Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

UlubioUlubiony wokalista/ wokalistka

wokalista wokalistka

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 kat30

kat30

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 14 postów
  • Skąd:wody Bałtyku

Napisano 05 lipiec 2014 - 19:30

Ciekawa jestem waszych ulubieńców, jeśli takich macie.

Moja lista prezentuje się następująco:

Layne Staley (Alice in Chains, Mad Season),

Philip Anselmo (Pantera, Down itd. długo można wymieniać projekty tego geniusza metalu),

Chris Cornel (Sound Garden i kilka innych zespołów),

Serj Tankian (System Of A Down),

wokalista Muse, ale nie pamiętam jak się nazywa :), gdzieś tam jest jeszcze Kurt Cobain, ale za jego wokalem to jakoś specjalnie nie przepadam (fani Nirvani, nie zlinczujcie mnie za to :)), James Hetfield i kilku jeszcze innych. A zapomniałabym, jeszcze bardzo podoba mi się wokal pana, który nazywa się Seth Uldricks, choć można mu zarzucić brak własnego stylu wokalnego, bo śpiewa niemal identycznie jak Phil Anselmo.

Co do pań to nie ma ich wiele, ale do ulubionych zaliczają się:

Skin (Skunk Anansie), Kasia Nosowska (Hey), Ania Ortodox (Closter Keller) i kilka jeszcze innych. Dodam na koniec, że kolejność nie ma tu nic do rzeczy, bo ciężko byłoby mi tak klasyfikować, zatem zadecydował przypadek.


  • 0

#2 Gość_AleksandraU127_*

Gość_AleksandraU127_*
  • Gość

Napisano 08 lipiec 2014 - 12:12

Moi ulubieni wokaliści:

Ewa farna Mezo Julia Sylwia Grzeszczak Patrycja Markowska Ania Wyszkoni Bluca Fee Edyta Górniak Feel Agnieszka Chylińska Reni Jusis Bajm Lady Pank Rihanna Kralle Remmler


  • 0

#3 camillee

camillee

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 09 lipiec 2014 - 21:19

Z polskiej muzyki lubię: Sylwię Grzeszczak, Lemon, De Mono. Ich koncerty były rewelacyjne, chętnie pójdę posłuchać ich muzyki jeszcze raz :) Marzę by zobaczyć na żywo: Xavier Naidoo, Nickelback, One Republic. James Arthur też ma rewelacyjny głos.


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych