Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Czemu czujecie się, że macie w życiu źle


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

#1 pol90

pol90

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 46 postów

Napisano 19 czerwiec 2011 - 04:15

Mam takie pytanie do was czemu wy jako ludzie niepełnosprawni czujecie się, że macie w życiu źle.
  • 0

#2 sucherro

sucherro

    Mistrz Ciętej Riposty

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 677 postów
  • Skąd:Nibylandia

Napisano 19 czerwiec 2011 - 14:04

Ja tam nie czuje, że jest mi źle :P
  • 0

[you] Jeżeli w piekle wózki inwalidzkie są napędzane złem to będziemy wszyscy nieźle z*********ć... :)


#3 majjkka

majjkka

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 199 postów

Napisano 19 czerwiec 2011 - 14:58

Pol90 - skąd takie mniemanie? I dlaczego wszystkich wkładasz do jednego worka, mówiąc "WY". Przecież każdy ma problemy, nawet 100% sprawny. To, że tu ludzie piszą o kłopotach, to właśnie dobrze. Szukają pomocy - zwyczajnie.
  • 1

#4 Gość_michalina_*

Gość_michalina_*
  • Gość

Napisano 19 czerwiec 2011 - 15:41

Takiego pytania chyba jeszcze nie było. Właściwie nic nie powinno mnie już dziwić, choć to podobno stan, po którym mogą nastąpić już tylko przedśmiertne konwulsje.

Nie chciałam komentować tego pytania, ale nie mogłam przejść obojętnie.
To taki rodzaj pocieszenia się, że inni mają gorzej i poczuć się lepiej gdy samemu trudno jest wyjść z emocjonalnego dołka…

I to by było na tyle.
  • 1

#5 Brigid

Brigid

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 255 postów

Napisano 19 czerwiec 2011 - 19:03

A powinniśmy?
Najpierw pomyślałam, że może czegoś nie zrozumiałam, ale widzę, że nie tylko ja nie odczuwam obowiązku wyrażonego w 1 poście...

Pol90, a może napisz, o co Ci naprawdę chodzi... Bo jeśli rzeczywiście chcesz po prostu wyjść z emocjonalnego dołka i szukasz osób, które pokażą Ci że może być gorzej, to napisz to wprost. Coś wymyślimy. Tylko napisz najpierw, co Cię tak zdołowało, żebyśmy Ci niechcący nie dołożyli oliwy do ognia.
  • 0
Mój awatar jest legalny :) Autor: Andika18 | Dreamstime.com
Prawo autorskie wymaga podania autora i źródła.
Będę wdzięczna za nie usuwanie żadnego z tych fragmentów z podpisu.

#6 rodys

rodys

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 842 postów
  • Skąd:bierze pieniądze na alkohol?

Napisano 19 czerwiec 2011 - 23:19

Mam takie pytanie do was czemu wy jako ludzie niepełnosprawni czujecie się, że macie w życiu źle.

Mam takie pytanie do Ciebie czemu TY jako człowiek niepełnosprawny jadasz koty na śniadanie?

:)
  • 0

KNP


#7 Iris.71

Iris.71

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 51 postów

Napisano 20 czerwiec 2011 - 12:32

Mam takie pytanie do was czemu wy jako ludzie niepełnosprawni czujecie się, że macie w życiu źle.

Hym, czy jako ON od urodzenia mam w życiu źle? Z ręką na sercu mogę powiedzieć - NIE!
Oczywiście jak każdy człowiek, mam swoje wzloty i upadki, czasami mam z górki, czasami nie mogę pod górę podejść. Czasami życie jest jasne i piękne a czasem ciemne i przeraża. A mino to uważam, że jest mi w nim dobrze. Bo mogę żyć i przeżywać to wszystko. Po przez trudne chwilę, potrafię dostrzec i docenić te dobre. Żyję i jestem szczęśliwa. Jest mi dobrze.:)
  • 1
"..Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Miłość może nas pogrążyć w ogniu piekieł, albo zabrać do bram raju - ale zawsze gdzieś nas prowadzi."

#8 Gisia

Gisia

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 89 postów

Napisano 25 czerwiec 2011 - 16:12

Może czułabym się lepie, gdyby ludzie na tym forum pisali zdania w języku polskim, zachowując minimalne zasady składni i interpunkcji...(uwaga do pierwszego wpisu)
  • 0
...and mirror says " Everybody is beautiful"...

#9 Gość_Pudlarz_*

Gość_Pudlarz_*
  • Gość

Napisano 26 czerwiec 2011 - 07:13

A chwileczkę, wszystkim tak dobrze, to ja nie i w języku polskim napiszę, że czuję się, że mam w życiu źle. Bo nie dość że, to jeszcze zawał mi się ostatnio przytrafił, choć uważający niby jestem i dbający o te kondycje i inne - jak to mówią. I było mi źle bo w domu to choć łóżko mam odpowiednie i ten punkt podparcia czy zwisu raczej, a w szpitalu ani du du więc było trudniej. Choć z drugiej strony opieka bardzo miła i pomocna.
W sumie, tak żeby w życiu, to może nie - zafasowałem dwa stenty, poza domem byłem trzy dni... no ale zawsze. Nie ma sprawiedliwości na świecie i czasami mam w życiu źle i czuję się, że tak mam - hej.
  • 0

#10 Kicia

Kicia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2065 postów
  • Skąd:Warszawa-Targówek

Napisano 26 czerwiec 2011 - 13:34

Może czułabym się lepie, gdyby ludzie na tym forum pisali zdania w języku polskim, zachowując minimalne zasady składni i interpunkcji...(uwaga do pierwszego wpisu)


Mogłabym to samo napisać :D
Faktycznie, źle mi się robi, gdy czytam tekst i muszę domyślać się, co osoba pisząca miała dokładnie na myśli - a wystarczyłoby użyć znaków interpunkcyjnych i wszystko byłoby bardziej zrozumiałe.

Jeśli chodzi o moją niepełnosprawność, to wcale nie czuję, że jest mi źle. Mam problemy, które nie mają nic wspólnego z moją niepełnosprawnością, ale też nie narzekam, tylko działam, żeby te problemy rozwiązywać.
  • 0
Bądź jak ptak, który, gdy siada na gałęzi zbyt kruchej, czuje, jak spada, lecz śpiewa dalej, bo wie, że ma skrzydła.
Victor Hugo

#11 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 17 lipiec 2011 - 19:51

Hehehe pol zwial jak poczytal odpowiedzi :D owszem sa osoby, ktore chca rozmawiac o bolu i cierpieniu..nie wymienie z nicka ale znam takie przypadki :D ale nawet jesli komus jest zle to i tak nie napisze tego otwarcie na forum publicznym.
  • 0

#12 renko3

renko3

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 35 postów

Napisano 20 lipiec 2011 - 21:05

Masz rację Lilith24 rzadko ktoś pisze,że jest mu źle ale znam forum gdzie potrafią tylko płakać ,babskie forum,gdzie tylko się czyta jak to im źle,byłam na tym forum i szybko uciekłam z niego,każdego coś boli,źle się dzieje,przychodzi następna choroba ,brakuje pieniędzy itp. ale po co płakać,trzeba żyć i cieszyć się z tego co się ma.
  • 0

#13 shinjin

shinjin

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 225 postów

Napisano 20 lipiec 2011 - 22:20


Mam takie pytanie do was czemu wy jako ludzie niepełnosprawni czujecie się, że macie w życiu źle.

Mam takie pytanie do Ciebie czemu TY jako człowiek niepełnosprawny jadasz koty na śniadanie?

:)


Aleś Ty niemądry... KAŻDY wie, że koty niepełnosprawni jadają na kolację a nie na śniadanie. A tak wogóle, to jakie wino polecacie do kociny?
  • 0

#14 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 21 lipiec 2011 - 10:25

Zdechłe koty najlepiej popija sie krwią dziewic :D
  • 0

#15 ula820

ula820

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 321 postów

Napisano 22 lipiec 2011 - 18:07

Brawo, początek wątku mało obiecujący, a tu takie niespodzianki, ubawiłam się setnie. Super więcej takich wpisów.
  • 0

#16 HEYAHOO

HEYAHOO

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 55 postów

Napisano 04 czerwiec 2013 - 21:53

Pol90 mam pytanie do Ciebie,dlaczego jako osoba pełnosprawna(tak wynika z pytania)zadałeś tak idiotyczne pytanie?


  • 1
Oceń,wywlecz lub przypisz mi wszystkie złe cechy....zobaczysz w nich swoje "JA"!!!

#17 misshihi

misshihi

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 716 postów
  • Skąd:Warszawa-Mokotów

Napisano 05 czerwiec 2013 - 08:20

Zdechłe koty najlepiej popija sie krwią dziewic

Każdy ma prawo do swoich ulubionych kombinacji smakowych, ale w wyższych sferach to jednak krew dziewic podaje się do potrawki z nietoperza, natomiast do kociny wino z kocimiętki.  


  • 0

"W iskier krzesaniu żywem ,   materiał to rzecz główna. 
Trudno najtęższym krzesiwem 
iskry wydobyć z... substancji miękkiej i podatnej" .


#18 staniew

staniew

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 288 postów

Napisano 05 czerwiec 2013 - 11:11

Pol90 mam pytanie do Ciebie,dlaczego jako osoba pełnosprawna(tak wynika z pytania)zadałeś tak idiotyczne pytanie?

Pol90 mieszka pewnie na innej planecie a tymczasem na ziemi w Polsce:

http://www.fakt.pl/C...y,214375,1.html


  • 0
Lecz ci,którzy ufają Panu,nabierają siły, wzbijają się w górę na skrzydłach jak orły,
biegną,a nie mdleją, idą ,a nie ustają.

#19 ula820

ula820

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 321 postów

Napisano 05 czerwiec 2013 - 18:49

A ja dziś nie w humorze, to Wam powiem dlaczego jest mi źle.Przesoliłam zupę, załapałam debilną pracę, wszystko mi leci z rąk, a czynności dnia codziennego wykonuję trzy razy dłużej niż inni. I tak mogłabym do północy, narzekać, narzekać i....


  • 0

#20 stenia13

stenia13

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 19 postów

Napisano 06 czerwiec 2013 - 22:27

Na głupie pytania nie ma odpowiedzi  .. :(


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych