Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

KTO LUBI ZESPOL ICH TROJE??(SLUCHAC) I CO MYSLICIE O MICHALE


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
20 odpowiedzi w tym temacie

#1 Kasia-spiniol24

Kasia-spiniol24

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 111 postów

Napisano 30 sierpień 2004 - 08:25

Czesc :!: :!: ;)
Ja osobiscie lubie ich troje sluchac bardzo mi sie podobaja ich piosenki tylko czasem jak widze Michala wisniewskiego w telewizji to denerwuja mnie nie ktore jego wypowiedzi i zachowania :!: 8)
chcialabym abyscie napisali cos na ten moj temat
moze komus wyda sie dziwny ale poprostu chce wiedziec czy Ktos lubi ich troje a moze nie lubi :?: :?:
serdecznie wszystkich pozdrawiam :-P :-P PA :!: :!: (E)
  • 0

#2 Nilfheim

Nilfheim

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 513 postów

Napisano 30 sierpień 2004 - 09:10

Jajcara z ciebie kobieto
  • 0
Bestia najgorsza zna trochę litości , lecz ja jej nie znam , więc nie jestem bestią.

Youth's like diamonds in the sun
And diamonds are forever

#3 Kasia-spiniol24

Kasia-spiniol24

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 111 postów

Napisano 30 sierpień 2004 - 09:16

WYBACZ ALE NIE WIEM CO TAM PISZE :D
  • 0

#4 Nilfheim

Nilfheim

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 513 postów

Napisano 30 sierpień 2004 - 09:43

hmmmm ... nie pisze a jest napisane ... ze jestes jajcara Kasiu :D
  • 0
Bestia najgorsza zna trochę litości , lecz ja jej nie znam , więc nie jestem bestią.

Youth's like diamonds in the sun
And diamonds are forever

#5 Kasia-spiniol24

Kasia-spiniol24

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 111 postów

Napisano 30 sierpień 2004 - 09:46

DZIEKI :!: :!: :(
  • 0

#6 Kasia-spiniol24

Kasia-spiniol24

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 111 postów

Napisano 30 sierpień 2004 - 09:49

Przepraszam czemu tak uwazasz ze jestem jajcara nie rozumie :!:
  • 0

#7 Nilfheim

Nilfheim

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 513 postów

Napisano 30 sierpień 2004 - 10:15

jakos nie wierze ze lubisz tego słuchac :D ... wyglada to troche jak prowokacja :D :D :D nio chyba ze masz 17 lat i pochodzisz z krainy dobrego smaku czyli popegieerowskiej wsi gdzies we wschodnich rejonach Polski rezerwatu wymierajacego gatunku Disco-Polo ktorego to nurtu Wisniewski jest szczytnym kontynuatorem ... Keine grenzen ... dla kiczu ...
  • 0
Bestia najgorsza zna trochę litości , lecz ja jej nie znam , więc nie jestem bestią.

Youth's like diamonds in the sun
And diamonds are forever

#8 blue

blue

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 336 postów

Napisano 30 sierpień 2004 - 11:46

pochodzisz z krainy dobrego smaku czyli popegieerowskiej wsi gdzies we wschodnich rejonach Polski

Chciałam jedynie zauważyć, że ulegasz stereotypom. Ja też w tej chwili mieszkam w w/w rejonach i jakoś nie podziwiam kiczu, a moje lektury nie ograniczają sie do etykietek na paczce przemycanych fajek. Może uważaj z tym wrzucaniem wszystkich do jednego worka i sadzeniem ludzi po miejscu, w którym mieszkają. W Krakowie też znajdziesz wielbicieli kiczu 8) .
Przepraszam za offtopic.
  • 0
Bezmyślnym życiem żyć człowiekowi nie warto.

#9 Nilfheim

Nilfheim

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 513 postów

Napisano 30 sierpień 2004 - 12:14

to nie stereotypy to statystyka :D :D :D
  • 0
Bestia najgorsza zna trochę litości , lecz ja jej nie znam , więc nie jestem bestią.

Youth's like diamonds in the sun
And diamonds are forever

#10 Kasia-spiniol24

Kasia-spiniol24

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 111 postów

Napisano 30 sierpień 2004 - 13:08

Kazdy lubi to co lubi nie okresla sie ludzi wiekiem bo slucha takiej muzyki jak chce aha i mam troszke wiecej lat niz 17 i lubie ich troje ale to jest moja sprawa prawda :twisted: :!:
  • 0

#11 Nilfheim

Nilfheim

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 513 postów

Napisano 31 sierpień 2004 - 20:34

Ale to co sie lubi okresla czlowieka :D
  • 0
Bestia najgorsza zna trochę litości , lecz ja jej nie znam , więc nie jestem bestią.

Youth's like diamonds in the sun
And diamonds are forever

#12 Magdab

Magdab

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 9 postów

Napisano 31 sierpień 2004 - 22:42

Bzdury piszesz.A jak ktos jest wszechstronny i lubi wszystko?(no prawie wszystko)
  • 0
www.martaialdona.zafriko.pl

#13 Nilfheim

Nilfheim

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 513 postów

Napisano 31 sierpień 2004 - 22:50

Jaaaaasne Magda wszechstronny hehehe człowiek renesansu lubiacy ogrodowe krasnale , Wisniewskiego, Chopina , Salvadora Dali i obrazki z delfinkami i " jelenie na rykowisku" hahahahahahhaha
  • 0
Bestia najgorsza zna trochę litości , lecz ja jej nie znam , więc nie jestem bestią.

Youth's like diamonds in the sun
And diamonds are forever

#14 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 01 wrzesień 2004 - 08:35

ałe ale paść, passe, pfu ... ;) ...ale każdy lubi to co lubi
bądźmy tolerancyjni i fakt każdego sprawa co lubi byle by nie zakłócał spokoju innym ...
mnie osobiście bolą uszy i oczy...

a wszechstronnym można być i słuchać co sie podoba ...
od czegoś ciężkiego po klasykę czy poezje śpiewaną..
ale oczywiście omijając kilka gatunków, pozycji ... ;)

ja ostatnio słucham np.. łudzkiego zespołu pod nazwą "Coma" oraz starego już nie istniejącego i nie powtarzalnego "Kyuss" - tu cos cięższego polecam,
"poezji skakanej z bielska" czyli "Akurat" ;) coś ala regee ale kto to wie ..
ale i SDM-u czy Grzesia Turnau-a nie omijam

;)
  • 0

#15 Kasia-spiniol24

Kasia-spiniol24

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 111 postów

Napisano 01 wrzesień 2004 - 20:04

:) :) Zgadzam sie z toba peie :!: :!:
pozdrawiam pa
  • 0

#16 Kati

Kati

    Podpowiadacz

  • R.I.P.
  • PipPipPipPipPip
  • 279 postów

Napisano 27 wrzesień 2004 - 19:52

Kasiu w koncu znalazłam kogos kto oficjalnie się przyznaje do tego ze lubi Ich Troje :D :o . Lubie słuchac piosenek spiewanych przez zwspół i Michała Wisniewskiego mam jego wszystkie płyty, i nie uwazam żeby to było cos nagannego, smiesznego. Słucham róznej muzyki, i takiej jaka wykonuja Ich troje również. Jak już puszczaja w radio ich piosenki (co zdarza się niezwykle rzadko) to nie zmieniam na inna stacje. Nie wiem czemu ludzie tak reaguja na jego osobe mi osobiscie się podoba jego styl i wykonywane piosenki 8) 8) . Nie przeszkadza mi ze sa to teksty proste i muzyka również, wazne sa słowa, wspomnienia, i to ze piosenki łatwo wpadaja w ucho :-P :-P . Wiekszosc piosenek jest swietna :) . Każdy z nas jest inny i lubi rózne rzeczy, zespoły, filmy, uwazam ze nie powinnismy się wysmiewac z tego kto co lubi, bo to do niczego dobrego to nie prowadzi :evil: . A to kto jakiej muzyki słucha nie swiadczy o człowieku kim on jest . Zarówno można słuchac Cheta Bakera, jak i Chopina, Stanke, Dion, Stare Dobre Małzenstwo, Cohena, U2, jak równiez Ich troje Pozdrawiam imienniczko :-P kati
  • 0
Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem.

#17 Kasia-spiniol24

Kasia-spiniol24

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 111 postów

Napisano 07 październik 2004 - 14:54

Wrwscie ktos lubi ich troje (cmok) dziekuje ale myslalam ze nikt nie lubi ich teoje widze ze nie jestem sama i na dodatek moja imieniczka super dziekuje Kasiu :!: :!: ;)
pozdrawiam serdecznie pa :!:
  • 0

#18 toron27

toron27

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 107 postów

Napisano 11 kwiecień 2005 - 01:42

Ja też nie sądzę ludzi po tym czego słuchają i myślę,że ten kto tak robi jest gorszym prymitywem od tego, kogo krytykuje za słuchanie np. disco polo
  • 0

#19 Kicia

Kicia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2065 postów
  • Skąd:Warszawa-Targówek

Napisano 12 kwiecień 2005 - 18:52

Niech każdy słucha takiej muzyki jakiej lubi i pozwoli słuchać innym tego, co im sie podoba... wtedy będzie (ok)
  • 0
Bądź jak ptak, który, gdy siada na gałęzi zbyt kruchej, czuje, jak spada, lecz śpiewa dalej, bo wie, że ma skrzydła.
Victor Hugo

#20 toron27

toron27

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 107 postów

Napisano 12 kwiecień 2005 - 21:43

U mnie płyty z muzyką klasyczną stoją obok ICH TROJE te z kolei obok CZERWONEGO TULIPANA (pewnie nie wszyscy znają), DIRE STRAITS, MARKOWSKIEGO , JARRE'a, itd. itd . Nawet mam jedną płytę z muzyką klasyczną której okładka i wewnętrzna książeczka są ilustrowane moimi zdjęciami. To, że bardzo lubię klasykę, zupełnie nie przeszkadza mi lubić ICH TROJE.
Ciekawe co o moim przypadku mówi statystyka :D
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych