Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

nie masz z kim wyjść?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
54 odpowiedzi w tym temacie

#1 niunia125

niunia125

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 173 postów

Napisano 14 sierpień 2006 - 13:43

przepraszam ze sie pytam ale może ktoś z was mieszka blisko puŁtuska??
  • 0
tak mnir skrusz tak mnie złam tak mnie wypal Jezu byś został tylko ty

#2 rikibaka

rikibaka

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 06 luty 2005 - 00:32

cześć. Mam 26 lat, jestem z Wrocławia i mam czasem trochę wolnego czasu w z wiązku z czym mógłbym czasem pomóc np wyjść na spacer osobom które potrzebują do tego pomocy (osoby poruszające się na wózku, niwidomi itp). Zaznaczam przy tym ze nie mam żadnego doświadczenia w udzielaniu takiej pomocy ale od czegoś trzeba zacząć. Najchętniej chciałbym poznać ludzi w wieku zblżonym do mojego.
Mój e-mail rikibaka@op.pl
  • 0

#3 Daga

Daga

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 837 postów

Napisano 06 luty 2005 - 12:15

cześć. Mam 26 lat, jestem z Wrocławia i mam czasem trochę wolnego czasu w z wiązku z czym mógłbym czasem pomóc np wyjść na spacer osobom które potrzebują do tego pomocy


Witaj. Szkoda, że jesteś z Wrocławia. Jakieś 1,5 roku temu planowałam we Wrocławiu spędzić życie, ale okazuje się, że spędzę je w Warszawie. Też fajnie. Tylko że tam nie mam na razie nikogo takiego jak Ty. Szkoooda.

Pozdrawiam ciepło.
  • 0
Daga

#4 yola41

yola41

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 31 postów

Napisano 07 luty 2005 - 10:02

cze rikkibaka mi tez szkoda ze jestes z wroclawia ja tez szukam osoby na sp[acery ale to nie jest latwe i niestety musze siedzec w domu moieszkam w gliwicach nie potrzebuje wiele pomocy tylko czyjegos ramienia no nic szkoda pa :-D
  • 0

#5 tiny_in_the_bottle

tiny_in_the_bottle

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 70 postów

Napisano 16 luty 2005 - 18:23

do gliwic niedaleko jest z czestochowy :-D
  • 0
"Nie popełnię tego samego błędu,co Ewa,która nie potrafiła zadowolić się tym,co miała..."

#6 marsjanka

marsjanka

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 35 postów

Napisano 11 maj 2005 - 12:33

ja jestem z Krakowa, tez bardzo rzadko wychodze na pole,wczoraj byl moj pierwszy samodzielny spacer o kulach,ale zeby wychodzic potrzebuje pomocy przy wchodzeniu na krawezniki, bo mam jeszcze klopotu z utrzymaniem rownowagi :/rodzice pracuja do pozna a ja siedze sobie w domu i sie nudze . Niestety,dobrze , ze jest taka stronka ,gdzie moge o tym napisac.pozdrawiam serdecznie
  • 0

#7 Pinky

Pinky

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 227 postów

Napisano 16 maj 2005 - 08:00

Marsjanka chodzenie o kulach to jest jak jazda na rowerze, im mniej ci ktos pomaga tym szybciej sie nauczysz. Przyznam sie ze kilkunastoletniej przerwie ostatnio nadreptalem sie znow o kulach i spuchlem przy kilkugodzinnej wyprawie.

Jak ktos szuka w Lublinie towarzysza na wedrowki to z checia oferuje swoje uslugi. Wozkarz czy chodzacy o kulach nie jest mi straszny. Tylko jesli chodzi o zniesienie wozka z wyzszych pieter to prosil bym o podanie mi terminu z wyprzedzeniem bo musial bym wziasc jakiegos kumpla do pomocy. Moj nr GG 1430569 (zazwyczaj udaje ze mnie nie ma wiec prosze "stukac")
  • 0
Nie nauczono mnie paciorka, nigdy nie byłem u spowiedzi.
Więc od czupryny do rozporka, niejeden diabeł we mnie siedzi.

#8 tomaszek

tomaszek

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 827 postów
  • Skąd:wyspa Wolin

Napisano 16 maj 2005 - 16:28

Jeśli o mnie chodzi,jesli jest ktoś ze szczecina czy Swinoujśćia lub okolic;) kto potrzebuje towarzystwa do spacerów,to równiez pospaceruję
najlepiej to by mi pasowało w weekendy, nponiewazracuje i nie zawsze miałbym czas.
mozna ze mna sie skontaktowac poprzez gg,lub poprzez pw
  • 0
Eunuch i krytyk z jednej są parafi....obaj wiedzą jak trzeba-żaden nie potrafi. (Boy-Zeleński)

#9 Wiktoriabis

Wiktoriabis

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 116 postów

Napisano 17 maj 2005 - 10:50

cze rikkibaka mi tez szkoda ze jestes z wroclawia ja tez szukam osoby na sp[acery ale to nie jest latwe i niestety musze siedzec w domu moieszkam w gliwicach nie potrzebuje wiele pomocy tylko czyjegos ramienia no nic szkoda pa :-D

:? :? :? :? :? :? :? Czesc za kilka dni pojade do Gliwic.
Jeśli byś Chcialabyś możemy sie spotkać.
Wiem że to za mało,ale chętnie sie z Tobą spotkam.
Wiem że chciałabyś męskie ramię. To tylko propozycja spaceru tylko.
Pozdrawiam serdecznie
  • 0
Nadzieja jest najceniejszą towarzyszką życia.

#10 NeoN_WJ

NeoN_WJ

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 80 postów

Napisano 19 maj 2005 - 10:41

No tak.... poludnie Polski...... ale jak by kto chcial pogadac i posiedziec przy .... nie koniecznie jasnym pelnym to zapraszam w bialostockie progi
  • 0
NeoN

#11 Wiktoriabis

Wiktoriabis

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 116 postów

Napisano 23 maj 2005 - 20:50

No tak.... poludnie Polski...... ale jak by kto chcial pogadac i posiedziec przy .... nie koniecznie jasnym pelnym to zapraszam w bialostockie progi

:( 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)
Neon WJ dziękuję za zaproszenie chętnie bym skorzystała ,ale nie jestem dobrym kompanem do rozmowy.
Dzieki jeszcze raz.
Pozdrawiam serdecznie.
  • 0
Nadzieja jest najceniejszą towarzyszką życia.

#12 leszki1

leszki1

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 28 maj 2005 - 13:32

szczytno i okolice jeśli ktoś jest i potrzeba mu co, to czekam z niecierpliwością pomogę ile tylko będe mugł wszystkie sprawy , na niwje parafi pomagam wielu ale możemy z rodzinką zrobić sobie wyjazd , co? niemogę ? mogę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 503983453 leszki@tlen.pl
  • 0

#13 Anioł

Anioł

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 117 postów

Napisano 19 czerwiec 2005 - 15:17

Witam!!!

Jestem co prawda z Podkarpacia, ale często bywam w różnych rejonach Polski, więc z chęcią mogę pomóc-jeśli potrzebujesz towarzyszki do wyjścia, do pogadania, itp., możesz pisać śmiało. Może akurat znajdę się w odpowiednim miejscu i o odpowiedniej porze. :)
Pozdrawiam gorąco :)
Aśka
  • 0
Musicie od siebie wymagać, choćby inni od Was nie wymagali - Jan Paweł II

Pozdrawiam gorąco!!! :)
Aśka

#14 Rafalek

Rafalek

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1105 postów

Napisano 19 czerwiec 2005 - 17:11

A z Jastrzębia Zdroju i okolic nie ma nikogo?

Nie chcę mi się targać swego zgrabnego tyłeczka dalej :-P
  • 0

"Boże, daj mi siłę by zmienić to co mogę zmienić
i odwagę by zaakceptować wszystko, czego nie mogę zmienić,
i mądrość, bym znał różnicę".


#15 ankh

ankh

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 407 postów

Napisano 16 lipiec 2005 - 10:10

Ja z taką sprawą :-D Znacie mniej więcej naszą historię troszkę ,tu z forum ,moją i ozmo :D .mam do Was nietypową prośbę ....Otóż nasza miłośc jest ogromna i od pierwszego kliknięcia :D mamy niestety jednak problemy z widywaniem się , strasznie za sobą tesknimy i OZMO usycha i Ja bez Niego.Mam przeogromną prośbę do Was....Wiem że jesteście kochani i pomagacie ,proszę Was o pomoc .Potrzebna osoba sprawna, silna, fizycznie bez zabrzen rownowagi. Chodzi o pomoc przy transporcie ozmo z Poznania do Śremu ,do mnie ,no i tym bardziej ,że ja niemogę jezdzić do niego ,ponieważ mam dziecko i ono chce jezdzic ze mna, a z powodu mojej choroby {udar mózu} i zaburzeń równowagi to niebezpieczne dla małej. To,jakies 42 km .bardzo Was proszę o pomoc ,wiem że sie powtarzam ale to ważne dla Nas . :(

Added after 13 hours 15 minutes:

Jeszcze chciałam dodać że oczekujemy pomocy doraźnej ,nikt nie zamierza jej nadużywać .Chodzi tu o wolonariat , kilka razy tylko w miesiącu.
  • 0
"Czyny za życia odbiją się echem w wieczności"
gen. Maximus

#16 Daga

Daga

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 837 postów

Napisano 18 lipiec 2005 - 20:49

Ankh, jak już ktoś wspominał - spytaj w wolontariacie. Albo tam daj ogłoszenie. I na uczelniach też.

Mnie do mojego chłopaka zawozili kiedyś jego kumple, którzy dysponowali samochodami... 140 km. :)
  • 0
Daga

#17 ankh

ankh

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 407 postów

Napisano 18 lipiec 2005 - 21:35

Wiem Daga wiem. Damy ogłoszenia wszędzie gdzie się da.Jak zacznie sie rok szkolny.Na szczęście my mamy mało km, bo tylko 42 :D pozdrawiam.
  • 0
"Czyny za życia odbiją się echem w wieczności"
gen. Maximus

#18 WojtekK

WojtekK

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 430 postów

Napisano 13 wrzesień 2005 - 12:49

Jestem z Bemowa, tzn. z WAWY i mam czasem troche wolnego czasu, porozmawiajmy,
  • 0
"idź tak przez życie,aby ślady Twoich stóp przetrwały Cię"
Jan Chrapek

#19 Daga

Daga

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 837 postów

Napisano 13 wrzesień 2005 - 12:54

Jestem z Bemowa, tzn. z WAWY i mam czasem troche wolnego czasu, porozmawiajmy,


Wojtku, wprawdzie nie wiem, czy to mnie odpowiadasz, ale ja sobie zapisałam Twój nr gg i na pewno się odezwę. Pewnie nawet dziś, ale chwilowo jestem przy kompie z doskoku, więc co to by była za rozmowa... :)

A mieszkam na Białołęce.
I mam nadzieję, że w sobotę uda mi się jakoś dotrzeć na spotkanko... :)
  • 0
Daga

#20 Liwia

Liwia

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 540 postów

Napisano 13 wrzesień 2005 - 15:05

Jak ktos szuka w Lublinie towarzysza na wedrowki to z checia oferuje swoje uslugi.


Już ja Ci to zapamiętam ;) :oops: i wykorzystam jeszcze nie raz tej jesieni :-D

Pozdrawiam
Liwia
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych