Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Spotkanie przy Pizzy 04-09-2005


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
26 odpowiedzi w tym temacie

#1 Grisza

Grisza

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 112 postów

Napisano 30 sierpień 2005 - 10:18

No to kontynułując zjazdy Warszawkowe Baby chciałbym zaproponować 4 września Pizzę na Natolinie o 13:30 W Galerii Ursynów na 1 piętrze Oczywiście jest winda a nawet 2 :)) Co Wy na to. To jest knajpka podobna do Sphinxa a zwie się Faraon i ma naprawdę dobre Pizze. Napewno jest lepiej przystosowana aczkolwiek mniejsza dużo od Sphinxa dlatego pomieści góra Nas w liczbie 13 osób. Czekam na zgłoszenia chjętnych. Myślę, że to tobra data bo byściee mogli opowiedzieć tym co nie byli jak było w Grotnikach :)) Galeria Ursynów jest oddalona od windy z metra o 40 metrów :)) STACJA NATOLIN RÓG KENA I PRZY BAŻANTARNII :))
  • 0
Ala ma Kota
Kot ma Alę

#2 Daga

Daga

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 837 postów

Napisano 30 sierpień 2005 - 11:37

Ja chętnie, ale nie tak daleko... Jeśli nie w Centrum, to na Tarchominie only :(

I czy nie lepiej w sobotę?

I co ze spotkaniem 18 IX? :)
  • 0
Daga

#3 Grisza

Grisza

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 112 postów

Napisano 30 sierpień 2005 - 15:59

Ale to jest przy samym Meterku :)) Więc nie daleko tak :)) Wszystkim da się radę dojść bądz dojechać :)) Dosłownie od windy ze stacji metra jest 50 metrów. A jedno spotkanko nie zaprzecza 2 pozatym Wy zawsze organizowaliście spotkanka w Niedzielę więc taka tradycja :))
  • 0
Ala ma Kota
Kot ma Alę

#4 Daga

Daga

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 837 postów

Napisano 30 sierpień 2005 - 16:38

Jakie wy i w jaką niedzielę? :P Byłam na jednym i było w sobotę. :P

Metro to nie problem, normalnie nie byłoby to dla mnie żadną przeszkodą. Ale teraz jest - wydłuża podróż, która już i tak jest długa. No i mam jeszcze 500m od przystanku do domu w drodze powrotnej, zwyczajnie nie dam rady. Tym razem więc sobie muszę odpuścić. Ale Wy się bawcie dobrze i fotki róbcie. :D
  • 0
Daga

#5 Baba

Baba

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 499 postów

Napisano 31 sierpień 2005 - 07:51

Grisza czy możesz bliżej napisać gdzie ta galeria jest i jak tam dojechać?(chodzi o nazwe stacji na której należy wysiąść) Jeśli wszystko u mnie będzie OK to się zjawie na tej pizzy.
  • 0
Nawet siwa może być szczęśliwa

#6 WojtekK

WojtekK

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 430 postów

Napisano 31 sierpień 2005 - 08:04

Przylaczam sie do pytannia na ktorej stacji metra wysiasc i jak tam dojsc.
PAPA
  • 0
"idź tak przez życie,aby ślady Twoich stóp przetrwały Cię"
Jan Chrapek

#7 Difra

Difra

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 437 postów

Napisano 31 sierpień 2005 - 08:53

Dla mnie za szybko to spotkanie. Jeszcze następuje u mnie utylizacja po Grotnikach ;) Tym sposobem nie przybędę na tę pizzę :(

Może następne spotkanie, w późniejszym terminie będzie dla mnie bardziej realne...

Teraz Wy bawcie się dobrze i korzystajcie z tego, że Was nie zagaduję na śmierć :twisted:

Pozdrawiam
Asia

  • 0
Pies szczeka- karawana idzie dalej!

"Albo jest idealizm, albo jest materializm, albo nie ma ku.wa nic śmiesznego" [W.Dymny]

#8 Grisza

Grisza

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 112 postów

Napisano 31 sierpień 2005 - 11:34

Grisza czy możesz bliżej napisać gdzie ta galeria jest i jak tam dojechać?(chodzi o nazwe stacji na której należy wysiąść) Jeśli wszystko u mnie będzie OK to się zjawie na tej pizzy.

No jest napisane na stacji Natolin :)) Od razu się ją widzi jak się wysiada z Metra ---- Róg Ken i Przy Bażantarnii :))
  • 0
Ala ma Kota
Kot ma Alę

#9 anuleQ

anuleQ

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 32 postów

Napisano 01 wrzesień 2005 - 20:22

z checia bym przybyla ale ten weekend mi troszke nie pasuje :/ chociaz zobacze co sie da zrobic...
  • 0
Pesymista widzi ciemny tunel
Optymista widzi światełko w tunelu
Realista widzi pociąg
A maszynista widzi 3 debili na torach
80 % kobiet juz nie wychodzi za mąż, bo zrozumiało, ze dla 60 gram kiełbasy nie opaca się brać całego wieprza do domu.:)

#10 marioosh

marioosh

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 01 wrzesień 2005 - 22:00

Ok, ja się pokażę :)
  • 0
Może mądrze, może głupio, ale i tak napiszę :)

#11 małgosia

małgosia

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 133 postów

Napisano 03 wrzesień 2005 - 11:36

chciałabym przyjechac na spotkanie ale was nie znam. Więc jak zobaczycie ładnš dziwczynke :lol: która pcha przed soba wózek z jeszcze ładniejszš dziewczynka to pomachajcie do nas plis :D
  • 0
kiedy Bóg zamyka drzwi to otwiera okna

#12 Daga

Daga

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 837 postów

Napisano 03 wrzesień 2005 - 11:40

A z Tarchomina nikt nie będzie jechał? Albo chociaż na Tarchomin wracał? Bo ja też bym chętnie się zjawiła, ale potem nie dam rady wrócić do domu. :(
  • 0
Daga

#13 anuleQ

anuleQ

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 32 postów

Napisano 03 wrzesień 2005 - 12:53

daga gdybym miala samochod i prawo jazdy to jakbym jechala zachaczylabym o ciebie :P ale niestety jestem uzytkownikiem komunikacji miejskiej... :P :)
  • 0
Pesymista widzi ciemny tunel
Optymista widzi światełko w tunelu
Realista widzi pociąg
A maszynista widzi 3 debili na torach
80 % kobiet juz nie wychodzi za mąż, bo zrozumiało, ze dla 60 gram kiełbasy nie opaca się brać całego wieprza do domu.:)

#14 Daga

Daga

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 837 postów

Napisano 03 wrzesień 2005 - 12:59

Anuleq, szkoda... Też jeżdżę autobusami, ale prywatnymi, a one jeżdżą tylko Modlińską. Od Modlińskiej mam do domu z pół kilometra marszu potem - i właśnie to mnie przeraża przy powrocie.

Ale i tak wielkie dzięki za chęci. :D (cmok)
  • 0
Daga

#15 anuleQ

anuleQ

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 32 postów

Napisano 03 wrzesień 2005 - 13:02

jakby mi sie udalo nameczyc albo brata albo faceta :P przynajmniej mialabym jakas mobilizacje bo powiem szczerze niechce mi sie ruszac... pozatym slyszalam ze ma byc 17-18 wrzesien...
  • 0
Pesymista widzi ciemny tunel
Optymista widzi światełko w tunelu
Realista widzi pociąg
A maszynista widzi 3 debili na torach
80 % kobiet juz nie wychodzi za mąż, bo zrozumiało, ze dla 60 gram kiełbasy nie opaca się brać całego wieprza do domu.:)

#16 Daga

Daga

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 837 postów

Napisano 03 wrzesień 2005 - 13:07

Też słyszałam i mam nadzieję, że będzie. :D

Wiesz, w stronę Natolina dotrę spokojnie. Na noc u mnie dziś przyjaciółka zostanie, więc pojadę sobie z nią metrem, albo autkiem, jeśli jej mężczyzna po nas przyjedzie. Ale z powrotem... Buuu. Zobaczymy. Może zaryzykuję, najwyżej potem nie wrócę. :> Co mi tam...

A Ty skąd jedziesz i gdzie mieszkasz? Tylko nie mów, że gdzieś tu blisko mnie? :>
  • 0
Daga

#17 anuleQ

anuleQ

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 32 postów

Napisano 03 wrzesień 2005 - 17:38

a wiesz gdzie jest c.h. wilenska ? ;P tak ? to obok ;)
  • 0
Pesymista widzi ciemny tunel
Optymista widzi światełko w tunelu
Realista widzi pociąg
A maszynista widzi 3 debili na torach
80 % kobiet juz nie wychodzi za mąż, bo zrozumiało, ze dla 60 gram kiełbasy nie opaca się brać całego wieprza do domu.:)

#18 Daga

Daga

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 837 postów

Napisano 03 wrzesień 2005 - 18:01

Nie mam pojęcia, ale mam wrażenie, że wileńska jest po drugiej stronie Warszawy. :>
  • 0
Daga

#19 Kicia

Kicia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2065 postów
  • Skąd:Warszawa-Targówek

Napisano 03 wrzesień 2005 - 23:40

Mnie nie będzie. Dopiero był zlot w Grotnikach i już spotkanie w Warszawie... (E)
Bawcie się dobrze, ja pojawię się innym razem ;)
  • 0
Bądź jak ptak, który, gdy siada na gałęzi zbyt kruchej, czuje, jak spada, lecz śpiewa dalej, bo wie, że ma skrzydła.
Victor Hugo

#20 Grisza

Grisza

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 112 postów

Napisano 04 wrzesień 2005 - 00:04

Oki to ja postaram sie być o 13:00 i zarezerwować stoliki :)) Jak oczywiście uda mi się szybko skończyć lekcję gry na gitarce :))
  • 0
Ala ma Kota
Kot ma Alę


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych