Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Sylwester 2013 dla singli - zorganizujmy coś i spotkajmy się! :)


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
20 odpowiedzi w tym temacie

#1 piccola

piccola

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 313 postów

Napisano 12 grudzień 2012 - 19:23

Nie wiem, czy mogę dodać tutaj taki wątek... Wpadłam na pomysł, że Ci którzy nie mają jeszcze planów na Sylwestra 2012/2013 to nic straconego. Przecież możemy jeszcze się zgadać, coś wynająć i razem się spotkać i poświętować :) Napiszcie co o tym myślicie, umówmy się na jakimś czacie konkretnego dnia o konkretnej godzinie albo na Skype albo nawet tutaj i pogadajmy. Może znajdzie się więcej osób niż ja i kolega i fajnie spędzimy Sylwestra? :) Myślałam o wynajęciu jakiegoś domku albo miejsca w ośrodku wypoczynkowym. Dla mnie miejscowość nie gra roli, żeby dojechać i miło spędzić czas. Nie wiem jak dla Was, ale uważam, że dla chcącego nic trudnego. W końcu Sylwestra mamy raz w roku. Chciałabym go spędzić w fajnym towarzystwie zamiast jak co roku, przy TV... a Wy? :-) Piszcie w ogóle, co o tym myślicie. Razem zawsze można coś fajnego wymyśleć :) Pozdrowionka, Mrówcia;-)
  • 0

#2 Oli

Oli

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 620 postów
  • Skąd:Łomża

Napisano 12 grudzień 2012 - 22:14

Jak najbardziej Jestem za, miejscowość nie gra roli gdyż wszędzie mogę dojechać, niestety nie jestem dobrym organizatorem więc powierzam to w bardziej odpowiednie ręce, ale pomysł świetny, tak więc Jestem już ja i Mrówcia kto następny się pisze ?
  • 0

#3 michal_pietrzykowski

michal_pietrzykowski

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 372 postów
  • Skąd:zachodniopomorskie

Napisano 13 grudzień 2012 - 13:24

Też bym był chętny ale nie wiem mrówcia czy zaorganizowanie sylwestra w danym ośrodku będą o tej porze jeszcze wolne miejsca.
Pozdrawiam Michał
  • 0

#4 solana

solana

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 87 postów

Napisano 13 grudzień 2012 - 18:43

jest jeszcze duzo miejsc wolnych i nie trzeba tak dlugo szukac...mi ze znajomymi sie plany co chwila zmieniaja. W ciagu 2 dni bez problemu znalezlismy 2 rozne miejsca dla 15 osob. 1 np. w miejscowowsci Nisko obok Stalowej Woli a drugie w Wegierskiej Gorce niedaleko Zywca
 
tylko ze nie wszystkie sa dostosowane wiec z tym moze byc wiekszy problem
  • 0

#5 Oli

Oli

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 620 postów
  • Skąd:Łomża

Napisano 13 grudzień 2012 - 19:55

Jak zabulisz 300 zł za parę to i na dzień przed znajdziesz lokal :)
  • 0

#6 Artur30

Artur30

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 60 postów
  • Skąd:Śląsk

Napisano 13 grudzień 2012 - 20:44

I po co to za kilka dni (21,12,2012) i tak wszystko się skończy ... :hehe: :gaah: :facepalm:
  • 0

#7 Oli

Oli

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 620 postów
  • Skąd:Łomża

Napisano 13 grudzień 2012 - 20:56

A świstak siedzi i zawija te sreberka :P Dziewczyna założyła wątek żeby wpisywali się konkretni ludzie chcący się spotkać pobawić na sylwestra a tu jak zwykle wszystko w innym temacie :P
  • 0

#8 piccola

piccola

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 313 postów

Napisano 13 grudzień 2012 - 20:56

Piszcie na gg 41759222 czy jestescie chetni wyruszyc na Sylwestra w Polske (i ile mozecie wydac na osobe) to zaczne intensywne i mega szybkie poszukiwania :P
  • 0

#9 solana

solana

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 87 postów

Napisano 14 grudzień 2012 - 00:19

w Nisko nocleg był po 30 zeta...da sie jeszcze znalezc:) zycze powodzonka:)
  • 0

#10 Oli

Oli

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 620 postów
  • Skąd:Łomża

Napisano 14 grudzień 2012 - 11:34

Dzisiaj dostałem propozycję bycia Dj na imprezie sylwestrowej :P połączę pożyteczne z przyjemnym i jeszcze zarobię więc niestety ja odpadam :P
  • 0

#11 Dani87

Dani87

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 15 grudzień 2012 - 18:51

czes fajny pomysl chetnie przyłączył bym sie a miejsce jest już znane
  • 0

#12 kosik

kosik

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 15 grudzień 2012 - 21:16

Witajcie super pomysł fajnie by było sie jakąs fajna paczka razem pobawiać pozdrawiam i czekam na efekty
  • 0

#13 Gość_Falka_*

Gość_Falka_*
  • Gość

Napisano 16 grudzień 2012 - 17:20

Udanego Sylwka w takim razie ;) Ja jakoś nie widzę nic złego w spędzeniu tego dnia przed TV :) W tym roku jednak nie spędzę tego dnia u rodzinki, lecz po raz pierwszy ,,na swoich śmieciach" i jestem z tego powodu szczęśliwa... :D Jak ktoś jednak zdecyduje się na poznański rynek w tym roku to chętnie potowarzyszę :)
Bardzo ciężko znaleźć lokal przystosowany dla wózkowiczów, bo większość jest zbyt ciasna plus schody, ale kto nie puka temu nie otworzą... POWODZENIA... :)
  • 0

#14 piccola

piccola

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 313 postów

Napisano 17 grudzień 2012 - 21:24

Jutro dam Wam konkretne propozycje :)
  • 0

#15 nikkita

nikkita

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 32 postów

Napisano 17 grudzień 2012 - 21:48

hej jestem zainteresowana sylwestrem, ogolnie imprezka zabawa zobaczymy czy sie uda cos zorganizowac :)
  • 0

#16 dzony25

dzony25

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 18 grudzień 2012 - 09:56

witam Ja w razie co tez bym byl zainteresowany :)
pozdrawiam
  • 0

#17 Gość_amber44_*

Gość_amber44_*
  • Gość

Napisano 18 grudzień 2012 - 13:32

Ludzie czekają na 21 grudnia;) ...jeśli świat będzie stał na swoim miejscu to potem będą czcić i balować :hehe:
  • 0

#18 ryszardo

ryszardo

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 23 postów

Napisano 19 grudzień 2012 - 13:01

witam wszystkich zimowo..w górach na pewno juz miejsc nie znajdziecie,bo z tydzien temu wydzwoniłem do około 50 osrodków,które niby miały jeszcze wolne miejsca na sylwka..Ale te,które wolne,to chca min.5 noclegów z wyzywieniem,czyli 100 złotych od osoby.Wiec raczej trudno czekac na ostatnia chwile z szukaniem,bo Majowie i tak koniec swiata przeniesli na inny termin,,podobno o 3500 lat,wiec spoko.Tez moze byłbym chetny na spotkanko,jesli niezbyt daleko od RzeszowaPozdrawiam..
  • 0

#19 piccola

piccola

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 313 postów

Napisano 21 grudzień 2012 - 20:02

Miejsca na spędzenie fajnego Sylwestra szukamy na szybkiego razem z Tishą z Iponu.
Nasza propozycja jest następująca:
- MAZURY
- DO 60 ZŁ/DOBĘ (a spędzilibyśmy 31.12.2013, 01.01.2013 i ewentualnie 03.01.2013, czyli łącznie 3 doby i płaci się z góry na miejscu za zadeklarowaną wcześniej ilość dóB)
- wyżywienie, dojazd i alkohol we własnym zakresie


Ile osób pisze się na taki wypad? Piszcie na gadu-gadu 41759222 lub 3562447 lub ma e-mail iponbialystok@gmail.com. Zostawcie tam swoje dane kontaktowe. Gdy będziemy znać przybliżoną ilość osób chętnych, to będziemy konkretnie coś rezerwować. Jeszcze może nam się udać... piszcie do jutra czyli do 22.12.2012 do godz. 20.00 ;-) Obecnie są 3, 4... chętne osoby. Jeśli nie macie planów na Sylwestra i jakieś możliwości, to zawsze jest to szansa na spędzenie fajnie czasu, zamiast przed TV czy w tej zimnicy na miejskim sylwestrze:-) W każdym bądź razie... zapraszamy :)
  • 0

#20 Kicia

Kicia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2065 postów
  • Skąd:Warszawa-Targówek

Napisano 06 styczeń 2013 - 00:20

Jak się udał Sylwester? Ile osób się zebrało? Dobrze się bawiliście? - Ja w tegorocznego Sylwestra na pewno gdzieś się wybiorę :) Minionego musiałam odsiedzieć w domu, żeby nikomu nie psuć humoru swoim kiepskim nastrojem... ale powoli jest coraz lepszy humorek, więc - oby się udało zorganizować fajne miejsce i dobrą ekipę na Sylwestra 2013 i będzie OK! :)
  • 0
Bądź jak ptak, który, gdy siada na gałęzi zbyt kruchej, czuje, jak spada, lecz śpiewa dalej, bo wie, że ma skrzydła.
Victor Hugo


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych