Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Ocena portalu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

#1 DanutaK

DanutaK

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 43 postów

Napisano 18 maj 2014 - 18:40

Witam.Jestem Danuta Kalinka niepełnosprawna w stopniu znacznym. Próbuję poruszać się na wózku. To znaczy raz mi idzie lepiej, a raz gorzej zależnie od dnia. Ponieważ jestem świeżym komputerowcem [mam komputer z oprogramowaniem specjalistycznym od niedawna] z portalem zetknęłam się niedawno. Śledzę go bardzo pilnie. Jestem z niego bardzo, ale to bardzo zadowolona. Gdy mam jakiś problem podpowiada mi jak go rozwiązać. Rozweselić też potrafi. Jest jak promień słońca, który rozjaśnia ciężki, ponury dzień. to jest pewnie nie tylko moje zdanie, ale też i wielu niepełnosprawnych.Bardzo dziękuje, że jest. Zarządowi i wszystkim życzę jak najmniej problemów w pracy i życiu osobistym. Oby portal prowadził jak najdłużej ku radości swojej i niepełnosprawnych.


  • 6

#2 Valeska

Valeska

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 376 postów

Napisano 18 maj 2014 - 23:19

Gdy mam jakiś problem podpowiada mi jak go rozwiązać. Rozweselić też potrafi. Jest jak promień słońca, który rozjaśnia ciężki, ponury dzień.

 

TY jeszcze nie wiesz jacy tu ludzie potrafią bywać :D. Ale sama też tu często zaglądam, więc nie jest tak najgorzej.


  • 0

#3 DanutaK

DanutaK

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 43 postów

Napisano 19 maj 2014 - 19:05

TY jeszcze nie wiesz jacy tu ludzie potrafią bywać :D. Ale sama też tu często zaglądam, więc nie jest tak najgorzej.

Cześć.Wiem,że ludzie są wredni czy tu czy gdzie indziej. Gdybym na to patrzyła, tobym z domu nie wyszła,nawet z łóżka nie wstała i nic nie zrobiła.......Na przykład dzisiaj jadąc autobusem jak zwykle ścisk, zamieszanie potrąciłam lekko niechcący wózkiem starszą panią.Usłyszałam,że nie powinnam poruszać się samochodem oraz inne uwagi, których nie chcę przytaczać.No cóż mimo przykrości zajęłam się wysiadaniem, bo to było w danej chwili dla mnie najważniejsze. Jakby tego było mało jeszcze winda do mieszkania---zepsuta.I drap się na 9 piętro. Znowu komentarz naprawiaczy. Dobrze, że miałam klucze do windy sąsiedniej klatki.....Tak więc widzisz przystosowuję się do życia,bo ono w żadnym razie nie chce się do mnie przystosować.......Dziękuje Ci za odzew na mój temat. Bardzo mile mnie zaskoczyłaś ponieważ nie myślałam,że ktoś się odezwie.....Życzę miłych dni i spokojnych nocy.........Do następnego razu.

 


Użytkownik marder edytował ten post 20 maj 2014 - 06:14
Usunięto zdublowany cytat.

  • 1

#4 Valeska

Valeska

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 376 postów

Napisano 19 maj 2014 - 22:44

W sumie mój odzew był znikomy, bo mogłam dać z siebie zdecydowanie więcej. Na pewno jeszcze nie raz pogadamy jak nie w tym to innym wątku.


  • 0

#5 Gość_AleksandraU127_*

Gość_AleksandraU127_*
  • Gość

Napisano 13 październik 2014 - 16:58

Ten portal jest niesamowity czyje się jak ryba w wodzie :) Przynajmniej mam poczucie że jestem tu komuś potrzebna mimo że to jest fikcyjna znajomości  i jeżeli mam pytanie dostaje na nie odpowiedź następnego   dnia  a najfajniej się czuje na czacie z wieloma osobami niepełnosprawnymi czasami zdarza się że jest tak śmiesznie ze o mało się nie poplączę ze śmiechu :hehe:  poleciłam ten portal paru znajomym i są z niego zadowoleni. Oby trwał jak najdłużej i żeby korzystało z niego jak najwięcej osób nie tylko niepełnosprawnych bo naprawdę warto :) 


  • 5

#6 karollina78

karollina78

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 143 postów
  • Skąd:Poznań

Napisano 13 październik 2014 - 18:31

A byłaś na innych portalach? polecam konkurencje :P OFON.


  • -5

#7 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6295 postów
  • Skąd:home

Napisano 13 październik 2014 - 19:09

A byłaś na innych portalach? polecam konkurencje :P OFON

 

Ładnie to tak reklamować konkurencję :D :P Ja nie będę nie wiadomo, jak zachwalać portalu. Nie muszę, bo ON ma swoją wartość. Każdy znajdzie tu, co chce według uznania i wszystko, to czego w danym momencie potrzebuje. Nic na siłę i to samo w przypadku innych stron o takim charakterze, w tym choćby OFON. Wszystko zawsze i sprytnie rozwiązuje "Wujek Google" :) Tam jest cały zbiór :)


Użytkownik __ANIOLEK__ edytował ten post 13 październik 2014 - 19:16

  • -1

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#8 thraikill

thraikill

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 192 postów

Napisano 14 październik 2014 - 20:09

polecam konkurencje :P OFON.



Ładnie to tak reklamować konkurencję



Niestety obie popełniacie ten sam błąd. OFON nie jest i raczej nigdy nie będzie konkurencją dla IPONu. Dlaczego? Przyjrzałem się OFONowi, to tylko forum dyskusyjne i nic poza tym. Tutaj forum jest tylko jedną z części, na IPONie prężnie działają randki, ogłoszenia, galeria itd.
Dlatego nazywanie OFONU konkurentem, to tak jakby twierdzić że ten gość:

XWbJuxC.jpg

jest konkurentem dla tego faceta:

90458fd00a148d8cb4d5ebcec6d54c23.jpg

 

To po prostu dwie różne kategorie wagowe i nie sądzę aby można mówić i IPONie i OFONie w kategoriach "konkurencji".


  • 5

#9 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6295 postów
  • Skąd:home

Napisano 14 październik 2014 - 20:59

Niestety obie popełniacie ten sam błąd. OFON nie jest i raczej nigdy nie będzie konkurencją dla IPONu.


Konkurencja nie lubi bycia w cieniu:P Samo nazewnictwo jeszcze o niczym nie świadczy ;) Kto widzi ten dobrze wie :)
  • 1

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#10 marder

marder

    evil admin

  • Administrator
  • 3584 postów
  • Skąd:/home/marder

Napisano 14 październik 2014 - 21:34

Dlatego nazywanie OFONU konkurentem, to tak jakby twierdzić że ten gość: OBRAZ  jest konkurentem dla tego faceta: OBRAZ

 

Skomentuję tak:

234.gif

 

 

brv.gif


  • 1

Nierozwiązywalność jest zawsze stanem przejściowym. 

 

Ziewanie, to cichy krzyk o kawę.


#11 Lilith

Lilith

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 423 postów

Napisano 14 październik 2014 - 22:00

thraikill zgadzam się z Tobą w 10000%. Pięknie to zobrazowałeś  :hehe:


  • 0

#12 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6295 postów
  • Skąd:home

Napisano 27 luty 2015 - 22:19

**** w dupę tym którzy lajkują tu negatywnie wszystkich tych niepełnosprawnych, ktorzy czasem piszą nie na temat.

Oj, Mamuśku role Ci się chyba pomyliły. Jeśli Ci portal nie pasuje to droga wolna, nikt nie kocha nikogo na siłę, ani nie trzyma. A Twoja ocena jest mało ważna, choćby z faktu formy płytkiej i prowokacyjnej. Zabłyśnięcie, ale niekoniecznie kulturą i inteligencją.


Użytkownik __ANIOLEK__ edytował ten post 28 luty 2015 - 12:14

  • 4

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#13 the

the

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 290 postów
  • Skąd:Pomorze

Napisano 28 luty 2015 - 09:30

ja lubię IPON, poznałam tu wiele ciekawych i mądrych osób, od których sporo się nauczyłam. mimo że jestem stara, ale głupia, nabrałam innego stosunku do mojego problemu, spojrzałam z dystansem i zobaczyłam sporo pozytywnych stron. za to jestem wdzięczna kilkorgu użytkownikom :)

strona ma milion wad, ale 9 zalet je zasłania :D


  • 2
Nazywaj rzeczy po imieniu, a zmienią się w okamgnieniu.

#14 karollina78

karollina78

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 143 postów
  • Skąd:Poznań

Napisano 01 marzec 2015 - 09:34

:) Lubie IPON za czat, miejsce gdzie można powygłupiać się i na chwile zapomnieć, że jest się ON.


  • 0

#15 JarekGoliasz

JarekGoliasz

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 13 kwiecień 2015 - 13:42

IPON to miejsce gdzie poznałem żonę jakieś 5 lat temu. Za  to wielki + dla portalu.


  • 2

Czy jest jakiś uczciwyKrakowski elektryk? Poszukuje.


#16 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6295 postów
  • Skąd:home

Napisano 13 kwiecień 2015 - 13:55

IPON to miejsce gdzie poznałem żonę jakieś 5 lat temu. Za  to wielki + dla portalu.

 

Gratulacje, tylko się cieszyć i czekać na kolejne happy endy. Pozdrawiam.


  • 0

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#17 Aleksandraulerych

Aleksandraulerych

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 17 postów

Napisano 03 czerwiec 2015 - 11:34

Ten portal nie jest dla osób które mają stwierdzone upośledzenie umysłowe bo za jakiś czas tych ludzi zablokują :(


  • -1

#18 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6295 postów
  • Skąd:home

Napisano 03 czerwiec 2015 - 12:00

Ten portal nie jest dla osób które mają stwierdzone upośledzenie umysłowe bo za jakiś czas tych ludzi zablokują :(

 

Wszystko zależy od formy i treści przekazu. Zaśmiecanie i spamowanie było i raczej już zawsze będzie blokowane, bo prawdę powiedziawszy nikomu to pożytku nie przynosi. Poza tym nikt nie ma napisane na czole, czy też zaznaczone w awatarze, że jest z upośledzeniem umysłowym. Nie zawsze się to uzewnętrznia, jako coś oczywistego. Nie mierzmy wszystkich jedną miarą.

Różni Nas wiele, ale łączy IPON :)


  • 2

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#19 the

the

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 290 postów
  • Skąd:Pomorze

Napisano 03 czerwiec 2015 - 12:16

zgadzam się z Aniołkiem, poza tym niektóre osoby z niepełnosprawnością intelektualną piszą głownie o seksie, ale najwięcej na profilu randkowym (prym wiedzie jedna tęga szatynka, która ma 3 nicki, takie same zdjęcia i pisze jednoznacznie, o co jej chodzi - u niej akurat widać po stylu pisania i fotografiach, że jest ograniczona intelektualnie). takie od razu łatwo rozpoznać po postach. w inny sposób jakoś szczególnie ich nie rozpoznaję, więc nie widzę tu żadnej dyskryminacji. blokowanie? na pewno nie.


  • 0
Nazywaj rzeczy po imieniu, a zmienią się w okamgnieniu.

#20 Gość_kuba_*

Gość_kuba_*
  • Gość

Napisano 03 czerwiec 2015 - 18:02

prym wiedzie jedna tęga szatynka, która ma 3 nicki, takie same zdjęcia i pisze jednoznacznie, o co jej chodzi.

 

Jeśli ma takie same zdjęcia a 3 różne nicki - to takie profile powinno się zgłosić do administracji. Klonowaniu mówimy nie. 


  • 1


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych