Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

jak sie macie kulawe stworzenia ???


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
41 odpowiedzi w tym temacie

#1 x

x

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1542 postów

Napisano 03 grudzień 2004 - 21:05

co taka cisza????
czyzby wszyscy kulawi wyemigrowali na zime do cieplejszych krajow ...
w sumie to nie zdziwilabym sie - wstapilismy do unii wiec droga otwarta ;)
co slychac?
zyjecie?

ania
  • 0

#2 Amelia28

Amelia28

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 192 postów

Napisano 03 grudzień 2004 - 23:56

ja zyje i mam sie całkiem nieźle. po prostu zabiegana jestem, a moze powinnam napisać zajechana ;) Duzo sie strasznie dzieje, poza tym za niedlugo ide do szpitala i chce wszystko wcześniej wyzałatwiać
Pozdrawiam
  • 0
[you] zamiast wgapiać się w mój avatar poczytaj mój tekst:P

#3 Kicia

Kicia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2065 postów
  • Skąd:Warszawa-Targówek

Napisano 04 grudzień 2004 - 01:54

Ja tez żyję, jadnak ostatnio mam mało czasu, a czuję sie nieciekawie, więc trzeba zadbać o swoje zdrowie. Sami wiecie ile czasu zajmuje chodzenie po lekarzach, badania itp. Gdybym tak wygrała pewną sumę pieniędzy (pomarzyć dobra rzecz), to poszłabym do lekarza i na badania prywatnie, bo do szału mnie doprowadza ta obecna polityka i procedura biurokracyjna w Służbie zdrowia :evil: a wszystko trwa... i trwa... :?
  • 0
Bądź jak ptak, który, gdy siada na gałęzi zbyt kruchej, czuje, jak spada, lecz śpiewa dalej, bo wie, że ma skrzydła.
Victor Hugo

#4 Malcolm

Malcolm

    Sufler

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPip
  • 419 postów

Napisano 04 grudzień 2004 - 08:00

melduje sie :-D
  • 0
"Cywilizacja nie osiągnie doskonałości, póki ostatni kamień z ostatniego kościoła nie spadnie na ostatniego księdza i nie uwolni świata od tej hołoty" - Umberto Eco

#5 x

x

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1542 postów

Napisano 04 grudzień 2004 - 09:20

Amelia ... Kicia - co sie dzieje? z waszym zdrowiem?...
cos powaznego? - bo mam nadzieje ze nie ...
mi (odpukac) nic nie dolega ... a moze to tak ze juz swoje sie wychorowalam i nalezalam w szpitalach....
teraz (poza ropnym zapaleniem migdalkow i zawalonymi zatokami) jestem zdrowa jak rydz :D

............................

widzieliscie wczoraj rozmowy w toku? bylo o "niepelnosprawnej mlodziezy" - m.in. na wozkach
nie ogladam TV (szczegolnie tak komercyjnej jak rozmowy w toku)zazwyczaj - ale wczoraj na forum aktywnej wyczytalam ze cos takiego beda pokazywac i postanowilam obejrzec ten .... program

widzial ktos z was?
pozdr

a kapral Malkolm proszony jest o zlozenie raportu z pola bitwy - odmaszerowac ... tzn odkulac sie 8)
  • 0

#6 Malcolm

Malcolm

    Sufler

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPip
  • 419 postów

Napisano 04 grudzień 2004 - 10:09

w rozmowach w toku widzilas Amalie28 jak sie nie myle
to byla pani psycholog , ta blondina :D


jesli ktos ma tvn style to wczoraj o 21 byla wnim tez dziewczyna od nas
MoniaF teraz mozna trafic na powtroki program nazwa

moje miasto chyba



Malcolm
  • 0
"Cywilizacja nie osiągnie doskonałości, póki ostatni kamień z ostatniego kościoła nie spadnie na ostatniego księdza i nie uwolni świata od tej hołoty" - Umberto Eco

#7 Kicia

Kicia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2065 postów
  • Skąd:Warszawa-Targówek

Napisano 04 grudzień 2004 - 14:44

Witam Panią Doktor Aberade :D
Nie chcę się użalać na swoje zdrowie, lepiej poużalać sie na lekarzy ;) którzy postępując zgodnie z przepisami NFZ utrudniają niestety pacjentom życie, ale nie ma sensu narzekać, bo to nic nie zmieni...
Pozdrawiam (ok)
  • 0
Bądź jak ptak, który, gdy siada na gałęzi zbyt kruchej, czuje, jak spada, lecz śpiewa dalej, bo wie, że ma skrzydła.
Victor Hugo

#8 x

x

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1542 postów

Napisano 04 grudzień 2004 - 15:44

a ja tam lubie sie czasem pouzalac ;)
i to zrobie a propos bezsensownych absurdow naszej sluzby zdrowia i nie tylko zdrowia...
staralam sie o pozyczke na otwarcie dzialalnosci gospodarczej
wszystko wspaniale i w ogole
dostalam wniosek do wypelienia - chcieli do niego z 15 zalacznikow
same zaswiadczenia itp
m.in. zaswiadczenie z urzedu pracy o fakcie zarejestrowania jako osoba poszukujaca pracy i pozostajaca bez pracy
pojechalam najpierw do medycyny pracy - zaplacilam 35zl za badania pod katem zdolnosci podjecia dzialalnosci gospodarczej (chcieli m.in taki dokument)
oczywiscie badanie zakonczylo sie opinia pozytywna
pojechalam z wynikiem badania i reszta dokumentow do urzedu pracy - czekalam w kolejce (miedzy zrzulonymi alkocholikami) jakies 3 h
przy biurku pani urzedniczki siedzialam jakies 2min.... dowiedzialam sie ze nie moga mnie zarejestrowac jako osobe poszukujaca pracy bo mam zakaz pracy
ja jej na to ze mam zgode z medycyny pracy z dnia dzisiejszego
a pani mi na to ze ja to nie obchodzi bo mam niezdolnosc do pracy wydana przez organ wazniejszy niz medycyna pracy - na stale, zakaz pracy wszelkiej
... i to jest dopiero absurd ....
moja niezdolnosc do pracy zostala wydana na stale 4 lata temu (mialam niecale 19 lat gdy mi ja dano) - bylam 3 miesiace po ciezkim wypadku, w czasie leczenia, przed rehabilitacja .....

co moge teraz zrobic? oczywiscie odwolywac sie :? ... odwolalam sie
wniosek odwolania od opinii jest w trakcie rozpatrywania
termin rozpatrzenia blizej nie okreslony
po decyzji bedzie wyznaczane badanie komisji... ten termin jeszcze trudniej przewidziec...
potem bede czekac na opinie....
potem dopiero dostane orzeczenie (E)

i jak tu sie nie wqrwic :!: :?:

zapowiada sie ze bede mogla sobie otworzyc dzialalnosc za jakies ... pol roku (?!) jak dobrze pojdzie ....

i dlaczego? dlaczego daja zakaz pracy na stale osobie niezrehabilitowanej? mlodej? ktorej stan trudno okreslic?

masakra

.... ale zem sie rozpisala ;) ...

ania
  • 0

#9 Malcolm

Malcolm

    Sufler

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPip
  • 419 postów

Napisano 04 grudzień 2004 - 17:40

no tak tylko u nas to mozliwe


aberade napewno zauwazylas ze na tym forum tez sa inne dzialy nie tylko para i tetra plegia proponuje zebys sie udzielila w innych watkach . Chetnie bede Ciebie czytal i zachecam Ciebie do tego. ;)

opanuj cale forum


Malcolm
  • 0
"Cywilizacja nie osiągnie doskonałości, póki ostatni kamień z ostatniego kościoła nie spadnie na ostatniego księdza i nie uwolni świata od tej hołoty" - Umberto Eco

#10 x

x

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1542 postów

Napisano 04 grudzień 2004 - 23:36

to zart?
bo nie wiem czy ze mnie czy do mnie ;)
hehe
pozdr malkolm - ania
  • 0

#11 blue

blue

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 336 postów

Napisano 05 grudzień 2004 - 03:55

W programi występował mój dobry kumpel z drużyny rugby, instruktor ar - Krzysiu. Taki uśmiechnięty świr :D . Swoją drogą może ktoś zwrócił uwagę na kadrowanie Go :?: Gość jest tetrusem, więc ANI RAZU nie pokazali Jego rąk 8) .

A co do zimy to jej strasznie nie lubię, bo mam problemy z termoregulacją i poniżej 22 stopni Celsjusza nie funkcjonuję normalnie. Te wszystkie warstwy ciuchów :twisted: . A zaradzić w żaden sposób temu nie można. I tak się bimbam z temperaturą 35 st. brrrrrr
  • 0
Bezmyślnym życiem żyć człowiekowi nie warto.

#12 Malcolm

Malcolm

    Sufler

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPip
  • 419 postów

Napisano 05 grudzień 2004 - 07:36

to zart?
bo nie wiem czy ze mnie czy do mnie ;)
hehe
pozdr malkolm - ania



nie zart w 1 poscie napisalas
co slychac?
zyjecie?



my czasem piszemy tez w innych dzialach i chcialem tylko z ebys sie tam troszke tez udzielila tyle ;)
znajdziesz tam napewno interesujace tematy osob ON
nie mialem nic zlego na mysli


pozdrawiam aniu

mal
  • 0
"Cywilizacja nie osiągnie doskonałości, póki ostatni kamień z ostatniego kościoła nie spadnie na ostatniego księdza i nie uwolni świata od tej hołoty" - Umberto Eco

#13 x

x

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1542 postów

Napisano 05 grudzień 2004 - 17:02

spoko malkolm - to byl zart z mojej strony ;)
wiem ze sa inne tematy ale ja jestem leniwa ... ;)
nie chce mi sie szukac i w ogole ...
papa


---------------
co do tego programu w tvn to wkurzyla mnie dzyzga jak zapytala pod koniec tego swiezego tetruska o plany na przyszlosc - on odpowiedzial ze chce przejsc z lozka na wozek ... a ta *******a nie skumala i mu powiedziala ze juz przeciez jest na wozku ... masakra .... szlak mnie troche trafil ... jak mozna nie miec do tego stopnia wyobrazni (???)
  • 0

#14 blue

blue

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 336 postów

Napisano 05 grudzień 2004 - 22:00

Fakt, Pawełka zatkało. Wystrzeliła nieźle. Swoją drogą to On całkiem dobrze sobie radzi, patrząc na Jego stan i czas, który minął od wypadku. Nawet na treningi do nas przychodzi i uczestniczy, walczy z sercem. Będą z Niego ludzie 8) .

Prowadząca jednak nie była zbyt dobrze przygotowana, research zawiódł. Zresztą ich nie interesują "szczegóły techniczne", tylko gra na uczuciach. A my słabe tetruski mamy też małe-wielkie marzenia. :oops:
  • 0
Bezmyślnym życiem żyć człowiekowi nie warto.

#15 x

x

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1542 postów

Napisano 06 grudzień 2004 - 17:06

wiem i rozumiem... mimo ze nie jestem tetra
uwazam ze niedopuszczalne jest to co mialo miejsce w czasie tego programu ...

ja przez 2 lata marzylam o tym zeby jezdzic na wozku ... tez nikt tego nie rozumial - ze marze o wozku a nie o chodzeniu

co do dzyzgi to myslalam ze ma wiecej wyobrazni - pomylilam sie :?

ania
  • 0

#16 Amelia28

Amelia28

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 192 postów

Napisano 06 grudzień 2004 - 20:09

Oj kochani zapominacie, że to nie jest program dla nas tylko dla chodziaków, którzy nie mają zielonego pojęcia o naszym życiu. Myśle, że Drzyzga chciała je im troche przybliżyć. Nie wieszajcie na niej psów, bo przecież nikt nikogo na siłe do TV nie wypychał, a poza tym osoba występująca w programie jest na pewno przygotowana psychicznie na zadawane jej w trakcie pytania. Może ja obiektywna w tym względzie nie jestem, ale takie jest moje zdanie.
Wogóle jeśli chodzi o większość programów, które niby są skierowane do ON to moim zdaniem jedna wielka bzdura!! Wszystkie one nie są dla nas a dla chodziaków i pokazują coś w stylu "zobaczcie ON to też ludzie". Weźmy np. taki program "przyjaciele" który jest emitowany w niedziele do południa. Ja po prostu czasami szału dostaje jak słysze jakie tam Orłoś zadaje pytania. One nie mają nic wspólnego z problematyką ON. To są pytania jakie zdrowy zadaje choremu. Poza tym program dla ON powinien być prowadzonych przez samych niepełnosprawnych.
No nagadalam sie do woli, ale jutro już ide do szpitala, więc mnie tu troche nie będzie. W czwartek operacja trzymajcie kciuki :)
  • 0
[you] zamiast wgapiać się w mój avatar poczytaj mój tekst:P

#17 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 06 grudzień 2004 - 20:18

no fakt, to była wpadka ale z drugiej strony, to ten program nie jest programem zajmującym się problemami ON, więc nie ma się chyba co oburzać. W końcu mało kto nie mając styczności z ON czy też nie będąc w takiej sytuacji musi być świadom chociażby problemu przesiadania się. Gdyby taka rozmowa miała miejsce w programie typowo zajmującym się ON, dla mnie byłby to duży powód do krytyki, ale Rozmowy w Toku, to program rozrywkowy, w którym przede wszystkim się rozmawia o bzdurach. I tak jedngo dnia ludzie oglądają o jakichs tam problemach ON, a następnego o zdradach czy zastanawiają się czy mężczyźni wolą blondynki. trudno chyba taki program traktować poważnie, nawet jeśli porusza wcale nie błache problemy. Sęk w tym, że to nie jest program edukacyjny a na celu miał raczej zaciekawienie widza życiem i problemami kilku konkretnych osób i tylko tyle. szkoda, że tylko o to chodz, ale skoro tak mało jest programów o nas, może dobre i tyle. Większości taki program chyba niewiele pomoże, jeśli wogóle, ale może niektórym w jakimś stopniu tak. Np ta młoda dziewczyna - może dzięki temu programowi odwarzy się na uczestnictwo w obozie aktywnej rehabilitacji. Jeśli ak, to uważam, że nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. :-D
  • 0

#18 tomaszek

tomaszek

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 827 postów
  • Skąd:wyspa Wolin

Napisano 06 grudzień 2004 - 20:20

Amelia,ma trochę racjii,ja na przykład nie wiedziałem ze jak tetruś wypadnie z wózka,to nie jest w stanie sie ruszyc,aco dopiero wejsc na wózek,przeciez nie kazdy ma na co dzien stycznosc z osobą na wózku.
  • 0
Eunuch i krytyk z jednej są parafi....obaj wiedzą jak trzeba-żaden nie potrafi. (Boy-Zeleński)

#19 x

x

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1542 postów

Napisano 07 grudzień 2004 - 08:18

kazdy ma prawo miec swoje zdanie ... ;)

ja mam swoje - pozdr
  • 0

#20 pedro

pedro

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1462 postów

Napisano 11 grudzień 2004 - 20:54

:)
  • 0
Pozdrawiam
Pedro


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych