Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Indiańskie spotkanko w Wawce


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
22 odpowiedzi w tym temacie

#1 Kati

Kati

    Podpowiadacz

  • R.I.P.
  • PipPipPipPipPip
  • 279 postów

Napisano 12 wrzesień 2011 - 20:25

Hej blade twarze iponkowe :)

Kochani już zbliża się jesień dawno już się nie widzieliśmy tak więc zapraszam na spotkanko w naszej ukochanej stolicy Wawce :D.
Tym razem spotkamy się w resteuracji Sioux przy ul. Chmielnej 35 czyli po naszemu mówiąc w knajpce indiańskiej z dobrym i smacznym jedzonkiem herbateczką i innymi truneczkami :D np gazowanymi :P. Zapraszam serdecznie warszawskie oraz wszystkie blade twarze z naszego iponkowego plemienia z różnych szczepów naszej krainy 2 października (niedziela) godz. 15 . Wigwam Siouxa znajduje sie w samym sercu (centrum) wawki. Dojazd metrem stacja Centrum wejscie od tyłu dawne domy Wars i Sawa, lub trawajami, autobusami. W razie pytań podaję maila kasm26@gmail.com , proszę sie wpisywac na forum lub mojego maila.Pozdrawiam serdecznie.
houk Kati
  • 0
Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem.

#2 kinia_legionowo

kinia_legionowo

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 137 postów

Napisano 14 wrzesień 2011 - 09:55

HEJ :)
Co jest moi Drodzy nikt nie jest chętny ma małą herbatkę z prądem w indiańskiej scenerii??:(. Kochani Krajanie zapisujemy się :):)...naprawdę warto :)
  • 0
A my tak łatwopalni biegniemy w ogień by mocniej żyć!, tak śmiesznie marni dosłowni zbyt

#3 armalite

armalite

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 14 wrzesień 2011 - 11:20

:rumieniec: no skalpy jakieś zdejmiemy
  • 0

#4 staniew

staniew

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 288 postów

Napisano 14 wrzesień 2011 - 11:45

Wezmę kumpla I jakiś traperski scyzoryk.:D
  • 0
Lecz ci,którzy ufają Panu,nabierają siły, wzbijają się w górę na skrzydłach jak orły,
biegną,a nie mdleją, idą ,a nie ustają.

#5 Robertson5

Robertson5

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 7 postów

Napisano 14 wrzesień 2011 - 14:55

I ja zawiatam ponownie :)
  • 0

#6 bogda48

bogda48

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 143 postów

Napisano 14 wrzesień 2011 - 15:42

Witam. Jeśli tylko będę wtedy z wawce to z miłą chęcią razem z Markiem dotrę na spotkanie, pozdrawiam
  • 0

#7 Claire

Claire

    Podpowiadacz

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPip
  • 254 postów

Napisano 14 wrzesień 2011 - 18:19

Kasiu, bardzo się cieszę, że będzie kolejne spotkanie ;) Tym razem postaram się nie zawieść. A więc mam nadzieję, że wkrótce się zobaczymy :)
  • 0

#8 kurczak

kurczak

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 325 postów
  • Skąd:Warszawa

Napisano 18 wrzesień 2011 - 16:53

Super:) Będziemy :) we dwoje bez ogonków żeby nie stresować towarzystwa:D . Bardzo się cieszę że się spotkamy, na zlot niestety nie możemy jechać, bo jeśli się wszystko powiedzie tow tym terminie będę kilka dni po operacji. Pozdrawiam cieplutko.
  • 0
CZASEM TRZEBA DAC SIĘ ZGIĄĆ ŻEBY NIE DAĆ SIĘ ZŁAMAĆ. AGA

#9 Anna

Anna

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 63 postów

Napisano 19 wrzesień 2011 - 07:52

Czy na to spotkanie trzeba się jakoś wcześniej zapisywać, czy wystarczy po prostu przyjść z marszu?
  • 0

#10 Baba

Baba

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 499 postów

Napisano 19 wrzesień 2011 - 10:44

Kasiu oczywiście że się pojawię. Anna tak trzeba się zapisać bo musimy zarezerwować miejsca w kawiarni.
  • 0
Nawet siwa może być szczęśliwa

#11 Anna

Anna

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 63 postów

Napisano 19 wrzesień 2011 - 15:27

[...] Anna tak trzeba się zapisać bo musimy zarezerwować miejsca w kawiarni.

Dzięki za informację!
Wobec tego proszę o zapisanie mnie :)
  • 0

#12 Kati

Kati

    Podpowiadacz

  • R.I.P.
  • PipPipPipPipPip
  • 279 postów

Napisano 19 wrzesień 2011 - 18:49

Kochani :)
Cieszę się ze jest nas tak dużo :). Zapisana jestes Aniu. Nasz wigwam jest naprawde extra myslę, ze i Wam się spodoba do zobaczyska. Jeszcze jest kilka dni wiec mozna się zapisywac :), im wiecej nas tym weselej.
houk Kati
  • 0
Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem.

#13 izobara

izobara

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 53 postów

Napisano 22 wrzesień 2011 - 18:41

Dziś z wieczora
I na mnie przyszła pora.
Indiańskie ognisko już czuję,
więc Adriana i siebie zapisuję..
Pozdro. B.
  • 0

#14 bogda48

bogda48

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 143 postów

Napisano 23 wrzesień 2011 - 08:42

Witam. Kasiu pamiętaj o mnie,na 78% my też będziemy Całuski do zobaczenia
  • 0

#15 MariannaS

MariannaS

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 257 postów

Napisano 25 wrzesień 2011 - 10:47

Zapisujemy się 2 osóbki do zobaczenia :)
  • 0
Kobiety nie są po to, by je rozumieć, lecz po to by je kochać - Oskar Wilde



Marianna :)

#16 Eryczek78

Eryczek78

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 28 wrzesień 2011 - 16:08

Witajcie !

Nigdy nie uczestniczyłem w takich spotkaniach, bardzo chętnie z niego skorzystam. Proszę wpisać mnie na listę uczestników. Pozdrawiam i do zobaczenia. Eryk
  • 0

#17 Anna

Anna

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 63 postów

Napisano 29 wrzesień 2011 - 11:01

Dziś z wieczora
I na mnie przyszła pora.
Indiańskie ognisko już czuję,
więc Adriana i siebie zapisuję..
Pozdro. B.


Hejka!
O, fajnie!
Ja już zapisana, ale coś czuję, że nie będzie mnie jednak... Jestem chora. Nie wiem czy do niedzieli wydobrzeję.
Chciałabym. Zobaczymy co się da zrobić :)
Tak czy inaczej miłej zabawy!
  • 0

#18 sikorek

sikorek

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano 29 wrzesień 2011 - 14:17

Witam Kasiu jednak będziemy na 100% proszę dla mnie dwa miejsca .Pozdrawiam Bogda
  • 0

#19 bogda48

bogda48

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 143 postów

Napisano 03 październik 2011 - 17:56

Witam serdecznie.Kasiu dzięki za zorganizowanie spotkania ,kochani milo Was bylo zobaczyć ,oraz poznać nowe twarze .Kati, Madziu(baba),Katrina@ bylo super .Do następnego
  • 0

#20 Kati

Kati

    Podpowiadacz

  • R.I.P.
  • PipPipPipPipPip
  • 279 postów

Napisano 05 październik 2011 - 17:13

Witajcie kochani
Serdecznie wszystkim dziękuję za przybycie na nasze kolejne iponkowe spotkanko w wawce :) . Bardzo mi było miło, chociaż ekipa Siouxa nie bardzo się postarała :( . Pomimo, że prosiłam by przygotowali miejsce na dole oni zrobili na górze, co na początku troszke podniosło mi ciśnienie :( ;(. Na szczęście wszyscy uporali się ze schodami, nawet Marianka była dzielna:) i Katrinka, oraz Sikorek ;) tez dał rade za co Was bardzo podziwiam. Nie mowiąc o Kini którą poznałam po krokach :) :):). Miło mi było poznac nowe twarze, Eryczka 78, Piotra, Izobarę i Adriana, oraz zobaczyc starych znajomych, Madzię (babę) Kinię Katrinkę, Bogdę48 z Sikorkiem , Mariankę i jej męża oraz Roberta i Pawła . Tym razem było nas dużo, jak zwykle wesoło ale i czasami można było wyczuc chęc zdjęcia skalpów, z niejednej białej twarzy. :( Zwłaszcza kiedy przybyła po schodach Katrinka głodna zmęczona i patrzyła się na duzą ilośc pyszności :)zamówioną przez Babę, która rozesmiana smacznie wszystko zjadała, a ona nie mogła doczekac się karty i kelnera ojjjj :(. Kiedy już się zjawił wszyscy zamilkli wstrzymali oddech, nawet mucha przestała bzykac, ( pomyslałam sobie zaraz zdobędziemy pierwszy skalp). Katrinka swoim stanowczym , władczym głosem zamówiła gulasz na ostro i kawusie ;) ;) i dostała swoje jedzonko jak najszybciej się dało. Zupka poprawiła jej humorek ale podobno była bardzo ostra :) . Później kelnerzy i kelnerki chodzili koło naszych stolików dośc i szybko często Co to znaczy mieć profesorski wygląd i głos. (:) Wiele razy piliśmy łagodne i mocniejsze napoje za tych co w swoich wigwamach zostali, jak również za tych co do Siouxa przybyli i radośnie czasami ostro gawędzili Było nas dośc dużo tak więc trudno mi było z wszystkimi porozmawiac, ale myślę ze nadrobię na następnym spotkanku jeszcze raz wszystkim dziękuję za miłe spędzenie niedzielnego popołudnia do zobaczenia następnym razem. :) (H) Wkrótce
Kati buuuuuuuuuuuuuuzka

ps: zdjęcia bedą galerii
  • 0
Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem.


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych