Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Piwko w Merlinie 23.10.2005


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
35 odpowiedzi w tym temacie

#1 Grisza

Grisza

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 112 postów

Napisano 13 październik 2005 - 19:08

Zapraszam wszystkich do Merlina na Polach Mokotowskich 16 pażdziernika o 15:00. Ktoś się pisze ?? :))
Jak do soboty do godziny 16:00 się zbierze chociaż 4 osoby to spotkanko możemy zorganizować :)) Co Wy na to ?? :))
  • 0
Ala ma Kota
Kot ma Alę

#2 Claire

Claire

    Podpowiadacz

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPip
  • 254 postów

Napisano 14 październik 2005 - 13:33

Ja bym chętnie się spotkała. Niestety internet mam jak narazie tylko w pracy więc nie będę wiedziała czy spotkanie jest aktualne. Gdyby jednak jakieś iponki się zdecydowały na spotkanie czy mógłbyś mi wysłać smsa? Bo z przyjemnością bym się napiła piwka z przyjaciółmi.
Mój nr tel 600 02 44 26. Pozdrawiam. Kasia
  • 0

#3 Maskotus

Maskotus

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 562 postów

Napisano 14 październik 2005 - 14:31

Jak sobota nie okaże sie nazbyt męcząca (BB) to będę.
Ps Grisza odezwij sie do mnie na gg bo gdzies przepiłem Twój nr.
Pozdro (B)
  • 0

#4 Daga

Daga

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 837 postów

Napisano 14 październik 2005 - 21:41

Szkoda, że w niedzielę... Jutro bym mogła, ale w niedzielę gościa mam. I nie możemy się wyrwać, bo mamy robotę. :(
  • 0
Daga

#5 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 14 październik 2005 - 22:51

witam

to jest swietny pomysl, ale czy nie bylo by lepiej dac wszystkim tydzien czasu na zaplanowanie sobie czasu na spotkenie przy piwku w sobote 22 pazdziernika?? moglo by wpasc wieceji ludzi :-).

co wy na to??

JackLan
  • 0

#6 anuleQ

anuleQ

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 32 postów

Napisano 15 październik 2005 - 09:34

z checia bym wpadla ale nie wiem jak dokladnie bede stac z czasem :/ pozatym ochroniarz to mnie chyba samej nie pusci :/ echh....
  • 0
Pesymista widzi ciemny tunel
Optymista widzi światełko w tunelu
Realista widzi pociąg
A maszynista widzi 3 debili na torach
80 % kobiet juz nie wychodzi za mąż, bo zrozumiało, ze dla 60 gram kiełbasy nie opaca się brać całego wieprza do domu.:)

#7 Baba

Baba

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 499 postów

Napisano 15 październik 2005 - 09:35

A ja wpadne zobaczyć czy jesteście grzeczni :-)
  • 0
Nawet siwa może być szczęśliwa

#8 Grisza

Grisza

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 112 postów

Napisano 15 październik 2005 - 10:30

A ja wpadne zobaczyć czy jesteście grzeczni :-)

No właśnie dryndałem do Szefowej :)) Uzgodniliśmy z Szefową, że JackLan ma rację i przełóżmy wszystko na za tydzień, czyli na Niedzielę 23 Pażdziernika bo wtedy więcej luda by mogło przybyć :)) Godzinka pozostaje bez zmian czyli 15. Ja się udam tam na 14 by zarezerwować stolik bądz stoliki :)) Dzięki temu więcej luda by przyszło :)) Sorry za zamieszanie :))
  • 0
Ala ma Kota
Kot ma Alę

#9 Daga

Daga

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 837 postów

Napisano 15 październik 2005 - 10:33

Uzgodniliśmy z Szefową, że JackLan ma rację i przełóżmy wszystko na za tydzień, czyli na Niedzielę 23 Pażdziernika bo wtedy więcej luda by mogło przybyć :)) Godzinka pozostaje bez zmian czyli 15.


O, i to jest doskonała wiadomość. Za tydzień pewnie mi się uda dotrzeć. :D
To teraz opowiedzcie dokładnie, jak tam trafić. :D
  • 0
Daga

#10 Grisza

Grisza

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 112 postów

Napisano 15 październik 2005 - 11:42

Wysiadasz na Polach Mokotowsich z metra i walisz wzdłóż drogi rowerowej do jeziorka ;)) Gdy się kończy jeziorko a dalej idziesz drogą rowerową to masz przy sobie Merlin :))
  • 0
Ala ma Kota
Kot ma Alę

#11 Daga

Daga

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 837 postów

Napisano 15 październik 2005 - 11:44

Wysiadasz na Polach Mokotowsich z metra i walisz wzdłóż drogi rowerowej do jeziorka ;)) Gdy się kończy jeziorko a dalej idziesz drogą rowerową to masz przy sobie Merlin :))


Ale w którą stronę, jak wysiądę z metra, mam wyjść na górę? ;) Mam nadzieję, że trafię... a jak nie, to będę rozpaczliwe sms-y słać. Tylko do kogo? :(((
  • 0
Daga

#12 Grisza

Grisza

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 112 postów

Napisano 15 październik 2005 - 12:26

Wysiadasz na Polach Mokotowsich z metra i walisz wzdłóż drogi rowerowej do jeziorka ;)) Gdy się kończy jeziorko a dalej idziesz drogą rowerową to masz przy sobie Merlin :))


Ale w którą stronę, jak wysiądę z metra, mam wyjść na górę? ;) Mam nadzieję, że trafię... a jak nie, to będę rozpaczliwe sms-y słać. Tylko do kogo? :(((


Tam jest tylko jedno jeziorko :)) Najpierw walisz w kierunku Zielonej Gęsi potem przy Zielonej Gęsi zaczyna się droga rowerowa :)) i tą drogą rowerową wchodzisz w drzewa i się Jej trzymasz :))
  • 0
Ala ma Kota
Kot ma Alę

#13 Daga

Daga

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 837 postów

Napisano 15 październik 2005 - 12:40

Tam jest tylko jedno jeziorko :)) Najpierw walisz w kierunku Zielonej Gęsi potem przy Zielonej Gęsi zaczyna się droga rowerowa :)) i tą drogą rowerową wchodzisz w drzewa i się Jej trzymasz :))


No to trafię. Albo się umówię w metrze z kimś, kto wie, jak tam trafić. :) Powiedz mi jeszcze, czy to jest od metra więcej niż 100 metrów?
  • 0
Daga

#14 Bear

Bear

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 176 postów

Napisano 18 październik 2005 - 22:57

Nierozłączni Shakal23 i Kicia zaklepują miejsca w Merlinie :lol: :lol:
  • 0
"W rzeczywistości problem nie polega już na tym, by się dowiedzieć, czy Aniołowie istnieją, lecz raczej na tym, czy archanioł Gabriel jest lepszym trębaczem od Milesa Davisa"

Pierre Jovanovich

#15 Grisza

Grisza

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 112 postów

Napisano 19 październik 2005 - 00:16

Tam jest tylko jedno jeziorko :)) Najpierw walisz w kierunku Zielonej Gęsi potem przy Zielonej Gęsi zaczyna się droga rowerowa :)) i tą drogą rowerową wchodzisz w drzewa i się Jej trzymasz :))


No to trafię. Albo się umówię w metrze z kimś, kto wie, jak tam trafić. :) Powiedz mi jeszcze, czy to jest od metra więcej niż 100 metrów?

Więcej około 400 od windy :P :)) Ale nie łam sie ja myślałem, że nie przejadę na wózku nigdy już więcej niż pół kilometra a pojawiła się jedna kobieta dzięki Jakiej zrobiłem za jednym razem 15 kilometrów więc powinno być git :P :))
  • 0
Ala ma Kota
Kot ma Alę

#16 Mała

Mała

    Gawędziarz

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 961 postów

Napisano 19 październik 2005 - 07:23

Melduję się również :D
  • 0
Każda chwila, która mogłaby być wykorzystana lepiej, jest stracona.

#17 misio71

misio71

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 34 postów

Napisano 19 październik 2005 - 08:08

Proszę wpisać na listę mnie i Kinię. Będziemy razem koło 16-ej, 16.30 bo muszę po nią pojechać do pracy do Legionowa.

Pozdrawiam,

Piotr.
  • 0
www.piotrsajnog.pl

#18 anuleQ

anuleQ

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 32 postów

Napisano 21 październik 2005 - 21:07

Wpadne o ile lepiej sie do tej pory poczuje poniewaz rozklada mnie jakis syfek nieziemsko :P niesamowicie ten syfek jest podobny do anginy :P
  • 0
Pesymista widzi ciemny tunel
Optymista widzi światełko w tunelu
Realista widzi pociąg
A maszynista widzi 3 debili na torach
80 % kobiet juz nie wychodzi za mąż, bo zrozumiało, ze dla 60 gram kiełbasy nie opaca się brać całego wieprza do domu.:)

#19 Gość_Tygrysek_*

Gość_Tygrysek_*
  • Gość

Napisano 21 październik 2005 - 23:09

Szkoda ze nie może być to spotkanie za tydzień w niedziele 30 października :(((
  • 0

#20 MariannaS

MariannaS

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 257 postów

Napisano 22 październik 2005 - 11:08

Szkoda że mnie nie było :((( :((( przegapiłam to spotkanko szkoda. Następnym razem sie melduje!!!
  • 0
Kobiety nie są po to, by je rozumieć, lecz po to by je kochać - Oskar Wilde



Marianna :)


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych