Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Wawka da sie lubic


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
27 odpowiedzi w tym temacie

#1 Kati

Kati

    Podpowiadacz

  • R.I.P.
  • PipPipPipPipPip
  • 279 postów

Napisano 29 maj 2005 - 23:43

kochani
Serdeczecznie zapraszam wszystkich iponków na kolejne spotkanko :-D. Odbedzie sie ono 18 czerwca (sobota) o godz. 15 w lokalu BORDO na ulicy Chmielnej 34. Znajduje sie przy domach towarowych Galerii Centrum naprzeciwko kina Atlantic, mam nadzieje ze wszyscy trafia :-P. Jest tam wszystko by smacznie zjesc, i obficie ugasic pragnienie (B) Jest na parterze całkowicie dostosowany :). Jezeli chodzi o dzien i godzinie mozna to jeszcze zmienic :-P. Prosze iponków o wpisywanie sie na forum, kto chce ponownie sie spotkac w stolicy :D Pozdrawiam
Kati

  • 0
Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem.

#2 robo

robo

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 123 postów

Napisano 30 maj 2005 - 06:55

chęci to może i są ale co dalej:( mnie niestety nie będzie
  • 0
Prawdziwym schronieniem dla człowieka jest drugi człowiek

#3 Mała

Mała

    Gawędziarz

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 961 postów

Napisano 30 maj 2005 - 08:25

Kati stawiam się. (cmok)
  • 0
Każda chwila, która mogłaby być wykorzystana lepiej, jest stracona.

#4 Grisza

Grisza

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 112 postów

Napisano 30 maj 2005 - 09:17

Może i ja będe oczywiście jeśli mnie chcecie :P :))
  • 0
Ala ma Kota
Kot ma Alę

#5 Claire

Claire

    Podpowiadacz

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPip
  • 254 postów

Napisano 30 maj 2005 - 12:50

Super, że się znowu zobaczymy :lol: Ja oczywiście am zamiar się zjawić choć to termin odległy i nie wiem czy coś mi nie popsuje planów :x
Sprawdziła ofertę lokalu i jedzonko powinno być pyszne :lol: :-P Jest tam w każdym razie o wiele większy wybór jedzonka wegetariańskiego niż w Sfinksie :-D :) i wreszczie będę mogła sobie podjeść (hihi) Jeśli to kogoś interesuje podaje link do stronki:
http://www.bordo.com.pl/

Do zobaczonka (cmok)
Claire
  • 0

#6 MariannaS

MariannaS

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 257 postów

Napisano 30 maj 2005 - 13:39

a mnie nie będzie! buuuuuuuuuuuuuuuuuuu! :((( mimo wszystko buziaki dla wszystkich (cmok) Ps obrona pracki dyplomowej
  • 0
Kobiety nie są po to, by je rozumieć, lecz po to by je kochać - Oskar Wilde



Marianna :)

#7 Kicia

Kicia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2065 postów
  • Skąd:Warszawa-Targówek

Napisano 30 maj 2005 - 16:22

Hurrrraaaa :!: :-D :D ;) Będzie spotkanko (ok)

Wpisuję się :-D Myślę, że i tym razem nic nie stanie na przeszkodzie, aby ponownie się z Wami spotkać Kochane Iponki (cmok)

Super, jupi!!! (ok) Już nie mogę się doczekać, aby spędzić z Wami ten czas :-D

Proszę, nie zmieniajcie daty... Po sobocie jest niedziela i nie trzeba tak szybko wracać do obowiązków ;)

Buziaczki (słodkie ;) ) dla wszystkich (cmok) (cmok) (cmok) (cmok) (cmok) (cmok) (cmok)
  • 0
Bądź jak ptak, który, gdy siada na gałęzi zbyt kruchej, czuje, jak spada, lecz śpiewa dalej, bo wie, że ma skrzydła.
Victor Hugo

#8 Daga

Daga

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 837 postów

Napisano 30 maj 2005 - 19:24

Się postaram być!
Stęskniłam się za Wami straszliwie... :((
Chyba mnie nie przegonicie, cooo?

:*****
  • 0
Daga

#9 shakal23_corazon

shakal23_corazon

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 30 maj 2005 - 19:56

:((( Mnie niestety nie bedzie bo raz ze wogóle juz z kasą padłem na pysk a dwa ze akurat 19-stego bede sie zmagał z wykładowcą na egzaminie z pedagogiki specjalnej,pomyslcie o mnie choc przez sekundke.

Na zawsze Wasz Shakal (love)
  • 0
TOUCHING YOU MAKES ME DYING
5533837 dla wszystkich:)

#10 Baba

Baba

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 499 postów

Napisano 31 maj 2005 - 07:24

Katiku ja też będę. Do miłego (cmok)
  • 0
Nawet siwa może być szczęśliwa

#11 anuleQ

anuleQ

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 32 postów

Napisano 31 maj 2005 - 12:20

ja ofkors :) o ile mnie chcecie bede :) tylko czy mozna zabrac jakas osobke towarzyszaca? ;)
  • 0
Pesymista widzi ciemny tunel
Optymista widzi światełko w tunelu
Realista widzi pociąg
A maszynista widzi 3 debili na torach
80 % kobiet juz nie wychodzi za mąż, bo zrozumiało, ze dla 60 gram kiełbasy nie opaca się brać całego wieprza do domu.:)

#12 Daga

Daga

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 837 postów

Napisano 31 maj 2005 - 12:23

A w ogóle powiedzcie mi, błagam, czy przypadkiem nie ten weekend, kiedy wypadają imieniny Jana? Powiedzcie, że to nie ten, pliiiiiz. Bo się zapłaczę. :(

Jeśli to nie ten, to możliwe, że wezmę ze sobą przyjaciółkę... Stałą bywalczynię Ustronia, zaglądaczkę na iponkowy czat. :)
  • 0
Daga

#13 Kati

Kati

    Podpowiadacz

  • R.I.P.
  • PipPipPipPipPip
  • 279 postów

Napisano 31 maj 2005 - 13:16

Kochani
Ciesze sie ze jest znowu nas tak duzo :D, kazdy jest mile widziany, a Ci którzy nie moga bedziecie w naszych myslach :-D i wspomnieniach. Kasienko dziekuje za podanie linka do lokalu, w którym sie spotkamy :-P Dagus nie wiem niestety kiedy jest Jana :cry: ale mam nadzieje ze wdrepniesz na spotkanko z kolezanka. Pozdrawiam i mam nadzieje ze jeszcze iponki sie dołacza do nas. buuuuuuuuuuuuuziaki (cmok) (cmok) (cmok)
Kati

  • 0
Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem.

#14 lucyna

lucyna

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 309 postów

Napisano 31 maj 2005 - 13:26

A babcie znów przyjmiecie??? :D
  • 0
Nawet siwa może być szczęśliwa:)

#15 anuleQ

anuleQ

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 32 postów

Napisano 31 maj 2005 - 18:57

babciu ciebie zawsze chcemy ;P a przynajmniej ja
  • 0
Pesymista widzi ciemny tunel
Optymista widzi światełko w tunelu
Realista widzi pociąg
A maszynista widzi 3 debili na torach
80 % kobiet juz nie wychodzi za mąż, bo zrozumiało, ze dla 60 gram kiełbasy nie opaca się brać całego wieprza do domu.:)

#16 Baba

Baba

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 499 postów

Napisano 31 maj 2005 - 19:41

Jasne Babciu przyjedź i to już. A ja postaram się dotransportować naszą przyszłą Mamuśkę jeśli oczywiście zdrowie jej dopisze.
  • 0
Nawet siwa może być szczęśliwa

#17 Grisza

Grisza

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 112 postów

Napisano 01 czerwiec 2005 - 11:47

Super, że się znowu zobaczymy :lol: Ja oczywiście am zamiar się zjawić choć to termin odległy i nie wiem czy coś mi nie popsuje planów :x
Sprawdziła ofertę lokalu i jedzonko powinno być pyszne :lol: :-P Jest tam w każdym razie o wiele większy wybór jedzonka wegetariańskiego niż w Sfinksie :-D :) i wreszczie będę mogła sobie podjeść (hihi) Jeśli to kogoś interesuje podaje link do stronki:
http://www.bordo.com.pl/

Do zobaczonka (cmok)
Claire

Drogo :))
  • 0
Ala ma Kota
Kot ma Alę

#18 Kicia

Kicia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2065 postów
  • Skąd:Warszawa-Targówek

Napisano 01 czerwiec 2005 - 17:24

Super, że się znowu zobaczymy :lol: Ja oczywiście am zamiar się zjawić choć to termin odległy i nie wiem czy coś mi nie popsuje planów :x
Sprawdziła ofertę lokalu i jedzonko powinno być pyszne :lol: :-P Jest tam w każdym razie o wiele większy wybór jedzonka wegetariańskiego niż w Sfinksie :-D :) i wreszczie będę mogła sobie podjeść (hihi) Jeśli to kogoś interesuje podaje link do stronki:
http://www.bordo.com.pl/

Do zobaczonka (cmok)
Claire

Drogo :))


Owszem, nawet bardzo drogo... ale może smaczniej :?:
Mam nadzieję, że miłe towarzystwo zrekompensuje drożyznę ;)

a mnie nie będzie! buuuuuuuuuuuuuuuuuuu! :((( mimo wszystko buziaki dla wszystkich (cmok) Ps obrona pracki dyplomowej


:((( Mnie niestety nie bedzie bo raz ze wogóle juz z kasą padłem na pysk a dwa ze akurat 19-stego bede sie zmagał z wykładowcą na egzaminie z pedagogiki specjalnej,pomyslcie o mnie choc przez sekundke.

Na zawsze Wasz Shakal (love)


Szkoda, że Was nie będzie :(
Pomyślimy o Tobie Shakalku i o wszystkich nieobecnych.
Przesyłam Wam buziaczki (cmok) (cmok)
  • 0
Bądź jak ptak, który, gdy siada na gałęzi zbyt kruchej, czuje, jak spada, lecz śpiewa dalej, bo wie, że ma skrzydła.
Victor Hugo

#19 kurczak

kurczak

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 325 postów
  • Skąd:Warszawa

Napisano 03 czerwiec 2005 - 19:05

:((( A mnie z Wami nie będzie....bo będe w tym czasie w Ciechocinku.....znowu, tym razem sama ze sobą....Wyjeżdżam 5 czerwca a wracam 25 czerwca. Trzymajcie się cieplutko i do zobaczenia. Buuuuziaczki i pozdrowienia
  • 0
CZASEM TRZEBA DAC SIĘ ZGIĄĆ ŻEBY NIE DAĆ SIĘ ZŁAMAĆ. AGA

#20 Claire

Claire

    Podpowiadacz

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPip
  • 254 postów

Napisano 07 czerwiec 2005 - 11:05

Czemu Tatianko Cię nie będzie :?: :o Jest mi ogromnie smutno z tego powodu :( :( :( Bo fajnie było by się znowu spotkać w stałym gronie i nie tylko i trochę powydurniać 8) Może by nas nie wyprosili z knajpy (hihi) (hihi) (hihi) Mam nadzieję, że inni przynajmniej nie zawiodą i przybędą liczną gromadką bo tęskni mi się za Wami :) ;) (cmok)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych