Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Kolczyk w nosie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
39 odpowiedzi w tym temacie

#1 bini6

bini6

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 124 postów

Napisano 28 czerwiec 2012 - 10:40

Macie czasem dni zeby zrobic cos szalonego ja dzisiaj ide do fryzjera i mam ochote na jakas szalona fryzure zeby sie rzucała w oczy i od pewnego czasu meczy mnie zeby miec kolczyk w nosie lub w podbródku ma ktos moze z was
  • 0
nasza miłość trwa

#2 staniew

staniew

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 288 postów

Napisano 28 czerwiec 2012 - 10:54

:s jakie z tego korzyści , oprócz chwilowego spełnienia jakiegoś tam trendu.
  • 0
Lecz ci,którzy ufają Panu,nabierają siły, wzbijają się w górę na skrzydłach jak orły,
biegną,a nie mdleją, idą ,a nie ustają.

#3 bini6

bini6

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 124 postów

Napisano 28 czerwiec 2012 - 10:57

Uwazam ze sprwawienie przyjemnosci samej sobie kolczyk z nosa zawsze mozna wyciagnac :)
  • 0
nasza miłość trwa

#4 Piotr M

Piotr M

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 436 postów
  • Skąd:Bystra Krakowska

Napisano 28 czerwiec 2012 - 12:01

Uwazam ze sprwawienie przyjemnosci samej sobie kolczyk z nosa zawsze mozna wyciagnac :)


Kolczyka nie ale zgadzam sie z tobą że należy robić sobie od czasu do czasu jakieś szalone przyjemności ja na przyklad od czasu do czasu chodzę do najdroższej ale i najlepszej restauracji w miesicie
  • 0

Piotr M
(...)Jeżeli bro­nisz się, znaczy: czu­jesz się ata­kowa­ny. Jeżeli czu­jesz się ata­kowa­ny, znaczy: jes­teś cel­nie tra­fiony. Miej to na uwadze. Edward Stachura


#5 Al_Bundy

Al_Bundy

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 607 postów

Napisano 28 czerwiec 2012 - 12:03

Jak szaleć to szaleć, :)
Dlaczego nie w języku?? :D
Podobno w pewnych sytuacjach bywa użyteczny :hehe:
Chyba że chodzi o samo "rzucanie się w oczy", :facepalm: ale to naraża na konflikty z bardziej tradycjonalnym otoczeniem :P
Chłopaka mojej znajomej wcale nie zachwycał kolczyk w jej pępku :dodgy:
  • 0
Bóg dał z kalectwem pokusę nam - i głód,
By się związać w pokręconych sektę.
Partia Potworków! Rząd zatrutej krwi!
Ach, cóż za ulga - unormalnić skazy!
Nakaz szacunku, a nie gest odrazy,
Wystarczy - ja! ja! ja! - zmienić w - my!

#6 staniew

staniew

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 288 postów

Napisano 28 czerwiec 2012 - 12:36

Uwazam ze sprwawienie przyjemnosci samej sobie kolczyk z nosa zawsze mozna wyciagnac :)


A nie ma jakiś przyklejanych ?Kłucie raczej do przyjemności nie należy.
Podkusiło mnie i obejrzałem filmik ale tylko ten z przekłuciem płatka nosa.
Reszta filmików już na stop klatce wygląda masakrycznie :), więc nie radzę odtwarzać .
  • 0
Lecz ci,którzy ufają Panu,nabierają siły, wzbijają się w górę na skrzydłach jak orły,
biegną,a nie mdleją, idą ,a nie ustają.

#7 bini6

bini6

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 124 postów

Napisano 28 czerwiec 2012 - 15:06


Uwazam ze sprwawienie przyjemnosci samej sobie kolczyk z nosa zawsze mozna wyciagnac :)


Kolczyka nie ale zgadzam sie z tobą że należy robić sobie od czasu do czasu jakieś szalone przyjemności ja na przyklad od czasu do czasu chodzę do najdroższej ale i najlepszej restauracji w miesicie

A gdzie w Bielsku jest najdroższa restauracja może też sie wybiore :)
  • 0
nasza miłość trwa

#8 Piotr M

Piotr M

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 436 postów
  • Skąd:Bystra Krakowska

Napisano 29 czerwiec 2012 - 09:20



Uwazam ze sprwawienie przyjemnosci samej sobie kolczyk z nosa zawsze mozna wyciagnac :)


Kolczyka nie ale zgadzam sie z tobą że należy robić sobie od czasu do czasu jakieś szalone przyjemności ja na przyklad od czasu do czasu chodzę do najdroższej ale i najlepszej restauracji w miesicie

A gdzie w Bielsku jest najdroższa restauracja może też sie wybiore :)


Wedlug moich informacji to restauracja w Wienie ale polecam restauracje w Holetlu Prezydent n jedzenie jest napawde dobre i te wnętrza
  • 0

Piotr M
(...)Jeżeli bro­nisz się, znaczy: czu­jesz się ata­kowa­ny. Jeżeli czu­jesz się ata­kowa­ny, znaczy: jes­teś cel­nie tra­fiony. Miej to na uwadze. Edward Stachura


#9 Gość_bodzio2_*

Gość_bodzio2_*
  • Gość

Napisano 29 czerwiec 2012 - 09:39

Moim zdaniem takie zachowania, typu kolczyk tam, lub tam, to jest tylko sposobem zwrócenia na siebie uwagi, nic dobrego nie wnosi do naszego życia.

Oczywiście każdy z nas ma prawo wyboru, przecież żyjemy ponoć, w demokratycznym państwie.
  • 0

#10 Piotr M

Piotr M

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 436 postów
  • Skąd:Bystra Krakowska

Napisano 29 czerwiec 2012 - 13:27

na siebie uwagi, nic dobrego nie wnosi do naszego życia.


A co w tym złego .... komuś się to podoba ( co najmniej osobie noszącej kolczyk ) nikomu tym krzywdy nie robi. Za własną kasę. Pytanie natury ogólniejszej co widzisz złego w wyróżnianiu się
  • 0

Piotr M
(...)Jeżeli bro­nisz się, znaczy: czu­jesz się ata­kowa­ny. Jeżeli czu­jesz się ata­kowa­ny, znaczy: jes­teś cel­nie tra­fiony. Miej to na uwadze. Edward Stachura


#11 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 29 czerwiec 2012 - 17:16

A co w tym złego .... nikomu tym krzywdy nie robi. Pytanie natury ogólniejszej co widzisz złego w wyróżnianiu się

Prowokować, a wyróżniać się to dwie różne sprawy. Taki obkolczykowany osobnik budzi agresję reszty społeczeństwa - jak czerwona płachta na byka lub też karteczka na czole: Uwaga jestem frajerem więc kopnij mnie w tyłek zanim ja to zrobię ;)
  • 0

#12 Piotr M

Piotr M

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 436 postów
  • Skąd:Bystra Krakowska

Napisano 29 czerwiec 2012 - 21:26

Prowokować, a wyróżniać się to dwie różne sprawy. Taki obkolczykowany osobnik budzi agresję reszty społeczeństwa -


Oczywiście tylko nadal nie widzę w tym nic złego zakładam że okolczykowany skalkulował tak koszt jak agresja choć takich reakcji w tym przypadku nie rozumiem . to ze cos budzi mój estetyczny sprzeciw nie daje mi jeszcze prawa do agresji
  • 0

Piotr M
(...)Jeżeli bro­nisz się, znaczy: czu­jesz się ata­kowa­ny. Jeżeli czu­jesz się ata­kowa­ny, znaczy: jes­teś cel­nie tra­fiony. Miej to na uwadze. Edward Stachura


#13 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 30 czerwiec 2012 - 08:53

Nie chodziło mi o jeden kolczyk, lecz piercing na całym ciele... Budzi niechęć i agresję? Budzi... Nie wiadomo jakie może mieć zamiary ktoś kto wygląda podejrzanie, a więc to reakcja obronna. Może przesadzam, ale zawsze wychodzę z zasady aby nie przekonywać się na własnej skórze co może zrobić taki osobnik... Łagodny człowiek o dobrym sercu nie obkolczykowuje się jak krowa na pastwisku, a więc to sygnał że gościu/kobieta ma albo coś z psychiką nie tak, albo wręcz się prosi o przejawy agresji wobec niego/niej podkreślając, że sam nie będzie zasypywał/a gruszek w popiele. Nie mam nic do dodania w tym temacie. Już się wypowiedziałam...
  • 0

#14 Piotr M

Piotr M

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 436 postów
  • Skąd:Bystra Krakowska

Napisano 30 czerwiec 2012 - 09:50

Nie chodziło mi o jeden kolczyk, lecz piercing na całym ciele... Budzi niechęć i agresję? Budzi... Nie wiadomo jakie może mieć zamiary ktoś


ty to od razu o skrajnoscach
  • 0

Piotr M
(...)Jeżeli bro­nisz się, znaczy: czu­jesz się ata­kowa­ny. Jeżeli czu­jesz się ata­kowa­ny, znaczy: jes­teś cel­nie tra­fiony. Miej to na uwadze. Edward Stachura


#15 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 30 czerwiec 2012 - 10:12

ty to od razu o skrajnoscach

A co nie odpowiada ci to??? :cool: Cóż jak to mówią dranie usprawiedliwiający swe niecne czyny: jestem jaka jestem :P Poza tym apetyt rośnie w miarę jedzenia i na jednym kolczyku się raczej nie skończy :devil:
  • 0

#16 Piotr M

Piotr M

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 436 postów
  • Skąd:Bystra Krakowska

Napisano 30 czerwiec 2012 - 10:21


ty to od razu o skrajnoscach

A co nie odpowiada ci to??? :cool: Cóż jak to mówią dranie usprawiedliwiający swe niecne czyny: jestem jaka jestem :P Poza tym apetyt rośnie w miarę jedzenia i na jednym kolczyku się raczej nie skończy :devil:


Czy to jakaś propozycja
  • 0

Piotr M
(...)Jeżeli bro­nisz się, znaczy: czu­jesz się ata­kowa­ny. Jeżeli czu­jesz się ata­kowa­ny, znaczy: jes­teś cel­nie tra­fiony. Miej to na uwadze. Edward Stachura


#17 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 30 czerwiec 2012 - 11:10

Czy to jakaś propozycja

Jesteś zdecydowanie przewrażliwiony... Meliskę sobie łyknij na uspokojenie :P
  • 0

#18 bini6

bini6

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 124 postów

Napisano 30 czerwiec 2012 - 11:40

Hej ja nie zamierzam sie okolczykowac tylko maluteńki kolczy do nosa a na pewno nie bde miala wiecej bo uszu nie mam przebitych
  • 0
nasza miłość trwa

#19 Gość_bodzio2_*

Gość_bodzio2_*
  • Gość

Napisano 30 czerwiec 2012 - 11:56

Co tam, wolność Tomku w swoim domku ;)
  • 0

#20 Lilith

Lilith

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 423 postów

Napisano 30 czerwiec 2012 - 17:18

Falka myślisz strasznie stereotypowo. Gdzie jest napisane, że okolczykowani ludzie są agresywni? To taka sama droga dedukcji jak to, że niepełnosprawny jest zawsze upośledzony umysłowo. Bez przesady.... trochę więcej luzu w życiu.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych