • 0

#116 kasiorek1970

kasiorek1970

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 19 postów

Napisano 29 styczeń 2013 - 09:56

Witam cieplutko. Właśnie w niedzielę zaczął się mój turnus w Fali. Jakby ktoś miał jakieś pytania śmiało proszę pytać na PW. Jest suuuuuuuuuuuuuperowo.

 

Usunięto adres mailowy i nr GG.

Nie podajemy adresów publicznie oraz numerów GG - pkt. 11, 15 Regulaminu

Moderator


  • 0

#117 kasia1973

kasia1973

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 29 styczeń 2013 - 19:23

Ja jestem z Bogatyni. W Jeleniej bywam czasami,co nie zmienia faktu że bardzo miło będzie spotkać się i porozmawiać na miejscu. 

Pozdrawiam


  • 0

#118 fikus

fikus

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 5 postów

Napisano 30 styczeń 2013 - 22:28

Witam.Cieszę się że w FALI jest tak super.Mam trochę tremę przed wyjazdem.Jeszcze nie miałam okazji być w sanatorium.Jadę pierwszy raz.Myślę że będzie sympatycznie i ciekawie.Trzymajcie się ciepło i pozdrawiam.
  • 0

#119 pavelloo

pavelloo

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 31 styczeń 2013 - 16:14

Witam

zaczynam turnus 16.03.2013r. Mam pytanie  z jakiego miasta  będzie lepsze połączenie ( Gdańsk czy Elbląg) do Stegny.  Nie wiem gdzie się kierować.

 

P.S.

Jestem z centrum Polski Włocławek , może ktoś bedzie jechał z południa  to się załapie .   :) :)

 

Do zobaczenia . Pozdrawiam.


Użytkownik pavelloo edytował ten post 31 styczeń 2013 - 16:28

  • 0

#120 stasias

stasias

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 120 postów

Napisano 31 styczeń 2013 - 19:47

Z Włocławka jedz do Bydgoszczy z Bydgoszczy masz połączenie do Elbląga a w Elblągu do Stegny prawie pod ośrodek.


  • 0
"Miłość jest silniejsza niż śmierć i strach przed śmiercią. Tylko dzięki miłości trwa i toczy się życie"(Iwan Turgieniew)


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych