Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Euro 2012 - Co z tego bedzie?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
30 odpowiedzi w tym temacie

#1 alcest2008

alcest2008

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 407 postów

Napisano 21 kwiecień 2009 - 20:33

Obiecywano nowe: autostrady, stadiony, hotele, wezly kolejowe, dworce itd.... Codziennie slyszymy cos nowego na temat Euro, a to ciecia wydatkow, a to uniewaznienia przetargow; spory politykow itd. Dlatego stworzylem ten watek, aby poznac Wasze opinie na ten temat. A moze Macie tez rozne obawy, lub optymistyczne wizje na ten temat... Zapraszam do dyskusji.
  • 0
M¹dry ustepuje, dopóki ma gdzie. G³upi, odwrotnie: - gdy ju¿ nie ma wyjœcia...

#2 alcest2008

alcest2008

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 407 postów

Napisano 11 październik 2009 - 08:24

No wlasnie, obawy! Czy po wczorajszym meczu z Czechami nie ogarnely Was one? Bo ja szczerze mowiac, jestem rozzalony, zeby nie powiedziec: wsciekly! Co prawda zw pierwszej polowie Polacy wykazywali namiastke inicjatywy, ale za to druga polowa byla przejawem totalnego marazmu, ignorancji i bezmyslnosci. Do tego uwazam decyzje trenera Majewskiego, co do wprowadzanych zmian na boisku, jako zupelnie nie trafione, co przelozylo sie na wynik. I jezeli dojdzie do zapowiadanego bojkotu kibicow na srodowym meczu w Chorzowie, to bede "klaskal uszami", bo mam nadzieje, ze to upokorzy naszych pilkarzy i dzialaczy sportowych i przemowi im do rozumu. Bo jezeli tak dalej bedzie wygladala polska pilka, to Euro2012 okaze sie totalna kompromitacja polskiego futbolu - nawet, jezeli organizacyjnie odniesiemy sukces. A moze na Euro wprowadzic na boisko naszych siatkarzy? Nie wiem, co o tym sadzic, w kazdym badz razie ja w srode podczas meczu bede sie trzymal z daleka od jakichkolwiek srodkow masowego przekazu.
  • 0
M¹dry ustepuje, dopóki ma gdzie. G³upi, odwrotnie: - gdy ju¿ nie ma wyjœcia...

#3 punk

punk

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 356 postów

Napisano 11 październik 2009 - 13:48

Cała polska piłka nożna to jedno wielkie g..... i organizacyjnie będzie to samo, tylko obciachu zrobimy sobie za granicą takie jest moje zdanie, bo budowa stadionów idzie jak .......... brak po prostu słów.
  • 0

#4 Golda

Golda

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 193 postów
  • Skąd:Pleszew

Napisano 12 październik 2009 - 13:21

A ja się z Wami nie zgadzam.
Jakość gry naszej, tak zwanej, kadry narodowej to po prostu żenada, ale wszystkie inwestycje jakie zostały uruchomione dzięki Euro2012 niezależnie od tego co się stanie zostaną ukończone.
Nie wiem jak to w przypadku innych miast ale co do Gdańska to zapraszam na:

http://www.bieg2012.pl/

Wspominając tylko kilka inwestycji:
1. poszerzenie dróg wyjazdowych z miasta i w miarę możliwości naprawa nawierzchi dróg dojazdowych do stadionu i innych strategicznych miejsc dla kibiców
2. zwiększenie ilości lądowisk dla helikopterów przy szpitalach
3. budowa linii tramwajowych w celu odciążenia przelotowych tras przez miasto (może nie bezpośrednio związane z Euro ale gdyby nie Euro to nie wiem kiedy by się za to zabrali)
4. rozbudowa bazy hotelowej. idzie co prawda jak krew z nosa ale jakoś ciągną :)
5. wymiana taboru autobusowego (100% autobusów niskopodłogowych) a tramwajajowy w trakcie wymiany.
6. budowa parkingów, bo jak wiadomo wszystkim zmotoryzowanym znaleść w mieście w godzinach szczytu wolne miejsce postojowe to prawie cud
7. remont dworców kolejowych, co prawda niezupełnie zmotywowani przez Euro i miasto ale pojawia się swiatełko w tunelu :)

jak mi się przypomni coś jeszcze to dopiszę :)


A wracając do strony czysto sportowej to się nie wypowiadam bo mnie coś trafi...
  • 0

Tak sobie wpadłam do Krainy Fantazji i robię za sekretarkę Lenny'ego i spółki :)
Mam nawet własną chmurkę za rogiem obłoku...


#5 Peteterek

Peteterek

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 148 postów

Napisano 18 kwiecień 2012 - 14:33

Posiadam Bilet na Euro 2012 dla osoby niepełnosprawnej + opiekun, niestety z powodu wyjazdu nie moge jechac na ten mecz, moje ogłoszenie jest w dziale Ogłoszenia - bazar - sprzedam
  • 0

#6 iwciaa

iwciaa

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 26 kwiecień 2012 - 22:46

Niestety będzie tak jak zawsze, na początku szaleństwo, wszyscy się cieszyli, DUŻO MÓWILI, ale jak przyszło co do czego to jest jak zwykle - dużo mówią, mało robią. Skutki sa takie, że wszystko zaczęli, ale niczego nie moga na czas skończyć ...
Chyba nigdy nic się nie zmieni .
  • 0

#7 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 17 maj 2012 - 21:31

Znalazłem ciekawy tekst, wstęp jest najlepszy
"- Jadąc do Polski zabierzemy flagi, kotły, piszczałki, a także petardy, race, kastety i składane pałki - zapewniają najzagorzalsi fani rosyjskiej drużyny narodowej. - W przeciwnym wypadku Polacy nas wymordują!"
http://www.kibice.ne..._nad_Wisla.html
  • 0

#8 Gość_bodzio2_*

Gość_bodzio2_*
  • Gość

Napisano 18 maj 2012 - 15:04

Nie będzie tak źle, myslę że już za dużo hałasu na wstępie, tak jak z przygotowaniem do Euro, oczywiście wiele nie zostało zrobione ale najważniejsze że stadiony są na czas i to z klasą, a kibice mogą dojechać innymi drogami, nie koniecznie autostradą do samego stadionu. :)
  • 0

#9 Monia74

Monia74

    Narrator

  • Moderator
  • 1461 postów

Napisano 18 maj 2012 - 17:55

Łoj tam, jakże to polskie: narzekanie, malkontenctwo i plucie na swoje gniazdko. Pokażcie mi kraj, organizujący tak wielką imprezę, w którym wszystko było dopięte na ostatni guzik i gdzie obyło się bez wpadek...
Myślę, że goście zza granicy są świadomi tego, że przyjeżdżając do Polski, czy Ukrainy decydują się na mały survival :-). Przestańmy się spinać, naburmuszać, bo to już nie czas na to. Zamiast tego cieszmy się tym, co mamy i czekającymi nas sportowymi emocjami.
Nie będąc piłkarskim kibicem, do wszystkiego podchodzę: "koko, spoko" :-). Czego i Wam życzę.

  • 0

#10 olimpia

olimpia

    Podpowiadacz

  • R.I.P.
  • PipPipPipPipPip
  • 227 postów

Napisano 18 maj 2012 - 20:46

Do hymnu..... na Euro 2012 ! :-)


Dołączona grafika + Dołączona grafika+Dołączona grafika= http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQyuTwlTSMIfZh_kSZknvt5AssP5R4s6t0lj7pNkHu8Yzoo-R-RVQ
  • 0
"Pamiętaj, szczęście nie zależy od tego, kim jesteś i co wiesz. Zależy wyłącznie od tego co myślisz" (Dale Carnegie)

#11 JacentyK

JacentyK

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 315 postów

Napisano 19 maj 2012 - 12:43

ha ha he - piękne :) Basiu - super rebusik :)
  • 0
Jacek Kruszniewski ( JacentyK vel stary_smok :) )

"Serce rozważne szuka mądrości, usta niemądrych sycą się głupotą."
(Prz 15:14)

#12 Gość_bodzio2_*

Gość_bodzio2_*
  • Gość

Napisano 19 maj 2012 - 13:14

Tak trzymać, cieszmy się ze to Polska jest organizatorem Euro a nie np. Niemcy :)
  • 0

#13 andrzej83x

andrzej83x

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 22 postów

Napisano 21 maj 2012 - 08:58

Będzie jedna wielka klapa jak zwykle. Pierwszy mecz otwarcia, drugi o wszystko trzeci o honor.
  • 0

#14 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 21 maj 2012 - 21:15

A ja stawiam na zamordyzm i mordobicie,pseudo patrioci kontra inni,może i ruski,może nie,zależy jak kto i z kim sie zejdzie.Solidarność na ulice wyjdzie,ciekawe kto będzie kontra.
No bo bądźmy szczerzy,na to się zanosi,dym będzie. A gdyby jeszcze jakaś bomba "Jebła" w Polsce to juz szok. Okazja niezła dla nich,ciekawe czy skorzystają i coś rozpieprzą,byle by nie Pałac Kultury i Nauki :)
  • 0

#15 Oli

Oli

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 620 postów
  • Skąd:Łomża

Napisano 21 maj 2012 - 21:46

Śmiali się już z nas z katastrofy 94 w samolocie wiec co tam jakieś euro, nasi mądrzy politycy nigdy nie umieli wykorzystać żadnej szansy więc będzie podobnie i tym razem
  • 0

#16 Gość_bodzio2_*

Gość_bodzio2_*
  • Gość

Napisano 22 maj 2012 - 13:46

Będzie jedna wielka klapa jak zwykle. Pierwszy mecz otwarcia, drugi o wszystko trzeci o honor.

Nie będzie tak zle, trzeba trochę optymistycznie pomyśleć, a nie z góry że się nie uda.
My jesteśmy już takim narodem, że nie potrafimy się cieszyć, tylko wciąż narzekamy, że dzieje się nam krzywda, że drogi nie wybudowane, i.t.p, wszystko musi się nam kojarzyć ze złem, trochę optymymizmu w naszym myśleniu.
  • 0

#17 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 22 maj 2012 - 15:09

Nie pamiętam w jakiej gazecie ktoś pisał że Polska to jedyny kraj Unii do którego stolicy nie da się dojechać autostradą :)
Polacy to optymiści,grill to sport narodowy :)
Nawiążę do wątku o kryzysie, dostając dotacje trzeba mieć wkład własny, a żeby go mieć to trzeba pożyczyć, na oddanie też trzeba pożyczyć.
Dla sportu to ważne wydarzenie,ale korzyści gospodarcze wątpliwe.
Inwestorom zagranicznym niepotrzebne żadne mecze, i bez tego wiedzą czy warto u nas inwestować. Turyści też wiedzą czy warto jechać czy omijać ten kraj.
Niektórzy się dowiedzą że istnieje gdzieś takie państwo jak Polska,browary też zarobią,troche hotelarze i inni,ale chyba nic poza tym.
  • 0

#18 Gość_Romek._*

Gość_Romek._*
  • Gość

Napisano 22 maj 2012 - 15:11

bodzio2 święta prawda - zauważyłem,że aby dobrze usłyszeć o polakach trzeba wyjechać za granicę. My tylko potrafimy narzekać i nic więcej,zawsze źle - poczytajcie troche w sieci co piszą o zbliżającym się EURO chociażby w Niemczech,a mianowicie że to co już zrobiliśmy to mistrzostwo Europy,oby też na boisku,ale to już inna para kaloszy. Więcej optymizmu.
  • 0

#19 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 22 maj 2012 - 15:15

Romek,za granicą Polak to złodziej i alkoholik :)
  • 0

#20 Gość_Romek._*

Gość_Romek._*
  • Gość

Napisano 22 maj 2012 - 15:22

Poczytaj chociazby"Der Spiegel",ja nie dyskutuje o stereotypach tylko pisze o tym co pisza o nas w powaznej prasie.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych