Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

chciałbym.....


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

#1 marder

marder

    evil admin

  • Administrator
  • 3585 postów
  • Skąd:/home/marder

Napisano 13 maj 2003 - 22:40

Rrybko, spraw aby IPON znów zaczął przypominać to cudowne miejsce w sieci, które mogłem nazwać swoim domem. Spraw by zarówno "góra" jak i zwykli szarzy iponkowie, nie zachowywali się jak dzieci, i nie obrażali się na siebie. Spraw by by przestała tu obowiązować zasada "oko za oko"...
To chyba jednak marzenie ściętej głowy... :( :( :(
  • 4

Nierozwiązywalność jest zawsze stanem przejściowym. 

 

Ziewanie, to cichy krzyk o kawę.


#2 rrybka

rrybka

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 729 postów

Napisano 14 maj 2003 - 02:38

To zalezy tylko od nas jaki ten IPOn będzie, a wszelkie mądre zasady zacznijmy stosować poczynając od siebie :lol: wierzę, że wtedy będzie oki

Nie rozpamiętujmy tego co było, zajmijmy się budowaniem przyszłości :-D a skoro znamy tyle pięknych wartościowych zasad na pewno nam się uda... Złota nad tym czuwa :lol:

Ku pamięci!!!
"Nikt nie potrafi jasno mysleć z zaciśniętymi pięściami"/G.J.Nathan/

"Słabi nie potrafią wybaczać. Zdolność wybaczania to przymiot silnych"/M.Gandhi/

"Prawdziwe odkrywanie nie polega na odnajdywaniu nowych lądów, lecz na patrzeniu nowymi oczami. /M.Proust/

Pozdrawiam :lol:
  • 1
rrybka nigdy nie tonie

#3 rrybka

rrybka

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 729 postów

Napisano 14 maj 2003 - 03:08

Marderku tak jak już powiedziałam: wymagajmy od siebie a nie od innych.

Zawsze obie strony sporu winny zachowywać się dojrzale :lol: :lol:

"Ludzka zdolność pojmowania jest jak fałszywe lustro... zniekształca i plami naturę rzeczy, mieszając z nią własną naturę./F.Bacon/

"W każdym przypadku lepiej mieć wiarę, nadzieję niz rozpaczać". /J.W. Goethe/

Czyńmy świat łatwiejszym dla nas wszystkich :lol: :lol: :lol: :lol:
  • 0
rrybka nigdy nie tonie

#4 basiak

basiak

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 716 postów

Napisano 14 maj 2003 - 10:18

Marderze!
Co mogło Ciebie tak dotknąć, że zmieniłeś swój wizerunek i piszesz takie zasmucające teksty?
Byłeś pierwszą osobą, która powitała mnie niedawno na czacie i pierwszym, którego posty (niebanalne i jednocześnie dowcipne) zaczęłam czytać. Tak cieszyłam się, że wreszcie znalazłam w internecie ludzi sympatycznych, nastawionych pozytywnie i życzliwie dla innych, z którymi można rozmawiać na różne tematy, bez potykania się o wulgarne teksty.
A tu masz, jednak nie ma domku bez ułomku.
Smutno mi, tak nie może być. Zróbcie coś!
:cry:
  • 0

#5 basiak

basiak

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 716 postów

Napisano 14 maj 2003 - 11:24

Nigdy nie jest za późno, aby się pojednać.
Nigdy nie jest za późno, aby się pokochać.
Nigdy nie jest za późno, aby być szczęsliwym.
(love)

Marderze, nie trać wiary, jesteś nam potrzebny.
Co Wy na to Iponki?
:?
  • 0

#6 olimpia

olimpia

    Podpowiadacz

  • R.I.P.
  • PipPipPipPipPip
  • 227 postów

Napisano 14 maj 2003 - 18:44

... a my na to jak na lato Basiaczku :) :) :) :) :)

...oczywiście ze Marderek jest potrzebny i... niezastąpiony... :) :) :) :) :)

...kazdy Iponek jest ogniwem całości... :)



Pozdrawiam wszystkich piszących i czytających Iponkowa... :-D


Olimpia :)
  • 0
"Pamiętaj, szczęście nie zależy od tego, kim jesteś i co wiesz. Zależy wyłącznie od tego co myślisz" (Dale Carnegie)

#7 rrybka

rrybka

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 729 postów

Napisano 14 maj 2003 - 20:45

A jednak zaklęcia "Złotej rrybki" działają :-D :-D :-D :-D :-D
i Iponki o niesnaskach zapominają (cmok)
  • 0
rrybka nigdy nie tonie

#8 idmmbox

idmmbox

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 30 listopad 2012 - 13:16

Złota rybka to czarnoksiężnik z muminków :D
  • 0

#9 abizolek

abizolek

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 142 postów
  • Skąd:Bielsko-Biała

Napisano 30 listopad 2012 - 19:06

Rrybko, spraw aby IPON znów zaczął przypominać to cudowne miejsce w sieci, które mogłem nazwać swoim domem. Spraw by zarówno "góra" jak i zwykli szarzy iponkowie, nie zachowywali się jak dzieci, i nie obrażali się na siebie. Spraw by by przestała tu obowiązować zasada "oko za oko"...
To chyba jednak marzenie ściętej głowy... :( :( :(

Oko za oko, podrażnione ego, poczucie krzywdy. Są pewnie tacy, którzy opuścili forum, innym niewiele brakowało. Na szczęście są tu ludzie, którzy nigdy nie tracą klasy i można się na nich wzorować. Na pewno nadejdzie taki czas, kiedy agresja będzie czymś tak głupim i nie na miejscu, że zniknie.
A może by tak na wzór ślubów czystości, czy abstynenctwa (?) udostępnić deklarację "dobry iponek" i umożliwić wpisywanie się chętnych? Taki zdeklarowany dobry iponek przed wysłaniem ciętej riposty może wstrzyma mysz i zmieni tekst? Niektórzy nie podpiszą, wiedzą o kim mówię, bo są domyślni :).
Pozdrawiam.
  • 0

Najlepsze w tym wszystkim jest poznawanie nowych rzeczy.


#10 galicjusz12

galicjusz12

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 30 styczeń 2013 - 11:40

hehe... ja bym chciala duzo zmienic... ojj duzo...


  • 0

#11 kaska_zaborze

kaska_zaborze

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1418 postów
  • Skąd:z wnętrza.

Napisano 30 styczeń 2013 - 14:42

Napisze tylko tyle. Sama nie jestem wolna od błędów merytorycznych na forum,bije się szczerze w piersi. Każdy ma do tego prawo jeśli nie tkwi w błędzie żeby nie powiedzieć w głupocie.

Pamiętam Ipon z młodych lat,pamiętam naprawdę dobre posty starej gwardii (nicków wymieniać nie będę bo może sobie tego nie życzą) Marder myślę ze wiesz o kim mówię.

Odeszli, a nowi interesujący niepełnosprawni zaglądają i odchodzą... Przykre to zwłaszcza dla ludzi którzy ten portal stworzyli.

Złota Rybko ja nie proszę cie o zmianę Iponu,proszę za to forumowiczów żeby dwa razy pomyśleli zanim coś napiszą,nie ze względu na mnie czy kogokolwiek innego tylko ze względu na to ze razem z naciśnięciem Enter wasze myśli/poglądy idą w świat.


Użytkownik kaska_zaborze edytował ten post 30 styczeń 2013 - 19:01

  • 1
Wciąż ma się mało lat a już się tyle przeżyło.Powoli dogasa blask tych co już nie wrócą dni.
Piotr Bukartyk.

#12 Malcolm

Malcolm

    Sufler

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPip
  • 419 postów

Napisano 30 styczeń 2013 - 15:24

marder  co TY nie za duży na złote rybki :)

 

 

 

edycja

 

ooo w 2003 roku o to prosiłeś , to nic się nie zmieniło do tego czasu, widać już tak musi być 


Użytkownik Malcolm edytował ten post 30 styczeń 2013 - 15:29

  • 0
"Cywilizacja nie osiągnie doskonałości, póki ostatni kamień z ostatniego kościoła nie spadnie na ostatniego księdza i nie uwolni świata od tej hołoty" - Umberto Eco

#13 Gość_Tommy_*

Gość_Tommy_*
  • Gość

Napisano 30 styczeń 2013 - 15:56

Post, który Marder napisał ma już 9 lat.

Właśnie dziś chcę Prosić Rybkę, żeby na naszym portalu, zaś zagościła admosfera jedności między użytkownikami. A nie sytułacja, że nie można na jakikolwiek temat porozmawiać, bo zaraz kończy się kłutniami.  Również Proszę Cię, żebyś sprawiła żeby na zloty powrócił ten "power", który kiedyś był. Żeby po zlocie wrócić do domu naładowanym wielką pozytywną energią, a nie wracać w stresie i niepewnym czy będzie następny zlot, wiesz co mam namyśli.

Weź tam jakieś czary odpraw ;)


  • 1

#14 kaska_zaborze

kaska_zaborze

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1418 postów
  • Skąd:z wnętrza.

Napisano 30 styczeń 2013 - 16:07

Post, który Marder napisał ma już 9 lat.

Weź tam jakieś czary odpraw ;)
Racja,błąd nie spojrzałam na date. W głowie miałam ostatnie posty tych i onych i to chyba najlepszy dowód ze niestety nic nie uległo zmianie Malcolm ma racje a szkoda...
  • 1
Wciąż ma się mało lat a już się tyle przeżyło.Powoli dogasa blask tych co już nie wrócą dni.
Piotr Bukartyk.

#15 CZARNYANIOL

CZARNYANIOL

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 451 postów

Napisano 30 styczeń 2013 - 18:32

Chciałabym aby piszący na publicznym Forum nie zapominali, że w sieci są - SŁOWEM. Piszącego nikt nie ocenia po wyglądzie, stanie zdrowia czy posiadania. Tu przekazujemy Nasze myśli i słowa i tylko po nich, czytający mogą Nas określić. Wszelkie łamanie zasad kulturalnej wypowiedzi, sprawia, że czytający czują niesmak. Tak więc, jeśli nie mamy o czym pisać, czy targają Nami emocję lepiej nie wypowiadać się wcale, niż napisać coś co może dotknąć w swojej wymowie kogokolwiek. Mowa jest srebrem a milczenie złotem. Nie zapominajmy o tej zasadzie, wówczas Forum stanie się miejscem przyjaznym dla każdego.
  • 4
Błogosławiony ten, co nie ma nic do powiedzenia, a pomimo to milczy.

#16 hanick13

hanick13

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 722 postów

Napisano 31 styczeń 2013 - 18:43

A ja krótko - chciałabym aby każdy człowiek był dla każdego człowieka człowiekiem a nie ...wilkiem .Tylko tyle i aż tyle ...


  • 3

Niektórzy odrzucają marzenia bojąc się, że się one nie zrealizują albo co gorsze że staną się realne


#17 Gość_Falka_*

Gość_Falka_*
  • Gość

Napisano 01 luty 2013 - 19:39

Chciałabym, aby TUTAJ na forum ludzie

1) mieli większy dystans emocjonalny do interpretacji tego co piszą inne osoby,

2) aby nie dośpiewywali sobie reszty która nie została ,,wyklikana",

3) aby forum było wesołą odskocznią od nudnej rzeczywistości

4) aby nie było publicznego prania i wylewania swoich prywatnych brudów

5) aby nie było takiego sceptycyzmu typu: po co to napisałeś/napisałaś skoro to nic nie wnosi do naszej (mojego monologu tak naprawdę :devil: ) dyskusji bo czasami trzeba się wygadać :P 

6) złota rybko i abym nie musiała nigdy użyć tej swojej patelni, bo szkoda mi jej porysować!!!  :hehe:


  • 4

#18 amber47

amber47

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 136 postów
  • Skąd:Przemyśl

Napisano 02 luty 2013 - 00:27

Chciałabym, aby TUTAJ na forum ludzie

1) mieli większy dystans emocjonalny do interpretacji tego co piszą inne osoby,

2) aby nie dośpiewywali sobie reszty która nie została ,,wyklikana",

3) aby forum było wesołą odskocznią od nudnej rzeczywistości

4) aby nie było publicznego prania i wylewania swoich prywatnych brudów

5) aby nie było takiego sceptycyzmu typu: po co to napisałeś/napisałaś skoro to nic nie wnosi do naszej (mojego monologu tak naprawdę :devil: ) dyskusji bo czasami trzeba się wygadać :P

6) złota rybko i abym nie musiała nigdy użyć tej swojej patelni, bo szkoda mi jej porysować!!!  :hehe:

Kasiu, z tą patelnią  "pojechalaś" równo  :hehe:


Użytkownik amber47 edytował ten post 02 luty 2013 - 00:28

  • 0

#19 sucherro

sucherro

    Mistrz Ciętej Riposty

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 677 postów
  • Skąd:Nibylandia

Napisano 03 luty 2013 - 17:23

Drogie Panie oraz Panowie bardzo cenne te uwagi oraz wielce istotne prośby. Do których również się przychylam :D
Pozostaje tylko jedna bardzo ważna kwestia. Rzec by się chciało meritum sprawy.
Mianowicie złote rybki są jak 22 letnie dziewice.Niby są ktoś gdzieś o nich słyszał, wszyscy by chcieli ale nikt tak naprawdę się z nimi nie spotkał.
Wyginęły niczym Mamuty :(

 

I tutaj pojawia się prawdziwy problem bo "Człowiek człowiekowi wilkiem,a kiwi kiwi kiwi"... ;)


 


Użytkownik sucherro edytował ten post 03 luty 2013 - 17:24

  • 3

[you] Jeżeli w piekle wózki inwalidzkie są napędzane złem to będziemy wszyscy nieźle z*********ć... :)


#20 Piotr M

Piotr M

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 435 postów
  • Skąd:Bystra Krakowska

Napisano 03 luty 2013 - 22:04

6) złota rybko i abym nie musiała nigdy użyć tej swojej patelni, bo szkoda mi jej porysować!!!  :hehe:

 

Mam wrażenie ze nie  chodzi ci  o gotowanie  (  jajecznice itd )


  • 0

Piotr M
(...)Jeżeli bro­nisz się, znaczy: czu­jesz się ata­kowa­ny. Jeżeli czu­jesz się ata­kowa­ny, znaczy: jes­teś cel­nie tra­fiony. Miej to na uwadze. Edward Stachura



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych