Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Rybko, pomóż!!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

#1 Kicia

Kicia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2065 postów
  • Skąd:Warszawa-Targówek

Napisano 22 wrzesień 2004 - 08:20

Rybko droga, tak się boję, że stracę swoje szczęście, które i tak trwa krótko. Boję się, że przez ludzkie uprzedzenia stracę kogoś, kogo kocham. W najbliższą sobotę lub niedzielę dowiem się czy mam jeszcze jakąkolwiek nadzieję. Tak się boję, szczególnie, że mam jechać daleko, aby przekonać sie o tym.
Rybko, proszę, zrób coś, żebyśmy mogli być razem (teraz nie widzę na to żadnej szansy) :cry:
  • 0
Bądź jak ptak, który, gdy siada na gałęzi zbyt kruchej, czuje, jak spada, lecz śpiewa dalej, bo wie, że ma skrzydła.
Victor Hugo

#2 gosik

gosik

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 97 postów

Napisano 22 wrzesień 2004 - 10:15

Kiciu kochana nie poddawaj się, wiesz,że optymistyczne podejście yo podstawa. Trzymam kciuki, a ty nie łam się i głowa do góry.
  • 0
GOSIK

#3 na czacie nick:anulka1982

na czacie nick:anulka1982

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 35 postów

Napisano 22 wrzesień 2004 - 10:47

Kiciu nie poddawaj się, więcej odwagi i wiary.
  • 0
Znaleźć wrażliwych ludzi, którzy czują to, co my, jest z pewnością największym szczęściem na ziemi.

#4 Slonko32

Slonko32

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 124 postów

Napisano 22 wrzesień 2004 - 11:41

Kiciu...Nie poddawaj się i mimo wielkich obaw myśl pozytywnie.Na wszystko mamy jakiś wpływ.Jest tylko jedna rzecz,której nie można odwrócić...Życzę Ci szczęścia... :)
  • 0
CzAsEm SłoŃcE,cZaSeM dEsZcZ

#5 Malcolm

Malcolm

    Sufler

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPip
  • 419 postów

Napisano 22 wrzesień 2004 - 11:42

a Rrybka co ma urlop ???? :-D



Mal
  • 0
"Cywilizacja nie osiągnie doskonałości, póki ostatni kamień z ostatniego kościoła nie spadnie na ostatniego księdza i nie uwolni świata od tej hołoty" - Umberto Eco

#6 rrybka

rrybka

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 729 postów

Napisano 24 wrzesień 2004 - 17:01

MalcolmX brak mojej odpowiedzi nie jest równoznaczy, z zaprzestaniem spełniania zyczeń :D

W tym dziale raczej nikt nie pozostawia próśb bez odpowiedzi... Ty tez możesz wypowiedzieć miłe słówko skierowane do osoby proszącej o pomoc. Pozdrawiam (B)
  • 0
rrybka nigdy nie tonie

#7 Kicia

Kicia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2065 postów
  • Skąd:Warszawa-Targówek

Napisano 29 wrzesień 2004 - 20:08

Dziekuje Wam wszystkim za miłe słowa. (cmok)
Wszystko jest na dobrej drodze. Mam nadzieję, że wszystko teraz będzie już tylko lepiej.
  • 0
Bądź jak ptak, który, gdy siada na gałęzi zbyt kruchej, czuje, jak spada, lecz śpiewa dalej, bo wie, że ma skrzydła.
Victor Hugo

#8 Kicia

Kicia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2065 postów
  • Skąd:Warszawa-Targówek

Napisano 01 październik 2004 - 08:27

Chyba się pospieszyłam z tym optymizmem, jednak miłość jest ślepa i dzięki temu nie zauważamy wielu rzeczy np. obłudy. Nie tracę jednak nadziei na to, że pomimo wszystko uda się nam być razem.
  • 0
Bądź jak ptak, który, gdy siada na gałęzi zbyt kruchej, czuje, jak spada, lecz śpiewa dalej, bo wie, że ma skrzydła.
Victor Hugo

#9 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 01 październik 2004 - 08:58

Podobno miłość wszystko przetrwa, a chcieć to móc. Powodzenia :)
  • 0

#10 pedro

pedro

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1462 postów

Napisano 01 październik 2004 - 10:14

Kiciu powiedz tylko slowo a zabuksuje kolami mojego wozka na plecach tych, ktorzy przeszkadzaja Tobie byc szczesliwa :D :D A poza tym to wiem, ze bedzie wszystko dobrze.
  • 0
Pozdrawiam
Pedro

#11 Kicia

Kicia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2065 postów
  • Skąd:Warszawa-Targówek

Napisano 05 październik 2004 - 07:53

Jeszcze raz Wam wszystkim dziękuję. Mam nadzieję, że wszystko się ułoży, ale niewiele na to wskazuje.
Jednak nie zawsze wszystko układa się tak jak chcemy i nie zawsze możemy mieć wszystko czego pragniemy. Ze wszystkim można się z czasem pogodzić.
Pedro, jesteś kochany, dziękuję Ci, że tak aktywnie chcesz uczestniczyć w obronie mego szczęścia (cmok)
  • 0
Bądź jak ptak, który, gdy siada na gałęzi zbyt kruchej, czuje, jak spada, lecz śpiewa dalej, bo wie, że ma skrzydła.
Victor Hugo

#12 Kicia

Kicia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2065 postów
  • Skąd:Warszawa-Targówek

Napisano 09 październik 2004 - 18:35

Dziękuję Wam wszystkim za pozytywne myśli i dobre życzenia.
Jednak nie zawsze ma się to, czego się pragnie... I ja właśnie straciłam nadzieję na to, że będziemy razem. Myliłam się bardzo, że to ludzkie uprzedzenia i obłuda odbiorą mi tego, którego kocham. Okazało się, że ktoś, kogo niestety jeszcze kocham wybrał łatwiejszą drogę, nawet nie siląc się na delikatność. I jestem sama... :cry: :cry: :cry: :(((
  • 0
Bądź jak ptak, który, gdy siada na gałęzi zbyt kruchej, czuje, jak spada, lecz śpiewa dalej, bo wie, że ma skrzydła.
Victor Hugo

#13 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 09 październik 2004 - 18:50

Przykro mi, naprawdę bardzo mi przykro, że tak się stało. Trzymaj się dzielnie Kiciu.

I może to dziwne pytanie, bo nie bardzo wiem co mogłabym tak naprawdę zrobić, ale może mogę jakoś pomóc ?
  • 0

#14 rrybka

rrybka

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 729 postów

Napisano 09 październik 2004 - 20:50

Wiesz Kiciu to może banalne co zamierzam powiedzieć, ale powiem... on nie był wart Twojego uczucia, a może do niego nie dorósł.

Bądź dzielna (cmok)
  • 0
rrybka nigdy nie tonie

#15 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 09 październik 2004 - 21:47

Kicia Nie rozczulaj się nad sobą.Ja też jestem sama.
Jak to mawia ojciec Rydzyk-"ALLELUJA I DO PRZODU"!!!!!I tu wyjątkowo się z ojcem dyrektorem zgodzę.Tak więc trzymaj się!!!
A tamtemu powiedz wielkie (k)fak!!!
I zacznij nowy rozdział swojego życia.!!! :-D :-D :-D

Daj jeszcze pyska (cmok) i zmykaj,bo inni naCiebie czekają ;)
  • 0

#16 Kicia

Kicia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2065 postów
  • Skąd:Warszawa-Targówek

Napisano 10 październik 2004 - 09:25

Wszyscy macie rację, tylko jakoś muszę sie pozbierać. Wiem, że mi się to uda, tylko nie wiem jak długo potrwa. Na obecny czas jest o tyle lepiej, że już nie mam zamiaru płakać, bo dochodzę do wniosku, że nie był wart mego uczucia. Dziękuję Wam za wszystko (cmok)
  • 0
Bądź jak ptak, który, gdy siada na gałęzi zbyt kruchej, czuje, jak spada, lecz śpiewa dalej, bo wie, że ma skrzydła.
Victor Hugo

#17 Kicia

Kicia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2065 postów
  • Skąd:Warszawa-Targówek

Napisano 12 październik 2004 - 07:37

TERAZ JUŻ NIE TYLKO DOCHODZĘ DO WNIOSKU, ŻE NIE WART BYŁ MOJEGO UCZUCIA, ALE JESTEM TEGO PEWNA. KAŻDY ZASŁUGUJE NA JESZCZE JEDNĄ SZANSĘ I TYLKO OD NIEGO ZALEŻY JAK JĄ WYKORZYSTA. LECZ SZANSĘ MOŻNA ZMARNOWAĆ I NASTĘPNEJ SZANSY JUŻ NIE BĘDZIE.
JA JUŻ TOBIE NASTĘPNEJ SZANSY NIE DAM, NIE JESTEŚ TEGO WART.
  • 0
Bądź jak ptak, który, gdy siada na gałęzi zbyt kruchej, czuje, jak spada, lecz śpiewa dalej, bo wie, że ma skrzydła.
Victor Hugo

#18 tomo

tomo

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 15 październik 2004 - 06:44

To nie koniec Kicia obiecuje ci ze nie koniec .
  • 0

#19 tomo

tomo

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 15 październik 2004 - 06:46

Tylko mosisz mi zaufac od nowa albo nie wiem czy życie ma jakiś sens .
  • 0

#20 Kicia

Kicia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2065 postów
  • Skąd:Warszawa-Targówek

Napisano 15 październik 2004 - 07:14

"Nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki", tak mówi mądre chińskie przysłowie.
Ty już wybrałeś, wiesz co, wiesz kogo...
  • 0
Bądź jak ptak, który, gdy siada na gałęzi zbyt kruchej, czuje, jak spada, lecz śpiewa dalej, bo wie, że ma skrzydła.
Victor Hugo


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych