Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Szanowna Złota Rybko

życzenia do złotej rybki

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
33 odpowiedzi w tym temacie

#1 Katja

Katja

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 10 postów
  • Skąd:Warszawa

Napisano 17 październik 2013 - 16:04

Szanowna Złota Rybko.

Piszę ponieważ jestem osobą niepełnosprawną z aktualnie biernym orzeczeniem o niepełnosprawność.

Mam drugą grupę inwalidzką ze względu na kręgosłup i serce i inne operacje. Nie jestem zbyt sprawna dlatego też mam kłopot ze znalezieniem pracy. A już w ogóle kolosalny kłopot ze znalezieniem stałej

pracy dla osoby niepełnosprawnej przed komputerem przy biurku. Mam wykształcenie średnie oraz policealne. Dobrze operuję komputerem i oprogramowaniem typowo biurowym. Uczę się języka angielskiego. Mam trudności ze znalezieniem zatrudnienia się w nawiązaniu do umowy o pracę stałą. 

Szanowna Złota Rybko - bardzo gorąco proszę o pomoc... 

Czekam na mój adres e mail na wiadomość  Czekam na jakieś wiadomości o możliwości zatrudnienia. Z Poważaniem Katja.  :cool:


  • 0

#2 Kicia

Kicia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2065 postów
  • Skąd:Warszawa-Targówek

Napisano 20 październik 2013 - 12:13

Katja - nie jestem Złotą Rybką, tylko Kicią, ale mam dla Ciebie dobrą wiadomość :) i może spełnię Twoje życzenie ;) 

- Jeśli jesteś z Warszawy (jak podajesz w swoim profilu), to masz szansę na pracę i to bardzo dużą.
Masz tu namiary na firmę, która pomaga znaleźć pracę niepełnosprawnym osobom z woj. mazowieckiego:
Capital Work Sp. z o.o.
ul.Chocimska 12 lok.1
00-791 Warszawa
Tel. 22 646 59 65
e-mail : biuro@capitalwork.pl

 

Trzeba napisać maila lub zadzwonić i umówić się na rozmowę.


  • 0
Bądź jak ptak, który, gdy siada na gałęzi zbyt kruchej, czuje, jak spada, lecz śpiewa dalej, bo wie, że ma skrzydła.
Victor Hugo

#3 Katja

Katja

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 10 postów
  • Skąd:Warszawa

Napisano 20 październik 2013 - 15:10

Heh.. Szkoda, że nie jesteś "Złotą Rybką" jak w Tytule. 

Dziękuję serdecznie za tę odpowiedź. Mam nadzieję, że mi pomogą. Sama sobie już rady nie daję, muszę się czymś

zabezpieczyć i wesprzeć. Znalezienie Pracy jest nieziemsko trudne. Nic mi się nie udaje. Może ze względu na tylko

moje średnie wykształcenie. Sama nie wiem... Aż poszłam do szkoły policealnej aby podnieść sobie kwalifikacje...

Ale przecież zdarza się zatrudnienie osób nie tyle niepełnosprawnych co z wykształceniem średnim.

Mam pecha, poprostu.  :( i jestem tym już od lat zmęczona, bo ciągle nic i nic i nic i bez końca tak, a robię 

wszystko... 

Czekam na komenntarz Fajne odpowiedzi, podpowiedzi - Pozdrawiam ... :angel:... 


  • 0

#4 Kicia

Kicia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2065 postów
  • Skąd:Warszawa-Targówek

Napisano 20 październik 2013 - 15:19

Nie jestem Złotą Rybką, ale może czarodziejką, czarownicą, wiedźmą... - nie ważne jak zwał ;) - zgłoś się do tej firmy i zacznij wierzyć, że nie tylko Złota Rybka spełnia życzenia :D

Nie pisz bzdur o pechu, bo jeszcze naprawdę zaczniesz za bardzo w to wierzyć.

Średnie wykształcenie to obecnie minimum, ale to nie jest za mało - praca jest również dla osób ze średnim wykształceniem.


Użytkownik Kicia edytował ten post 20 październik 2013 - 15:22

  • 0
Bądź jak ptak, który, gdy siada na gałęzi zbyt kruchej, czuje, jak spada, lecz śpiewa dalej, bo wie, że ma skrzydła.
Victor Hugo

#5 Katja

Katja

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 10 postów
  • Skąd:Warszawa

Napisano 20 październik 2013 - 15:45

:) Tylko niech mi ją ktoś wreszcie znajdzie... auuuuu uuu uuuuu.... gdzie skieruje gdzie dają prace etc... 

Z chęcią wyślę CV i poczekam na zawołajstwo na rozmowę... eh... ciagle nic.. jej... Po Prostu niech mi

piszą jakieś ciekawe adresy gdzie pomagają... 


  • -4

#6 kaska_zaborze

kaska_zaborze

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1418 postów
  • Skąd:z wnętrza.

Napisano 21 październik 2013 - 11:34

:) Tylko niech mi ją ktoś wreszcie znajdzie... auuuuu uuu uuuuu.... gdzie skieruje gdzie dają prace etc... 

 

Chcesz pracowac ale prace ma ci ktoś znaleść. Gratuluje dojrzałości.


  • 4
Wciąż ma się mało lat a już się tyle przeżyło.Powoli dogasa blask tych co już nie wrócą dni.
Piotr Bukartyk.

#7 misshihi

misshihi

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 716 postów
  • Skąd:Warszawa-Mokotów

Napisano 21 październik 2013 - 16:43

Katja, jeśli zależy Ci na pracy ze względów finansowych, a nie rozwojowych, to podaję namiar na prostą pracę w domu, taką mechaniczną, jak to sie mówi kolokwialnie - dla małpy. Własnie sobie tam załatwiam i jest wszystko na dobrej drodze, z tym że nie wiem czy Twoja grupa się "łapie", bo ja mam stopien znaczny. Firma ISS IS sp. z o.o , ul. Flisa 2 wejście od Marynarskiej tel. 225774262. To jest polsko-niemiecka firma produkująca sejfy itp. i zatrudniają ON myślę, że ze względów "poprawności politycznej" i ulg podatkowych, niż z faktycznej potrzeby, ale nie żyją z naciągania PFRON-u, bo mają solidne źródła dochodu. Praca jest przy jakimś tam stemplowaniu ich papierów firmowych, kopert itp., co normalnie załatwia się w drukarni, ale widocznie oni muszą zatrudniać ON, więc coś takiego wymyślili. Umowa o pracą, świadczenia, urlop. Ja już zrobiłam badania u lekarza medycyny pracy i złożyłam dziś wszystkie dokumenty, teraz czekam na telefon z zaproszeniem do podpisania umowy. Mam nadzieję, że się uda, czego i Tobie życzę.

 A kaska_zaborze ma rację - ja tez prosiłam na Forum o pomoc, ale o pomoc, a nie załatwienie pracy i podanie wszystkiego na tacy :)

Pozdrawiam


  • 5

"W iskier krzesaniu żywem ,   materiał to rzecz główna. 
Trudno najtęższym krzesiwem 
iskry wydobyć z... substancji miękkiej i podatnej" .


#8 Lilith

Lilith

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 423 postów

Napisano 21 październik 2013 - 18:05

Niech mi ktoś poszuka, znajdzie i zapoda :) a najlepiej jeszcze jak już mnie umówi na spotkanie i będę musiała tylko iśc i pierdyknąć paraweczkę na wyśnionej umowie o prace. Trzeba jeszcze dodać, że ona praca ma być w biurze przy kompie i biureczku, najlepiej żeby jeszcze kawkę podawali na lunchu :)


  • 5

#9 marder

marder

    evil admin

  • Administrator
  • 3583 postów
  • Skąd:/home/marder

Napisano 21 październik 2013 - 18:47

Niech mi ktoś poszuka, znajdzie i zapoda :) a najlepiej jeszcze jak już mnie umówi na spotkanie i będę musiała tylko iśc i pierdyknąć paraweczkę na wyśnionej umowie o prace.

 

Touche!

 

salut.gif


  • 4

Nierozwiązywalność jest zawsze stanem przejściowym. 

 

Ziewanie, to cichy krzyk o kawę.


#10 Katja

Katja

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 10 postów
  • Skąd:Warszawa

Napisano 21 październik 2013 - 19:09

Katja, jeśli zależy Ci na pracy ze względów finansowych, a nie rozwojowych, to podaję namiar na prostą pracę w domu, taką mechaniczną, jak to sie mówi kolokwialnie - dla małpy. Własnie sobie tam załatwiam i jest wszystko na dobrej drodze, z tym że nie wiem czy Twoja grupa się "łapie", bo ja mam stopien znaczny. Firma ISS IS sp. z o.o , ul. Flisa 2 wejście od Marynarskiej tel. 225774262. To jest polsko-niemiecka firma produkująca sejfy itp. i zatrudniają ON myślę, że ze względów "poprawności politycznej" i ulg podatkowych, niż z faktycznej potrzeby, ale nie żyją z naciągania PFRON-u, bo mają solidne źródła dochodu. Praca jest przy jakimś tam stemplowaniu ich papierów firmowych, kopert itp., co normalnie załatwia się w drukarni, ale widocznie oni muszą zatrudniać ON, więc coś takiego wymyślili. Umowa o pracą, świadczenia, urlop. Ja już zrobiłam badania u lekarza medycyny pracy i złożyłam dziś wszystkie dokumenty, teraz czekam na telefon z zaproszeniem do podpisania umowy. Mam nadzieję, że się uda, czego i Tobie życzę.
A kaska_zaborze ma rację - ja tez prosiłam na Forum o pomoc, ale o pomoc, a nie załatwienie pracy i podanie wszystkiego na tacy :)
Pozdrawiam

a ja co robię ja prosze o pomoc a nie o podanie a informacje sie podaje nie a w ogóle to wszyscy grubo przegginają pauke ... ja mam osobliwą zagrożoną sytuację i szukam POMOCY czyli INFORMACJI odesłania... inni mają znajomych a ja jestem sama,,, innym się udaje a ja jestem dwie lewe ręce
inni wszystko mają i zaśmiecają wołanie o pomoc innych
a ja wołam o pomoc bo już nie wiem co robić, żeby tę prace znaleźć

rozumiecie... to się nie mądrzyjcie tylko pomóżcie :coffee:


powtórzę się ja wołam o pomoc w znalezieniu pracy bo nei wiem już gdzie iść aby się zatrudnić
mam tylko wykształcenie średnie i swoje problemy ze zdrowiem
  • -4

#11 misshihi

misshihi

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 716 postów
  • Skąd:Warszawa-Mokotów

Napisano 21 październik 2013 - 19:47

Miło mi Katju, że podziękowałaś za próbę pomocy ;(

 

Już się więcej nie będę mądrzyć, tylko powiem ten ostatni raz : jestes w rozpaczliwej sytuacji - rozumiem, masz dwie lewe ręce - tez rozumiem, nie dajesz sobie sama rady - jak najbardziej rozumiem, nie rozumiem tylko, czemu się na nas wydzierasz ?! Czy Twoja sytuacja to nasza wina? Jak będziesz taka niemiła, to na pewno nikt Ci nie pomoże. Ja zrobiłam co mogłam, a teraz żegnam.

 

PS.  Mam wykształcenie niepełne średnie i dałam radę (sama!) 


Użytkownik misshihi edytował ten post 21 październik 2013 - 19:49

  • 5

"W iskier krzesaniu żywem ,   materiał to rzecz główna. 
Trudno najtęższym krzesiwem 
iskry wydobyć z... substancji miękkiej i podatnej" .


#12 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6293 postów
  • Skąd:home

Napisano 21 październik 2013 - 19:52

Prosić zawsze można i nawet bywają przypadki, że trzeba. Jednak jak już prosisz, to proś zrozumiale, bo z Twoich pierwszych postów wynika zupełnie coś innego i osoby wypowiadające się tutaj mają bardzo dużo racji. Twoje dalsze unoszenie się i ton wypowiedzi na pewno Ci nie pomogą. Jak będziesz miała takie nastawienie do ludzi to i z pracą może być krucho. Po prostu ochłoń i przestań się obrażać na wszystkich za to, co myślą. Nikt nie lubi obrażalskich, a szczególnie już takich, co nie mają do tego powodu.


  • 4

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#13 Katja

Katja

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 10 postów
  • Skąd:Warszawa

Napisano 21 październik 2013 - 19:55

aha nie no to sory, myślałam, że nawet wyszło to zrozumiale, ale jej no to może zmoderuję swoje pierwsze posty jakoś inaczej i będzie lepiej ... tak... jaki znowu ton wypowiedzi raczej wołanie o pomoc a nie "to0on"
ja mam Normalne Nastawienie - - - to inni się Czepiają o co kolwiek w ogóle, szukają sobie ofiary.
Nie mogę ochłonąć bo mam sytuację z problemem.
Mam powód - czepialstwo się...
Nie ładnie...


człowiek prosi o pomoc a po nim jeżdżą o nic byle bez powodu byle by po kimś jeździć
nic dziwnego, że w tym kraju "tak jest, że nie jest" ... :sleepy:
  • -1

#14 Lilith

Lilith

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 423 postów

Napisano 21 październik 2013 - 21:14

. inni mają znajomych a ja jestem sama,,, innym się udaje a ja jestem dwie lewe ręce inni wszystko mają i zaśmiecają wołanie o pomoc innych

 

Aaaa to w ogóle zmienia postać rzeczy w takim razie :) My tu wszyscy jesteśmy zajebiście bogaci, każdy ma pracę marzeń, robi co kocha, a choroba w ogóle nas nie ogranicza,  tylko dodaje nam skrzydeł i robi z nas lepsiejszych ludzi dzięki codziennym wyzwaniom jakie przed nami stawia. Nie mamy żanych problemów zdrowotnych, nie wiem jak innym ale mi darmowe leki na złotej tacy przywozi młody, zniewalająco przystojny  lokaj ubrany tylko w slipki.  Tfu..kierowca :) bajki i kochankowie mi się pomylili 

 

 

Katja a Ty uwazasz, że na tym portalu tylko Ty masz problemy zdrowotne/emocjonalne/życiowe (niepotrzebne skreślić)? Uważasz się za "lepszą w byciu gorszą" od innych? No tak typowe podejście roszczeniowe...dajcie mi ,bo mi się należy ,bo mam grupę. 

Nie mniej jednak mój ukłon wędruje do Ciebie za tak szczere wyznanie, że masz "dwie lewe ręce" i sama nie potrafisz sobie nic załatwić. 

Pojawia się jednak kolejne pytanie...skoro masz dwie lewe ręce i nie potrafisz sama nic zrobić to w jaki przecudny sposób chcesz utrzymać stanowisko pracy? Wstaniesz walniesz focha z przytupem i powiesz, że mają to zrobić za Ciebie bo masz problemy?


Użytkownik Lilith edytował ten post 21 październik 2013 - 21:30

  • 4

#15 misshihi

misshihi

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 716 postów
  • Skąd:Warszawa-Mokotów

Napisano 21 październik 2013 - 22:08

Lilith, to do  Ciebie ten lokaj to w slipkach przyjeżdża?! Chyba mu sie nie podobasz, cy cóś, bo do mnie to golusieńki zaiwania i jaj..mi podzwania z daleka, żebym szybciutko drzwi otwierała!


  • 0

"W iskier krzesaniu żywem ,   materiał to rzecz główna. 
Trudno najtęższym krzesiwem 
iskry wydobyć z... substancji miękkiej i podatnej" .


#16 Lilith

Lilith

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 423 postów

Napisano 21 październik 2013 - 22:16

misshihi wiesz ja lubie jednak pewną tajemnicę i grę wstępną :). To tak jak odpakowywanie prezentu w Święta :) radość i podniecenie ;). Poza tym wiesz...boję się, że w zimę np może mu przymarznąć jego męskośc do onej tacy...wiesz..on jej nie niesie w rękach  :hehe:  :mistrz:


  • 1

#17 misshihi

misshihi

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 716 postów
  • Skąd:Warszawa-Mokotów

Napisano 21 październik 2013 - 23:16

Poza tym wiesz...boję się, że w zimę np może mu przymarznąć jego męskośc do onej tacy...wiesz..on jej nie niesie w rękach 
   :hehe:  :hehe:  :hehe: i jeszcze tak z dziesięć razy :hehe: ,ale nie mogę za dużo bo mnie zmoderują !

Co do tajemnicy a szczególnie odpakowywania prezentów to masz całkowitą rację, musze mu zwrócic uwagę !

 

Katja - widzisz jak tu może być fajnie  jak się człowiek nie nadyma za bardzo? Pożartuj z nami, choc Ci nie do śmiechu, a wszystko wyda Ci się łatwiejsze do osiągnięcia, bo dobry nastrój wpływa na całe nasze postępowanie i podejście do problemów :)


  • 3

"W iskier krzesaniu żywem ,   materiał to rzecz główna. 
Trudno najtęższym krzesiwem 
iskry wydobyć z... substancji miękkiej i podatnej" .


#18 Kicia

Kicia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2065 postów
  • Skąd:Warszawa-Targówek

Napisano 22 październik 2013 - 07:32

Katja, przecież podałam Ci namiary na firmę, która może Ci pomóc znaleźć pracę - prawie na tacy - trzeba tylko skontaktować się z nimi i wysłać CV. - Ja miałam od nich pierwszą (trafną!) propozycję pracy w ciągu 3 dni od zarejestrowania.

Nikt nie pomagał mi znaleźć tej firmy/pracy - znalazłam ją sama - w Internecie.

Gdy szukałam pracy byłam w bardzo ciężkiej sytuacji finansowej i miałam nieciekawą kondycję psychiczną z powodu problemów osobistych. - Pomimo to, wszystko poszło dobrze. - Zacznij myśleć pozytywnie i zamiast myśleć i tutaj pisać "mam dwie lewe ręce" zacznij mówić - jestem dzieckiem szczęścia i wszystko mi się udaje :)

 

Daj znać czy skontaktowałaś się z tą firmą, czy skorzystałaś z innej propozycji - po prostu daj znać, jak już będziesz miała pracę :)

 

Powodzenia!


  • 3
Bądź jak ptak, który, gdy siada na gałęzi zbyt kruchej, czuje, jak spada, lecz śpiewa dalej, bo wie, że ma skrzydła.
Victor Hugo

#19 Katja

Katja

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 10 postów
  • Skąd:Warszawa

Napisano 22 październik 2013 - 18:55

Spoko, skontaktuję się z tymi firmami. Już z jedną się skontaktowałam i mam zadzwonić do nich jutro.
Jak to dobrze, że mam jeszcze telefon. Nie wiem czy dla biednych są telefony. Może ktoś wie... czy są ?
Ostro podupadam. :( :sleepy:


(wiesz, chcę się zabezpieczyć... poprostu szukam informacji póki jeszcze mam internet )

Użytkownik __ANIOŁEK__ edytował ten post 22 październik 2013 - 19:02

  • 0

#20 Lilith

Lilith

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 423 postów

Napisano 22 październik 2013 - 19:05

Jakoś mnie dziwi fakt, że w Wawie aż tak bardzo nie ma pracy......jest tyle call centre. Nie możesz pracować w call centre?

Weszłam na pierwszą lepszą stronę z ofertami pracy w Wawce i znalazłam oferty pracy dla konsultantów i na recepcję. Może tylko ja mam takie szczęście?


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych