Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Szukam namiarów na uzdrawiacza.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
35 odpowiedzi w tym temacie

#1 Michał

Michał

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 126 postów

Napisano 03 sierpień 2005 - 10:22

Mam prośbę. Szukam alternatywnych sposobów na moją chorobę, medycyna akademicka wyczerpała swoje możliwości. Czytałem "obiecujący" artykuł o uzdrawiaczu, Ryszardzie Cichym. Niestety bez żadnych jego namiarów.
Może ktoś z Was, drodzy forumowicze, miał z nim kontakt, wie gdzie przyjmuje, gdzie mieszka. :?:
  • 0

#2 małgosia

małgosia

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 133 postów

Napisano 03 sierpień 2005 - 17:38

jak masz jeszcze ten artykuł albo znasz termin drukowania i gazetę to proponuje zadzwonić do gazety z tym pytaniem gdzie można tego pana szukać.
  • 0
kiedy Bóg zamyka drzwi to otwiera okna

#3 gorzowiak

gorzowiak

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 03 sierpień 2005 - 18:33

mojażona czyta czasopismo "Uzdrawiacz" - tam jest sporo informacji o nich.
pozdrawiam
  • 0
pozdrawiam Mariusz

#4 Michał

Michał

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 126 postów

Napisano 04 sierpień 2005 - 09:52

jak masz jeszcze ten artykuł albo znasz termin drukowania i gazetę to proponuje zadzwonić do gazety z tym pytaniem gdzie można tego pana szukać.

Dzięki za pomysł, ale wyobraź sobie, że też wpadłem na niego wczoraj. I jego realizacja w pełni udana. Wszystko już wiem. :D :-D
  • 0

#5 Rafalek

Rafalek

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1105 postów

Napisano 05 sierpień 2005 - 13:21

Dzięki za pomysł, ale wyobraź sobie, że też wpadłem na niego wczoraj. I jego realizacja w pełni udana. Wszystko już wiem. :D :-D


Michale, czy mógłbyś tu podać te namiary?
  • 0

"Boże, daj mi siłę by zmienić to co mogę zmienić
i odwagę by zaakceptować wszystko, czego nie mogę zmienić,
i mądrość, bym znał różnicę".


#6 Michał

Michał

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 126 postów

Napisano 05 sierpień 2005 - 17:08

Pewnie, że mógłbym. Przyjmuje w Warszawie, w przychodni KOMED przy al. Ujazdowskich 20 (I piętro). To nr telefonu p. Cichego: 0 888 957 638.
  • 0

#7 531

531

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 31 postów

Napisano 05 sierpień 2005 - 18:53

A moze Kaszpirowski ? Adin ... dwa .. tri ... :D
Jesli nie pomoże polecam szamana Skośna Pała lub druida Panoramixa - jego magiczny napój jeśli wierzyć panom RENE GOSCINNY i ALBERT UDERZO ma niezwykłą moc ...
  • 0

#8 pedro

pedro

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1462 postów

Napisano 05 sierpień 2005 - 19:40

polecam szamana Skośna Pała lub druida Panoramixa - jego magiczny napój jeśli wierzyć panom RENE GOSCINNY i ALBERT UDERZO ma niezwykłą moc ...


Kurna florek :!: tego nie znam, daj namiary lub przepis, uwarze sobie :D
  • 0
Pozdrawiam
Pedro

#9 531

531

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 31 postów

Napisano 05 sierpień 2005 - 20:07

Niestety nie znam ...
namiary prosze bardzo http://www.asterix.tm.fr
  • 0

#10 pedro

pedro

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1462 postów

Napisano 05 sierpień 2005 - 20:20

Bylem, zobaczylem, guzik uwarzylem :cry: i kolejna porazka, nadal bede na wozku, buuuuuuuuuu :D
  • 0
Pozdrawiam
Pedro

#11 531

531

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 31 postów

Napisano 05 sierpień 2005 - 20:49

Nie sądze Medycyna idzie naprzód Powoli niemożliwe staje sie możliwe Jedynym problemem jest czas
Jeśli wierzyc naukowcom niedługo nie będzie istniał problem braku nogi czy ręki pomimo , iż człowiek nie jest gadem :)
Jedynym problemem z którym przyjdzie sie zmierzyć to czas "Niedługo" oznacza okres ok 100-200 lat ... Chociaz ... czy 20 lat temu klonowanie nie istniało tylko w filmach SF ? Dzis jest faktem Dogoniliśmy Boga Szkoda ze nie dozyje chwili gdy go prześcigniemy
  • 0

#12 pedro

pedro

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1462 postów

Napisano 05 sierpień 2005 - 20:53

Dogoniliśmy Boga Szkoda ze nie dozyje chwili gdy go prześcigniemy


moze pocieszy Cie fakt ze go przezylismy :)
  • 0
Pozdrawiam
Pedro

#13 małgosia

małgosia

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 133 postów

Napisano 05 sierpień 2005 - 21:11

A co do uzdrawiaczy, to ja pare dni temu byłam z Olą na Podlasiu u takiej pani Mali która zmawia inaczej modli sie. Ola miała być operowana i ta pani była moją ostatnia deską ratunku. Jedzie sie do tej wioski ( ORLA k/ Bielska Podlaskiego) i staje sie w kolejce tam non stop ktoś przyjeżdża i odjeżdża, wchodzisz do kuchni p. Mala kładzie białą chustę na głowę na d nią zapala włosy po czym szybko ściąga chustę daje w papierku ziarna i karze nimi zrobić znak krzyza na każdym skrzyżowaniu rónożędnym tak trzy razy i zmówić 3 razy Zdrować Mario przy każdym z trzech skrzyżowań, a później wyrzuca sie te ziarna. Dostajesz też herbatnik podzielony na 3 części i każdż z nich dodajesz do kolejnych trzech posiłków. WIzyta kosztuje co łaska. Nie można tam jechać w święta prawosławne i oczywiście w niedziele p. Mala przyjmuje do zachodu słońca. Wiem że to trochę groteskowo brzmi ale tym samym jak zgłosiłam się z Olą do szpitala to lekarz stwierdził że nie bedzie operacji i zrobią dodatkowe badania bo choroba ( refluks zwęrzenie przełyku) mogła się cofnąć. Córka koleżanki z którą tam była po wizycie u p.Mali samodzielnie poszła o kulach wcześniej potrzebowała pomocy osoby drugiej. Wierzyć czy nie wierzyć przeżyć można taką wizytę coś w tym jest
  • 0
kiedy Bóg zamyka drzwi to otwiera okna

#14 531

531

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 31 postów

Napisano 05 sierpień 2005 - 21:40

hihihi
a póżniej każe wypić krew czarnego koguta zarżniętego o północy na rozstajnych drogach w czasie pełni księzyca :D :D :D Oczywiście podskakujac na jednej nodze i jedząc herbatniki z "Jutrzenki" odmawiajac "Zdrowaś Mario" na wspak :D Nie można tam jechać 32 każdego miesiaca i w czwartki Dlaczego w czwartki ? Dlatego ze PKS wtedy nie kursuje :D :D :D

Added after 14 minutes:

ah małgosiu pewnie słyszałaś o autosugestii ... wiec nie bede sie rozpisywała ... odnośnie wszystkie co jest z tym zwiazane Jesli ktoś wierzy w skakanie na jednej nodze podczas nowiu wokół grobu noworodka to czemu go to nie ma uzdrowic ? Jeśli ktoś wierzy , ze jadac do Lourdes dozna cudu ... j.w.
  • 0

#15 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 05 sierpień 2005 - 22:14

przeniosłam posta do działu:"na wesoło"-tam można przeczytać o uzdrawiającej mocy różnych rzeczy ;)
  • 0

#16 małgosia

małgosia

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 133 postów

Napisano 06 sierpień 2005 - 14:00

531 zycze ci abys nigdy nie musiala skakac na jedej nodze tylko dlatego ze pewnego dnia wiedza medyczna okazala sie za mala, a ty jeszcze bierzesz udzial w swoim wyscigu szczurow.
Jestes bardzo plytka osoba Aberaide ma racje jak sie ciebie czyta nie chce sie tu wchodzic. czytalam wszystkie twoje posty nie ma zadnego posta na TAK.[/list]
  • 0
kiedy Bóg zamyka drzwi to otwiera okna

#17 531

531

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 31 postów

Napisano 06 sierpień 2005 - 17:03

Małgosiu dalszy ciag w dziale "Na wesoło " Tam opisz co było dalej i czy eliksir z herbatników z "Jutrzenki" pomógł
Acha i co to jest "skrzyżowaniu rónożędnym " bo tego w kodeksie drogowym nie ma
Na marginesie - spróbuj włożyć Ole na 3 zdrowaśki do pieca Rozalce pomogło
" Et!... Cicho byście lepiej byli. Wy może myślicie, że dziewuszysko od gorąca tak sczerwieniało? To tak z niej choroba wylazła, ino że trochę za prędko, więc i umorzyła niebogę. To wszystko przecie w mocy boskiej. "
:D :D :D :D :D :D :D
  • 0

#18 x

x

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1542 postów

Napisano 06 sierpień 2005 - 17:37

531 - sam/a mowiles/as ze "te rzeczy" dzialaja sila sugestii (tez tak uwazam) - wiec powiedz mi: DLACZEGO NISZCZYSZ PODLOZE NA KTORYM MOGLBY WYKIELKOWAC JAKIS TAM UZDROWICIELSKI SUKCES? nawet gdyby to miala byc sila sugestii ... czy zdrowie uzyskane ta droga jest "gorsze" od tego uzyskanego droga konwencjonalna?

po co to robisz?
przestan prosze pisac na tym forum albo ZACZNIJ MYSLEC ZANIM COS NAPISZESZ
  • 0

#19 pedro

pedro

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1462 postów

Napisano 06 sierpień 2005 - 17:58

531 znalazla miejsce w ktorym, zanim innym sie jej pisanie w ten sposob niezpowszednieje, troszke bedzie w centrum zainteresowania :D Na razie jej to swietnie wychodzi, kontrowersyjnosc, odmiennosc przyciaga, do czasu az zacznie byc ignorowana :-D
  • 0
Pozdrawiam
Pedro

#20 531

531

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 31 postów

Napisano 06 sierpień 2005 - 18:14

Aberade musisz ze mna walczyć ? :D Daj spokój ... Wszystko jest zabawne ... do czasu Niestety nie mogłam powstrzymac sie od śmiechu czytajac o herbatnikach :D Wiesz babcia opowiadała mi o kąpaniu dziecka w palenisku kużni podczas nowiu ksiezyca w wywarze z ziół :> Opowiadała mi o mszach świętych w intencji szczęśliwego rozwiązania itd ... (oczywiscie działo sie to przed wojna) a pozniej poszłam na cmentarz w rodzinnej miejscowości ... groby dzieci zajmują 1/2 cmentarza ... po 1945 już znacznie znacznie mniej ... znikneli szamani i znachorki ... wkroczyła medycyna ...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych