Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Międzywodzie 09


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

#1 Ocalony

Ocalony

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 45 postów

Napisano 18 luty 2009 - 10:13

Hej

Planuje w tym roku wyjazd na turnus rehabilitacyjny do miejscowosci Międzywodzie w woj, zachodniopomorskim. jest tam kompleks osrodkow "przystosowanych" m.in. Jantar, Morskie Oko, Laguna

Był ktoś może? Jakie wrażenia?
  • 0

#2 Krysztalki lodu

Krysztalki lodu

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 333 postów

Napisano 24 kwiecień 2010 - 19:17

Czy ktoś powie coś dobrego o "Perle"? Co wszyscy się tak na nią rzucili :-)?
  • 0

#3 grubby77

grubby77

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 585 postów

Napisano 24 styczeń 2010 - 23:23

Na pewno nie jechać do Ośr pJJ Kołeckich "Perła" i "Willa pod sosnami" odradzam, bo tam żadnej orgnizacji, warunki mierne a jedzenie beznadziejne na turnusie... Byłem tam w 2005r. lub 2007r.
  • 0
"NIE MA kaleki; JEST CZŁOWIEK"-Maria Grzegorzewska zPIPS=WSPS teraz APS

#4 sikorek

sikorek

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano 26 styczeń 2010 - 13:49

Mam prośbę.
Chcę pojechać na turnus rehabilitacyjny,ale gdzieś w góry lub t.zw.pas wyżyn,w termine sierpień/wrzesień.

Może ktoś z Was zna z własnych doświadczeń lub relacji znajomych,że ośrodek jest fajny i tani,
a okolice ciekawe-’sikorek’

  • 0

#5 boz254

boz254

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 24 postów
  • Skąd:Łódż

Napisano 07 marzec 2010 - 15:45

polecam IWONICZ sanat PIAST byłam w 2008 jestem zadowolona duża baza zabiegowa reszta też na poziomie
  • 0

#6 Cahir

Cahir

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 5 postów

Napisano 05 marzec 2010 - 16:16

Podbijam pytanie, również chodzi mi o Międzywodzie z tym że chodzi mi o kompleks ośrodków HPR'u - Jantar, Neptun, Morskie Oko. Był ktoś tam może? Jakie wrażenia?
  • 0

#7 MilciaBMW

MilciaBMW

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 26 postów

Napisano 05 marzec 2010 - 17:30

Bylam w Morskie Oko, ale w 1999 roku i mialam tylko 8 lat, wiec czasy sie zmienily i nie wiem jak teraz tam wyglada. Tylko wiem, ze do morza bardzo blisko:)
  • 0

#8 Banerx

Banerx

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 129 postów

Napisano 07 marzec 2010 - 01:00

"Perłę" odradzam warunki żadne byłem w 2008 roku zimna woda pokoje małe jedzenie jak dla mnie marne.
  • 0

#9 grubby77

grubby77

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 585 postów

Napisano 07 marzec 2010 - 18:34

"Perłę" odradzam warunki żadne byłem w 2008 roku zimna woda pokoje małe jedzenie jak dla mnie marne.

Nie tylko ja mam negatywne wspomnienia z Ośr Kołeckich "Perła" i "Willa pod sosnami" Warunki tam są naprawde ZŁE, a właściciele oszukują na wszystki ODRADZAM PERŁĘ w MIĘDZYWODZIU!!!
  • 0
"NIE MA kaleki; JEST CZŁOWIEK"-Maria Grzegorzewska zPIPS=WSPS teraz APS

#10 Ela35

Ela35

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 31 marzec 2010 - 17:58

Hej

Planuje w tym roku wyjazd na turnus rehabilitacyjny do miejscowosci Międzywodzie w woj, zachodniopomorskim. jest tam kompleks osrodkow "przystosowanych" m.in. Jantar, Morskie Oko, Laguna

Był ktoś może? Jakie wrażenia?

Mam pytanie do Ocalony:
Jak wrażenia z tego pobytu w Miedzywodziu?
, mamy zamiar jechać do osrodka Jantar w Miedzywodziu szukam opini osób które tam były >
  • 0

#11 grubby77

grubby77

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 585 postów

Napisano 31 marzec 2010 - 23:22

"Perłę" odradzam warunki żadne byłem w 2008 roku zimna woda pokoje małe jedzenie jak dla mnie marne.

PERŁA pod władzą lek. Kołeckiego z żoną od nastu lat jest do d... i odradzam, bo właściciele jedynie zbijają kasę, a warunki b.mierne!!!
  • 0
"NIE MA kaleki; JEST CZŁOWIEK"-Maria Grzegorzewska zPIPS=WSPS teraz APS

#12 Banerx

Banerx

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 129 postów

Napisano 25 kwiecień 2010 - 21:51

Czy ktoś powie coś dobrego o "Perle"? Co wszyscy się tak na nią rzucili :-)?

Chyba nie a czemuś my się rzucili bo biorą kasę a warunki marne
  • 0

#13 Krysztalki lodu

Krysztalki lodu

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 333 postów

Napisano 26 kwiecień 2010 - 17:53

Osoba, z którą rozmawiałam akurat pozytywnie wypowiadała się na temat Perły.
  • 0

#14 Banerx

Banerx

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 129 postów

Napisano 26 kwiecień 2010 - 18:34

Nie wiem kto taki był zadowolony z tego ośrodka :) ale jak mu sie podobało to spoko mi sie tam nie podobało
  • 0

#15 Asica

Asica

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 26 kwiecień 2010 - 18:43

Witam Was.
O Międzywodziu mogę powiedzieć co nie co bo byłam tam z 5 razy ostatni raz w 2009 r.
ośrodki w których uczęszczałam to... 1 Jantar (jak dla mnie to było tam całkiem sympatycznie, jedzenie dobre, organizowane były różne wycieczki, imprezki, wieczorki zapoznawcze, pożegnalne.. :) )

2 to Grażynka, jedynie przeszkadzało mi to że prysznic był na korytarzu....

3 to Gwarek również nie narzekałam na jedzonko i zabijanie czasu wolnego gdy nie było pogody. No i dodam ze Gwarek wybudował osobny parterowy budynek dla osób wyłącznie tylko na wózkach w tych pomieszczeniach można swobodnie sie poruszać, są pokoje różne dwu, trzy osobowe, lub więcej, oczywiście prysznic, telewizja, stołówka bardzo bliziutko, a nad morze to dosłownie 200 metrów.
Tylko co do rehabilitacji to słaba... w skrócie to by było na tyle
  • 0

#16 grubby77

grubby77

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 585 postów

Napisano 30 kwiecień 2010 - 17:35

Czy ktoś powie coś dobrego o "Perle"? Co wszyscy się tak na nią rzucili :-)?

Ośrodek PERŁA w Miedzywodziu ma jedynie blisko do morza- ok 100-300m. i ma jedynie ładną nazwę, lecz nie ma dobrego gospodarza, a oszustów zbijających kasę!!!
ODRADZAM!!!
  • 0
"NIE MA kaleki; JEST CZŁOWIEK"-Maria Grzegorzewska zPIPS=WSPS teraz APS

#17 Ela35

Ela35

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 02 maj 2010 - 16:27

Asica a coś więcej o Jantarze w Miedzywodziu powiedz jakie pokoje i czy daleko do morza i czy rzeczywiście o 22 zamykaja drzwi?
  • 0

#18 aga*malenka

aga*malenka

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 04 maj 2010 - 08:27

WITAM,właśnie wróciłam z "Perły" w Międzywodziu.Ten ośrodek to totalna pomyłka,gdyby nie ludzie,których tam poznałam to do domu wróciłabym z depresją.Po "wspaniałości"tego ośrodka została tylko NAZWA.Bardzo brzydki budynek, "zarąbisty" basen,który znajduje się na zewnątrz z deszczówką,która zzieleniała od brudu(pewnie chcieli zaserwować kąpiele w miękkiej wodzie z algami,hihi).Jedzenie średnie,a o utrzymaniu czystości w pokojach to już nie wspomnę(brak czystości).Totalny haos i kolejki jak za komuny.Spędzenie tam turnusu 24dniowego to przerwa w życiorysie,jednak w moim przypadku przeżyłam tylko dlatego,że miałam to szczęście poznać super ekipę z którą bardzo miło spędzałam czas (**serdecznie Was pozdrawiam**).Tak więc odradzam wszystkim,brońcie się przed tym ośrodkiem,WSZĘDZIE TYLKO NIE TAM!!!!!. Maleństwo
  • 0

#19 Asica

Asica

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 04 maj 2010 - 11:04

Ela35 hmmm dość dawno temu byłam w Jantarze, nie wiem czy coś się tam teraz nie pozmieniało, ale za mojej kadencji :) to było w miarę dobrze, jedynie pokoje nie są duże, z trudem sie poruszałam na wózku, do łazienki nie było możliwości wjechania, pokój akurat ja miałam ciemny cały czas był cień i było zimno, ale są pokoje słoneczne że można się opalać również na balkonie jak ktoś lubi :)
Do morza od Jantara jest BARDZO bliziutko, no i niestety było tak że o 22 zamykali drzwi ale szło sie dogadać z paniami z recepcji ;)
  • 0

#20 grubby77

grubby77

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 585 postów

Napisano 07 maj 2010 - 15:18

PERŁA gdy jest własnością lekarzy Kołeckich to zawsze będzie miała zła organizację, a J.Kołecki z żoną Jadwigą będa robic biznes na kalekach ! ODRADZAM Ośr. Wczasowy Perła oraz Willę pod Sosnami w Międzywodziu - bo to własność tych samych "złodzieji i naciągaczy" OSZUSTÓW!!!
  • 0
"NIE MA kaleki; JEST CZŁOWIEK"-Maria Grzegorzewska zPIPS=WSPS teraz APS


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych