Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Góralska Jesień w Zakopanem :)


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
68 odpowiedzi w tym temacie

#1 admin

admin

    Podpowiadacz

  • Administrator
  • 168 postów

Napisano 02 wrzesień 2011 - 20:23

Z prawdziwą przyjemnością zapraszam wszystkich iponków, pary i singli na Góralską Jesień w Zakopanem!

Zlot odbędzie się w dniach 21-23 października w pensjonacie "Villa pod laskiem"
ul Makuszyńskiego 11b Zakopane.
Koszt pobytu to: 150 zł wraz z wyżywieniem + opłata klimatyczna 1,70 zł od osoby za dobę (za dobę liczona jest tylko opłata klimatyczna, koszt pobytu jest liczony za cały zlot - dopisałem to ze względu na zadawane przez Was pytania). Opłata klimatyczna płatna jest przy odbiorze kluczy w recepcji.
Wyżywienie dwa razy dziennie w formie szwedzkiego stołu.
Zakwaterowanie: wszystkie pokoje posiadają łazienki. Łazienki są przestronne (da się wjechać wózkiem) jednak wyposażone są w kabiny prysznicowe - proszę wziąć to pod uwagę.
Do dyspozycji dla wózkowiczów są dwa pokoje na parterze 3-os. Jeden będzie dla pań, drugi dla panów na wózkach. Zwracamy uwagę na to, że drzwi do łazienek mają wymiar szerokości standardowej, w tym przypadku 70 cm. W razie potrzeby na miejscu jest do pożyczenia wózek mieszczący się w tych wymiarach.

Do 15 września, czekamy na zgłoszenia członków Stowarzyszenia IPON. Po tym terminie, zostanie uruchomiona ankieta zgłoszeniowa, dostępna dla wszystkich chętnych.

Przypominam że jedyną i ostateczną formą potwierdzenia rezerwacji miejsca jest wpłata na konto.
Informuję że nie będzie możliwości zwrotu wpłaconych pieniędzy (zostaną one wpłacone na konto ośrodka) dlatego proszę o przemyślane decyzje.


Lista zamknięta, osoby które wpłaciły a nie ma ich na liście, proszę o informację czy chcą czekać na liście rezerwowej w razie czyjeś rezygnacji, czy chcą zwrot wpłaty.



Wszelkie informacje na temat zlotu można uzyskać pod adresem: biuro@ipon.pl lub dzwoniąc do działu obsługi użytkownika. Prosimy nie dzwonić do ośrodka i nie wprowadzać w błąd pracujących tam ludzi.
Mamy do dyspozycji cały ośrodek, i ustalone niższe ceny od stale obowiązujących.


INFORMACJA DLA WSZYSTKICH CHETNYCH NA ZLOT W ZAKOPANYM

Chciałam się podzielić z Wami informacją jaką uzyskałam po rozmowie z Dyrektorem Parku Tatrzańskiego. Otóż z informacji wynika iż park Tatrzański wraz ze Starostwem ustalili wewnętrzne przepisy dla użytkowników Parku i szlaków górskich. Jeden z nich mówi o tym, iż w weekendy nie wydaje się przepustek wjazdowych do Morskiego Oka również dla Os. Niepełnosprawnych. Związku z tym obiecano mi, ze mogą mi pójść na rękę, dając mi zgodę na 2 Bussy ale w PIĄTEK. Z tym, że jeden do samego schroniska Morskiego Oka (i tym pojadą najbardziej poszkodowani + wózkowicze), drugi niestety tylko do Hucisk, z stamtąd jest około 2km do schroniska. Pytanie dla Was…….Jeśli chcecie skorzystać, mimo wszystko z tej wycieczki, to musielibyśmy z pod Pensjonatu wyjechać najpóźniej o 13:00 w piątek….

Proszę bardzo w deklaracji dopisać Morskie Oko, lub poinformować biuro IPON-u, informacja taka będzie dla mnie zgodą do wypisania przez Park przepustek. Nie później jednak, jak do 15 października ……….harnaska



UWAGA ! INFORMACJA WAŻNA DLA UCZESTNIKÓW ZLOTU…….

Dojazd i ubezpieczenie we własnym zakresie!


Wszyscy chętni, którzy wybierają się na zlot, biorą całkowitą odpowiedzialność za zdarzenia powodujące szkody materialne (samochód, sprzęt elektroniczny i inne), oraz szkody zdrowotne (wypadek, szkoda fizyczna, przynosząca okresowy lub stały uszczerbek zdrowia). Internetowy Portal Os. Niepełnosprawnych ‘IPON’ nie ponosi żadnej ODPOWIEDZIALNOŚCI w tej jak i w każdej kwestii przynoszącej roszczenie ubezpieczenia od Osób Cywilnych i Materialnych w drodze jak i w czasie trwania zlotu.


Lista osób jadących na zlot:

1. Verselle
2. Tesia
3. Smerfny
4. Tommy
5. Sucherro
6. 7. Tija + os tow
8. Jarek1973
9. Endrjuxx
10. Monia74
11. Nutka35
12 13. Dex1977 + os tow
14. Myszka30
15. Iwa372
16. Anulka
17. 18. Djwp + os tow
19. 20. Bar32 +os tow
21. Maya
22. Sunshine87
23. 23. Alojzik + os tow
25. Pablo222
26. Rafi15
27. Mixi
28. Lu
29. Slavko
30. 31. Donkojote + os tow.
32. Solana
33. Tomaszek
34. Kinia
35. 36. Kati +os tow
37. 38. Dadi +os tow
39. 40. Madzik795 + os tow
41. Bea69
42. JacentyK
43. 44. 45. Staniew + 2 os tow
46. 47. Pozaczasem + os tow
48. Adamus
49. 50. Dorotka +os tow
51. Wiola
52. Mateo1990
53. Karolina
54. Jarek
55. 56. Marlena+ os tow.
57. Anna
  • 0
Roma locuta, causa finita.

#2 Adamus1970

Adamus1970

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 77 postów

Napisano 03 wrzesień 2011 - 13:12

Witam serdecznie po baaaardzo długiej nieobecności na tym forum.

Zostałem poinformowany o tym zlocie w Zakopanem przez jedną z najsympatyczniejszych IPONek (a jest ich tu baaaaaaardzo dużo ;) ) i obiecano mi herbatkę z czymś dobrym :) - tak więc jeśli tylko wszystko na niebie i ziemi mi pozwoli - to się wybieram...

Zatem do zobaczenia i mam nadzieje ze członkowie Stowarzyszenia nie zajmą wszystkich miejsc... :)

Pozdrawiam
ADAMus
  • 0
"Nigdy nie zapominaj najpiękniejszych dni twego życia!
Wracaj do nich, ilekroć w twoim życiu wszystko zaczyna się walić."
Phil Bosmans

#3 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 03 wrzesień 2011 - 15:00

A jesli ja jade z osoba tow. i jest ona zdrowa albo z dwiema osobami to nie mozemy byc razem w pokoju na parterze bo braknie miejsc dla innych wozkowiczow?
  • 0

#4 verselle

verselle

    Sufler

  • Administrator
  • 341 postów

Napisano 03 wrzesień 2011 - 23:54

A jesli ja jade z osoba tow. i jest ona zdrowa albo z dwiema osobami to nie mozemy byc razem w pokoju na parterze bo braknie miejsc dla innych wozkowiczow?


Ponieważ dostosowane pokoje są trzy, trzeba jakoś pogodzić temat, dlatego myślimy że nic nie stoi na przeszkodzie, aby imprezować ze wszystkimi, a na samą noc skorzystać z pokoju przeznaczonego dla wózkowiczów.
Oczywiście, o ile nie będzie więcej chętnych osób na wózkach, nie ma problemu abyś zajmowała taki pokój w całości z osobą towarzyszącą
:)

  • 0

Jacek "Verselle"


#5 Monia74

Monia74

    Narrator

  • Moderator
  • 1461 postów

Napisano 04 wrzesień 2011 - 09:37

Zakopane, nie Zakopane... Nie ważne gdzie, ważne z kim, jak mawia klasyk :-)). Zatem, jeśli nic się nie zawali, to pojawię się pod Giewontem, hej!
A herbatka z "czymś dobrym", w przyjaznym towarzystwie na pewno będzie wyśmienicie smakować :-)).

  • 0

#6 sucherro

sucherro

    Mistrz Ciętej Riposty

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 677 postów
  • Skąd:Nibylandia

Napisano 04 wrzesień 2011 - 10:57

mmm nie mogę się doczekać towarzystwa oraz herbaty. Znając życie nie tylko Ona mnie rozgrzej.
Do zobaczenia nad Morskim Okiem ;)
  • 0

[you] Jeżeli w piekle wózki inwalidzkie są napędzane złem to będziemy wszyscy nieźle z*********ć... :)


#7 lukasz504

lukasz504

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 33 postów

Napisano 04 wrzesień 2011 - 11:58

sucherro tylko nie wiem czy cie dopuszczą do morskiego bo jak zobacza takiego spragnionego to sie beda o wode martwić :P

zamawiam salon z jakimis towarzyszkami :P
  • 0

#8 Sylw

Sylw

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 145 postów

Napisano 04 wrzesień 2011 - 14:50

OFTOP - nie jadę, w zimę się nie szlajam. Na kolejny wakacyjny zlot pojadę

sucherro walisz ( pijesz ) piwa?
  • 0
Pesymista widzi ciemny tunel. Optymista widzi światełko w tunelu. Realista widzi światło pociągu. Maszynista widzi trzech debili na torach.

#9 Gość_Tommy_*

Gość_Tommy_*
  • Gość

Napisano 04 wrzesień 2011 - 18:47

Hej Ludziska
Widzimy się w Zakopanym Hej :D
  • 0

#10 sunshine87

sunshine87

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 04 wrzesień 2011 - 19:10

hejo! i ja również zamierzam się pojawić w Zakopanem:D acha, i to wcale nie jest groźba;)
  • 0
zapragniesz mnie z powrotem, łzy spadną na ziemię...

#11 pozaczasem

pozaczasem

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 40 postów

Napisano 04 wrzesień 2011 - 21:12

Jesli zostana wolne miejsca to chetnie zarezerwuje 3
  • 0

#12 solana

solana

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 87 postów

Napisano 04 wrzesień 2011 - 21:48

mnie zapewne tez chetnie zobaczycie:D jak i ja was:D
  • 0

#13 ja11

ja11

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 06 wrzesień 2011 - 09:57

SYLW w pazdzierniku nie ma zimy tylko pełnia jesieni:) a mi znów ten termin nie pasuje:(
  • 0

#14 endrjuxx

endrjuxx

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 46 postów

Napisano 06 wrzesień 2011 - 15:03

Ja też z pewnością pojawię , chociaż będę miał do przejechania kawał drogi. Byłem na Kasprowym , wiec i Morskie Oko trzeba zaliczyć - Pozdrawiam -
  • 0

#15 groiwona

groiwona

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 81 postów

Napisano 06 wrzesień 2011 - 17:13

hejka, a moze ktos z olsztyna sie wybiera?
  • 0

#16 endrjuxx

endrjuxx

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 46 postów

Napisano 07 wrzesień 2011 - 04:41

Ja jadę z Białegostoku .
  • 0

#17 Sylw

Sylw

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 145 postów

Napisano 07 wrzesień 2011 - 14:17

SYLW w pazdzierniku nie ma zimy...


Znając polskie i naszą pogodę może być śnieg po pachy, nie ryzykuje bo może nie przelezę :\
  • 0
Pesymista widzi ciemny tunel. Optymista widzi światełko w tunelu. Realista widzi światło pociągu. Maszynista widzi trzech debili na torach.

#18 staniew

staniew

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 288 postów

Napisano 09 wrzesień 2011 - 00:30


SYLW w pazdzierniku nie ma zimy...


Znając polskie i naszą pogodę może być śnieg po pachy, nie ryzykuje bo może nie przelezę :\


E czarny metal co tak łatwo się rozhartowałeś ????? Nie " odpuszczaj się ". Będzie gość co w razie lawiny pomoże :)
  • 0

#19 Nutka35

Nutka35

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 54 postów

Napisano 09 wrzesień 2011 - 06:10

W Zakopanym jest super :)
  • 0

#20 Sylw

Sylw

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 145 postów

Napisano 09 wrzesień 2011 - 10:35



SYLW w pazdzierniku nie ma zimy...


Znając polskie i naszą pogodę może być śnieg po pachy, nie ryzykuje bo może nie przelezę :\


E czarny metal co tak łatwo się rozhartowałeś ????? Nie " odpuszczaj się ". Będzie gość co w razie lawiny pomoże :)


Pisze że nie przelezę w śniegu a nie że jestem rozhartowany :)
Staram się łazić tam gdzie mogę ale często i gęsto mam problemy.
  • 0
Pesymista widzi ciemny tunel. Optymista widzi światełko w tunelu. Realista widzi światło pociągu. Maszynista widzi trzech debili na torach.


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych