Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Zlot - Sabat 29.06.2007-01.07.2007 :))


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
39 odpowiedzi w tym temacie

#1 kruszynka

kruszynka

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 29 maj 2007 - 14:03

No i niestety wypadło mi coś ważnego i w czerwcu byc nie moge, ale w sierpniu bede na bank :D
  • 0

#2 marufiko

marufiko

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 58 postów

Napisano 22 maj 2007 - 21:44

Moi drodzy :)
mam przyjemność zaprosić Was na czerwcowy zlot – sabat czarownic i demonów na narady, ucztę i zabawy :) Jak sabat to wedle tradycji na szczycie Łysej Góry. My tę tradycje trochę nagniemy i spotkamy się nie na samej Łysej Górze jednakże w jej okolicach, w miejscowości Brody w Ośrodku „RELAX” w terminie od 29 czerwca do 1 lipca (piątek –niedziela)

Ośrodek "RELAX" położony jest w miejscowości Brody w województwie świętokrzyskim w powiecie starachowickim na trasie Warszawa-Rzeszów w odległości 7 km od Starachowic i 15 km od Ostrowca Św.

Położony jest on w malowniczym i ekologicznie czystym terenie, na skraju pasma Gór Świętokrzyskich nad zalewem Brodzkim na rzece Kamiennej. Powierzchnia całkowita ośrodka wynosi 7,5 h, ogrodzona w części porośnięta lasem.

Budynek jest dwupiętrowy z windą i podjazdami dla osób niepełnosprawnych. W każdym pokoju jest łazienka z natryskiem. Na każdym piętrze znajduje się kuchenka (możliwość samodzielnego przygotowania kawy, herbaty). W obiekcie kawiarenka, sala TV, bilard, tenis stołowy, siłownia.
http://meteor.turyst...elax,brody.html


Koszty pobytu:

Dla Osób należących do Stowarzyszenia IPON : 90 zł
(członkami Stowarzyszenia są osoby, które złożyły deklarację członkowską oraz opłaciły składkę za 2007r)
Dla nie zrzeszonych i sympatyków : 110zł

W cenie jest pobyt (2 doby hotelowe), autobus, grill .

Wyżywienie (opcja nieobowiązkowa):
Dla osób chcących zamówić wyżywienie podaję koszty posiłków, proszę o deklarację jakie posiłki zamawiamy.


Koszty posiłków: śniadanie 9 zł, obiad 16zł, kolacja 9 zł

Mamy zarezerwowane 37 miejsc
(pokoje są 2 i 3 osobowe)


PLAN POBYTU

W piątek o godz. 18:00 odbędzie się sabatowe ognisko - grill. Wspólne harce i swawole przy muzyce. Być może skusimy się na jakieś konkursy np. bicie rekordu latania na miotle wokół zamku( czytaj budynku ośrodka ;)), skoki przez ogień, warzenie czarodziejskich mikstur (tą poważną czynnością zajmować się będą prawdopodobnie wszyscy byle w zasięgu ręki mieli sok jabłkowy i żuberka :P).Możemy również ubiegłorocznym zwyczajem szukać kwiatu paproci . To oczywiście są tylko propozycje, czekam na wszelkie sugestie:)
W cenie grilla jest dla każdej osoby: kiełbaska, kaszanka, surówki chleb + dodatki (musztarda, keczup).


Po nocnych hulankach, w sobotę wybierzemy się w podróż w czasie. Zwiedzimy miejsce gdzie przed 155 milionami lat szumiało ciepłe może jurajskie, a w nim rozwijały się organizmy takie jak: koralowce, ramienionogi, małże ślimaki, jeżowce. W niewielkiej odległości znajdował się ląd, na którym królowały dinozaury. Pierwsze ślady tych gadów w rejonie gór świętokrzyskich znajdowano już w latach pięćdziesiątych XX wieku. W 2004r. Powstał Bałtowski Park Jurajski. Największą atrakcję stanowią rekonstrukcje około 50 modeli dinozaurów które rozmieszczono wzdłuż specjalnie przygotowanej trasy.
http://www.geo.uw.ed.../index.htm#here

Cena biletu wstępu do Bałtowskiego Parku Jurajskiego dla grup zorganizowanych
- ulgowy – 9 zł
- normalny – 13 zł


W drodze powrotnej z Parku możemy również wstąpić do Rezerwatu Archeologicznego i Muzeum w Krzemionkach . Gdzie do zwiedzania udostępnione są dwie podziemne trasy prehistorycznej kopalni krzemienia pasiastego o łącznej długości ponad 400 metrów. Zobaczyć można również rekonstrukcję szybu, obozowiska przyszybowego oraz wioski neolitycznej. Rezerwat jest jednym z największych tego typu w Europie. http://www.krzemionki.pl
Niestety trasy podziemne nie są dostępne dla osób poruszających się na wózkach gdyż trzeba zejść ok. 10 metrów pod ziemię po dość wąskich schodach.

Cena biletu wstępu
- ulgowy – 6 zł
- normalny – 9 zł


Prawdopodobnie uda nam się zdobyć tańsze wejściówki, jesteśmy w trakcje negocjacji o wynikach będę informować na bieżąco.




Dojazd i ubezpieczenie pobytu we własnym zakresie.
Wpłacamy całość za pobyt i ewentualne wyżywienie.
Wpłacone pieniądze nie podlegają zwrotowi w razie rezygnacji.

UWAGA!
Ostateczny termin wpłat został przesunięty do 24 czerwca 2007r. przelew jest potwierdzeniem rezerwacji
.



Konto na które wpłacamy pieniążki:
Stowarzyszenie Internetowy Portal Osób Niepełnosprawnych
30-619 Kraków ul. Turniejowa 73F/71

W tytule przelewu proszę podać "Zlot-sabat + nick"

nr rachunku odbiorcy:
56 1050 1445 1000 0023 1406 8285



Przypominam, iż liczba miejsc jest ograniczona i nie wszystkie prośby będę w stanie spełnić.
Pokoje będą przydzielane według kolejności Waszych wpłat na konto

Pozdrawiam i czekam na Wasze zapisy !!
Marufiko




Lista osób deklarujących udział w zlocie:

1. Lucynka
2. Wioletta
3. Claire
4. Ewelina G.
5. Seba30
6. Korek
7. os.tow.
8. os.tow.
9. Baba
10. Tija
11. Lolol
12. Arleta
13 Piotr
14 Verselle
15. Dadi
16. Elwirka
17. Anonimowa
18. Krzysiek
19. Kinia
20. Kasia
21. Mirek
22. Lilith
23. Moniska21
24. Bronek
25. Ania
26. Marufiko

  • 0
"Jeśli szukasz odpowiedzi na pytanie czym jest szczęście...zamknij kiedyś czyjąś dłoń w swojej dłoni... i milcz."

#3 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 23 maj 2007 - 08:12

BUUU czemu ahh czemu siostra ma weselicho w lipcu co oznacza ze ten termin to bedzie dla mnie godzina "0" chlip chlip chlip .. trudno

Dodano śro 23 maj 2007 09:13:48 CEST :
w koncu sabat czarownic to cos w podobie do sabatu Diablic no nie?? :D
  • 0

#4 seba30

seba30

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 82 postów

Napisano 24 maj 2007 - 11:49

ja stary scyzor bede tam jak BÓG pozwoli. ZAPRASZAM INNYCH
  • 0

#5 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 24 maj 2007 - 12:53

o to całkiem niedaleko mnie, hm.
  • 0

#6 marufiko

marufiko

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 58 postów

Napisano 24 maj 2007 - 18:41

[quote name='natalia*]o to całkiem niedaleko mnie' date=' hm.[/quote']
Natalko więc zapraszam
Chyba jeszcze nie miałyśmy okazji spotkać się na jakimś zlocie :)
  • 0
"Jeśli szukasz odpowiedzi na pytanie czym jest szczęście...zamknij kiedyś czyjąś dłoń w swojej dłoni... i milcz."

#7 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 24 maj 2007 - 19:05

I mnie też na tym zlocie najprawdopodobniej nie zabraknie ;)
  • 0

#8 Marta S

Marta S

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 786 postów
  • Skąd:szkoda że nie Lublin

Napisano 24 maj 2007 - 21:22

A mnie tam nie będzie bo strasnie daleko.Jakby się tak kiedyś czarownice i czarownicy zmówiły i wpadly gdzieś w okolice woj. lubelskiego to też bym przyleciała a tak lipa . Ale wszystkim obenym życzę dobrej zabawy:)
  • 0

www.facebook.com/niemotylica zapraszam na moją autorską stronę z wierszami . 


#9 Baba

Baba

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 499 postów

Napisano 25 maj 2007 - 11:49

A ja poprosze o zarezerwowanie dla mnie miejsca. Magda
  • 0
Nawet siwa może być szczęśliwa

#10 kruszynka

kruszynka

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 26 maj 2007 - 14:25

No proszę ktoś w końcu pomyślał o woj świętokrzyskim. Zważywszy na fakt, że jestem również scyzorykiem to prawdopodobnie się zjawię na zlociku :) Ostateczną deklarację na początku czerwca złoże :D
  • 0

#11 marufiko

marufiko

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 58 postów

Napisano 29 maj 2007 - 20:14

No Kruszynko szkoda wielka zważywszy na fakt żeś "scyzoryk":images1:

Pozdrawiam
  • 0
"Jeśli szukasz odpowiedzi na pytanie czym jest szczęście...zamknij kiedyś czyjąś dłoń w swojej dłoni... i milcz."

#12 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 29 maj 2007 - 20:22

Ludzie, przybywajcie na sabat!
W Brodach jest ślicznie, wiem, co mówię :)
I brawa dla Marufiko za wybór miejsca !
  • 0

#13 arleta_p

arleta_p

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 393 postów

Napisano 31 maj 2007 - 16:57

Prosze o wpisanie mmnie na liste :) wraz z osobą towarzyszącą czyli pokoik 2 osobowy :)

w poniedziałęk potwierdze czy jedziemy wpłatą na konto :)
  • 0
Z każdym kolejnym dniem zastanawiam się co chce przekazać mi tak naprawdę życie. ...

#14 zajoc 58

zajoc 58

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 129 postów

Napisano 31 maj 2007 - 17:01

Kurde ja ja mam krok do scyzorkowa i kurcze nie moge byc Ewcia wybacz...:(
  • 0

#15 lolol33

lolol33

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 31 postów

Napisano 31 maj 2007 - 20:01

No i My sie pojawimy, bo to bardzo blisko od mojego miasta (Skarzysko), bedziemy sie z Wami bawic lecz nie nocowac :)
Tija
  • 0

#16 arleta_p

arleta_p

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 393 postów

Napisano 07 czerwiec 2007 - 20:48

Witam...

Co tu taak cichutko??
Kochani dlaczego jest nas tak malutko...
a słyszałam, że z południa polski iponków jest bardzo dużo.
Ja tutaj załatwiłam wolne i śmigam do Was aby Was poznać a Wy?? Co się dzieje??
Chce Was poznać...
A chyba 120 złociszy to nie jest zbyt dużo??

Ja będę jechać do Was 16 godzin. w jedną stronę więc skoro ja mogłam się zebrać i przyjechać to Wy też możecie :D ...

No Iponki Kochane pokażcie , że południowcy możecie przyjechć na ten Sabat :)
  • 0
Z każdym kolejnym dniem zastanawiam się co chce przekazać mi tak naprawdę życie. ...

#17 Wioletta

Wioletta

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 6 postów

Napisano 08 czerwiec 2007 - 11:22

Kochani,
Kilka dni temu ( ja niedowiarek ) sprawdzałam miejsce wybrane przez Ewę Marufiko na nasz zlot - jest piękne. Poza tym wędrówka do zaprzeszłych czasów w Parku Bałtowskim i Krzemionki - na pewno na długo zostaną Wam w pamięci...
Nie zwlekajcie więc...wszak Sabat jest tylko raz w roku..;)))
  • 0

#18 arleta_p

arleta_p

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 393 postów

Napisano 08 czerwiec 2007 - 21:12

Widzie więc , że naprawde warto :D

Czy aż tak mało czarownic i czarowników jest wsród iponków??

No nie bójcie się :D

W imieniu już zapisanych Zapraszamy :)
  • 0
Z każdym kolejnym dniem zastanawiam się co chce przekazać mi tak naprawdę życie. ...

#19 seba30

seba30

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 82 postów

Napisano 10 czerwiec 2007 - 08:08

Co jest tak was-nas mało przeciesz 110 to nie majatek,pozatym na zlocie mozna zapoznac przyjaciół.znajomych itp a to raczej,napewno jest bardziej wartosciowe niz jakies 110 zł[jak to mozna nazwac wartoscia]wiem ze 110 na drodze nie lezy ale znowu nie badzte tacy materialisci pamietajcie ze to moze byc choc nie musi ostatni zlot MEMETO MORIS nie zbadane sa wyroki B..........ZARTUJEno zabierajcie 4 litery i przyjecie na ten zlot czuje ze bedzie fajnie seba30
  • 0

#20 arleta_p

arleta_p

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 393 postów

Napisano 10 czerwiec 2007 - 19:39

sebciu dziać się będzie napewno... :D
tutaj nie mam najmniejszego zachwiania... do chrościna nie pojade ale gdyby nie operacja to bym i tam śmignęła.... :D
  • 0
Z każdym kolejnym dniem zastanawiam się co chce przekazać mi tak naprawdę życie. ...


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych