Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Mały zlocik w Warszawie


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
30 odpowiedzi w tym temacie

#1 Kicia

Kicia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2065 postów
  • Skąd:Warszawa-Targówek

Napisano 05 wrzesień 2004 - 17:26

Kto jest chętny na spotkanie Iponków w Warszawie
Zapraszamy dnia: 11 września br. godz. 15.00
miejsce: Plac Bankowy - Pizza Hut
Wszyscy chętni niech zapisują sie na forum na listę.
(spin) ;) :-D (ok) ;)
  • 0
Bądź jak ptak, który, gdy siada na gałęzi zbyt kruchej, czuje, jak spada, lecz śpiewa dalej, bo wie, że ma skrzydła.
Victor Hugo

#2 Kati

Kati

    Podpowiadacz

  • R.I.P.
  • PipPipPipPipPip
  • 279 postów

Napisano 05 wrzesień 2004 - 19:08

Ja oczywiscie tam bym chciała byc i mam nadzieje ze dotre :) pozdrawiam :) do zobaczyska :)
kati

  • 0
Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem.

#3 Kicia

Kicia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2065 postów
  • Skąd:Warszawa-Targówek

Napisano 05 wrzesień 2004 - 20:06

Ale zapisujcie się też nie głosujcie tylko
Na obecną chwilę zapisali sie oficjalnie:

1. Katarzyna M - Kati

na tak głosowało kilka osób, a zapisała się jedna
Możecie też zapisywać się na PW u mnie.
  • 0
Bądź jak ptak, który, gdy siada na gałęzi zbyt kruchej, czuje, jak spada, lecz śpiewa dalej, bo wie, że ma skrzydła.
Victor Hugo

#4 Claire

Claire

    Podpowiadacz

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPip
  • 254 postów

Napisano 06 wrzesień 2004 - 08:59

To super pomysł aby spotkać się w mniejszym gronie. Może gdyby to spotkanie miało wypalić to i ja bym się w końcu odwrzyła bo do tej pory miałam jakieś obawy. W każdym razie bardzo chciałabym Was poznać więc możesz wpisać mnie na listę. Co będzie to będzie i już. Pozdrawiam :D
  • 0

#5 Mała

Mała

    Gawędziarz

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 961 postów

Napisano 06 wrzesień 2004 - 09:26

Zapisuję się-rozumie się samo przez się :D :D :D :D Mała
  • 0
Każda chwila, która mogłaby być wykorzystana lepiej, jest stracona.

#6 Kicia

Kicia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2065 postów
  • Skąd:Warszawa-Targówek

Napisano 06 wrzesień 2004 - 09:38

Wieczorem podsumowanie dzisiejszych zapisów.
Kto chętny, niech się spieszy, bo lista będzie zamknięta w środę 8 września br. wieczorem :!:
Pozdrawiam (cmok)
  • 0
Bądź jak ptak, który, gdy siada na gałęzi zbyt kruchej, czuje, jak spada, lecz śpiewa dalej, bo wie, że ma skrzydła.
Victor Hugo

#7 gosik

gosik

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 97 postów

Napisano 06 wrzesień 2004 - 13:50

bardzo bym chciała, ale niestety :((( niemożliwe
  • 0
GOSIK

#8 Totto

Totto

    Podpowiadacz

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPip
  • 275 postów

Napisano 06 wrzesień 2004 - 16:04

Pomysł dobry, tylko lokal mi sie nie podoba. To droga pizzeria.
  • 0

Totto :)
 


#9 Daga

Daga

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 837 postów

Napisano 06 wrzesień 2004 - 18:25

Pomysł dobry, tylko lokal mi sie nie podoba. To droga pizzeria.


Nie idziemy na pizzę, tylko się spotkać. To ludzie są ważni, nie lokal. Ale przeciwko zmianie nie mam nic - następnym razem znajdujesz lokal tańszy, a spełniający te same kryteria. ;>
  • 0
Daga

#10 Totto

Totto

    Podpowiadacz

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPip
  • 275 postów

Napisano 06 wrzesień 2004 - 20:11

OK, pizzeria Paradisso w Białymstoku. :lol: Duża pizza 10 zł.
  • 0

Totto :)
 


#11 Kicia

Kicia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2065 postów
  • Skąd:Warszawa-Targówek

Napisano 07 wrzesień 2004 - 19:17

Lista osób zapisujących się na zlocik warszawski:
1. Kati
2. Daga
3. Mała
4. Claire
5. Ania Olawa
6. Kicia
7. Totto (?) Po tym poście nie jestem pewna, czy będzie na zlociku, czy wybiera się do Białegostoku ;) :D
8. Matylda
9....

Może złota rybka spełni nasze małe życzenie :?: żeby było pogodnie...Prosimy...(cmok)
  • 0
Bądź jak ptak, który, gdy siada na gałęzi zbyt kruchej, czuje, jak spada, lecz śpiewa dalej, bo wie, że ma skrzydła.
Victor Hugo

#12 kinia_legionowo

kinia_legionowo

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 137 postów

Napisano 08 wrzesień 2004 - 18:42

Oczywiscie postaram sie dotrzc :)
  • 0
A my tak łatwopalni biegniemy w ogień by mocniej żyć!, tak śmiesznie marni dosłowni zbyt

#13 Daga

Daga

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 837 postów

Napisano 08 wrzesień 2004 - 18:58

Oczywiscie postaram sie dotrzc :)


No! Bo już myślałam, że się chcesz wykręcić. ;P
Już się nie mogę doczekać!
  • 0
Daga

#14 Kicia

Kicia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2065 postów
  • Skąd:Warszawa-Targówek

Napisano 08 wrzesień 2004 - 20:31

Lista osób zapisanych na zlocik warszawski:
1. Kati
2. Daga
3. Mała
4. Claire
5. Ania Olawa
6. Kicia
7. Totto (?) Po tym poście nie jestem pewna, czy będzie na zlociku, czy wybiera się do Białegostoku ;) :D
8. Matylda
9. Kinia (ja też mam nadzieję, że dotrzesz)

Podobno ma być ciepło (hihi) :D :-D

Chyba mogę zamknąć listę.
Do zobaczenia w sobotę (cmok)
  • 0
Bądź jak ptak, który, gdy siada na gałęzi zbyt kruchej, czuje, jak spada, lecz śpiewa dalej, bo wie, że ma skrzydła.
Victor Hugo

#15 Baba

Baba

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 499 postów

Napisano 09 wrzesień 2004 - 17:01

Nie bardzo rozumiem sens zapisywania się na ten zlot . Poprostu kto chętny ten przyjdzie i już. Chyba że Kiciu szykujesz jakieś niespodzianki, turnieje z nagrodami to rozumiem :-P no cóż lista zamknięta nie zapisze się ale i tak będę. Do soboty inponki. (B)
  • 0
Nawet siwa może być szczęśliwa

#16 Kicia

Kicia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2065 postów
  • Skąd:Warszawa-Targówek

Napisano 09 wrzesień 2004 - 17:59

Baba, sens jest taki: trzeba było sprawdzić orientacyjną liczbę osób chętnych, żeby przekonać się, czy trzeba będzie powiadamiać obsługę Pizzy Hut (bo przy większej liczbie osób przydałoby się to zrobić). Oczywiście, jeśli będzie większa ilość chętnych niż zapisanych, to nie szkodzi, może się pomieścimy ;)
  • 0
Bądź jak ptak, który, gdy siada na gałęzi zbyt kruchej, czuje, jak spada, lecz śpiewa dalej, bo wie, że ma skrzydła.
Victor Hugo

#17 Daga

Daga

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 837 postów

Napisano 09 wrzesień 2004 - 20:39

Nie bardzo rozumiem sens zapisywania się na ten zlot . Poprostu kto chętny ten przyjdzie i już. Chyba że Kiciu szykujesz jakieś niespodzianki, turnieje z nagrodami to rozumiem :-P no cóż lista zamknięta nie zapisze się ale i tak będę. Do soboty inponki. (B)


Przepraszm, Madziu. To ja tak rozrabiam. Spotykałam się już tam z ludźmi w większym gronie i wiem z doświadczenia, że jeśli jest więcej osób, to może zabraknąć miejsca na ławach i mogą nas posadzić na krzesłach, na których ja nie jestem w stanie siedzieć dłużej. :(
A wiedząc wcześniej, że będzie więcej osób, można poprosić obsługę, żeby kącik z ławami odgrodzili - nikt wtedy nie zajmie miejsc...
  • 0
Daga

#18 Kati

Kati

    Podpowiadacz

  • R.I.P.
  • PipPipPipPipPip
  • 279 postów

Napisano 13 wrzesień 2004 - 10:44

W końcu sie spotkalismy w pizzy hut :D :D miejsca spokojnie dla wszystkich starczyło. Cieszy mnie ze w koncu jest nas duzo i mozemy sie spotkac w licznym gronie. Pomimo ze niezbyt sie znalismy o dziwo poznalismy sie bez problemu :). Najwczesniej oczywiscie dotarły Madziunia :P (baba) i Kinia :D pózniej ja sie doczłapałam :twisted: . W trójke sie zastanawialismy jak sie odnajdziemy :? Madzia wylukała Ule czyli (Matylde). Po chwili dotarły Kasia (Clear) Agnieszka (mała) Przemek (Przemek 23), oraz Ania. Hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii rozpoczeła sie imprezka :D :D :D Pizza nam bardzo smakowała a do tego 2 dzbanuszki (nie zadne wiadra jak ktos myslał) piweczka bardzo nam smakowały i nawet nie wiemy kiedy zostały opróznione. :D :D :D . Hiiiiiii oprócz jedzenia i picia :-D róznych trunków wszyscy staralismy sie pomóc Małej w naładowaniu karty telefonicznej udało sie to dopiero po godzinnej rozmowie z obsługa sieci uuuuuuuuuuffffffff ale udało sie :). hiiiiiiiiiii ja nikoko nie oblałam ale sama owszem była ciut mokra Pamietalismy oczywiscie o tych których zabrakło czyli Dagusi i Totto. O tych którzy byli daleko i nie moglui przybyc na nasze spotkanko ale myslami byli z nami 8) Nie wiadomo co stało sie z Kicia :( nie dotarła :(. Oczywiscioe nasze spotkanko nie skonczyło sie na Pizzy hut, juz w okrojonym składzie bardzo powolutku dotarlismy na starówke, by tam jeszcze porozmawiac ze soba posmiac sie wspólnie pobyc razem :). Spotkanko nasze skonczyło sie po 20.
Nowe iponki które poznałam sa cudownymi osobami Ula ujeła mnie swoim spokojem i zainteresowaniami sportowymi, Ania swoim optymizmem zyciowym, Aniu na drugi raz usiade blizej ciebie bo nic nie słyszałam co mówiłas :x Kasia swoja samodzielnoscia , Przemek który nikogo nie znał a jednak znalazł nas Przemek nastepnym razem bardziej bede sie starała bys mnie zrozumiał. Mała swoim uporem mnie zaskoczyłas :) Madziunia kochana przy której zawsze mi sie poprawia humorek, Kinia dzieki za mozliwosc zwiedzenia nocnych sklepów :twisted: :twisted: Kochani to nasze spotkanko znowu naładowało moje akumulatorki ciesze sie bardzo ze jest nas tak dużo. Bo zawsze mi było ciut smutno ze inne iponki sie spotykaja a nas z wawki i okolic jest tak mało. Teraz jest nas bardzo duzo i spotkania nasze moga odbywac sie czesciej :D :D Pozdrawiam wszystkich buziaczki (cmok)

kati
Ps : nie jestem dobra w pisaniu wiec moze ktos jeszcze cos napisze jak było na naszym spotkanku

  • 0
Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem.

#19 Kicia

Kicia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2065 postów
  • Skąd:Warszawa-Targówek

Napisano 13 wrzesień 2004 - 11:05

...a ja się spóżniłam i nie mogłam Was znależć, myślałam że zmieniliście plany i miejsce spotkania. Przykro mi, że się spóźniłam, ale moja córka chciała koniecznie jechać, a to straszna grzebuła....... no i byłyśmy o 15.20. Szkoda, mam nadzieję, że wkrótce się spotkamy i poznam Was wreszcie. Następnym razem, przy okazji takiego zlociku, przyjadę sama - wtedy nie spóźnię się na pewno (strrrrrraaaszszsznie nie lubię się spóźniać).
Pozdrawiam Was
(cmok)
  • 0
Bądź jak ptak, który, gdy siada na gałęzi zbyt kruchej, czuje, jak spada, lecz śpiewa dalej, bo wie, że ma skrzydła.
Victor Hugo

#20 Claire

Claire

    Podpowiadacz

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPip
  • 254 postów

Napisano 13 wrzesień 2004 - 11:12

Kati-nic dodać, nic ująć :-D
Bardzo ładnie opisałaś nasze spotkanie i jestem bardzo szczęśliwa, że mogłam Was poznać. Buziaki (cmok)
Pozdrawiam. Claire

P.S. Cieszę się, że z Kicią wszystko w porządku.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych