Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Coś optymistycznego


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
33 odpowiedzi w tym temacie

#1 Kicia

Kicia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2065 postów
  • Skąd:Warszawa-Targówek

Napisano 28 sierpień 2004 - 23:37

Na życzenie pineski postanowiłam stworzyć taki temat. Mam nadzieję, że żaden adminek nie będzie miał za złe tego, że zajmę kawałek miejsca... a może spodoba się komus i przyłączy się do tematu :)
Więc, na początek chcę podziękować złotej rybce, że spełnia życzenia, nawet te niewypowiedziane (ani napisane). Ostatnio odpowiadając na post Gosika napisałam, że marzenia się spełniają. Miałam nadzieję, że moje też i chociaż nie prosiłam rybki bezpośrednio, to jednak spełniła trochę moich marzeń.
1. Nareszcie po pół roku oczekiwania dostałam zlecenie :-D i to całkiem dobrze opłacane. Będę miała zajęcie przynajmniej do końca roku. Dziękuje złota rybko (cmok)
2. Rozpoczęłam coś, na co nie miałam odwagi (przepraszam, że nie piszę ze szczegółami), a bałam się, że nie dam rady.
To narazie tyle z ostatnich kilku dni.
Chciałam cię prosić rybko tylko o siłę, abym nie zrezygnowała z tego, co rozpoczęłąm, bo nadal boję się czy wytrwam i czy poradzę sobie z problemami, które się z tym wiążą.
Mam też inne marzenia, ale może nie wszystko na raz, bo będę pijana ze szczęścia :D jeśli spełnisz zbyt wiele życzeń w krótkim czasie ;)
  • 0
Bądź jak ptak, który, gdy siada na gałęzi zbyt kruchej, czuje, jak spada, lecz śpiewa dalej, bo wie, że ma skrzydła.
Victor Hugo

#2 rrybka

rrybka

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 729 postów

Napisano 29 sierpień 2004 - 14:45

(cmok) Kiciu cieszę się razem z Tobą :D :-D Jestem niemal pewna, że siły i wytrwałości Tobie nie zabraknie (cmok) Nie zapominaj by wierzyć w tę własną siłę :-D

Trzymaj się cieplusio :-D
  • 0
rrybka nigdy nie tonie

#3 Kicia

Kicia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2065 postów
  • Skąd:Warszawa-Targówek

Napisano 18 październik 2004 - 00:45

Cieszę się, bo wiem, że nigdy nie jestem sama... Zawsze mogę na kogoś liczyć. Każdego dnia uczę się czegoś nowego, każde wydarzenie jest nowym doświadczeniem - oby więcej było tych miłych doświadczeń, wiem że tych niemiłych nie da się uniknąć.
Jednak w każdej życiowej lekcji (nawet tej złej) możemy znaleźć coś pozytywnego. (ok)
  • 0
Bądź jak ptak, który, gdy siada na gałęzi zbyt kruchej, czuje, jak spada, lecz śpiewa dalej, bo wie, że ma skrzydła.
Victor Hugo

#4 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 18 październik 2004 - 09:23

no to jako że mam w tym temacie swój udział, to chciałabym się wam "pochwalić", że ostatnio wróżka Oliwia w tarocie dostrzegła, że mam wyjątkowego faceta, który bardzo, bardzo mnie kocha i mogę mu zaufać bardziej niż sobie. Ponadto widziała w swoich kartach to wszystko czego od dawna pragnę i potrzebuję do szczęścia. Jednym słowem jeśli będzie tak jak widzą to karty, będę niedługo baaardzo szcześliwa. Nie znaczy to, że teraz jestem nieszczęśliwa - teraz jestem tylko troszkę niecierpliwa :-D :-D :-D
A jeśli będzie inaczej, to i tak sobie poradzę - bo podobno jestem bardzo silna i świetnie radzę sobie z problemami.
  • 0

#5 Mała

Mała

    Gawędziarz

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 961 postów

Napisano 18 październik 2004 - 10:30

Dziękuję Ci Rybko że się nie poddałam...
Bo mam w sobie siłę i głupią nitkę nadziei,
Dziękuję że mam tyle przychylnych mi ludzi,
Dziękuję że mogę komuś pomóc
Dziękuję za wszystko :D :D :D :D :D
  • 0
Każda chwila, która mogłaby być wykorzystana lepiej, jest stracona.

#6 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 18 październik 2004 - 11:07

przed chwilą dostalam przez posłańca różę od Piotra. Do niej dołączony jest liścik z wyjątkowymi dla mnie słowami. Jestem bardzo wzruszona i szczęśliwa.
  • 0

#7 Mała

Mała

    Gawędziarz

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 961 postów

Napisano 18 październik 2004 - 11:24

W takim razie Pinesko droga życzę Ci jeszcze więcej szczęścia,a aby każdy człowiek był tak szczęśliwy jak Ty w tej chwili :D .Pozdrawiam.Mała
  • 0
Każda chwila, która mogłaby być wykorzystana lepiej, jest stracona.

#8 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 18 październik 2004 - 13:27

dziękuję i nawzajem
  • 0

#9 Kicia

Kicia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2065 postów
  • Skąd:Warszawa-Targówek

Napisano 20 październik 2004 - 12:53

Życie jest piękne. Świeci śliczne słońce, jest ciepło, są piekne kolorowe liście, które błyszczą w słońcu.
Prześlicznie śpiewają ptaki (one też cieszą się z takiego pogodnego dnia).
Wszystko może cieszyć, radować, trzeba tylko umieć to dostrzec. Czasem trzeba też zrobić coś dla kogoś, żeby zobaczyć życzliwy uśmiech, tylko dla nas - to umacnia wiarę w to, że warto żyć.

Nie można wciąż narzekać i widzieć tylko to, co złe, wyliczać wszystkich krzywd i niesprawiedliwości...

Rozejrzyjcie się :!:
ŻYCIE JEST PIĘKNE :-D :-D :-D
  • 0
Bądź jak ptak, który, gdy siada na gałęzi zbyt kruchej, czuje, jak spada, lecz śpiewa dalej, bo wie, że ma skrzydła.
Victor Hugo

#10 Mała

Mała

    Gawędziarz

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 961 postów

Napisano 20 październik 2004 - 13:02

Popieram Kiciuś :D :D :D :D (ok) Podpisuję się obiema łapkami :D
  • 0
Każda chwila, która mogłaby być wykorzystana lepiej, jest stracona.

#11 Mała

Mała

    Gawędziarz

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 961 postów

Napisano 19 listopad 2004 - 10:22

Kochani!Mamy pierwszy śnieg!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
  • 0
Każda chwila, która mogłaby być wykorzystana lepiej, jest stracona.

#12 pedro

pedro

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1462 postów

Napisano 19 listopad 2004 - 10:26

A ja ce wiosnę, ciepełko, piękną zieleń na łąkach, błękitne niebo, ptaszki świergolące wokół, kobiety w kusych sukienusiach i bluzeczkach, cieplutki wietrzyk, świerszcze, zapach kwiatów. No ale ostatecznie zima też może być, byle krótko :D
  • 0
Pozdrawiam
Pedro

#13 Mała

Mała

    Gawędziarz

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 961 postów

Napisano 19 listopad 2004 - 10:31

Pedro,musi być odmiana - gdyby było tak cały czas człowiek by się zanudził :D .Poza tym typowy facet :D :P Serdecznie Pozdrawiam.Mała
  • 0
Każda chwila, która mogłaby być wykorzystana lepiej, jest stracona.

#14 filet

filet

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 22 postów

Napisano 19 listopad 2004 - 11:50

Ja tam wolę ciepełko, niż jakiś śnieg. Śnieg, to niech sobie będzie na Święta i to wystarczy. Nie lubię się slizgać, dlatego nie przepadam za zimą. Myślę, że inni podzielą moje zdanie.
  • 0
Walczyć zawsze do końca, do ostatniej kropli krwi......

Jesteśmy zawsze tam, gdzie......
Duma Pomorza
Wiara Która Przetrwała

#15 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 19 listopad 2004 - 13:40

* * * * * * -już prawie stopniał i po krzyku.Ale niedługo pewnie znów sypnie,mam nadzieję że tym razem -z większym gestem. :lol: :twisted:
bo ja lubię.Lubię tę porę za atmosferę.Lubię pić kawę albo herbatkę z miodem,ogrzewać dłonie na gorącym kubku,gdy za oknem ziąb,wiatr,śnieg...

ps kurcze zima już prawie,a ja nie mam kurtki...rrybciuuu (E) :-D :?:
  • 0

#16 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 19 listopad 2004 - 14:49

U mnie nie zanosi się, żeby stopniał - pada i pada i wszędzie biało, jakby sie mleko rozlało. Fajnie jest i chciałam lepić bałwana Zenka, ale muszę pracować i tak się zastanawiam, jak ja wrócę do domu dzisiaj - chyba wpław. Brrrrry.
  • 0

#17 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 19 listopad 2004 - 18:48

* * * * * * -już prawie stopniał i po krzyku.Ale niedługo pewnie znów sypnie,mam nadzieję że tym razem -z większym gestem


hu,no i sypnęło ,niepowiem jestem pod wrażeniem...siły sprawczej swoich słów. :twisted: :D
a miałam robić zdjęcia jesiennego krajobrazu :( niezdążyłam.
  • 0

#18 rrybka

rrybka

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 729 postów

Napisano 20 listopad 2004 - 00:03

Postaram się Natalio byś zdążyła za roczek :D :-D :D
  • 0
rrybka nigdy nie tonie

#19 Maria Gatlik

Maria Gatlik

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano 22 listopad 2004 - 09:47

Dawno temu , może jakieś sześć lat temu nie cierpiałam zimy, to był horror. Jak sie ma coś z nogami to chodzenie po śliskim jest torturą. Odkąd nauczyłam się jeździć samochodem to ten problem zniknął i już jest lepiej. Zorganizowałam dla moich dzieci naukę jazdy na nartach i odkąd one wyjeżdżają w góry a ja z nimi to stwierdziłam, że najpiękniejszą porą roku jest zima. Polecam góry zimą albo przynajmniej las swieżo po opadzie jest urokliwie . :lol: Majka_G
  • 0

#20 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 14 marzec 2005 - 11:42

Myślę sobie ,że
Ta zima kiedyś musi minąć
Zazieleni się
Urośnie kilka drzew
Niedojedzony chleb
W ustach zdąży się rozplynąć
A niedopity rum
Rozgrzeje jeszcze krew.

Zimny poniedziałek
Gorącą stanie się niedzielą
To co nie pozmywane
Samo zmyje się
Nieśmiały dotąd głos
Odezwie sięjak dzwon w kościele
A tego czego mało
Nie będzie wcale mniej...

Nim stanie się tak
Jak gdyby nigdy nic nie było
Nim stanie się tak
JAK GDYBY NIGDY NIC

voovoo

tA ZIMA MUSI KEDYŚ WRESZCIE MINĄĆ!!!
hmmm....tylko kiedy ?bo coś jej się nie śpiszy a na 20-ego ma termin!

ktoś wie gdzie się podziewa i dlaczego tak zwleka?[/color]rrybko możesz jej wysłać sygnał że to już najwyższa pora się zbierać
,bo ja ślepne od tej bieli!!!!

no i stęskniłam się za biedronkami.... :(
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych