Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

ZLOT "Andrzejkowo - Mikołajkowy" nad MORZEM :) :) :)

Zlot Iponki Andrzejki Mikołajki Impreza

  • Zamknięty Temat jest zamknięty
282 odpowiedzi w tym temacie

#141 Kaneta

Kaneta

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 261 postów
  • Skąd:Powiew Jodu... :)

Napisano 12 listopad 2013 - 10:24

Mira1, jak najbardziej możesz przyjechać z córką. Nowe osoby zawsze są mile widziane :). Skąd jesteś?

 

PKS jeździ między innymi:

 

Zakopane - Kraków - Katowice- Ostrów Wlkp. - Poznań - Piła - Koszalin

Jelenia Góra - Zielona Góra - Gorzów Wlkp. - Koszalin

Białystok - Olsztyn - Gdańsk - Słupsk - Koszalin

Warszawa - Płock - Toruń - Bydgoszcz - Chojnice - Koszalin

Łódź - Ciechocinek - Bydgoszcz - Koszalin


  • 2
Najpiękniejszych chwil nie zaplanujesz, one przyjdą same...

#142 Mira1

Mira1

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 32 postów

Napisano 12 listopad 2013 - 10:34

Z Warszawy........ i nie wiem w jakim wieku będą tam ludzie i czy ja stara baba tam sie odnajdę :(

a,może warto pojechać........tak rzadko gdzieś bywam........i córka by się ucieszyła........hm......pomyślę.f871d46455506a6cdacd5d3e3f0102a0.gif


Użytkownik Mira1 edytował ten post 12 listopad 2013 - 11:12

  • 2

Chcę wykorzystać życie zanim ono wykorzysta mnie........ :rolleyes:


#143 Kiciuś

Kiciuś

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 217 postów
  • Skąd:Bydgoszcz

Napisano 12 listopad 2013 - 12:11

Ludzie są różni. Najczęściej fajni. Oczywiście zdarzają się wyjątki ale warto jechać. Nawet jak się nie znajdzie partnera jest super zabawa a głównie o to chodzi.

Ja tym razem się nie zjawie ale pozdrowionka dla pięknych organizatorek i całej ekipy. Miau :)
  • 2

:heart:   :heart:  :heart: Gdy ci życie ktoś zagłuszy życiem

swym,zbuduj sobie, bracie, z dźwięków ląd :heart:  :heart:  :heart: 


#144 misshihi

misshihi

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 716 postów
  • Skąd:Warszawa-Mokotów

Napisano 12 listopad 2013 - 12:17

Mira 1, starych bab Ci u nas dostatek, melduję się jako jedna z nich, młodych też pełno więc i Córka będzie miała towarzystwo. Nie namyślaj się długo, bo tu nie ma nad czym się zastanawiać, tylko trzeba wpłacać i sie pakować ! A skoro rzadko się ruszasz z domu, to tym bardziej nie możesz przegapić takiej fantastycznej okazji ! I nie martw się, że się nie odnajdziesz, już my o Ciebie zadbamy, sprowadzimy Cię na złe drogi  :devil: aż Cię własne dziecko nie pozna ha ha  :hehe:

Żartuję, zadbamy, ale na złe drogi nie sprowadzimy :)


  • 2

"W iskier krzesaniu żywem ,   materiał to rzecz główna. 
Trudno najtęższym krzesiwem 
iskry wydobyć z... substancji miękkiej i podatnej" .


#145 niuniek2249

niuniek2249

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 46 postów

Napisano 12 listopad 2013 - 12:50

Misshihi i fajnaania moze i macie racje :cool: bede mial blisko by odpoczac po udanej imprezce :)  Aaa to zabawa jes z piatku na sobote prawdaz :cool: ? A z soboty na niedziele to bedziemy odpoczywali :D


  • 0

#146 Kaneta

Kaneta

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 261 postów
  • Skąd:Powiew Jodu... :)

Napisano 12 listopad 2013 - 12:50

Nie ma kategorii wiekowych :D, oczywiście dzieci pod opieką dorosłych ;) a poza tym, nikt się wiekiem nie przejmuje i czujmy się wszyscy na równi ;). A do tego chyba... nie ile lat w dowodzie ale jak Ty się czujesz ;)


  • 1
Najpiękniejszych chwil nie zaplanujesz, one przyjdą same...

#147 Gość_Forest_82_*

Gość_Forest_82_*
  • Gość

Napisano 12 listopad 2013 - 12:57

Misshihi i fajnaania moze i macie racje :cool: bede mial blisko by odpoczac po udanej imprezce :)  Aaa to zabawa jes z piatku na sobote prawdaz :cool: ? A z soboty na niedziele to bedziemy odpoczywali :D

Odpoczywać  będziesz jak wrócisz do domu :) I przed zlotem radzę wyspać się na zapas :)


  • 0

#148 Tomek 72

Tomek 72

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 71 postów
  • Skąd:Wielkopolska

Napisano 12 listopad 2013 - 16:02

Z Warszawy........ i nie wiem w jakim wieku będą tam ludzie i czy ja stara baba tam sie odnajdę :(

a,może warto pojechać........tak rzadko gdzieś bywam........i córka by się ucieszyła........hm......pomyślę.f871d46455506a6cdacd5d3e3f0102a0.gif

Nie ma co się zastanawiać tylko przyjeżdżać, będą ludzie w różnym wieku więc na pewno wspólny język z kimś znajdziesz . Ja jadę też pierwszy raz ale znam ludzi z iponu  i naprawdę chętnie się z nimi spotkam .


  • 0

#149 Tomek 72

Tomek 72

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 71 postów
  • Skąd:Wielkopolska

Napisano 12 listopad 2013 - 16:10

Niuniek2249, to rozbij go sobie w barze zeby miec blisko, a i gości będziesz miał mnóstwo ;)

 

No no no! Tylko mi bez takich niecnych insynuacji, proszę uprzejmie, nie będę sie nikomu wieszać na szyii - szkoda ludzi, bo mogliby się załamać w sensie i fizycznym i psychicznym ;)

Chyba zapowiada się sodomia i gomora na tym zlocie , wieszać będą i namioty w barze stawiać :devil:  :hehe:  . Jeszcze mnie takiego spokojnego człowieka sprowadza na złą drogę :angel: .


  • 0

#150 Piotrek7411

Piotrek7411

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 21 postów

Napisano 12 listopad 2013 - 18:13

Witam.Mister Mishihi basen każdy będzie miał pod łóżkiem :hehe:


  • -1

#151 misshihi

misshihi

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 716 postów
  • Skąd:Warszawa-Mokotów

Napisano 12 listopad 2013 - 18:19

Ja Ci dam "Mister", Miss Piotrek7411 !!!  :gaah:   :P I poleciał minusik za karę ! ;)


Użytkownik misshihi edytował ten post 12 listopad 2013 - 21:22

  • 0

"W iskier krzesaniu żywem ,   materiał to rzecz główna. 
Trudno najtęższym krzesiwem 
iskry wydobyć z... substancji miękkiej i podatnej" .


#152 logoooo

logoooo

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 7 postów

Napisano 12 listopad 2013 - 20:11

widać że tu wszyscy się znają tylko ja i kilka innych osób jesteśmy obcymi:)


  • 0

#153 misshihi

misshihi

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 716 postów
  • Skąd:Warszawa-Mokotów

Napisano 12 listopad 2013 - 20:43

Logooo, nie ma tu żadnych obcych, ufoludków i innych alienów ;) My też nie poznaliśmy sie w szpitalu położniczym zaraz po urodzeniu, tylko właśnie na zlotach i spotkaniach. Każdy z nas miał ten "pierwszy raz"...nie bój sie, to nie boli  :hehe:      


  • 2

"W iskier krzesaniu żywem ,   materiał to rzecz główna. 
Trudno najtęższym krzesiwem 
iskry wydobyć z... substancji miękkiej i podatnej" .


#154 Mira1

Mira1

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 32 postów

Napisano 12 listopad 2013 - 21:55

Mira 1, starych bab Ci u nas dostatek, melduję się jako jedna z nich, młodych też pełno więc i Córka będzie miała towarzystwo. Nie namyślaj się długo, bo tu nie ma nad czym się zastanawiać, tylko trzeba wpłacać i sie pakować ! A skoro rzadko się ruszasz z domu, to tym bardziej nie możesz przegapić takiej fantastycznej okazji ! I nie martw się, że się nie odnajdziesz, już my o Ciebie zadbamy, sprowadzimy Cię na złe drogi  :devil: aż Cię własne dziecko nie pozna ha ha  :hehe:
Żartuję, zadbamy, ale na złe drogi nie sprowadzimy :)

 
Dzięki za słowa optymizmu Misshihi,fajny masz nik,pewnie jesteś wesołą osobą.Ja na razie jestem w dołku.....właściwie w dole, i chcę się koniecznie odbić od dna.....może taki wyjazd z wesołymi ludźmi mi w tym pomoże.Jeszcze się waham,ale już wspomniałam mojej córci,ale zaczęłam marudzić,że daleko,że mi sie nie chce........to nakrzyczała tylko na mnie ,że powinnam zamknąc się w domu i w ogóle nie wychodzić.A podobno ona tu jest bardziej chora ode mnie........Myślę,jeszcze myślę.....może cos wymyslę................. :dodgy:


Użytkownik __ANIOŁEK__ edytował ten post 12 listopad 2013 - 22:49
tagi.

  • 0

Chcę wykorzystać życie zanim ono wykorzysta mnie........ :rolleyes:


#155 misshihi

misshihi

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 716 postów
  • Skąd:Warszawa-Mokotów

Napisano 12 listopad 2013 - 22:59

O tam-oj tam, doły ! A ja na pierwszy zlot to musiałam z mojego doła koparką się wykopywać i dobrze mi to zrobiło! A córka to ile ma lat?  Może córkę napuścimy, żeby mamusię wzięła "za fraki" , " postawiła do pionu" i wyciągnęła na zlot?


  • 0

"W iskier krzesaniu żywem ,   materiał to rzecz główna. 
Trudno najtęższym krzesiwem 
iskry wydobyć z... substancji miękkiej i podatnej" .


#156 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6295 postów
  • Skąd:home

Napisano 12 listopad 2013 - 23:19

Witaj @Mira1. Chciałam Ci tylko powiedzieć, że każdy tu z Nas ma jakiś bagaż - doły, choroby, problemy, zmartwienia, czy troski. Właśnie takie zloty, czy też spontaniczne spotkania sprawiają, że choć na chwilę możemy o tym wszystkim zapomnieć. Nie ma to, jak wyjść do ludzi i pobyć z nimi, na przykład owe bite dwa dni z małym hakiem ;) :)

 

Dlatego, jeśli masz w sobie jeszcze siły i chęci to dołącz do Nas. Myśl dobrze i kombinuj :)


Użytkownik __ANIOŁEK__ edytował ten post 13 listopad 2013 - 10:44

  • 3

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#157 tomaszek

tomaszek

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 827 postów
  • Skąd:wyspa Wolin

Napisano 13 listopad 2013 - 00:14

Logooo, każdy był kiedyś poraz  pierwszy  raz na zlocie,  także, ja, kilka  ładnych lat wstecz, no i połowa ludzi się znała z wcześniejszych spotkań, ja nikogo nie znałem  ale to nic, było fajnie.


  • 2
Eunuch i krytyk z jednej są parafi....obaj wiedzą jak trzeba-żaden nie potrafi. (Boy-Zeleński)

#158 niuniek2249

niuniek2249

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 46 postów

Napisano 14 listopad 2013 - 12:55

Logooo ja tez pierwszy raz prawdopodobnie bede :)  ale niemartwie sie jak by co zapewne niebede sam i nawiaze z grupa fajna przyjazn :cool:


  • 0

#159 Kaneta

Kaneta

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 261 postów
  • Skąd:Powiew Jodu... :)

Napisano 15 listopad 2013 - 19:28

Słuchajcie nie ma co się bać. Każdy kiedyś był pierwszy raz na zlocie, ale jak widać są organizowane co jakiś czas i dalej jeździmy, więc nie jest chyba tak źle ;). Tak więc Nowi zapraszamy :).  Kiedyś musi być ten pierwszy raz!


  • 3
Najpiękniejszych chwil nie zaplanujesz, one przyjdą same...

#160 arti320

arti320

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 148 postów

Napisano 15 listopad 2013 - 19:34

Widzę że lista się stale powiększa :)!Dziewczynki zrobiły kawał dobrej roboty i zapewnaja szereg atrakcji  ;) ! Im chłodniej na zewnątrz, tym cieplej myślimy o jacuzzi.sam próbowałem szybko regeneruje siły. ja dziś wróciłem z sanatorium z nad morza,a jacuzzi i sauna z seansem parowym w wykonaniu dziewczy ze spa to niezapomniane wrazenia :devil:.Niestety nie będzię mnie tym razem na zlocie ,trzymam kciuki i życzę udanej zabawy ;) ps. nie zapomnijcie o strojach kąpielowych :angel:


Użytkownik arti320 edytował ten post 15 listopad 2013 - 19:37

  • 0



Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Zlot, Iponki, Andrzejki, Mikołajki, Impreza

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych