Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Chcę się przedstawić...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

#1 Grażyna

Grażyna

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 28 postów

Napisano 23 sierpień 2005 - 13:45

Mam na imię Grażyna mam 36 lat od 12 jestem tetruską, mieszkam w Drawsku pomorskim.O "ipon"dowiedziałam się 3 dni temu,przez przypadek i już teraz mogę powiedzieć,że to chyba taki mały cud.Czytam
Wasze forum,zaglądam nieśmiało na czat i czuję jak mi skrzydła rosną widząc jak sobie pomagacie,wspieracie się,pocieszacie...jaką przyjaznią się darzycie.To bardzo budujące.
Jak wielu z Was mam całą masę problemów,niestety życie mnie nie pieści,ale teraz wiem,że jakoś będzie mi łatwiej pokonywać te tzw bariery.
Bo skoro Ktoś mógł to ja pewnie też mogę....

Pozdrawiam Grazia
  • 0
Pamiętaj mnie,bo nie będzie Nas drugi raz.....

#2 Slonko32

Slonko32

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 124 postów

Napisano 23 sierpień 2005 - 14:20

Witam Cię serdecznie wsród Iponków Grażyno :)
  • 0
CzAsEm SłoŃcE,cZaSeM dEsZcZ

#3 Malcolm

Malcolm

    Sufler

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPip
  • 419 postów

Napisano 23 sierpień 2005 - 14:37

witaj :D



Malcolm (ok)
  • 0
"Cywilizacja nie osiągnie doskonałości, póki ostatni kamień z ostatniego kościoła nie spadnie na ostatniego księdza i nie uwolni świata od tej hołoty" - Umberto Eco

#4 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 23 sierpień 2005 - 14:43

witaj :-D
  • 0

#5 tomaszek

tomaszek

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 827 postów
  • Skąd:wyspa Wolin

Napisano 23 sierpień 2005 - 16:02

No to witaj Grazyna:) , Mielismy okazje juz na czacie zamienic kilka słów:)
  • 0
Eunuch i krytyk z jednej są parafi....obaj wiedzą jak trzeba-żaden nie potrafi. (Boy-Zeleński)

#6 Baba

Baba

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 499 postów

Napisano 23 sierpień 2005 - 16:31

Hej Grazia a mówiłam że jat tu trafiłaś to zostaniesz już. I Ty znajdziesz tu przyjaciół pomoc i pocieszenie. Witaj nowa Iponko (B)
  • 0
Nawet siwa może być szczęśliwa

#7 Gość_Karina_*

Gość_Karina_*
  • Gość

Napisano 23 sierpień 2005 - 17:27

Cześć :-D Dobrze trafiłaś i gwarantuję że nie będziesz żałować ;)
  • 0

#8 Monia74

Monia74

    Narrator

  • Moderator
  • 1461 postów

Napisano 23 sierpień 2005 - 17:58

Cześć Grażyno :D
Cieszę się, że tak szybko udało Ci się "rozgryźć" Forum ;) .Jednak jeszcze bardziej cieszy mnie fakt, że już
zakosztowałaś iponkowego klimatu i że przypadł Ci on do gustu.
Mam nadzieję, że zadomowisz się tu na dobre, znajdując bratnie dusze i przyjazną atmosferę.
Życzę powodzenia (Monia74) :lol:
  • 0

#9 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 23 sierpień 2005 - 18:01

ja również witam
  • 0

#10 Grażyna

Grażyna

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 28 postów

Napisano 23 sierpień 2005 - 19:24

Kochani dziękuje za mile przywitanie.

Monia, wcale tak szybko mi to "rozgryzanie" nie idzie,boje sie o moje uzebienie :D
Ale moze jakos dam rade ;) ,tylko jednego zaluje a nie wiem na razie jak to zmienic,wpisalam swoje imie Grażyna(fuj co za imie nie znosze go)wiec blagam Grazia,Grażka moze byc tylko nie Grażyna :(

Pozdrawiam
  • 0
Pamiętaj mnie,bo nie będzie Nas drugi raz.....

#11 Monia74

Monia74

    Narrator

  • Moderator
  • 1461 postów

Napisano 23 sierpień 2005 - 19:38

Obiecuje poprawe, Grazia (cmok)
  • 0

#12 Grażyna

Grażyna

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 28 postów

Napisano 23 sierpień 2005 - 20:18

Monia dzieki,ale bardziej liczylam,ze ktos mi podpowie jak to... zmienic :cry:
  • 0
Pamiętaj mnie,bo nie będzie Nas drugi raz.....

#13 Madzia

Madzia

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 345 postów

Napisano 23 sierpień 2005 - 20:42

Ja też jestem na forum od niedawna. Witam Cię bardzo serdecznie. :-D
  • 0

#14 Slonko32

Slonko32

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 124 postów

Napisano 23 sierpień 2005 - 21:39

Grazia
Prawdopodobnie miałam urodzić się jako chłopak,ale widocznie w ostatnim momencie postanowiłam zrobić wszystkim kawał i na świat przyszła dziewczynka.Choć z tego co słyszałam to Dziadek gdy się dowiedział o moich narodzinach miał jakoby krzyknąć:Zosiek się urodził!!! :oops: (E) Szkoda iż nie było mi dane(byłam za mała)tego zobaczyć. :lol:
Ponoć imię odziedziczyłam po Babci.Jednak od kąd pamiętam nie lubiłam go,a wręcz nie cierpiałam :evil: .Do tego stopnia,że odgrażałam się iż zmienię gdy tylko ukończę pełnoletność.I tak mijały lata,a ja nadal nosiłam to imię.Jednak z czasem zaczęłam je tolerować,a potem lubić.Póki byłam brzdącem zdrobnienia typu:Zosia,Zosiunia,Zosieńka były o'key,ale czas nie stoi w miejscu i zaczełam rosnąć,a ono nie. ;)
Dziś będąc już dorosłą osobą cieszę się,że moje pogróżki nie miały finału w sądzie. :oops: :D I choć momentami dziwnie się czuję kiedy ktoś ze znajomych lub blizkich zwraca się do mnie zdrobniale,to jednak nie czuję już złości i poprostu jest mi miło.Teraz ani przez chwile nie pomyślę o jego zmianie i nie przeszkadza mi kiedy słyszę;Zosieńko!! ;) (hihi) Choć nie będę ukrywać,że Zoja,Zojka lub poprostu Zośka o wiele bardziej do mnie pasuje.
Wszystkie imiona są piękne i niepowtarzalne,a i z czasem można je polubić.Tobie też się uda tylko zmień do tego podejście.Zacznij już od dziś. (ok)
pozdrawiam
  • 0
CzAsEm SłoŃcE,cZaSeM dEsZcZ

#15 kurczak

kurczak

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 325 postów
  • Skąd:Warszawa

Napisano 23 sierpień 2005 - 21:58

Witaj Grażka( bardzo lubię ten skrót) Miło mi Cię poznać. Dzięki Iponowi mimo trudności życiowych możesz poczuć wiatr w żaglach...Uwierz mnie też życie nie rozpieszcza...a jednak tu odzyskałam radość życia i wiarę w lepsze jutro...Trzymaj się cieplutko pozdrawiam :D (cmok)
  • 0
CZASEM TRZEBA DAC SIĘ ZGIĄĆ ŻEBY NIE DAĆ SIĘ ZŁAMAĆ. AGA

#16 Grażyna

Grażyna

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 28 postów

Napisano 24 sierpień 2005 - 12:46

Słonko-Zosiu....tak tragicznie nie jest ,do sadu nie polece :D .Tymbardziej,że to imie tak podobało sie mojej mamie ,dlatego mi je dała a ona już nie żyja od wielu wielu lat :( ...wiec jak bym mogła to zmieniac i doceniam
co mi napisałas,tylko tak mnie denerwuje, że to imie takie twarde,zimne
i wyniosłe...a ja chyba taka nie jestem,Grazia i Grażka już inaczej brzmi :-P :-D

pozdrawiam Grażka
  • 0
Pamiętaj mnie,bo nie będzie Nas drugi raz.....

#17 Daga

Daga

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 837 postów

Napisano 24 sierpień 2005 - 15:56

Grażka, nie martw się. Mój ojciec się pomylił przy rejestrowaniu mnie i podał odwrotną kolejność imion, przez co prawie całe życie się męczyłam, bo wszyscy się nade mną znęcali, wołając mnie drugim imieniem, które mi się kojarzy ze wszystkim, co najgorsze. Teraz wreszcie mam okazję i czym prędzej złożyłam papiery o zmianę kolejności imion, tzn. na wprowadzenia kolejności poprawnej.

A "Grażyna" to piękne imię. Uwielbiam wszystkie szeleszczące, są takie polskie: Grzegorz, Krzysztof, Mariusz, Andrzej - brzmią cudnie. Podobnie Grażyna, którą można zdrobnić na Grażynka - we mnie wzbudza czułość to zdrobnienie (mam ciocię o tym imieniu).

Ale najważniejsze, żeby z imieniem dobrze się czuł jego właściciel, więc będziesz dla mnie Grażka, zgoda? :)

Zmienić imię możesz. Nie musisz z niego rezygnować. Jeśli było ważne dla Twojej mamy, wystarczy, że zmienisz kolejność imion. Wtedy na drugie będziesz mieć wciąż Grażyna. :)
  • 0
Daga

#18 Grażyna

Grażyna

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 28 postów

Napisano 24 sierpień 2005 - 16:05

Daga milo cie poznac :-D Grażka jak naj bardziej,to tak jakos weselej przynajmniej dla mnie :-D

pozdrawiam
  • 0
Pamiętaj mnie,bo nie będzie Nas drugi raz.....

#19 rrybka

rrybka

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 729 postów

Napisano 26 sierpień 2005 - 22:21

Witaj Grażynko i duuużżżyyy rrybi cmok (cmok) na powitanie :D :-D :D
  • 0
rrybka nigdy nie tonie

#20 Grażyna

Grażyna

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 28 postów

Napisano 26 sierpień 2005 - 22:49

Rybko witaj,a mogę mieć prośbę?
Jeszcze nie do końca sobie radzę z forum itd,jak się logowałam to wpisałam sie jako Grażyna a chciałabym Grażka,nie potrafię tego zmienić,możesz to zrobić? :oops: :D :-D PROSZĘ CIĘ :D :D :D
  • 0
Pamiętaj mnie,bo nie będzie Nas drugi raz.....


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych