Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Post - edycja


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

#1 asia_86

asia_86

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 128 postów

Napisano 28 styczeń 2013 - 11:48

Teraz jest na tym nowym forum - coś takiego jak pogrubienie tekstu, pochylenie, podkreślenie,..., itp ??? I jak dodać "buźki" tj : D Mam je ręcznie wpisywać ???
  • 0

#2 kaska_zaborze

kaska_zaborze

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1418 postów
  • Skąd:z wnętrza.

Napisano 28 styczeń 2013 - 12:07

I jak dodać "buźki" tj : D Mam je ręcznie wpisywać ???
Asia Na dole strony w polu pisania postu masz Wiecej opcji/naciskasz buśke po czym na dole pojawiają sie wszystkie emotikony.
  • 0
Wciąż ma się mało lat a już się tyle przeżyło.Powoli dogasa blask tych co już nie wrócą dni.
Piotr Bukartyk.

#3 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6295 postów
  • Skąd:home

Napisano 28 styczeń 2013 - 13:14

Na temat pogrubienia tekstu, pochylenia, podkreślenia, itp.:

http://www.ipon.pl/f...ore&module=help

 

Powodzenia!


  • 0

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#4 hanick13

hanick13

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 722 postów

Napisano 28 styczeń 2013 - 17:57

Asiu w oknie odpowiedzi , pisania nowego postu masz wszystko .Na pasku m.in. wybór czcionki, kolor czcionki, pogrubienie, kursywa, emotki itp.
Na screenie poniżej-okno odpowiedzi z zaznaczonymi dla przykładu : 1. uaktywnienie emotek ( rozwinięcie paska z emotkami ); 2.pasek z emotkami rozwinięty pod oknem odpowiedzi;3.nad oknem odpowiedzi do wyboru m.in.pogrubienie txtu, kursywa , podkreślenie itp.

cd25059759c0d1e8.jpg


  • 0

Niektórzy odrzucają marzenia bojąc się, że się one nie zrealizują albo co gorsze że staną się realne


#5 asia_86

asia_86

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 128 postów

Napisano 30 styczeń 2013 - 16:12

Używam przeglądarki Mozilli i chyba muszę zmienić wersję bo takich okienek nie widać u mnie....
  • 0

#6 Janusz74

Janusz74

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 248 postów

Napisano 30 styczeń 2013 - 16:48

Prawdopodobnie, bo jak wspomniałem mam to samo, zwykle po prostu pisze więc jakoś bardzo nie cierpie z tego powodu, niemniej przybornika nie ma mimo braku blokera skryptu.
Do tego ciekawe zjawisko - pisze tekst i dla łatwiejszego czytania robie czasami odstępy między liniami. Po wrzuceniu tekstu na forum jest on zbity w jeden blok, bez tych przerw. Co jednak ciekawsze - wystarczy że włącze "edytuj post" i zupełnie nieczego nie zmieniając wyslę tekst ponownie na forum żeby nagle wszystkie odstępy powróciły.

Użytkownik Janusz74 edytował ten post 30 styczeń 2013 - 16:48

  • 0

#7 hanick13

hanick13

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 722 postów

Napisano 30 styczeń 2013 - 17:28

Hmmm sprawdziłam Mozillę,Google Chrome i w obu przeglądarkach mam taki sam  przybornik ,tak samo możliwość edycji postu  :( 


  • 0

Niektórzy odrzucają marzenia bojąc się, że się one nie zrealizują albo co gorsze że staną się realne


#8 Gość_kuba_*

Gość_kuba_*
  • Gość

Napisano 30 styczeń 2013 - 21:26

Do tego ciekawe zjawisko - pisze tekst i dla łatwiejszego czytania robie czasami odstępy między liniami. Po wrzuceniu tekstu na forum jest on zbity w jeden blok, bez tych przerw. Co jednak ciekawsze - wystarczy że włącze "edytuj post" i zupełnie nieczego nie zmieniając wyslę tekst ponownie na forum żeby nagle wszystkie odstępy powróciły.

Mimo, że używam adblock-a mam wszystkie opcje edycji tekstu.. Jakiej Javy użzywasz?


  • 0

#9 CZARNYANIOL

CZARNYANIOL

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 451 postów

Napisano 30 styczeń 2013 - 22:17


Używam przeglądarki Mozilli i chyba muszę zmienić wersję bo takich okienek nie widać u mnie....

Też używam Mozilli i też nie mam tych dodatków. Mam tylko okno pisania i nic po za tym. Ktoś wie dlaczego tak jest? Dodam, że mam aktualne wszystkie dodatki do Firefox. A i jeszcze jedna dziwna sprawa, po napisaniu nie mogę od razu dać napisz to mi nie działa tylko więcej opcji i dopiero wysłać.
  • 0
Błogosławiony ten, co nie ma nic do powiedzenia, a pomimo to milczy.

#10 Gość_kuba_*

Gość_kuba_*
  • Gość

Napisano 31 styczeń 2013 - 00:03

To najprawdopodobniej jest wina błędnego wykonywania javascriptów przez przeglądarki. Najlepiej sprawdzić i uaktualnić przeglądarki lub spróbować zmienić na inne. U siebie korzystam z Firefoxa 18.0.1 i Javy jre 1.7.0.11 i żadnych problemów z forum nie mam.


  • 0

#11 Janusz74

Janusz74

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 248 postów

Napisano 31 styczeń 2013 - 16:49

A i jeszcze jedna dziwna sprawa, po napisaniu nie mogę od razu dać napisz to mi nie działa tylko więcej opcji i dopiero wysłać.
Dokładnie to samo.
Prawdopodobnie wina starszej wersji Mozilli, trzeba będzie zainstalowac nowszą.
  • 0

#12 Kicia

Kicia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2065 postów
  • Skąd:Warszawa-Targówek

Napisano 31 styczeń 2013 - 19:08

Zamiast "instalować" nową wersję, zróbcie aktualizację przeglądarki - jeśli to nie pomoże, to najprawdopodobniej macie starą wersję javy i ją też będzie trzeba zaktualizować.


  • 0
Bądź jak ptak, który, gdy siada na gałęzi zbyt kruchej, czuje, jak spada, lecz śpiewa dalej, bo wie, że ma skrzydła.
Victor Hugo

#13 Janusz74

Janusz74

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 248 postów

Napisano 02 luty 2013 - 17:35


To najprawdopodobniej jest wina błędnego wykonywania javascriptów przez przeglądarki. Najlepiej sprawdzić i uaktualnić przeglądarki lub spróbować zmienić na inne. U siebie korzystam z Firefoxa 18.0.1 i Javy jre 1.7.0.11 i żadnych problemów z forum nie mam.
Właśnie uaktualniłem Firefoxa do tej samej wersji której uzywasz oraz jave do najnowszej - 1.7.0.13 i niestety żadnych zmian w temacie.
  • 0

#14 marder

marder

    evil admin

  • Administrator
  • 3584 postów
  • Skąd:/home/marder

Napisano 02 luty 2013 - 17:39

A próbowałeś innej przeglądarki, np. Opery?


  • 0

Nierozwiązywalność jest zawsze stanem przejściowym. 

 

Ziewanie, to cichy krzyk o kawę.


#15 Gość_DaFFy_*

Gość_DaFFy_*
  • Gość

Napisano 02 luty 2013 - 18:30

Jak wygląda strona po kliknięciu w przycisk "Więcej opcji" ?? 


  • 0

#16 CZARNYANIOL

CZARNYANIOL

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 451 postów

Napisano 02 luty 2013 - 19:00

DaFFy wczoraj miałam robione aktualizację Mozilli i Javy, nie pomogło. Co ciekawe na Chromie mam to samo, Explorer ( nie wiem jak to się pisze ) też, jest okno pisania postów " na goło" i nie mogę wysłać od razu postu, przez napisz tylko więcej opcji, tu mam tylko ramkę, nic po za tym, dopiero dodaj odpowiedź, wysyła post. Nie wiem co jest.

Użytkownik CZARNYANIOL edytował ten post 02 luty 2013 - 19:03

  • 0
Błogosławiony ten, co nie ma nic do powiedzenia, a pomimo to milczy.

#17 Janusz74

Janusz74

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 248 postów

Napisano 03 luty 2013 - 11:28


A próbowałeś innej przeglądarki, np. Opery?
Nie, mam tylko foxa na pokładzie.
  • 0

#18 Gość_kuba_*

Gość_kuba_*
  • Gość

Napisano 03 luty 2013 - 11:56

Tu są linki do przeglądarek w wersjach przenośnych (portable). Wystarczy je ściągnąć, rozpakować do odpowiedniego folderu (bez instalacji) i  uruchomić.

http://portableapps....t/iron_portable
http://portableapps....axthon_portable
http://portableapps....le/localization
http://portableapps..../opera_portable
http://portableapps....le/localization

 

Czy jesteś w stanie powiedzieć jaką masz zainstalowaną wersje Microsoft Net.Framework ?


Użytkownik kuba edytował ten post 03 luty 2013 - 11:58

  • 0

#19 marder

marder

    evil admin

  • Administrator
  • 3584 postów
  • Skąd:/home/marder

Napisano 03 luty 2013 - 15:58

Nie, mam tylko foxa na pokładzie.

Wyczyść ciastka, pamięć podręczną przeglądarki i spróbuj jeszcze raz. Zobaczymy czy to co zrobiłem, pomogło.


  • 1

Nierozwiązywalność jest zawsze stanem przejściowym. 

 

Ziewanie, to cichy krzyk o kawę.


#20 Janusz74

Janusz74

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 248 postów

Napisano 03 luty 2013 - 16:26

Wyczyść ciastka, pamięć podręczną przeglądarki i spróbuj jeszcze raz. Zobaczymy czy to co zrobiłem, pomogło.

Gra i buczy! Dziekuje, nareszcie jest okno edycji ze wszystkimi narzędziami.

Z ciekawości - gdzie tkwił feler?


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych